Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m3000m100mH400mHDiscusKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
225 Noa Dhore AAC `61 100m
Ver
100m (V AB,Sen,Mas)Verspringe...sen,Vmas) -------------
226 Astrid Jonkers AAC `61 Discus
Speer
Discuswerp... groep 2Speerwerpe...) groep 3 -------------
230 Linde van Tilburg Altis 100m
400m
100m (V AB,Sen,Mas)400m (MJB,...Sen,VMas) -------------
282 Floortje van Kampen AV Hylas 400m
400m (MJB,...Sen,VMas) --------------
300 Marlou Hospes AV Impala Kogelsl
Kogelsling...lve Djun) --------------
301 Tineke de Jong AV Impala 200m
400m
200m (MJB,...sen,VMas)400m (MJB,...Sen,VMas) -------------
302 Anneke Kootstra AV Impala 400m
400m (MJB,...Sen,VMas) --------------
303 Louise Taatgen AV Impala 100m
HSS
100m (V AB,Sen,Mas)Hink stap springen -------------
304 Anke Zonderland AV Impala 400mH
400mH --------------
343 Emma Boeve AV PEC 1910 Kogelsl
Kogelsling...lve Djun) --------------
344 Lena Kater AV PEC 1910 100mH
Hoog
Ver
100mH (V A...as & J C)Hoogspring...PR 1.50m)Verspringe...sen,Vmas) ------------
346 Tamar Nijhof AV Phoenix 400mH
400mH --------------
353 Ryanne Bekius Start `78 Discus
Kogel
Speer
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 2 ------------
420 Robin Groen Groningen Speer
Speerwerpe...) groep 3 --------------
421 Lotte De Hosson Groningen 3000m
3000m (Sen,Mas) --------------
422 Lea Jurdzinski Groningen 100m
200m
100m (V AB,Sen,Mas)200m (MJB,...sen,VMas) -------------
423 Bernice Meijer Groningen 400m
400m (MJB,...Sen,VMas) --------------
424 Machteld Mulder Groningen 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) --------------
425 Lieke Muller Groningen 100mH
Speer
Hoog
100mH (V A...as & J C)Speerwerpe...) groep 3Hoogspring...PR 1.50m) ------------
426 Eva Reinders Groningen Kogelsl
Kogelsling...lve Djun) --------------
427 Aruna Rikkers Groningen Hoog
Hoogspring...PR 1.50m) --------------
428 Lynn van der Schaaf Groningen 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) --------------
429 Dominique Veninga Groningen 100m
200m
100m (V AB,Sen,Mas)200m (MJB,...sen,VMas) -------------
430 Veerle De Vries Groningen Speer
Speerwerpe...) groep 3 --------------
431 Carlijn Wagenaar Groningen 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) --------------
432 Henderyke Wonink Groningen 400mH
400mH --------------
450 Isabel Andriessen VTLS 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) --------------
451 Ilona Bosma VTLS 100m
400m
100m (V AB,Sen,Mas)400m (MJB,...Sen,VMas) -------------
452 Erika Bremer VTLS 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) --------------
453 Sietske Dijkstra VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas) --------------
454 Marit Fiechter VTLS 100m
100m (V AB,Sen,Mas) --------------
455 Marije Hulzebos VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas) --------------
456 Silke Jonkman VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas) --------------
457 Renske Linstra VTLS 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) --------------
458 Eva Mollema VTLS 400m
400m (MJB,...Sen,VMas) --------------
459 Yara Stunnenberg VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas) --------------
460 Lotte Timmermans VTLS 100m
--------------
461 Anouk Willems VTLS 100m
100m (V AB,Sen,Mas) --------------
468 Susan van Weperen Invictus 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) --------------
470 Lisanne van Manen SV Veendam Kogelsl
Hoog
Ver
Kogelsling...lve Djun)Hoogspring...PR 1.50m)Verspringe...sen,Vmas) ------------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 2
Altis ALTS 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 5
AV PEC 1910 PEC 2
AV Phoenix PHNX 1
AV Start `78 ST78 1
Groningen Atletiek GRNG 13
GSAV Vitalis VTLS 12
Invictus INVC 1
SV Veendam Atletiek VNDM 1

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Lea Jurdzinski Groningen 12,49 +0.5 m/s12,19
1 Dominique Veninga Groningen 12,49 +0.5 m/s12,64
3 Noa Dhore AAC `61 12,92 +0.5 m/s12,59
4 Ilona Bosma VTLS 13,06 +0.5 m/s13,21
5 Anouk Willems VTLS 14,78 +0.9 m/s14,21
Linde van Tilburg Altis DQ 14,19
Louise Taatgen AV Impala DNS 13,33
Marit Fiechter VTLS DNS 17,05

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Dominique Veninga Groningen 25,01 +0.1 m/s25,53
2 Lea Jurdzinski Groningen 25,48 +0.1 m/s24,83
3 Tineke de Jong AV Impala 28,11 +1.1 m/s27,89

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Floortje van Kampen AV Hylas 58,14 57,42
2 Bernice Meijer Groningen 59,17 56,21
3 Ilona Bosma VTLS 59,54 59,22
4 Eva Mollema VTLS 1:00,13 1:00,03
5 Anneke Kootstra AV Impala 1:05,12 1:04,17
6 Tineke de Jong AV Impala 1:06,42 1:07,73
7 Linde van Tilburg Altis 1:08,18 1:05,25

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Susan van Weperen Invictus 2:17,67 2:15,80
2 Carlijn Wagenaar Groningen 2:17,91 2:12,32
3 Machteld Mulder Groningen 2:20,10 2:08,49
4 Erika Bremer VTLS 2:21,81 2:20,37
5 Isabel Andriessen VTLS 2:24,10 ---
6 Renske Linstra VTLS 2:27,32 2:25,00
7 Lynn van der Schaaf Groningen 2:37,24 2:24,00

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Silke Jonkman VTLS 10:22,78 10:49,35
2 Marije Hulzebos VTLS 10:33,98 10:35,00
3 Yara Stunnenberg VTLS 10:46,63 10:34,24
4 Lotte De Hosson Groningen 11:24,09 11:30,00
5 Sietske Dijkstra VTLS 11:44,90 11:42,33

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Lieke Muller Groningen 15,20 +1.1 m/s15,00
2 Lena Kater AV PEC 1910 15,87 +1.1 m/s15,49

Uitslagen 400 meter horden Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Henderyke Wonink Groningen 1:02,51 1:01,50
2 Anke Zonderland AV Impala 1:04,28 1:03,67
3 Tamar Nijhof AV Phoenix 1:10,07 1:10,24

Uitslagen Discuswerpen Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Ryanne Bekius Start `78 27,96 27,12
Astrid Jonkers AAC `61 DNS 35,02

Uitslagen Kogelstoten Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Ryanne Bekius Start `78 10,41 10,38

Uitslagen Kogelslingeren Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Eva Reinders Groningen 52,85 56,54
2 Emma Boeve AV PEC 1910 43,85 44,65
3 Marlou Hospes AV Impala 38,50 40,99
4 Lisanne van Manen SV Veendam 35,42 35,57

Uitslagen Speerwerpen Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Lieke Muller Groningen 42,43 46,29
2 Veerle De Vries Groningen 38,52 44,76
3 Robin Groen Groningen 31,94 38,23
4 Ryanne Bekius Start `78 28,48 30,65
Astrid Jonkers AAC `61 DNS 31,78

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Lieke Muller Groningen 1,60 1,61
2 Aruna Rikkers Groningen 1,60 1,60
3 Lena Kater AV PEC 1910 1,55 1,60
4 Lisanne van Manen SV Veendam 1,50 1,65

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Louise Taatgen AV Impala 12,26 +1.9 m/s12,22

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Lena Kater AV PEC 1910 5,22 +0.8 m/s5,50
2 Noa Dhore AAC `61 5,14 +0.3 m/s5,65
3 Lisanne van Manen SV Veendam 4,45 -0.5 m/s4,31