Categorie 'Meisjes Junior A'

Tijdschema 'Meisjes Junior A'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
11:00 13:00 Kogelsl
Sli...oi
Uitslagen
12:45 12:50 100mH Uitslagen
13:00 17:00 Polshoog
Pol...og
Uitslagen
13:00 14:15 Hoog
Hoog 1
Uitslagen
13:00 14:10 Kogel
kog... 1
Uitslagen
14:10 14:15 100m Uitslagen
14:45 15:45 Discus
Dis... 1
Uitslagen
15:35 15:40 200m Uitslagen
15:45 17:30 Speer
spe... 1
Uitslagen
15:45 16:30 Speer
Spe... 2
Uitslagen
16:10 16:20 800m Uitslagen
16:45 18:00 Speer
spe... 2
Uitslagen
16:50 16:55 400m Uitslagen


Tijdschema

11:00u16:55u
Meisjes Junior A
2 onderdelen

Atleten 'Meisjes Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m100mH400mHDiscusKogelKogelslSpeerHoogPolshoogVer
334 Rianne Beuling AV NOP 100m
100mH
100m (V AB,Sen,Mas)100mH (V A...as & J C) -----------
335 Manon Schoop AV NOP 100m
100mH
Speer
100m (V AB,Sen,Mas)100mH (V A...as & J C)Speerwerpe...) groep 3 ----------
347 Kirsten Kerkhof Spartacus Discus
Kogel
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2 -----------
348 Rianne Kerkhof Spartacus Hoog
Hoogspring...) groep 2 ------------
349 Noa Knip Spartacus Kogel
Speer
Kogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 1 -----------
355 Annet Fledderus SPWS 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) ------------
384 Fanny Spikman Groningen 400m
400m (MJB,...Sen,VMas) ------------
385 Benthe Tiegelaar Groningen 400m
400m (MJB,...Sen,VMas) ------------
386 Anneloes Wonink Groningen Discus
Kogel
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2 -----------
433 Anja Bekema VTLS 200m
Speer
Polshoog
200m (MJB,...sen,VMas)Speerwerpe...) groep 2Polshoogsp.../- 16:00) ----------
434 Femke van den Bos VTLS 200m
100mH
200m (MJB,...sen,VMas)100mH (V A...as & J C) -----------
465 Ilse Rooks Invictus 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) ------------
469 Lichelle Scholing MPM Discus
Kogelsl
Discuswerp... groep 2Kogelsling...lve Djun) -----------

Verenigingen 'Meisjes Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV NOP NOP 2
AV Spartacus SPTC 3
EAC De Sperwers SPWS 1
Groningen Atletiek GRNG 3
GSAV Vitalis VTLS 2
Invictus INVC 1
Marathon Pim Mulier MPM 1

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Rianne Beuling AV NOP 12,54 +0.5 m/s12,62
2 Manon Schoop AV NOP 12,58 +0.5 m/s12,56

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Femke van den Bos VTLS 27,25 +1.1 m/s27,16
2 Anja Bekema VTLS 27,78 +1.1 m/s27,95

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Fanny Spikman Groningen 1:02,88 1:01,78
2 Benthe Tiegelaar Groningen 1:08,11 1:07,42

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Annet Fledderus SPWS 2:21,48 2:20,03
2 Ilse Rooks Invictus 2:25,83 2:30,26

Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Rianne Beuling AV NOP 14,58 +1.1 m/s14,50
2 Manon Schoop AV NOP 14,63 +1.1 m/s14,55
3 Femke van den Bos VTLS 16,44 +1.1 m/s16,71

Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Anneloes Wonink Groningen 39,20 40,54
2 Kirsten Kerkhof Spartacus 33,27 32,78
3 Lichelle Scholing MPM 30,91 36,48

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Anneloes Wonink Groningen 12,18 13,14
2 Kirsten Kerkhof Spartacus 8,94 9,35
3 Noa Knip Spartacus 8,69 9,08

Uitslagen Kogelslingeren Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Lichelle Scholing MPM 32,03 31,73

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Manon Schoop AV NOP 31,23 33,82
2 Anja Bekema VTLS 29,89 28,78
3 Noa Knip Spartacus 22,51 26,61

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Rianne Kerkhof Spartacus 1,45 1,45

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Anja Bekema VTLS 3,16 3,10

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten