Categorie 'Jongens Junior A'

Atleten 'Jongens Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m110mH400mHDiscusKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
200 Jim Dhore AAC `61 100m
100m (M AB,Sen,Mas) -------------
201 Wouter de Does AAC `61 110mH
Hoog
110mH (M AB,Sen,Mas)Hoogspring...PR 1.50m) ------------
243 Kristian Mos Heerenveen 100m
200m
100m (M AB,Sen,Mas)200m (JJB,...Sen,MMas) ------------
244 Chris Wever Heerenveen 200m
200m (JJB,...Sen,MMas) -------------
270 Sytze Bram de Witte HRRR 400m
Ver
400m (JJB,...Sen,MMas)Verspringe...sen,Mmas) ------------
283 Jarin van der Kooi AV Impala Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...) groep 1Kogelstote...sen,Mmas)Speerwerpe...) groep 3 -----------
284 Sven Smeman AV Impala Hoog
Polshoog
Hoogspring...PR 1.50m)Polshoogsp.../- 16:00) ------------
305 Brian Pot Heredia AV Jahn II 100m
100m (M AB,Sen,Mas) -------------
331 Luc Beuckens AV NOP 800m
800m (JJC,...Sen,MMas) -------------
338 Hoang Nguyen AV PEC 1910 Ver
Verspringe...sen,Mmas) -------------
339 Julian Vos (BM) AV PEC 1910 Speer
Speerwerpe...) groep 3 -------------
357 Thomas Kwint Groningen 400m
400m (JJB,...Sen,MMas) -------------
464 Marlo Post Invictus 800m
800m (JJC,...Sen,MMas) -------------

Verenigingen 'Jongens Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 2
AV Heerenveen HRVN 2
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Impala IMPL 2
AV Jahn II JAHN 1
AV NOP NOP 1
AV PEC 1910 PEC 2
Groningen Atletiek GRNG 1
Invictus INVC 1

Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Jim Dhore AAC `61 11,31 +0.9 m/s12,00
2 Kristian Mos Heerenveen 11,47 +0.9 m/s11,45
3 Brian Pot Heredia AV Jahn II 11,73 +0.6 m/s12,05

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Kristian Mos Heerenveen 23,59 -0.1 m/s23,25
2 Chris Wever Heerenveen 24,83 -0.1 m/s24,70

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Thomas Kwint Groningen 51,77 52,98
2 Sytze Bram de Witte HRRR 52,84 54,23

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Luc Beuckens AV NOP 2:11,44 2:10,76
2 Marlo Post Invictus 2:20,33 2:12,38

Uitslagen 110 meter horden Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Wouter de Does AAC `61 16,34 +0.4 m/s16,68

Uitslagen 400 meter horden Jongens Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 34,14 34,15

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 13,12 13,27

Uitslagen Kogelslingeren Jongens Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior A

# Naam ResOBP
BM Julian Vos (BM) AV PEC 1910 49,04 49,91
1 Jarin van der Kooi AV Impala 44,00 44,15

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Wouter de Does AAC `61 1,85 1,85
2 Sven Smeman AV Impala 1,65 1,75

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Sven Smeman AV Impala 2,76 2,90

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Sytze Bram de Witte HRRR 6,16 +0.5 m/s6,03
2 Hoang Nguyen AV PEC 1910 5,57 +0.9 m/s5,74