Categorie 'Meisjes Junior B'

Atleten 'Meisjes Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m100mH400mHDiscusKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
211 Wies Kesting AAC `61 400m
400m (MJB,...Sen,VMas) -------------
212 Lilian van Klinken AAC `61 Kogelsl
Kogelsling...lve Djun) -------------
213 Sanne Niestijl AAC `61 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) -------------
229 Lisanne Van Es AC TION 100m
Kogel
100m (V AB,Sen,Mas)Kogelstote...) Groep 2 ------------
253 Terri Talan Heerenveen 100mH
Speer
Hoog
100mH (V A...as & J C)Speerwerpe...) groep 3Hoogspring...) groep 2 -----------
274 Sanne Haagsma HRRR Speer
Hoog
Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 2 ------------
275 Karlijn va...er Meeren HRRR HSS
Hink stap springen -------------
276 Larissa Wubbolts HRRR HSS
Hink stap springen -------------
316 Sabrina Cruden AV Lionitas 100m
100m (V AB,Sen,Mas) -------------
317 Marene Scholtens AV Lionitas 800m
800m (MJC,...Sen,VMas) -------------
318 Ilse Steigenga AV Lionitas 100m
200m
100mH
Hoog
100m (V AB,Sen,Mas)200m (MJB,...sen,VMas)100mH (V A...as & J C)Hoogspring...) groep 2 ----------
336 Maureen Louws AV NOP 100m
200m
100m (V AB,Sen,Mas)200m (MJB,...sen,VMas) ------------
337 Nienke Voesten AV NOP Polshoog
Polshoogsp.../- 16:00) -------------
387 Vera Derksema Groningen 400mH
400mH -------------
388 Emy Guikema Groningen 400mH
400mH -------------
389 Noortje Huitema Groningen 400m
400m (MJB,...Sen,VMas) -------------
390 Isabeau Leegwater Groningen 400mH
Kogel
Speer
400mHKogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 2 -----------
391 Suzanne Libbers Groningen 200m
400m
200m (MJB,...sen,VMas)400m (MJB,...Sen,VMas) ------------
392 Sara Mina Saberi Groningen 200m
200m (MJB,...sen,VMas) -------------
393 Aukje Vellinga Groningen 100mH
100mH (V A...as & J C) -------------
394 Brecht van der Vliet Groningen 200m
200m (MJB,...sen,VMas) -------------
395 Britt Weerman Groningen 100mH
100mH (V A...as & J C) -------------
463 Sterre de Vries HLLS 800m
Discus
Speer
800m (MJC,...Sen,VMas)Discuswerp... groep 2Speerwerpe...) groep 2 -----------

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 3
AC TION TION 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Horror Sneek HRRR 3
AV Lionitas LNTS 3
AV NOP NOP 2
Groningen Atletiek GRNG 9
Hellas Utrecht HLLS 1

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 12,78 +0.5 m/s12,98
2 Maureen Louws AV NOP 13,20 +0.9 m/s13,41
3 Sabrina Cruden AV Lionitas 13,44 +0.9 m/s14,01
4 Lisanne Van Es AC TION 14,39 +0.9 m/s14,37

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Brecht van der Vliet Groningen 26,67 +1.1 m/s27,30
2 Ilse Steigenga AV Lionitas 26,85 +0.1 m/s26,58
3 Maureen Louws AV NOP 27,25 +0.1 m/s26,30
4 Sara Mina Saberi Groningen 27,61 +1.1 m/s27,94
Suzanne Libbers Groningen DNS 26,57

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Wies Kesting AAC `61 1:00,86 1:01,59
2 Noortje Huitema Groningen 1:00,92 1:02,06
Suzanne Libbers Groningen DNS 56,52

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sanne Niestijl AAC `61 2:31,33 2:31,43
2 Marene Scholtens AV Lionitas 2:33,14 2:32,06
3 Sterre de Vries HLLS 2:56,79 2:46,28

Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 14,88 +0.6 m/s15,33
2 Aukje Vellinga Groningen 15,76 +0.6 m/s15,98
3 Terri Talan Heerenveen 16,27 +0.6 m/s15,68
4 Britt Weerman Groningen 16,35 +0.6 m/s14,49

Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Vera Derksema Groningen 1:06,14 1:04,41
2 Emy Guikema Groningen 1:06,49 1:06,40
3 Isabeau Leegwater Groningen 1:18,66 1:19,34

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sterre de Vries HLLS 18,78 23,00

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Lisanne Van Es AC TION 10,00 10,54
2 Isabeau Leegwater Groningen 9,85 9,56

Uitslagen Kogelslingeren Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Lilian van Klinken AAC `61 37,76 36,64

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Terri Talan Heerenveen 32,57 34,58
2 Isabeau Leegwater Groningen 31,14 28,13
3 Sterre de Vries HLLS 26,66 22,71
4 Sanne Haagsma HRRR 24,65 25,25

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Terri Talan Heerenveen 1,55 1,55
2 Sanne Haagsma HRRR 1,45 1,40
3 Ilse Steigenga AV Lionitas 1,40 1,59

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Larissa Wubbolts HRRR 9,83 +1.6 m/s---
2 Karlijn va...er Meeren HRRR 9,41 +0.8 m/s9,36

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Nienke Voesten AV NOP 2,06 2,10

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten