Categorie 'Jongens Junior B'

Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m110mH400mHDiscusKogelKogelslSpeerHoogPolshoogVer
202 Manolito Musters AAC `61 800m
800m (JJC,...Sen,MMas) ------------
227 Hakim Riadi AAV SISU 800m
800m (JJC,...Sen,MMas) ------------
228 Bram Klein Poelhuis AC TION 100m
200m
400m
800m
Speer
Hoog
Polshoog
100m (M AB,Sen,Mas)200m (JJB,...Sen,MMas)400m (JJB,...Sen,MMas)Polshoogsp.../- 16:00) ------
242 Daan Schade Flevo Delta Discus
Discuswerp...) groep 1 ------------
245 Sil Chris de Jong Heerenveen 400m
Ver
400m (JJB,...Sen,MMas)Verspringe...sen,Mmas) -----------
285 Willem Jongsma AV Impala 110mH
400mH
Discus
110mH (M AB,Sen,Mas)400mHDiscuswerp...) groep 1 ----------
286 Piter Nijboer AV Impala Kogelsl
Kogelsling...lve Djun) ------------
287 Jesse-Joram Stork AV Impala 800m
800m (JJC,...Sen,MMas) ------------
306 Freek Moll AV Jahn II Speer
Speerwerpe...) groep 3 ------------
332 Roel van Maanen AV NOP Polshoog
Polshoogsp.../- 16:00) ------------
333 Jasper Voesten AV NOP Polshoog
Polshoogsp.../- 16:00) ------------
358 Martijn Douwes Groningen Speer
Speerwerpe...) groep 3 ------------
359 Bouwe van Leeuwen Groningen Speer
Polshoog
Speerwerpe...) groep 3Polshoogsp.../- 16:00) -----------
360 Boas Okken Groningen 100m
Hoog
Polshoog
100m (M AB,Sen,Mas)Hoogspring...PR 1.50m)Polshoogsp.../- 16:00) ----------
361 Finn van Pijkeren Groningen 800m
800m (JJC,...Sen,MMas) ------------
362 Jorrit Stada Groningen Speer
Speerwerpe...) groep 1 ------------
363 Jamie Verhagen Groningen 800m
800m (JJC,...Sen,MMas) ------------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 1
AAV SISU SISU 1
AC TION TION 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Impala IMPL 3
AV Jahn II JAHN 1
AV NOP NOP 2
Groningen Atletiek GRNG 6

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Bram Klein Poelhuis AC TION 12,58 +0.6 m/s12,43
Boas Okken Groningen DNS 12,28

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Bram Klein Poelhuis AC TION 25,73 -0.1 m/s26,00

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Sil Chris de Jong Heerenveen 54,16 54,48
2 Bram Klein Poelhuis AC TION 59,08 56,00

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Manolito Musters AAC `61 2:02,18 2:02,88
2 Hakim Riadi AAV SISU 2:08,67 2:06,76
3 Jamie Verhagen Groningen 2:15,63 2:18,07
4 Finn van Pijkeren Groningen 2:15,93 2:11,02
5 Jesse-Joram Stork AV Impala 2:19,00 2:17,00

Uitslagen 110 meter horden Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Willem Jongsma AV Impala 18,28 +0.4 m/s20,72

Uitslagen 400 meter horden Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Willem Jongsma AV Impala 1:08,14 1:08,97

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 45,40 49,84
2 Willem Jongsma AV Impala 22,81 19,42

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelslingeren Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Piter Nijboer AV Impala 41,61 38,49

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Freek Moll AV Jahn II 43,77 43,93
2 Martijn Douwes Groningen 37,21 34,46
3 Bouwe van Leeuwen Groningen 35,40 34,82
4 Jorrit Stada Groningen 29,75 32,78

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Boas Okken Groningen 1,70 1,80

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Jasper Voesten AV NOP 3,26 3,20
2 Roel van Maanen AV NOP 2,96 2,65
3 Boas Okken Groningen 2,46 2,45
4 Bram Klein Poelhuis AC TION 2,06 2,00
Bouwe van Leeuwen Groningen DNS 2,20

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Sil Chris de Jong Heerenveen 5,61 +1.3 m/s5,39