Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 36
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 9 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    13:00 17:00 Polshoog
    Pol...og
    Uitslagen
    13:00 14:15 Hoog
    Hoog 2
    Uitslagen
    13:00 14:15 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen
    13:00 14:10 Kogel
    Kog... 2
    Uitslagen
    13:20 13:25 60mH Uitslagen
    14:30 15:50 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen
    14:40 14:55 60m Uitslagen
    14:45 15:45 Discus
    Dis... 2
    Uitslagen
    15:45 17:30 Speer
    spe... 1
    Uitslagen
    15:45 16:50 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    15:55 16:05 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    15:55u16:05u
    Meisjes Junior D
    1000m

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
    219 Olivia Carli AAC `61 60m
    Ver
    60m (M D)Verspringen MJD -------
    220 Celine Dijkstra AAC `61 Discus
    Kogel
    Speer
    Ver
    Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Speerwerpe...) groep 1Verspringen MJD -----
    221 Nina Van Halen AAC `61 1000m
    Ver
    1000m (MJD,JJD)Verspringen MJD -------
    222 Samarijn Pluijmert AAC `61 60m
    60mH
    Discus
    Speer
    60m (M D)60mH (MJD)Discuswerpen (MJD)Speerwerpe...) groep 1 -----
    223 Lotte Slomp AAC `61 60m
    Discus
    Kogel
    Speer
    60m (M D)Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Speerwerpe...) groep 1 -----
    241 Jill Uilhoorn Fivelstreek 60m
    Discus
    Kogel
    Ver
    60m (M D)Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD -----
    260 Hayat Askar Heerenveen Discus
    Kogel
    Hoog
    Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Hoogspring...) groep 1 ------
    261 Jildou Binnema Heerenveen 60mH
    Discus
    Speer
    60mH (MJD)Discuswerpen (MJD)Speerwerpe...) groep 1 ------
    262 Nanou Hofmann Heerenveen Discus
    Kogel
    Ver
    Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD ------
    263 Kim Otten Heerenveen 60m
    Discus
    Ver
    60m (M D)Discuswerpen (MJD)Verspringen MJD ------
    264 Alicia van...er Tempel Heerenveen 1000m
    Hoog
    Polshoog
    1000m (MJD,JJD)Hoogspring...) groep 1Polshoogsp.../- 16:00) ------
    265 Ruth Zijlstra Heerenveen 60m
    1000m
    Ver
    60m (M D)1000m (MJD,JJD)Verspringen MJD ------
    277 Annamarijn... Ginneken HRRR 60mH
    Hoog
    60mH (MJD)Hoogspring...) groep 1 -------
    278 Tess Jaarsma HRRR 1000m
    Kogel
    Hoog
    1000m (MJD,JJD)Kogelstote...) Groep 1Hoogspring...) groep 1 ------
    279 Noortje Sieperda HRRR 60mH
    Discus
    Speer
    60mH (MJD)Discuswerpen (MJD)Speerwerpe...) groep 1 ------
    280 Baudien Venema HRRR 60m
    Hoog
    60m (M D)Hoogspring...) groep 1 -------
    296 Alyssa Bulthuis AV Impala 60m
    60mH
    Kogel
    Speer
    Hoog
    60m (M D)60mH (MJD)Kogelstote...) Groep 1Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 2 ----
    297 Martje ter Doest AV Impala 60m
    Discus
    Speer
    Hoog
    60m (M D)Discuswerpen (MJD)Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 2 -----
    298 Sarah de Vries AV Impala 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------
    310 Hannah Moll AV Jahn II 60m
    Kogel
    Ver
    60m (M D)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD ------
    311 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 60m
    Discus
    Kogel
    Speer
    60m (M D)Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Speerwerpe...) groep 1 -----
    324 Yara de Boer AV Lionitas 60mH
    Hoog
    60mH (MJD)Hoogspring...) groep 2 -------
    325 Renske Drenten AV Lionitas 1000m
    Speer
    Hoog
    1000m (MJD,JJD)Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 2 ------
    326 Jente Leeuwangh AV Lionitas 60m
    60mH
    Hoog
    60m (M D)60mH (MJD)Hoogspring...PR 1.50m) ------
    327 Mayke Ruige AV Lionitas 60m
    Kogel
    Ver
    60m (M D)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD ------
    328 Maite Stienstra AV Lionitas 60m
    Kogel
    60m (M D)Kogelstote...) Groep 1 -------
    329 Elza van d...er Meulen AV Lionitas 60m
    Ver
    60m (M D)Verspringen MJD -------
    330 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 60m
    Kogel
    Ver
    60m (M D)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD ------
    356 Tess Gerdes SPWS 60m
    Hoog
    Ver
    60m (M D)Hoogspring...) groep 1Verspringen MJD ------
    410 Nura Hofstra Groningen 1000m
    60mH
    Discus
    1000m (MJD,JJD)60mH (MJD)Discuswerpen (MJD) ------
    411 Marieke de Jong Groningen 60mH
    Ver
    60mH (MJD)Verspringen MJD -------
    412 Sascha Keukenkamp Groningen 60m
    60mH
    Hoog
    Ver
    60m (M D)60mH (MJD)Hoogspring...) groep 1Verspringen MJD -----
    413 Renske Lolkema Groningen 60m
    1000m
    60m (M D)1000m (MJD,JJD) -------
    414 Tessa van ...aalduinen Groningen Speer
    Speerwerpe...) groep 1 --------
    415 Maud Visscher Groningen 60mH
    Discus
    Kogel
    Ver
    60mH (MJD)Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD -----
    467 Ilana Hofstra Invictus 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 5
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Heerenveen HRVN 6
    AV Horror Sneek HRRR 4
    AV Impala IMPL 3
    AV Jahn II JAHN 2
    AV Lionitas LNTS 7
    EAC De Sperwers SPWS 1
    Groningen Atletiek GRNG 6
    Invictus INVC 1
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Olivia Carli AAC `61 8,23 +0.6 m/s8,45
    2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,45 +0.6 m/s8,41
    3 Baudien Venema HRRR 8,46 +0.6 m/s8,38
    4 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,61 +0.6 m/s8,52
    5 Kim Otten Heerenveen 8,63 +0.6 m/s8,71
    6 Hannah Moll AV Jahn II 8,80 +0.3 m/s9,12
    6 Maite Stienstra AV Lionitas 8,80 +0.3 m/s8,93
    8 Lotte Slomp AAC `61 8,82 +0.6 m/s8,81
    9 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,84 +0.6 m/s8,73
    10 Elza van d...er Meulen AV Lionitas 8,96 +0.1 m/s10,30
    11 Ruth Zijlstra Heerenveen 8,99 +0.3 m/s9,00
    12 Samarijn Pluijmert AAC `61 9,12 +0.3 m/s8,98
    13 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,14 +0.3 m/s9,20
    14 Renske Lolkema Groningen 9,15 +0.1 m/s9,38
    15 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,20 +0.1 m/s9,36
    16 Sascha Keukenkamp Groningen 9,21 +0.1 m/s9,38
    17 Mayke Ruige AV Lionitas 9,23 +0.3 m/s9,11
    18 Martje ter Doest AV Impala 9,46 +0.1 m/s9,70
    19 Tess Gerdes SPWS 9,53 +0.1 m/s9,61

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Alicia van...er Tempel Heerenveen 1,96 1,95