Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 26
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 9 x Hoogspringen
  • 9 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    13:00 14:20 Discus
    Dis... 1
    Uitslagen
    13:00 14:15 Hoog
    Hoog 2
    Uitslagen
    13:00 14:15 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen
    13:00 13:05 80mH Uitslagen
    14:10 15:10 Kogel
    Kog... 1
    Uitslagen
    14:15 15:20 Ver
    Ver 1
    Uitslagen
    14:35 14:40 80m Uitslagen
    15:45 17:30 Speer
    spe... 1
    Uitslagen
    15:55 16:05 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    14:15u16:05u
    Jongens Junior D
    7 onderdelen
    1000m

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m1000m80mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
    204 Mike Berends AAC `61 80m
    Discus
    Speer
    Hoog
    80m (J D)Discuswerp...) groep 1Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 2 -----
    205 Leander van den Berg AAC `61 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------
    206 Ate Clobus AAC `61 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------
    207 Tim Duker AAC `61 Discus
    Kogel
    Speer
    Discuswerp...) groep 1Kogelstote...sen,Mmas)Speerwerpe...) groep 1 ------
    208 Aris Remmerde AAC `61 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------
    209 Jelmer Rensing AAC `61 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------
    210 Valenciano Roffel AAC `61 80m
    80m (J D) --------
    233 Dilano Modderman AV Aquilo 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------
    234 Wout Plugge AV Aquilo 80m
    1000m
    80m (J D)1000m (MJD,JJD) -------
    240 Wesley Boers Fivelstreek 1000m
    Discus
    Speer
    Hoog
    1000m (MJD,JJD)Discuswerp...) groep 1Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 1 -----
    251 Ziggy Veldman Heerenveen 80m
    80mH
    Discus
    80m (J D)80mH (JD, MC)Discuswerp...) groep 1 ------
    273 Sam Van der Werf HRRR 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------
    307 Damian van Haasen AV Jahn II 80m
    80mH
    Kogel
    Ver
    80m (J D)80mH (JD, MC)Kogelstote...sen,Mmas)Verspringe...sen,Mmas) -----
    308 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 80mH
    Kogel
    80mH (JD, MC)Kogelstote...sen,Mmas) -------
    313 Quinten Geleynse AV Lionitas 80m
    Speer
    Hoog
    80m (J D)Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 1 ------
    314 Daan Sikkema AV Lionitas 80m
    Kogel
    Hoog
    80m (J D)Kogelstote...sen,Mmas)Hoogspring...) groep 1 ------
    350 Chris van der Walle Start `78 80m
    80mH
    Kogel
    Speer
    80m (J D)80mH (JD, MC)Kogelstote...sen,Mmas)Speerwerpe...) groep 1 -----
    371 Kai Gorter Groningen Speer
    Ver
    Speerwerpe...) groep 1Verspringe...sen,Mmas) -------
    372 Jasper de Jong Groningen 1000m
    Speer
    Hoog
    1000m (MJD,JJD)Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 1 ------
    373 Julian Keun Groningen 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------
    374 Wu Ping Kuiper Groningen 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------
    375 Djalil Pater Groningen 80m
    Discus
    Kogel
    Hoog
    80m (J D)Discuswerp...) groep 1Kogelstote...sen,Mmas)Hoogspring...) groep 2 -----
    376 Akaash Spikman Groningen 80m
    80mH
    Ver
    80m (J D)80mH (JD, MC)Verspringe...sen,Mmas) ------
    377 Thijs Sturing Groningen 80m
    80m (J D) --------
    378 Tobias Stuut Groningen 1000m
    1000m (MJD,JJD) --------
    379 Krijn Tolboom Groningen 80m
    Speer
    Ver
    80m (J D)Speerwerpe...) groep 1Verspringe...sen,Mmas) ------

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 7
    AV Aquilo AQLO 2
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Jahn II JAHN 2
    AV Lionitas LNTS 2
    AV Start `78 ST78 1
    Groningen Atletiek GRNG 9
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Akaash Spikman Groningen 13,25 +0.6 m/s13,08
    2 Ziggy Veldman Heerenveen 13,35 +0.6 m/s14,72
    3 Damian van Haasen AV Jahn II 15,57 +0.6 m/s18,00
    4 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 16,84 +0.6 m/s17,84
    Chris van der Walle Start `78 DNS 18,28

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Tim Duker AAC `61 21,18 15,89
    2 Djalil Pater Groningen 19,63 24,00
    3 Mike Berends AAC `61 19,55 18,12
    4 Ziggy Veldman Heerenveen 19,10 24,03
    5 Wesley Boers Fivelstreek 12,97 10,00

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Djalil Pater Groningen 9,16 8,80
    2 Tim Duker AAC `61 7,86 8,19
    3 Chris van der Walle Start `78 7,82 7,12
    4 Daan Sikkema AV Lionitas 7,33 6,77
    5 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 5,96 5,72
    6 Damian van Haasen AV Jahn II 5,31 6,52

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Djalil Pater Groningen 1,50 1,50
    2 Mike Berends AAC `61 1,40 1,45
    3 Daan Sikkema AV Lionitas 1,35 1,36
    4 Jasper de Jong Groningen 1,20 1,25
    Wesley Boers Fivelstreek DNS 1,35
    Quinten Geleynse AV Lionitas DNS 1,21

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Akaash Spikman Groningen 4,80 +0.2 m/s5,27
    2 Kai Gorter Groningen 4,25 +0.6 m/s4,08
    3 Damian van Haasen AV Jahn II 4,15 +0.3 m/s4,06
    4 Krijn Tolboom Groningen 2,96 +0.3 m/s2,85