Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 28
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Speerwerpen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Speer Uitslagen
    19:40 300m Uitslagen
    20:20 Ver Uitslagen
    20:30 80m Uitslagen
    20:40 800m Uitslagen
    21:25 Kogel Uitslagen
    21:45 200m Uitslagen
    22:00 3000m Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u22:30u
    Meisjes Junior C
    Speer
    800m
    200m
    3000m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m200m300m800m3000mKogelSpeerHSSVer
    1 Yana van Aarle Eindhoven 800m
    Speer
    800 meterSpeerwerpen Vrouwen -------
    4 Floor Alessie AV Attila Kogel
    Ver
    Kogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen -------
    6 Hanna van Baast AV Attila Kogel
    Ver
    Kogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen -------
    16 Sanne van der Blij AVV 80m
    Speer
    80 meterSpeerwerpen Vrouwen -------
    17 Fleur Boender Eindhoven Ver
    Verspringen Vrouwen --------
    19 Hélène Borsje AV Passaat 80m
    Ver
    80 meterVerspringen Vrouwen -------
    36 Nienke van Duren GVAC Speer
    Ver
    Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen -------
    41 Veerle van Erp AVGM 800m
    800 meter --------
    52 Tinke Grotenhuis PH 800m
    800 meter --------
    62 Annemiek van Iersel PH Speer
    Ver
    Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen -------
    94 Kirsten Peeters Eindhoven 80m
    200m
    Speer
    80 meter200 meterSpeerwerpen Vrouwen ------
    99 Maartje R...senschoon GVAC 80m
    Kogel
    Speer
    80 meterKogelstoten VrouwenSpeerwerpen Vrouwen ------
    105 Joanne Schaap PH Speer
    Ver
    Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen -------
    107 Yara Schoenmakers RTE 800m
    800 meter --------
    109 Bryana van Spaandonk GVAC Speer
    Speerwerpen Vrouwen --------
    110 Bo Spoor RTE 800m
    800 meter --------
    112 Merel Stobbelaar Eindhoven 80m
    Ver
    80 meterVerspringen Vrouwen -------
    114 Lois Stokkingreef GVAC 80m
    800m
    80 meter800 meter -------
    130 Lotte Weevers PH 800m
    800 meter --------
    133 Marit Wiegerinck GVAC Speer
    Ver
    Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen -------
    150 Lies Verheijen Belgie 80m
    200m
    300m
    80 meter200 meter300 meter ------
    151 Sanne Loots Belgie 200m
    300m
    200 meter300 meter -------
    152 Anouk Loots Belgie 80m
    Ver
    80 meterVerspringen Vrouwen -------
    158 Floor Vliegen Belgie 800m
    800 meter --------
    159 Julie Swinnen Belgie 800m
    800 meter --------
    173 Naomi van Opstal Eindhoven 300m
    300 meter --------
    181 Hélène Borsje AV Passaat 200m
    200 meter --------
    190 Emma van Oijen FT67 3000m
    3000 meter --------

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 2
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Passaat PSST 2
    AV Valkenswaard AVV 1
    Belgie BEL 5
    Eindhoven Atletiek EHAT 5
    GVAC GVAC 5
    Prins Hendrik PH 4
    Running Team Eindhoven RTE 2
    SV Fortuna `67 FT67 1
  • 80m
  • 200m
  • 300m
  • 800m
  • 3000m
  • Kogel
  • Speer
  • HSS
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Hélène Borsje AV Passaat 11,26 -1.0 m/s---
    2 Lois Stokkingreef GVAC 11,38 -1.0 m/s11,28
    3 Maartje R...senschoon GVAC 11,48 -1.0 m/s11,40
    4 Anouk Loots Belgie 11,59 -1.0 m/s11,50
    5 Kirsten Peeters Eindhoven 11,60 -1.0 m/s11,80
    6 Merel Stobbelaar Eindhoven 11,73 -1.0 m/s---
    7 Sanne van der Blij AVV 12,09 -1.0 m/s---
    8 Lies Verheijen Belgie 12,45 -1.0 m/s11,50

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Hélène Borsje AV Passaat 29,07 -0.2 m/s29,52
    2 Kirsten Peeters Eindhoven 30,25 -0.2 m/s29,56
    3 Sanne Loots Belgie 30,81 -0.2 m/s29,45
    4 Lies Verheijen Belgie 31,10 -0.3 m/s30,29

    Uitslagen 300 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Naomi van Opstal Eindhoven 45,56 45,00
    2 Sanne Loots Belgie 48,72 47,15
    3 Lies Verheijen Belgie 50,46 47,15

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Yara Schoenmakers RTE 2:20,19 2:17,50
    2 Yana van Aarle Eindhoven 2:27,60 2:30,80
    3 Bo Spoor RTE 2:29,13 2:26,20
    4 Julie Swinnen Belgie 2:34,72 2:31,29
    5 Veerle van Erp AVGM 2:35,41 2:34,92
    6 Floor Vliegen Belgie 2:36,50 2:31,00
    7 Tinke Grotenhuis PH 2:37,71 2:34,12
    8 Lois Stokkingreef GVAC 2:44,37 2:38,04
    9 Lotte Weevers PH 2:51,15 2:46,88

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Emma van Oijen FT67 13:41,63 13:45,00

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Floor Alessie AV Attila 10,48 10,51 10,24 11,08 11,08 ---
    2 Hanna van Baast AV Attila 10,05 10,96 9,77 10,75 10,96 11,15
    3 Maartje R...senschoon GVAC 8,33 9,55 8,71 9,12 9,55 ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Kirsten Peeters Eindhoven 32,34 33,27 33,12 32,66 33,27 ---
    2 Joanne Schaap PH 28,06 27,33 28,64 X 28,64 ---
    3 Yana van Aarle Eindhoven 23,26 22,64 24,81 24,42 24,81 26,35
    4 Maartje R...senschoon GVAC 20,23 22,86 21,04 23,91 23,91 ---
    5 Nienke van Duren GVAC 20,80 X 15,93 16,75 20,80 ---
    6 Sanne van der Blij AVV X 20,62 14,60 X 20,62 ---
    7 Annemiek van Iersel PH 15,85 14,80 16,92 16,23 16,92 19,84
    8 Bryana van Spaandonk GVAC 14,37 X X 12,94 14,37 ---
    9 Marit Wiegerinck GVAC 12,46 X 12,54 9,99 12,54 ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Hanna van Baast AV Attila 4,79 X 4,80 4,92 4,92 +0.5 m/s5,03
    2 Floor Alessie AV Attila 4,91 4,74 4,80 4,18 4,91 +0.3 m/s---
    3 Annemiek van Iersel PH X X X 4,59 4,59 +1.1 m/s4,97
    4 Hélène Borsje AV Passaat 4,29 4,58 4,57 4,31 4,58 +0.4 m/s---
    5 Fleur Boender Eindhoven 4,49 4,25 4,08 4,16 4,49 -0.2 m/s4,50
    6 Joanne Schaap PH 4,15 4,29 4,05 4,07 4,29 +0.2 m/s---
    7 Nienke van Duren GVAC 4,08 4,03 4,10 4,22 4,22 +1.4 m/s---
    8 Marit Wiegerinck GVAC 4,02 4,15 3,94 3,99 4,15 +0.6 m/s---
    9 Merel Stobbelaar Eindhoven 4,10 X 3,65 3,80 4,10 +0.3 m/s---
    10 Anouk Loots Belgie 4,07 3,93 4,02 X 4,07 +0.3 m/s4,14