Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Speerwerpen 800 gram
  • 6 x Discuswerpen 1,75 kilogram
  • 6 x Kogelstoten 6 kilogram
  • 6 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:30 Speer Uitslagen
    19:20 100m Uitslagen
    19:30 Kogel Uitslagen
    19:45 3000m Uitslagen
    20:40 Discus Uitslagen
    20:55 200m Uitslagen
    21:15 800m Uitslagen


    Tijdschema

    18:30u21:40u
    Jongens Junior A
    3000m
    800m

    Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m3000mSpeerDiscusKogelHoogVer
    64 Yvar - Schoorlemmer MPM 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    235 Rik Barlo Pijnenburg Speer
    Discus
    Speerwerpe... 800 gramDiscuswerp... kilogram -------
    344 Mart Ruben Nijhuis MPM 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    370 Lauri Hulleman Apeldoorn Discus
    Kogel
    Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogram -------
    398 Jesse Nijmeijer AV Archeus 800m
    800 meter ...ategorien --------
    400 Rick Mombarg AV Argo 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    401 Max Meuleman AV Archeus 800m
    800 meter ...ategorien --------
    407 Wilbert Dennekamp AV Rijssen Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe... 800 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram ------
    438 Léon Mak Heerde Discus
    Kogel
    Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogram -------
    439 Felix Hasselmann Duitsland 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    440 Adrian Düring Duitsland 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    441 Linus Vennemann Duitsland 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    442 Nils Huhtakangas Duitsland 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    443 Timon Schöning Duitsland 800m
    800 meter ...ategorien --------
    453 Rick Harmsen ASV 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Achterhoekse Sport Vereniging ASV 1
    Apeldoorn Apeldoorn 1
    AV Archeus ARCH 2
    AV Argo ARGO 1
    AV Pijnenburg PNBG 1
    AV Rijssen RSSN 1
    Duitsland GER 5
    Heerde Heerde 1
    Marathon Pim Mulier MPM 2
  • 100m
  • 200m
  • 800m
  • 3000m
  • Speer
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

    # Naam 100m OBP
    1 Felix Hasselmann Duitsland 11,37 -0.2 m/s11,50
    2 Rick Mombarg AV Argo 11,49 -0.2 m/s11,21
    3 Adrian Düring Duitsland 11,60 -0.2 m/s11,58
    4 Yvar - Schoorlemmer MPM 12,27 -0.2 m/s11,80
    5 Rick Harmsen ASV 12,51 -0.7 m/s12,60

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

    # Naam 200m OBP
    1 Felix Hasselmann Duitsland 22,70 -0.7 m/s22,80
    2 Adrian Düring Duitsland 22,90 -0.7 m/s22,97
    3 Rick Mombarg AV Argo 23,61 -0.3 m/s23,56
    4 Yvar - Schoorlemmer MPM 24,70 -0.3 m/s23,86
    5 Rick Harmsen ASV 25,56 -0.4 m/s25,55

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

    # Naam 800mOBP
    1 Timon Schöning Duitsland 1:58,88 1:57,00
    2 Max Meuleman AV Archeus 2:07,72 2:09,88
    3 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:11,14 2:09,88

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior A

    # Naam 3000mOBP
    1 Linus Vennemann Duitsland 8:40,57 8:58,30
    2 Nils Huhtakangas Duitsland 9:05,68 8:53,00
    3 Mart Ruben Nijhuis MPM 9:31,42 9:50,00

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

    # Naam SpeerOBP
    1 Rik Barlo Pijnenburg 45,60 ---
    2 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 42,36 47,57

    Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Jongens Junior A

    # Naam DiscusOBP
    1 Léon Mak Heerde 41,28 42,00
    2 Lauri Hulleman Apeldoorn 38,18 40,00
    3 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 36,17 39,41
    4 Rik Barlo Pijnenburg 31,69 ---

    Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

    # Naam KogelOBP
    1 Léon Mak Heerde 13,03 14,00
    2 Lauri Hulleman Apeldoorn 12,89 13,00
    3 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 12,71 12,35

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten