Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 9
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 3 x Speerwerpen 500 gram
  • 3 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 3 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 6 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:30 Discus Uitslagen
    18:40 80m Uitslagen
    19:00 100m Uitslagen
    19:15 Hoog Uitslagen
    19:35 Speer Uitslagen
    20:20 Kogel Uitslagen
    20:55 Ver Uitslagen
    21:15 800m Uitslagen


    Tijdschema

    18:30u21:40u
    Meisjes Junior C
    Speer
    Kogel
    800m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m100m200m800m3000mSpeerDiscusKogelHoogVer
    282 Naomi Wessels AV Rijssen Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram -------
    347 Emma Halfman AAV SISU Discus
    Kogel
    Hoog
    Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogramHoogspringen mDC -------
    348 Inez van der Meulen AAV SISU Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram -------
    352 Nikita Hammink AAV SISU 80m
    Speer
    Discus
    Kogel
    80 meter mC/ jDSpeerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram ------
    382 Jinte Kusters AV Archeus 800m
    Kogel
    Hoog
    800 meter ...ategorienKogelstote... kilogramHoogspringen mDC -------
    388 Nynke van Dam AV Archeus 100m
    800m
    Hoog
    Ver
    100 meter ...s/Vrouwen800 meter ...ategorienHoogspringen mDCVerspringen mDC ------
    397 Levi Labee AV Archeus 100m
    Speer
    Ver
    100 meter ...s/VrouwenSpeerwerpe... 500 gramVerspringen mDC -------
    403 Anne Bijpost AV Rijssen Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram -------
    413 Lotte Nijkamp AV Rijssen Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram -------

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV SISU SISU 3
    AV Archeus ARCH 3
    AV Rijssen RSSN 3
  • 80m
  • 100m
  • 200m
  • 800m
  • 3000m
  • Speer
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    Nikita Hammink AAV SISU DNS ---

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Nynke van Dam AV Archeus 16,01 -1.1 m/s---
    2 Levi Labee AV Archeus 16,54 -1.1 m/s---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Nynke van Dam AV Archeus 3:19,10 ---
    2 Jinte Kusters AV Archeus 3:21,79 ---

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Nikita Hammink AAV SISU 23,01 ---
    2 Naomi Wessels AV Rijssen 21,38 ---
    3 Lotte Nijkamp AV Rijssen 18,79 ---
    4 Inez van der Meulen AAV SISU 18,31 ---
    5 Anne Bijpost AV Rijssen 17,77 16,91
    6 Levi Labee AV Archeus 10,90 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Naomi Wessels AV Rijssen 19,75 20,51 25,93 25,93 ---
    2 Emma Halfman AAV SISU 19,15 21,38 22,48 22,48 ---
    3 Anne Bijpost AV Rijssen 18,86 18,86 15,84
    4 Lotte Nijkamp AV Rijssen 17,18 17,18 19,65
    5 Inez van der Meulen AAV SISU 16,93 15,77 16,93 ---
    6 Nikita Hammink AAV SISU 14,48 14,48 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Naomi Wessels AV Rijssen 11,07 ---
    2 Nikita Hammink AAV SISU 9,01 ---
    3 Emma Halfman AAV SISU 8,82 ---
    4 Anne Bijpost AV Rijssen 8,55 8,86
    5 Inez van der Meulen AAV SISU 8,32 ---
    6 Lotte Nijkamp AV Rijssen 8,17 ---
    7 Jinte Kusters AV Archeus 6,01 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Emma Halfman AAV SISU 1,40 ---
    2 Nynke van Dam AV Archeus 1,25 ---
    3 Jinte Kusters AV Archeus 1,10 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Nynke van Dam AV Archeus 3,44 ---
    2 Levi Labee AV Archeus 2,93 ---