Categorie 'Masters Mannen 50+'

Categorie gegevens

Deelnemers: 10
Categorie afkorting: M50
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Speerwerpen 700 gram
  • 6 x Discuswerpen 1,5 kilogram
  • 6 x Kogelstoten 6 kilogram
  • 6 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Masters Mannen 50+'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:30 Speer Uitslagen
    19:20 100m Uitslagen
    19:30 Kogel Uitslagen
    19:45 3000m Uitslagen
    20:40 Discus Uitslagen
    20:55 200m Uitslagen
    21:15 800m Uitslagen


    Tijdschema

    18:30u21:40u
    Masters Mannen 50+
    3000m
    800m

    Atleten 'Masters Mannen 50+'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m3000mSpeerDiscusKogelHoogVer
    264 Ferdinand Hemme SPWS 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    283 Herman Kreijkes AV Rijssen 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    365 Stef Riemens BB lopers 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    367 Hans Dat LAAC Twente 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    425 Joop Vriend LAAC Twente 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    426 Robert Leussenkamp ASV 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    429 Berthram Mak De Gemzen Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe... 700 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram ------
    434 Jacob Wietsma AV Rijssen 800m
    800 meter ...ategorien --------
    467 Jeroen Machielsen ATNY 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    468 Sierk Spits Hanzesport 800m
    800 meter ...ategorien --------

    Verenigingen 'Masters Mannen 50+'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Achterhoekse Sport Vereniging ASV 1
    AV Atletics Nijverdal ATNY 1
    AV De Gemzen GMZN 1
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Rijssen RSSN 2
    BB lopers BBLP 1
    EAC De Sperwers SPWS 1
    LAAC Twente LAAC 2

    Uitslagen 100 meter Masters Mannen

    # Naam Categorie 100m OBP
    1 Mark Hakbijl BB lopers M35 13,69 -1.4 m/s12,99
    2 Herman Kreijkes AV Rijssen M50 14,46 -1.4 m/s14,00
    3 Ferdinand Hemme SPWS M50 15,73 -1.4 m/s16,10

    Uitslagen 200 meter Masters Mannen

    # Naam Categorie 200m OBP
    1 Mark Hakbijl BB lopers M35 27,67 -0.4 m/s26,99
    2 Herman Kreijkes AV Rijssen M50 29,56 -0.4 m/s29,00
    3 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 31,85 -0.2 m/s33,20
    4 Ferdinand Hemme SPWS M50 32,82 -0.2 m/s37,00

    Uitslagen 3000 meter Masters Mannen

    # Naam Categorie 3000mOBP
    1 Arnold Klieverink LAAC Twente M35 9:07,86 9:15,00
    2 Retse van der Berg BB lopers M35 9:53,41 10:00,00
    3 Arne Wessels Markelo M35 10:26,89 10:41,42
    4 Joop Vriend LAAC Twente M50 10:38,89 10:32,00
    5 Johan Almekinders LAAC Twente M35 10:42,60 10:52,10
    6 Robert Leussenkamp ASV M50 10:46,03 10:15,00
    7 Jeroen Machielsen ATNY M50 10:56,07 10:30,00
    8 Cees Weeda AV Veluwe M60 11:08,31 11:30,00
    9 Hans Dat LAAC Twente M50 11:22,86 11:15,00
    10 Cees Kraaijeveld AV34 M60 11:33,05 11:30,00
    11 Theo Boekema BB lopers M60 11:38,38 11:00,00
    12 Herman Baan AV Rijssen M35 12:35,12 12:30,00
    13 Jan Tijhuis AV Rijssen M60 12:59,55 12:29,00
    14 Rinus Groen AV Veluwe M60 13:16,56 13:00,00
    15 Benno Braamhaar AV Rijssen M60 14:53,62 14:00,00
    16 Jan van Pijkeren AV Rijssen M70 16:43,63 16:30,00
    Gerard Kroes BB lopers M35 DNS 10:48,01
    Stef Riemens BB lopers M50 DNS 10:40,18

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen 700 gram Masters Mannen

    # Naam Categorie SpeerOBP
    1 Berthram Mak De Gemzen M50 26,51 ---

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Masters Mannen

    # Naam Categorie SpeerOBP
    1 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 31,50 22,94
    2 Berry Nieland ATNY M35 27,79 25,39

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Masters Mannen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Dirk Wigmans De Gemzen M60 23,62 20,79

    Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Masters Mannen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Berthram Mak De Gemzen M50 22,28 ---

    Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Masters Mannen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Berry Nieland ATNY M35 22,48 23,84
    2 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 20,59 22,86

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Masters Mannen

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Dirk Wigmans De Gemzen M60 7,83 7,62

    Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Masters Mannen

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Berthram Mak De Gemzen M50 8,62 ---

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Masters Mannen

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 8,53 8,19
    2 Berry Nieland ATNY M35 8,49 8,11

    Uitslagen Hoogspringen Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten