Atleten 'Meisjes Junior C'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_hf80m_f150m150m_f300m300m_f800m1500m80mH80mH_hf80mH_f300mH300mH_f1500m SC4x80mSpeerSpeer_fDiscusDiscus_fKogelKogelslKogel_fHoogHSSPolshoogVerHoog_fVer_f
139 Daphne Zintel AAV `36 HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4 ---------------------------
257 Rosaly Zomerdijk NEAV 150m
150m MC (zo) ----------------------------
319 Anne Zuijdgeest PAC Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) ---------------------------
508 Emer Zuijlen AV Unitas 80mH
300mH
80m horden MC (zo)300m horden MC (za) ---------------------------
713 Azualjok Agok AAV `36 HSS
Hink-stap-...n MC (zo) ----------------------------
714 Strea Ajise Haag 80m
80m_hf
150m
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo) -------------------------
715 Femke Akkermans Tempo AV Discus
Hoog
Discus MC ...e groep 1Hoogspring...e groep 1 ---------------------------
716 Floor Alessie AV Attila Speer
Speer_f
HSS
Speer MC (...e groep 2Speer finale MCHink-stap-...n MC (zo) --------------------------
717 Suus Altorf De Spartaan 800m
800m MC (za) ----------------------------
718 Denise Arisa ARV Ilion 80mH
80mH_f
80mH_hf
300mH
300mH_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MC ------------------------
719 Merel Baaijens AV `56 80m
300mH
4x80m
80 meter MC (za)300m horden MC (za) --------------------------
720 Marleen Baas AC TION 80mH
80mH_f
80mH_hf
Speer
Speer_f
Ver
Ver_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Speer finale MCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale MC ----------------------
721 Hanna van Baast AV Attila 80mH
80mH_f
80mH_hf
Speer
Hoog
Hoog_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo) -----------------------
722 Meike Bakker GACH Speer
Kogel
Kogelsl
Speer MC (...e groep 2Kogel MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo) --------------------------
723 Nikki Bakker AV34 150m
Speer
150m MC (zo)Speer MC (...e groep 2 ---------------------------
724 Anne Bakker Ciko `66 Speer
Speer_f
Ver
Speer MC (...e groep 1Speer finale MCVerspringe...e groep 4 --------------------------
725 Yoni Bas Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
726 Emma Beekman AV34 Speer
Kogel
Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
727 Irene de Beer HAC Discus
----------------------------
728 Maud van Beest AAV `36 300m
300m_f
800m
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za) --------------------------
729 Iolana van den Beld Tempo AV 80m
80 meter MC (za) ----------------------------
730 Antonia Benevento Phanos 150m
80mH
150m MC (zo)80m horden MC (zo) ---------------------------
731 Pien van Berk AV Gouda Hoog
HSS
Ver
Hoogspring...e groep 2Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 2 --------------------------
732 Romée de Best HRRR 150m
Kogel
Ver
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1 --------------------------
733 Anne Bijpost AV Rijssen Discus
Kogel
Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
734 Anke Binnema Heerenveen 300mH
Hoog
300m horden MC (za)Hoogspring...e groep 2 ---------------------------
735 Robin Bishop AAV `36 80m
80mH
80 meter MC (za)80m horden MC (zo) ---------------------------
736 Indy de Blaauw AV Aquilo 800m
800m MC (za) ----------------------------
737 Britt de Blaauw PAC 150m
150m_f
80mH
80mH_f
80mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)150m finale MC80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale MC --------------------
738 Sara Bloem Hanzesport 80m
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo) --------------------------
739 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 150m
300m
800m
300mH
300mH_f
150m MC (zo)300m MC (zo)800m MC (za)300m horden MC (za)300m horde...finale MC ------------------------
740 Fleur Boender Eindhoven 150m
300m
800m
Hoog
Ver
150m MC (zo)300m MC (zo)800m MC (za)Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 2 ------------------------
741 Isabel van Bokhoven PH 80m
80m_hf
4x80m
HSS
80 meter MC (za)80m halve finale MCHink-stap-...n MC (zo) -------------------------
742 Lisanne Boot HLLS Speer
Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1 --------------------------
743 Nina Borger AV Unitas HSS
Ver
Ver_f
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4Verspringe...finale MC --------------------------
744 Jeri Borst Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
745 Marloes Bos AV Zuidwal 80m
150m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)Verspringe...e groep 4 --------------------------
746 Ella van den Bosch De Gemzen 800m
800m MC (za) ----------------------------
747 Rikkie Bosman GACH 150m
80mH
300mH
150m MC (zo)80m horden MC (zo)300m horden MC (za) --------------------------
748 Amber Bosman CAV Energie 800m
4x80m
800m MC (za) ---------------------------
749 Marloes Bosman HLLS 800m
800m MC (za) ----------------------------
750 Sara Bossche PAC 80m
80m_hf
Polshoog
80 meter MC (za)80m halve finale MCPolsstokho...n MC (za) --------------------------
751 Lizelotte Bouvy Haag Speer
Discus
Kogel
Kogel_f
Speer MC (...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MC -------------------------
752 Bibienne d...Brabander Olympus `70 Discus
Kogel
Kogel MC (...e groep 2 ---------------------------
753 Sterre van Bragt PH 80mH
80mH_hf
300mH
300mH_f
4x80m
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MC ------------------------
754 Rianne Breugem AV Athlos 800m
Ver
800m MC (za)Verspringe...e groep 4 ---------------------------
755 Kim Brouwer HLLS 80m
150m
4x80m
80 meter MC (za)150m MC (zo) --------------------------
756 Marije Brouwer HRRR 150m
Kogel
Hoog
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 2Hoogspring...e groep 2 --------------------------
757 Hagar Bruil PAC Discus
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MC --------------------------
758 Esra de Bruin Nijmegen 80m
800m
80 meter MC (za)800m MC (za) ---------------------------
759 Mileen Bruinewoud Start `78 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
Ver
Ver_f
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale MC ----------------------
760 Rianne Buijs AV Gouda 800m
800m MC (za) ----------------------------
761 Ama van Bussel Haag 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
4x80m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC -----------------------
762 Tamika Conrad CAV Energie 800m
800m MC (za) ----------------------------
763 Lieke Cox PAC 80m
4x80m
Polshoog
80 meter MC (za)Polsstokho...n MC (za) --------------------------
764 Sabrina Cruden AV Lionitas 80mH
80mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCKogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1Verspringe...finale MC ------------------------
765 Romee van Dam Startbaan 80m
150m
80mH
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 3 -------------------------
766 Morgann De Jong ARV Ilion 80m
150m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)Verspringe...e groep 2 -------------------------
767 Juliet Diederen Hanzesport Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 1 ---------------------------
768 Thyra van Diemen ARV Ilion 150m
Polshoog
150m MC (zo)Polsstokho...n MC (za) ---------------------------
769 Pouke Van Dijk LGDR 300mH
300m horden MC (za) ----------------------------
770 Floor Dijkstra AAC `61 Hoog
Hoog_f
Ver
Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 1 --------------------------
771 Suzet Doornheim GACH 800m
800m MC (za) ----------------------------
772 Hedda van Dort Haag 80m
80m_hf
150m
300mH
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)300m horden MC (za) ------------------------
773 Esmee Douma Groningen 80mH
80mH_hf
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale MC -----------------------
774 Roos van Eck Hanzesport 300mH
300m horden MC (za) ----------------------------
775 Katja van Eetvelt RK HAV 80m
80m_hf
Ver
Ver_f
80 meter MC (za)80m halve finale MCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale MC -------------------------
776 Fee Eising AV Lycurgus 800m
800m MC (za) ----------------------------
777 Rosa Ellens Haag 800m
800m MC (za) ----------------------------
778 Trijntje v... Elzakker Spado 80mH
80mH_f
80mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MC -----------------------
779 Veerle van Erp AVGM 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
780 Rozemarie Fokkema AAC `61 300m
Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
300m MC (zo)Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC -----------------------
781 Nine Fransen AV Sprint 80m
80m_hf
80 meter MC (za)80m halve finale MC ---------------------------
782 Mare Frauenfelder AV Cifla 800m
800m MC (za) ----------------------------
783 Brecht Frensel Heerenveen 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
784 Michelle Frowijn PAC 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
785 Fenna Gelderblom AV `56 4x80m
Speer
Kogel
Speer MC (...e groep 1Kogel MC (...e groep 2 --------------------------
786 Phebe Goedhart De Spartaan 800m
300mH
800m MC (za)300m horden MC (za) ---------------------------
787 Sacha Goedhart AV Gouda 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 2 ---------------------------
788 Roos Goorman DVTR 80m
800m
80mH
300mH
80 meter MC (za)800m MC (za)80m horden MC (zo)300m horden MC (za) -------------------------
789 Annemarie Gosselink AC TION 1500m SC
Ver
1500m stee...e MC (za)Verspringe...e groep 3 ---------------------------
790 Marit Griep Scorpio 1500m
1500m SC
1500m MC (zo)1500m stee...e MC (za) ---------------------------
791 Fenne Gringhuis Rotterdam Speer
----------------------------
792 Marlot Groeneweg Altis 800m
Ver
800m MC (za)Verspringe...e groep 2 ---------------------------
793 Jildou Guest Haag 800m
800m MC (za) ----------------------------
794 Femke Guit AV Edam Speer
Speer MC (...e groep 1 ----------------------------
795 Ffion van Gulik Tempo AV Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC ---------------------------
796 Judith Haarsma PAC Hoog
Hoogspring...e groep 1 ----------------------------
797 Silke de Haas DEM 300mH
Kogel
Ver
300m horden MC (za)Verspringe...e groep 2 --------------------------
798 Lotte Haest Spado Discus
Discus_f
Kogelsl
Polshoog
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogelsl MC (zo)Polsstokho...n MC (za) -------------------------
799 Isa Hartjes Ciko `66 Speer
Speer_f
Hoog
Hoog_f
Speer MC (...e groep 1Speer finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) -------------------------
800 Naomie Höhn Altis Kogel
Kogel_f
Ver
Kogel MC (...e groep 2Kogel finale MCVerspringe...e groep 1 --------------------------
801 Celine van...erikhuize Climax 300m
300m_f
800m
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za) --------------------------
802 Fenna Heijbroek Phanos 1500m
1500m SC
1500m MC (zo)1500m stee...e MC (za) ---------------------------
803 Kira Hendriks SPWS 80m
150m
80mH
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo) --------------------------
804 Romee Hermse PAC Kogel
Ver
Kogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1 ---------------------------
805 Tessa van Herp AV Lycurgus 1500m
300mH
1500m MC (zo)300m horden MC (za) ---------------------------
806 Vera Hijlkema AV Haarlem 300m
300m_f
HSS
300m MC (zo)300m finale MCHink-stap-...n MC (zo) --------------------------
807 Dionne van der Hilst CAV Energie Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC ---------------------------
808 Emily van der Hoeff PAC 800m
Polshoog
800m MC (za)Polsstokho...n MC (za) ---------------------------
809 Janneke van Hofslot Triathlon 1500m SC
1500m stee...e MC (za) ----------------------------
810 Cindy Hofstede DVTR 80m
Hoog
Hoog_f
HSS
80 meter MC (za)Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo) -------------------------
811 Jonine Hofstra Invictus 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
812 Ilse Hogeveen HLLM 80m
80m_f
80m_hf
150m
HSS
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo) ------------------------
813 Lieke Hoogsteen AV Cifla 800m
800m MC (za) ----------------------------
814 Isis Hordijk HLLS 150m
300m
300m_f
4x80m
Ver
300m MC (zo)300m finale MCVerspringe...e groep 3 ------------------------
815 Evelien va...Houweling De Gemzen 80m
80m_hf
80mH
HSS
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MC80m horden MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4 ------------------------
816 Anna Hovinga AV Haarlem 80m
150m
80mH
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 1 -------------------------
817 Carmen Huikeshoven Altis 800m
800m MC (za) ----------------------------
818 Danique Huisjes Groningen 150m
Polshoog
Ver
150m MC (zo)Polsstokho...n MC (za)Verspringe...e groep 1 --------------------------
819 Noortje Huitema Groningen 300m
300m MC (zo) ----------------------------
820 Deveny Huver AV NOP Speer
Discus
Kogel
Speer MC (...e groep 2Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2 --------------------------
821 Annemiek van Iersel PH HSS
Ver
Ver_f
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 3Verspringe...finale MC --------------------------
822 Audrey Jacobs Scopias Discus
Discus_f
Kogelsl
Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogelsl MC (zo) --------------------------
823 Cindy Jansen Spado Polshoog
Polsstokho...n MC (za) ----------------------------
824 Anna Jebose AAC Discus
Kogel
Kogelsl
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogelsl MC (zo) --------------------------
825 Madelief de Jong SC Reeuwijk Hoog
Hoogspring...e groep 2 ----------------------------
826 Anne de Jong Atledo 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
827 Julia Jongejeugd NEAV 80mH
80mH_hf
Discus
Hoog
Hoog_f
HSS
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCDiscus MC ...e groep 1Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo) -----------------------
828 Femke Jonker AV Hera HSS
Ver
Ver_f
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 3Verspringe...finale MC --------------------------
829 Merel Jorna AV Phoenix 80m
80 meter MC (za) ----------------------------
830 Maysoun Juliana Phanos 800m
800m MC (za) ----------------------------
831 Milou Kaestner HLLM Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC -------------------------
832 Elle van Kasteren AV34 150m
Speer
150m MC (zo)Speer MC (...e groep 2 ---------------------------
833 Idilay Kaymaz AC TION 300m
Ver
300m MC (zo)Verspringe...e groep 2 ---------------------------
834 Cilia Van Kessel AV Suomi 800m
800m MC (za) ----------------------------
835 Rosella van Keulen VAV 80m
150m
80 meter MC (za)150m MC (zo) ---------------------------
836 Nastia Kimel Nijmegen 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
837 Phileine Kipping AV `40 800m
1500m
80mH
300mH
1500m SC
800m MC (za)1500m MC (zo)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)1500m stee...e MC (za) ------------------------
838 Elanor van Kleef Leiden 80m
150m
80 meter MC (za)150m MC (zo) ---------------------------
839 Luca Klumpenhouwer SAV 300mH
Kogel
300m horden MC (za)Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
840 Noortje Knoll Groningen 150m
150m MC (zo) ----------------------------
841 Babs Koeman AV Haarlem 300m
80mH
80mH_hf
300mH
Ver
Ver_f
300m MC (zo)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)Verspringe...e groep 2Verspringe...finale MC -----------------------
842 Isa Kolle AV Hera Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC -------------------------
843 Bridget Konings Ciko `66 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
844 Ingrid Koster AV Aquilo 800m
800m MC (za) ----------------------------
845 Sylvana Koster AV Hylas 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
846 Eva Kroon Altis 800m
800m MC (za) ----------------------------
847 Meike Kroon PAC Speer
Kogel
Kogel_f
Speer MC (...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MC --------------------------
848 Nathalie Kropmans AV `40 Kogel
Kogel MC (...e groep 1 ----------------------------
849 Maria Kuipers Phanos 1500m
Hoog
Polshoog
1500m MC (zo)Hoogspring...e groep 2Polsstokho...n MC (za) --------------------------
850 Femke Kuppens Scorpio 80mH
80mH_hf
Speer
Speer_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Speer finale MC -------------------------
851 Sterre Kurpershoek AV Athlos 150m
Ver
150m MC (zo)Verspringe...e groep 4 ---------------------------
852 Daphne Lambregts Spado Polshoog
Polsstokho...n MC (za) ----------------------------
853 Laura van Langen SAV 1500m
1500m SC
1500m MC (zo)1500m stee...e MC (za) ---------------------------
854 Meike Leenders VAV 800m
Discus
800m MC (za) ---------------------------
855 Dorine van Leeuwen Climax Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo) ---------------------------
856 Joanne Lehr AV PEC 1910 800m
800m MC (za) ----------------------------
857 Loïs Lessing HLLM 80m
300m
1500m
80 meter MC (za)300m MC (zo)1500m MC (zo) --------------------------
858 Alysée Lester ARV Ilion 80m
80mH
---------------------------
859 Bijou Leto AV Sprint 80mH
80mH_hf
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC ---------------------------
860 Siri Liefrink AV Sparta 150m
Speer
Discus
Kogel
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 2 -------------------------
861 Lotte van Lieshout CAV Energie 1500m SC
1500m stee...e MC (za) ----------------------------
862 Pearl Lodder Typhoon Speer
Kogel
Kogel_f
Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MC --------------------------
863 Nimah Lommerse De Spartaan 80m
80m_f
80m_hf
150m
80mH
80mH_f
80mH_hf
Kogel
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCKogel MC (...e groep 2 ---------------------
864 Maureen Louws AV NOP 150m
80mH
80mH_hf
150m MC (zo)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC --------------------------
865 Anna Lusthof Olympus `70 300m
HSS
300m MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo) ---------------------------
866 Kim Lutgendorp Almere `81 80mH
300mH
Hoog
80m horden MC (zo)300m horden MC (za)Hoogspring...e groep 2 --------------------------
867 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 150m
300m
150m MC (zo)300m MC (zo) ---------------------------
868 Anouk van Manen MPM Ver
Verspringe...e groep 4 ----------------------------
869 Leonie Mariën HLLS 4x80m
----------------------------
870 Vanysha Martina Olympus `70 80m
80 meter MC (za) ----------------------------
871 Eline Mast NEAV 800m
1500m SC
800m MC (za)1500m stee...e MC (za) ---------------------------
872 Mette van der Meer Flevo Delta 80mH
80mH_f
80mH_hf
Speer
Discus
Discus_f
Polshoog
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCDiscus MC ...e groep 1Discus finale MCPolsstokho...n MC (za) ----------------------
873 Jetske Meijer Altis 150m
4x80m
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 2Verspringe...finale MC -----------------------
874 Ava Meijerink Haag 150m
80mH
4x80m
Hoog
80m horden MC (zo) -------------------------
875 Joyce Menick HLLM 80mH
80mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 1 ------------------------
876 Karin Mentz Ciko `66 300mH
300mH_f
300m horden MC (za)300m horde...finale MC ---------------------------
877 Nienke Meubermans PH 80m
80m_hf
150m
800m
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)800m MC (za) ------------------------
878 Nathalie Meurs Voorne Hoog
Hoog_f
Ver
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 2 --------------------------
879 Tiba Miran Groningen 300m
300m_f
800m
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za) --------------------------
880 Fee Mok SAV 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
881 Tessa Molenaar Olympus `70 Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2 ---------------------------
882 Rosa Molenberg AV Athlos 300mH
300m horden MC (za) ----------------------------
883 Carlijn Mols AV Unitas 300mH
300m horden MC (za) ----------------------------
884 Eva van Mook THOR Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo) ---------------------------
885 Marieke Moonen De Spartaan 80m
80m_hf
300m
300m_f
80 meter MC (za)80m halve finale MC300m MC (zo)300m finale MC -------------------------
886 Ella Mosselman SAV 80mH
300mH
80m horden MC (zo)300m horden MC (za) ---------------------------
887 Demi van Mourik PAC 800m
800m MC (za) ----------------------------
888 Nikita Nie Groningen 80m
Speer
Discus
Kogel
Ver
Kogel MC (...e groep 1 ------------------------
889 Parel van Nieuwkoop CAV Energie 800m
800m MC (za) ----------------------------
890 Lena Nijhof MPM Discus
Kogelsl
Discus MC ...e groep 2Kogelsl MC (zo) ---------------------------
891 Janne Nijhof MPM 800m
1500m SC
800m MC (za)1500m stee...e MC (za) ---------------------------
892 Lotte Nijkamp AV Rijssen Discus
Kogel
Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
893 Iza Nijsse AV `56 80m
150m
300m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)300m MC (zo)Verspringe...e groep 4 ------------------------
894 Mette Nuijen Leiden 80mH
80mH_hf
300mH
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za) --------------------------
895 Naomi van Opstal Eindhoven 300m
300m MC (zo) ----------------------------
896 Safira den Oudsten AV Spiridon Discus
Kogelsl
Discus MC ...e groep 2Kogelsl MC (zo) ---------------------------
897 Nienke Overgoor HLLS Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
898 Tharissa Palma AAC 150m
Kogel
Ver
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1 --------------------------
899 Mieke van de Pasch AV Gouda Speer
Discus
Kogel
Kogelsl
Speer MC (...e groep 1Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogelsl MC (zo) -------------------------
900 Annabel Paul AV Jahn II 80m
80m_hf
150m
300mH
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)300m horden MC (za) -------------------------
901 Kaela Peeters Scopias Speer
Kogel
Kogelsl
Speer MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo) --------------------------
902 Mischa Pier AV 1923 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
903 Merel Pijnenburg PAC Discus
Kogel
Kogel MC (...e groep 2 ---------------------------
904 Chaja Plochg Triathlon Discus
Discus_f
Discus MC ...e groep 2Discus finale MC ---------------------------
905 Franka Pouwels ARV Ilion Hoog
Hoogspring...e groep 2 ----------------------------
906 Lieke Radsma AV Trias 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
907 Roxy Ramars De Spartaan Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2 ---------------------------
908 Kènya Ramos PAC 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 4 ---------------------------
909 Tess van Randtwijk AV34 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
910 Xenia Raptis Scopias 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 2 ---------------------------
911 Kim Rensma AV `40 80m
80 meter MC (za) ----------------------------
912 Maaike van Rijswijk CAV Energie 4x80m
Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 2 --------------------------
913 Amber de Roo AV `40 80m
80m_hf
150m
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)Verspringe...e groep 3 -------------------------
914 Britt Roos HAC `63 800m
800m MC (za) ----------------------------
915 Maartje R...senschoon GVAC Speer
Kogel
Ver
Speer MC (...e groep 2Kogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1 --------------------------
916 Wies Rosenberg Tempo AV 150m
300mH
150m MC (zo)300m horden MC (za) ---------------------------
917 Eline Ruige AV Lionitas 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
918 Joanne Schaap PH Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC -----------------------
919 Suus van Schaik VAV 80mH
80mH_hf
Ver
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCVerspringe...e groep 4 --------------------------
920 Tessa Schets AV `56 800m
4x80m
Ver
800m MC (za)Verspringe...e groep 2 --------------------------
921 Aniek van Schie HLLM Kogel
Hoog
Kogel MC (...e groep 1Hoogspring...e groep 1 ---------------------------
922 Bieke Schipperen Scorpio 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
923 Suzan Schippers MPM 80m
80m_hf
300m
80 meter MC (za)80m halve finale MC300m MC (zo) --------------------------
924 Amber Schmidt AV Nijkerk Speer
Speer MC (...e groep 2 ----------------------------
925 Yara Schoenmakers RTE 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
926 Myrte van der Schoot GACH 800m
800m MC (za) ----------------------------
927 Sara Schouten AV Atverni 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
928 Sanne Schouten AV Atverni 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
929 Simone Schouws Phanos Speer
Discus
Kogelsl
Discus MC ...e groep 1Kogelsl MC (zo) --------------------------
930 Danique Schram DEM 300mH
1500m SC
300m horden MC (za)1500m stee...e MC (za) ---------------------------
931 Marinka Schuurman Altis 80mH
80mH_hf
300mH
Speer
Speer_f
Ver
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)Speer MC (...e groep 1Speer finale MCVerspringe...e groep 1 -----------------------
932 N'ketia Seedo U-Track 80m
80m_f
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo) -------------------------
933 Steffie Seher CAV Energie 80mH
4x80m
Hoog
80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2 --------------------------
934 Xiaryviën... Servinus Tempo AV Discus
Discus MC ...e groep 2 ----------------------------
935 Laura Sijben Haag Speer
Speer MC (...e groep 1 ----------------------------
936 Marit Simonse Altis 80m
80 meter MC (za) ----------------------------
937 Maud van S...rtensdijk Voorne 800m
800m MC (za) ----------------------------
938 Elin Slagt AAC `61 300mH
300m horden MC (za) ----------------------------
939 Amber Slomp AAC `61 Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
940 Linde Sluimer PAC 80m
300mH
80 meter MC (za)300m horden MC (za) ---------------------------
941 Fleur Smeets De Spartaan Speer
Speer MC (...e groep 1 ----------------------------
942 Lara Smits SV Noordkop 80mH
Discus
Discus_f
Hoog
Hoog_f
80m horden MC (zo)Discus MC ...e groep 1Discus finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) ------------------------
943 Noa Snijders Eindhoven 300m
300m MC (zo) ----------------------------
944 Veerle Van Son Scorpio 300mH
300m horden MC (za) ----------------------------
945 Marit Speerstra PAC Speer
----------------------------
946 Ruth Spijker AV Hylas 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
947 Elise Spijkers AAV `36 HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4 ---------------------------
948 Selma Spikman Groningen 800m
800m MC (za) ----------------------------
949 Loïs Steenbeek Leiden 80m
Speer
Discus
80 meter MC (za)Speer MC (...e groep 2Discus MC ...e groep 2 --------------------------
950 Myrthe Steenbeek Leiden 80m
Hoog
80 meter MC (za)Hoogspring...e groep 2 ---------------------------
951 Isabel van Steenwijk AV Gouda 800m
800m MC (za) ----------------------------
952 Ilse Stok CAV Energie 80m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 3 --------------------------
953 Danara Stoppels Groningen 300m
Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
300m MC (zo)Speer MC (...e groep 2Speer finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC ----------------------
954 Nynke Streppel Fit 300mH
300m horden MC (za) ----------------------------
955 Maren Sulimma AV Argo Hoog
Hoogspring...e groep 1 ----------------------------
956 Sacha van Swam AV Wijchen 150m
150m MC (zo) ----------------------------
957 Kristina Tergau PAC Polshoog
Polsstokho...n MC (za) ----------------------------
958 Puk Terpstra Tempo AV HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4 ---------------------------
959 Sofie Thomas PAC 80mH
80mH_hf
Polshoog
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCPolsstokho...n MC (za) --------------------------
960 Nikki van Tienderen HLLM 80m
150m
80 meter MC (za)150m MC (zo) ---------------------------
961 Isis Tinneveld Olympus `70 80m
80mH
Ver
80 meter MC (za)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 4 --------------------------
962 Eva Tops Tempo AV 80mH
80m horden MC (zo) ----------------------------
963 Sarah van Tuijl Almere `81 150m
150m_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)150m finale MCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale MC -------------------------
964 Teuntje Uiters PAC 800m
Hoog
800m MC (za)Hoogspring...e groep 1 ---------------------------
965 Isa van der Valk ARV Ilion 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
966 Chimene Van velden AV `40 80mH
300mH
80m horden MC (zo)300m horden MC (za) ---------------------------
967 Coos Veldpaus HLLS 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
4x80m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC -----------------------
968 Kike Velting HAC `63 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
969 Isa Verberne Swift HSS
Hink-stap-...n MC (zo) ----------------------------
970 Lina Vercoulen Scopias 80mH
Hoog
80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2 ---------------------------
971 Noah Verduin AV Hera Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC ---------------------------
972 Noor Verduin AAV `36 150m
HSS
150m MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo) ---------------------------
973 Eline Verschueren CAV Energie Speer
Hoog
Speer MC (...e groep 2Hoogspring...e groep 1 ---------------------------
974 Sica Verwasch AV Unitas HSS
Ver
Ver_f
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 3Verspringe...finale MC --------------------------
975 Daantje de Vet PH 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
300mH
4x80m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC300m horden MC (za) ----------------------
976 Sofie Visser AAV `36 Speer
Discus
Kogelsl
--------------------------
977 Miro Vlasman Phanos 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
80mH
80mH_hf
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC80m horden MC (zo)80m horden...finale MC ----------------------
978 Brecht van der Vliet Groningen 80m
80m_hf
150m
300m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)300m MC (zo) -------------------------
979 Felicia Vogeland Haag 80m
150m
---------------------------
980 Ruth Vogels Rotterdam 80mH
80mH_f
80mH_hf
Discus
Discus_f
Kogelsl
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogelsl MC (zo) -----------------------
981 Kika de Vos PAC 800m
80mH
80mH_hf
HSS
800m MC (za)80m horden MC (zo)80m horden...finale MCHink-stap-...n MC (zo) -------------------------
982 Lieke Vreugdenhil AV Statina 1500m SC
1500m stee...e MC (za) ----------------------------
983 Fiona de Vries AV Impala Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 3 ---------------------------
984 Ellis de Vries Altis 150m
80mH
Ver
150m MC (zo)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 3 --------------------------
985 Suze de Vries HRRR 800m
800m MC (za) ----------------------------
986 Jill Wanten Swift 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
987 Jaybre Wau Maastricht Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC -------------------------
988 Britt Weerman Groningen 150m
150m_f
80mH
300mH
300mH_f
Hoog
Hoog_f
150m MC (zo)150m finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) ----------------------
989 Lotte Weevers PH 80m
150m
800m
80 meter MC (za)150m MC (zo)800m MC (za) --------------------------
990 Lieke Wehrung AAC 300m
300m_f
800m
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za) --------------------------
991 Joyce van Welie PAC 300m
300m_f
Speer
Speer_f
Kogel
Kogel_f
300m MC (zo)300m finale MCSpeer MC (...e groep 2Speer finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC -----------------------
992 Elke Wijkmans AV Astylos 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
993 Eva van Wijngaarden Rotterdam 800m
800m MC (za) ----------------------------
994 Laura Wilde NEAV 80m
150m
80 meter MC (za)150m MC (zo) ---------------------------
995 Noa Wingbermuhle PAC 80m
80m_hf
Hoog
80 meter MC (za)80m halve finale MCHoogspring...e groep 2 --------------------------
996 Lianka Wit Hollandia 80mH
80mH_hf
300mH
Ver
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)Verspringe...e groep 1 -------------------------
997 Arwen de Wit NEAV 800m
800m MC (za) ----------------------------
998 Rixt ter Woord DVTR Hoog
HSS
Hoogspring...e groep 1Hink-stap-...n MC (zo) ---------------------------
999 Elka Wybenga Altis Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 2 ---------------------------
1000 Dilay Yandi GACH 80m
80m_hf
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MCVerspringe...e groep 3 --------------------------

Verenigingen 'Meisjes Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 3
AAC `61 AC61 4
AAV `36 AV36 7
AC TION TION 3
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 9
ARV Ilion ILIO 6
Atledo ATLD 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 1
AV Aquilo AQLO 2
AV Argo ARGO 1
AV Astylos ASTL 1
AV Athlos ATLS 3
AV Attila ATTL 2
AV Atverni ATVN 2
AV Castricum CSTR 2
AV Cifla CFLA 2
AV Daventria 1906 DVTR 3
AV De Gemzen GMZN 2
AV De Spartaan SPTN 7
AV Edam EDAM 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 5
AV Haarlem HRLM 3
AV Haarlemmermeer HLLM 6
AV Hanzesport HNZS 3
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 3
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 3
AV Hylas HYLS 2
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 3
AV NEA-Volharding NEAV 5
AV Nijkerk NKRK 1
AV NOP NOP 2
AV Olympus `70 OL70 5
AV PEC 1910 PEC 1
AV Phoenix PHNX 1
AV Rijssen RSSN 2
AV Sparta SPRT 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 2
AV Start `78 ST78 1
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 2
AV Unitas UNTS 4
AV Wijchen WYCH 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `40 AV40 5
AV `56 AV56 4
CAV Energie ENRG 9
Ciko `66 CIKO 4
Climax CLMX 2
DEM DEM 2
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 3
Fit FIT 1
GAC Hilversum GACH 5
Groningen Atletiek GRNG 10
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 9
HAC HAC 1
HAC `63 HC63 2
Hellas Utrecht HLLS 7
Invictus INVC 1
Leiden Atletiek LATL 4
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Marathon Pim Mulier MPM 4
Nijmegen Atletiek NYMG 2
PAC PAC 21
Phanos PHNS 6
Prins Hendrik PH 7
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 3
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 4
SC Reeuwijk SCRW 1
Scopias Atletiek SCPS 4
Scorpio SCRP 4
Spado SPDO 4
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 2
Tempo AV TMPO 7
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 1
VAV VAV 3
Voorne Atletiek VRNE 2

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 N'ketia Seedo U-Track 9,91Q -0.5 m/s9,65
2 Ama van Bussel Haag 10,41Q -0.8 m/s10,06
3 Nimah Lommerse De Spartaan 10,57Q -0.8 m/s10,53
4 Miro Vlasman Phanos 10,62Q -0.1 m/s10,49
5 Coos Veldpaus HLLS 10,64Q -0.1 m/s10,37
5 Daantje de Vet PH 10,64Q -0.7 m/s10,32
7 Mileen Bruinewoud Start `78 10,74Q -0.1 m/s10,52
8 Katja van Eetvelt RK HAV 10,76Q -0.1 m/s10,35
9 Brecht van der Vliet Groningen 10,84Q -0.2 m/s10,44
10 Amber de Roo AV `40 10,86Q -0.2 m/s10,37
11 Ilse Hogeveen HLLM 10,88Q -0.1 m/s10,27
11 Noa Wingbermuhle PAC 10,88q -0.1 m/s10,87
13 Nienke Meubermans PH 10,90Q -0.1 m/s10,40
14 Marieke Moonen De Spartaan 10,92Q -0.5 m/s10,58
15 Hedda van Dort Haag 10,94Q -0.7 m/s10,69
16 Dilay Yandi GACH 10,98q -0.2 m/s10,81
17 Sara Bloem Hanzesport 11,06q -0.1 m/s10,84
18 Suzan Schippers MPM 11,07q -0.1 m/s10,84
19 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,08q -0.8 m/s10,91
19 Isabel van Bokhoven PH 11,08q -0.1 m/s10,69
21 Annabel Paul AV Jahn II 11,11q -0.1 m/s10,79
22 Strea Ajise Haag 11,12q -0.1 m/s10,89
23 Nine Fransen AV Sprint 11,14q -0.7 m/s10,51
24 Sara Bossche PAC 11,15q -0.2 m/s10,84
25 Kira Hendriks SPWS 11,20 -0.1 m/s11,05
26 Ilse Stok CAV Energie 11,23 -0.5 m/s10,54
27 Romee van Dam Startbaan 11,27 -0.8 m/s10,60
28 Lieke Cox PAC 11,28 -0.2 m/s11,12
29 Anna Hovinga AV Haarlem 11,30 -0.1 m/s11,12
30 Laura Wilde NEAV 11,32 -0.1 m/s11,08
30 Iolana van den Beld Tempo AV 11,32 -0.1 m/s11,01
32 Marloes Bos AV Zuidwal 11,33 -0.1 m/s11,16
33 Kim Brouwer HLLS 11,46 -0.8 m/s11,00
33 Roos Goorman DVTR 11,46 -0.7 m/s11,46
35 Morgann De Jong ARV Ilion 11,47 -0.7 m/s10,88
36 Marit Simonse Altis 11,49 -0.5 m/s10,97
37 Cindy Hofstede DVTR 11,50 -0.1 m/s11,39
38 Robin Bishop AAV `36 11,51 -0.7 m/s11,04
39 Iza Nijsse AV `56 11,56 -0.5 m/s10,96
40 Esra de Bruin Nijmegen 11,57 -0.2 m/s11,07
41 Merel Jorna AV Phoenix 11,60 -0.5 m/s11,29
42 Elanor van Kleef Leiden 11,61 -0.1 m/s11,10
43 Nikki van Tienderen HLLM 11,63 -0.2 m/s11,64
44 Myrthe Steenbeek Leiden 11,65 -0.8 m/s11,19
45 Linde Sluimer PAC 11,66 -0.8 m/s11,34
46 Merel Baaijens AV `56 11,92 -0.5 m/s11,33
47 Loïs Steenbeek Leiden 11,97 -0.1 m/s11,50
48 Kim Rensma AV `40 11,98 -0.1 m/s11,82
49 Vanysha Martina Olympus `70 12,06 -0.1 m/s11,56
50 Lotte Weevers PH 12,10 -0.7 m/s11,91
51 Kènya Ramos PAC 12,13 -0.1 m/s11,52
52 Loïs Lessing HLLM 13,12 -0.2 m/s11,52
53 Xenia Raptis Scopias 13,24 -0.1 m/s12,54
Sacha Goedhart AV Gouda DNS 11,14

Uitslagen 80 meter halve finale Meisjes Junior C

# Naam Res Qm
1 N'ketia Seedo U-Track 9,63Q +2.0 m/s9,91
2 Ama van Bussel Haag 10,08Q +2.2 m/s10,41
3 Nimah Lommerse De Spartaan 10,39Q +2.2 m/s10,57
4 Daantje de Vet PH 10,51q +2.2 m/s10,64
5 Mileen Bruinewoud Start `78 10,54Q +2.0 m/s10,74
6 Coos Veldpaus HLLS 10,56Q +0.5 m/s10,64
7 Ilse Hogeveen HLLM 10,58q +2.2 m/s10,88
8 Miro Vlasman Phanos 10,59Q +0.5 m/s10,62
9 Marieke Moonen De Spartaan 10,64 +2.0 m/s10,92
10 Brecht van der Vliet Groningen 10,69 +2.0 m/s10,84
11 Nienke Meubermans PH 10,72 +2.0 m/s10,90
12 Noa Wingbermuhle PAC 10,77 +0.5 m/s10,88
13 Katja van Eetvelt RK HAV 10,80 +0.5 m/s10,76
14 Hedda van Dort Haag 10,82 +2.2 m/s10,94
15 Nine Fransen AV Sprint 10,83 +2.2 m/s11,14
16 Amber de Roo AV `40 10,86 +0.5 m/s10,86
17 Isabel van Bokhoven PH 10,90 +2.2 m/s11,08
18 Annabel Paul AV Jahn II 10,92 +0.5 m/s11,11
19 Sara Bloem Hanzesport 10,93 +2.2 m/s11,06
20 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,03 +2.0 m/s11,08
21 Dilay Yandi GACH 11,07 +0.5 m/s10,98
22 Sara Bossche PAC 11,11 +2.0 m/s11,15
22 Suzan Schippers MPM 11,11 +2.0 m/s11,07
24 Strea Ajise Haag 11,24 +0.5 m/s11,12

Uitslagen 80 meter finale Meisjes Junior C

# Naam Res Qm
1 N'ketia Seedo U-Track 9,66 +1.1 m/s9,63
2 Ama van Bussel Haag 10,24 +1.1 m/s10,08
3 Miro Vlasman Phanos 10,46 +1.1 m/s10,59
4 Daantje de Vet PH 10,54 +1.1 m/s10,51
5 Coos Veldpaus HLLS 10,58 +1.1 m/s10,56
6 Nimah Lommerse De Spartaan 10,61 +1.1 m/s10,39
7 Ilse Hogeveen HLLM 10,77 +1.1 m/s10,58
8 Mileen Bruinewoud Start `78 10,88 +1.1 m/s10,54

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Ama van Bussel Haag 19,25Q -1.4 m/s19,37
2 Miro Vlasman Phanos 19,42Q -1.0 m/s18,89
3 Daantje de Vet PH 19,81Q -1.5 m/s19,33
4 Mileen Bruinewoud Start `78