Atleten 'Jongens Junior C'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f150m150m_f300m300m_f800m1500m100mH100mH_hf100mH_f300mH300mH_f1500m SC4x100mSpeerSpeer_fDiscusDiscus_fKogelKogelslKogel_fHoogHSSPolshoogVerHoog_fVer_f
3 Falco Aarts Maastricht 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
6 Jamal Abdallah SCSP 800m
800m JC (zo) ----------------------------
11 Favour Abu Haag 100m
Hoog
HSS
Ver
100m JC (zo)Hoogspring...e groep 2Hink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 1 -------------------------
20 Bart Adriaanse Voorne Discus
Discus JC ...e groep 1 ----------------------------
28 Bram van Alebeek Nijmegen 4x100m
Speer
Discus
Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 2 ------------------------
29 Niels Altena Hanzesport Speer
Kogel
Speer JC (...e groep 2Kogel JC (...e groep 1 ---------------------------
50 Stan Atsma HLLS 150m
150m_f
300mH
300mH_f
Speer
150m JC (za)150m finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JCSpeer JC (...e groep 2 ------------------------
51 Brend Baak AV PEC 1910 Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Speer JC (...e groep 1Speer finale JCDiscus JC ...e groep 1Discus finale JCKogel JC (...e groep 1Kogel finale JC -----------------------
54 Raf Baerveldt AVON Speer
----------------------------
66 Kars Bebelaar Rotterdam Kogelsl
Kogelsl JC (za) ----------------------------
70 Ties van Beek AV Sprint 100m
100m_f
100m_hf
100mH
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC -------------------------
85 Wesley Beentjes AV Lycurgus Hoog
Hoogspring...e groep 1 ----------------------------
95 Jacob-Jan Beets AV Hylas 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
113 Julian van den Belt AV Rijssen HSS
Hink-stap-...n JC (za) ----------------------------
124 Rutger Berends Heerenveen 800m
800m JC (zo) ----------------------------
126 Daniël Berends AV Zuidwal 100m
Speer
Ver
100m JC (zo)Speer JC (...e groep 1Verspringe...e groep 2 --------------------------
132 Stefan Beukers Pallas `67 100mH
Hoog
100m horden JC (za)Hoogspring...e groep 1 ---------------------------
133 Milan Beuning AAV SISU Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
Kogel JC (...e groep 1Kogel finale JCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale JC -------------------------
137 Max Birdja Haag Kogel
Kogel JC (...e groep 1 ----------------------------
144 Bram Blokhuis AV Iphitos Speer
Discus
Kogel
Speer JC (...e groep 2Discus JC ...e groep 2Kogel JC (...e groep 2 --------------------------
160 Dave Boamah AV Feniks 100m
100m_f
100m_hf
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC --------------------------
164 Tobias Boekeloo Tempo AV Speer
Hoog
Hoogspring...e groep 1 ---------------------------
189 Jorg Bomas Altis Hoog
Hoogspring...e groep 2 ----------------------------
191 Sebastiaan Bonte AV Hera Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JC -------------------------
192 Robin van ...Boogaardt Haag 300m
1500m SC
300m JC (za)1500m stee...e JC (zo) ---------------------------
194 Milko Bos Tempo AV 100m
100m_hf
150m
150m_f
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC -------------------------
222 Ernson van den Bos THOR 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
226 Sam Bosman NEAV Speer
Speer JC (...e groep 2 ----------------------------
229 Lucius Bout Phanos 4x100m
Polshoog
Polsstokho...n JC (zo) ---------------------------
240 Milan Bouwer AV Hera 300m
800m
300mH
300m JC (za)800m JC (zo)300m horden JC (zo) --------------------------
241 Joep Bovee Spado Polshoog
Polsstokho...n JC (zo) ----------------------------
243 Jared Broers AV Hera 100mH
100mH_f
100mH_hf
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC --------------------------
245 Binne Brok Tempo AV 100mH
300mH
300mH_f
100m horden JC (za)300m horden JC (zo)300m horde...finale JC --------------------------
262 Luc de Bruin Tempo AV Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo) ---------------------------
265 Gianni Brunken AV Sprint 100mH
100mH_f
100mH_hf
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC --------------------------
268 Tom van Buuren Olympus `70 150m
300m
150m JC (za)300m JC (za) ---------------------------
284 Danièl Castro AV Unitas 300m
300m_f
300m JC (za)300m finale JC ---------------------------
289 Tim Consemulder HLLS 150m
100mH
HSS
150m JC (za)100m horden JC (za)Hink-stap-...n JC (za) --------------------------
295 Parker Consten Ciko `66 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
296 Milo Dekker Castricum 300m
800m
300m JC (za)800m JC (zo) ---------------------------
302 Rowan Dekker Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
309 Twan Deumers AV Lycurgus 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
310 Luca van Diepen AV Hylas 1500m SC
1500m stee...e JC (zo) ----------------------------
341 Yannick van Dijk PH 100m
100m_hf
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JCVerspringe...e groep 2 --------------------------
347 Stefan Dijkstra HLLS 150m
300mH
150m JC (za)300m horden JC (zo) ---------------------------
353 Benjamin ...bbelstein PH Speer
Discus
Discus_f
Kogel
Speer JC (...e groep 2Discus JC ...e groep 2Discus finale JC -------------------------
355 Pjotr Dolfsma VRT 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
366 Justin van Dooren AV Sparta 100m
100mH
100mH_hf
Kogel
Hoog
100m JC (zo)100m horden JC (za)100m horde...finale JCKogel JC (...e groep 1Hoogspring...e groep 1 ------------------------
373 Marijn van Duijn ARV Ilion Speer
Speer_f
Ver
Speer JC (...e groep 2Speer finale JCVerspringe...e groep 3 --------------------------
384 Denis Duku-Kaachire AV Feniks 4x100m
----------------------------
391 Mark Dullaart Haag 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
393 Florian Va...er Dussen AV Impala 100m
100m_hf
800m
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JC800m JC (zo)Verspringe...e groep 3 -------------------------
418 Arend Eijk Eindhoven 100m
300m
100mH
100mH_hf
300mH
4x100m
100m JC (zo)300m JC (za)100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo) -----------------------
455 Dion Eijssen AV Unitas 800m
800m JC (zo) ----------------------------
456 Nsikak Ekpo Haag 100m
100m_f
100m_hf
150m
150m_f
4x100m
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC -----------------------
471 Gabriel Emmanuel Haag 100mH
100mH_f
100mH_hf
4x100m
Speer
Speer_f
Kogel
Hoog
Hoog_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JCSpeer JC (...e groep 1Speer finale JCHoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo) --------------------
489 Imme van den End Tempo AV 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
501 Jim Van Esch Taxandria 100m
300mH
100m JC (zo)300m horden JC (zo) ---------------------------
502 Rick Faassen Scopias Ver
Verspringe...e groep 3 ----------------------------
503 Pieter Fallaux CAV Energie 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
504 Damian Felter PAC 100m
100m_f
100m_hf
Ver
Ver_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale JC ------------------------
505 Cedric Fini AV Wijchen 100m
100m_hf
100m JC (zo)100m halve finale JC ---------------------------
506 Luuk Forrer SPWS 100m
150m
100mH
300mH
100m JC (zo)150m JC (za)100m horden JC (za)300m horden JC (zo) -------------------------
507 Thomas Fructus AV 1923 100m
150m
300mH
100m JC (zo)150m JC (za)300m horden JC (zo) --------------------------
509 Jip de Greef Altis 100mH
4x100m
Hoog
Polshoog
100m horden JC (za)Polsstokho...n JC (zo) -------------------------
510 Micha Groen Almere `81 100mH
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
100m horden JC (za)Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JC ------------------------
511 Ruben van Groenewoud AV Unitas 800m
4x100m
800m JC (zo) ---------------------------
512 Djimon de Groot Almere `81 800m
100mH
300mH
800m JC (zo)100m horden JC (za)300m horden JC (zo) --------------------------
513 Casper Haagh Scorpio Hoog
HSS
Ver
Hoogspring...e groep 2Hink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 3 --------------------------
514 Stephen Haakmat AV Hera 100m
100m_hf
100m JC (zo)100m halve finale JC ---------------------------
515 Gijs de Haan PAC 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
516 Coen de Haan SPLS 100m
100m_hf
150m
Kogel
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)Kogel JC (...e groep 1 -------------------------
517 Hugo Habraken AV Gouda 800m
Hoog
800m JC (zo) ---------------------------
518 Gwen Hanekamp Haag 300mH
Polshoog
300m horden JC (zo)Polsstokho...n JC (zo) ---------------------------
519 Milo Hanssen AV Unitas 100m
100m_hf
4x100m
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JCVerspringe...e groep 3 -------------------------
520 Yaïr van Harmelen AV Feniks 100m
150m
4x100m
100m JC (zo)150m JC (za) --------------------------
521 Beer Harms Phanos 300m
300m_f
800m
300m JC (za)300m finale JC800m JC (zo) --------------------------
522 Joas van Hellemondt Leiden 100mH
100m horden JC (za) ----------------------------
523 Tjebbe Hemler PAC 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
524 Stijn Hendriks Scorpio 100mH
100mH_hf
300mH
Hoog
Hoog_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)Hoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo) ------------------------
525 Ewan ter Hennepe AV Gouda 300mH
Ver
300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 2 ---------------------------
526 Bert Hermens AV Unitas 150m
4x100m
Ver
Ver_f
150m JC (za)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC -------------------------
527 Marnix Hettema De Spartaan 100mH
100mH_hf
100m horden JC (za)100m horde...finale JC ---------------------------
528 Eyoël Hiensch Phanos 800m
4x100m
800m JC (zo) ---------------------------
529 Yohannes Hiensch Phanos 800m
4x100m
800m JC (zo) ---------------------------
530 Rutger Hoekstra Heerenveen 100mH
100mH_hf
Hoog
Hoog_f
HSS
100m horden JC (za)100m horde...finale JCHoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo)Hink-stap-...n JC (za) ------------------------
531 Joël Hoeve SPLS 100mH
HSS
100m horden JC (za)Hink-stap-...n JC (za) ---------------------------
532 Timon Hoeve SPLS Hoog
HSS
Hink-stap-...n JC (za) ---------------------------
533 Tijn Hoksbergen AV `40 100m
100mH
100mH_hf
300mH
100m JC (zo)100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo) -------------------------
534 Mark Hollestelle Triathlon 300mH
1500m SC
300m horden JC (zo)1500m stee...e JC (zo) ---------------------------
535 Ronin van der Holst PAC 100mH
100m horden JC (za) ----------------------------
536 Timo Hoogendoorn U-Track 800m
800m JC (zo) ----------------------------
537 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 100mH
300mH
100m horden JC (za)300m horden JC (zo) ---------------------------
538 Gijs Houtman PH 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
539 Jochem Huijbregts Spado 4x100m
----------------------------
540 Bjorn Hulsebos VAV 800m
Ver
800m JC (zo)Verspringe...e groep 1 ---------------------------
541 Geert van der Hulst Cialfo 300mH
300m horden JC (zo) ----------------------------
542 Danick Imholz CAV Energie 1500m SC
1500m stee...e JC (zo) ----------------------------
543 Jip Janissen VRT 1500m
1500m SC
1500m JC (za)1500m stee...e JC (zo) ---------------------------
544 Quintin Janse Tempo AV 300mH
HSS
300m horden JC (zo)Hink-stap-...n JC (za) ---------------------------
545 Hugo Jansen Clytoneus 300mH
Speer
Speer_f
300m horden JC (zo)Speer JC (...e groep 1Speer finale JC --------------------------
546 Tobias Janssens AV Lycurgus 100mH
Polshoog
100m horden JC (za)Polsstokho...n JC (zo) ---------------------------
547 Witte Jaspers PAC 800m
800m JC (zo) ----------------------------
548 Nelson Johnson Haag 800m
800m JC (zo) ----------------------------
549 Stef de Jong SAV 150m
300m
150m JC (za)300m JC (za) ---------------------------
550 Kaj de Jong AV Statina Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo) ---------------------------
551 Thijs Jorritsma HRRR Hoog
Hoogspring...e groep 1 ----------------------------
552 Joshua Bisseker Phanos 4x100m
----------------------------
553 Olario Kartodimedjo PAC 100m
100m_hf
Polshoog
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JCPolsstokho...n JC (zo)Verspringe...e groep 2 -------------------------
554 Erick Könst AV Haarlem Speer
Speer_f
HSS
Speer JC (...e groep 1Speer finale JCHink-stap-...n JC (za) --------------------------
555 Valentijn Keijzer AV Fortuna 100mH
Ver
100m horden JC (za)Verspringe...e groep 3 ---------------------------
556 Matyas Kerekgyarto Swift Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogelsl JC (za)Kogel finale JC ------------------------
557 Melle Ketellapper AV Lionitas 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
558 Kariem Kishk Olympus `70 100m
800m
Kogel
100m JC (zo)800m JC (zo)Kogel JC (...e groep 1 --------------------------
559 Matthijs Klaasboer DVTR 300m
300mH
HSS
Ver
300m JC (za)300m horden JC (zo)Hink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 1 -------------------------
560 Thomas Kleijweg Olympus `70 Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 2Kogel JC (...e groep 2 ---------------------------
561 Tim Klein DJA Speer
Kogel
Kogel_f
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
Speer JC (...e groep 2Kogel JC (...e groep 2Kogel finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC ----------------------
562 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 100mH
100mH_f
100mH_hf
Hoog
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JCHoogspring...e groep 2 -------------------------
563 Jermaine Kleine AAV SISU Ver
Ver_f
Verspringe...e groep 2Verspringe...finale JC ---------------------------
564 Jurre Dies...lumpenaar VAV 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
565 Bart Kneppers AV Suomi 100mH
100m horden JC (za) ----------------------------
566 Daan Kneppers ARV Ilion 150m
300mH
Hoog
150m JC (za)300m horden JC (zo)Hoogspring...e groep 2 --------------------------
567 William Knol HLLS 1500m
1500m SC
1500m JC (za)1500m stee...e JC (zo) ---------------------------
568 Gijs Koel AV Argo Hoog
HSS
Hoogspring...e groep 2Hink-stap-...n JC (za) ---------------------------
569 Wouter Konijn AV Lycurgus 300mH
300mH_f
HSS
Polshoog
300m horden JC (zo)300m horde...finale JCHink-stap-...n JC (za)Polsstokho...n JC (zo) -------------------------
570 Jasper Kooter AAC 300m
300mH
300m JC (za)300m horden JC (zo) ---------------------------
571 Jim Koper Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
572 Stef Kortekaas Olympus `70 1500m
Hoog
1500m JC (za) ---------------------------
573 Thom Kortenoever Typhoon 100m
100m_hf
150m
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)Verspringe...e groep 3 -------------------------
574 Ids van Korven RTE 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
575 Karunzio Koulen DEM 100m
100m JC (zo) ----------------------------
576 Sven Kramer AV `56 Discus
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Discus JC ...e groep 2Kogel JC (...e groep 2Kogel finale JC -------------------------
577 Max Kreeft AV Spiridon 300m
300m_f
300mH
Speer
Discus
Discus_f
300m JC (za)300m finale JC300m horden JC (zo)Speer JC (...e groep 2Discus JC ...e groep 1Discus finale JC -----------------------
578 Justin Labrijn Almere `81 100m
100m_f
100m_hf
150m
150m_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC ------------------------
579 Jesse Lamberst AAV `36 100mH
100mH_hf
Hoog
Hoog_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JCHoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo) -------------------------
580 Milo de Langen AV Feniks 4x100m
Kogel
Kogel_f
Ver
Kogel JC (...e groep 1Kogel finale JCVerspringe...e groep 3 -------------------------
581 Martijn van der Lecq AV34 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
582 Max Van Leeuwen AAV `36 800m
800m JC (zo) ----------------------------
583 Max van Liempdt Almere `81 1500m SC
1500m stee...e JC (zo) ----------------------------
584 Gijs van Lieshout HAC 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 3 ---------------------------
585 Mark van der Linden Haag 100mH
4x100m
Speer
Discus
Discus_f
Ver
100m horden JC (za)Discus JC ...e groep 2Discus finale JCVerspringe...e groep 1 -----------------------
586 Job Linssen AV Zuidwal 800m
Hoog
800m JC (zo) ---------------------------
587 Ruiz Lodder Typhoon 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 2 ---------------------------
588 Daan Loose Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
589 Robbert Maas Spado Speer
Speer_f
Speer JC (...e groep 2Speer finale JC ---------------------------
590 Ralph De Maat SCSP 800m
800m JC (zo) ----------------------------
591 Lucas Man GACH 100m
150m
100m JC (zo)150m JC (za) ---------------------------
592 Jarik van de Mast Altis 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
593 Jelle Müller AV Lycurgus Polshoog
Polsstokho...n JC (zo) ----------------------------
594 Rick van der Meer AV Zeewolde 800m
100mH
HSS
800m JC (zo)100m horden JC (za)Hink-stap-...n JC (za) --------------------------
595 Jesper van Meer Spado 100mH
100mH_hf
300mH
300mH_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JC -------------------------
596 Ruben Meijer Pijnenburg 300mH
Speer
Hoog
300m horden JC (zo)Speer JC (...e groep 2Hoogspring...e groep 2 --------------------------
597 Mads Meijer de Sprinter 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
598 Julian Mejame Ejong PAC 300mH
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
300m horden JC (zo)Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JC ------------------------
599 Milan Mesie AV34 100mH
100mH_hf
300mH
100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo) --------------------------
600 Tigo Mesie AV34 100m
100m_hf
150m
150m_f
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC -------------------------
601 Goos Meuwissen Swift 150m
Speer
Speer_f
150m JC (za)Speer JC (...e groep 2Speer finale JC --------------------------
602 Christiaan Molevelt Leiden Speer
Discus
Speer JC (...e groep 1Discus JC ...e groep 1 ---------------------------
603 Joël Mondria AV Atos 100m
100m JC (zo) ----------------------------
604 Roelf de Mooij AV Hera 800m
800m JC (zo) ----------------------------
605 Rafiq el Morabit THOR 800m
800m JC (zo) ----------------------------
606 Ronald Mulder Groningen 150m
300m
150m JC (za)300m JC (za) ---------------------------
607 Kristian Munning SPOB Discus
Discus JC ...e groep 1 ----------------------------
608 Max Munsters Eindhoven 100m
100m_hf
100mH
100mH_hf
4x100m
100m JC (zo)100m halve finale JC100m horden JC (za)100m horde...finale JC ------------------------
609 Fedor Musil Phanos 800m
800m JC (zo) ----------------------------
610 Tygo Naafs AV Spiridon Speer
Discus
Speer JC (...e groep 1Discus JC ...e groep 1 ---------------------------
611 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 100m
150m
300m
300m_f
300mH
100m JC (zo)150m JC (za)300m JC (za)300m finale JC ------------------------
612 Piter Nijboer AV Impala Speer
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Kogel JC (...e groep 2Kogelsl JC (za)Kogel finale JC -------------------------
613 Stefan Nillessen AV Cifla 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
614 Franklyn Nwanaforo Phanos Ver
Verspringe...e groep 2 ----------------------------
615 Nathan Oerlemans Altis 100mH
4x100m
100m horden JC (za) ---------------------------
616 Leroy Oostman Groningen 1500m SC
1500m stee...e JC (zo) ----------------------------
617 Ruben Oppenhuizen Leiden 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
618 Siebe Pals AV Feniks Discus
Discus_f
Kogelsl
Discus JC ...e groep 1Discus finale JCKogelsl JC (za) --------------------------
619 Jeroen Paymans AV Cifla 800m
800m JC (zo) ----------------------------
620 Sjoerd Peeters AV Gouda 800m
1500m
Speer
Discus
800m JC (zo)1500m JC (za)Speer JC (...e groep 1Discus JC ...e groep 1 -------------------------
621 Niels Peeters VRT 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
622 Jonas Phijffers ATNY 800m
300mH
800m JC (zo)300m horden JC (zo) ---------------------------
623 Ivar Pijnenburg GACH Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 3 ---------------------------
624 Arend Plomp AV Lycurgus 1500m SC
1500m stee...e JC (zo) ----------------------------
625 Jord Pluimes Scorpio Hoog
----------------------------
626 Riks Pollen Scopias 100mH
Ver
100m horden JC (za)Verspringe...e groep 2 ---------------------------
627 Chuck Pols Scorpio Speer
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Polshoog
Speer JC (...e groep 2Kogel JC (...e groep 1Kogelsl JC (za)Kogel finale JCPolsstokho...n JC (zo) ------------------------
628 Jesper Ponstein PAC 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
629 Daan Pos AV 1923 100m
100m JC (zo) ----------------------------
630 Jonathan Pronk Haag 100m
100m_f
100m_hf
300m
300m_f
100mH
100mH_f
100mH_hf
Ver
Ver_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC300m JC (za)300m finale JC100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale JC -------------------
631 Taron Punt PAC Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo) ---------------------------
632 Michael Quirk HLLS 100m
Kogel
Hoog
100m JC (zo)Kogel JC (...e groep 1 --------------------------
633 Frank Rüegg AV Gouda 100m
150m
100mH
Ver
100m JC (zo)150m JC (za)100m horden JC (za)Verspringe...e groep 2 -------------------------
634 Nils Reefman Pallas `67 100mH
Hoog
100m horden JC (za)Hoogspring...e groep 1 ---------------------------
635 Thomas Reining AV PEC 1910 800m
800m JC (zo) ----------------------------
636 Tyrone Richards Altis 100m
150m
4x100m
100m JC (zo)150m JC (za) --------------------------
637 Alexander ...derikhoff Altis 100m
100m_hf
150m
4x100m
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za) -------------------------
638 Quint van der Riet HLLM 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
639 Twan van Rijn AAV `36 100mH
100mH_hf
Speer
Speer_f
Polshoog
100m horden JC (za)100m horde...finale JCSpeer JC (...e groep 1Speer finale JCPolsstokho...n JC (zo) ------------------------
640 Jon Rijnsburger Nijmegen Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo) ---------------------------
641 Alessio Rimedia AV Atos 800m
1500m SC
800m JC (zo)1500m stee...e JC (zo) ---------------------------
642 Bjorn Rinsma AV Impala 100m
100m_hf
300mH
100m JC (zo)100m halve finale JC300m horden JC (zo) --------------------------
643 Daan Roosenschoon GVAC 100mH
100mH_f
100mH_hf
300mH
300mH_f
Speer
Speer_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JCSpeer JC (...e groep 1Speer finale JC ----------------------
644 Tomaz I Rooth Phanos 100m
150m
100mH
100mH_hf
4x100m
150m JC (za)100m horden JC (za)100m horde...finale JC ------------------------
645 Anton Sarnatskiy Groningen 150m
150m_f
HSS
150m JC (za)150m finale JCHink-stap-...n JC (za) --------------------------
646 Tim Schüssel Nijmegen 1500m SC
1500m stee...e JC (zo) ----------------------------
647 Samuel Schinagl Nijmegen 100m
150m
4x100m
100m JC (zo)150m JC (za) --------------------------
648 Douwe Schmersal AV Haarlem HSS
Hink-stap-...n JC (za) ----------------------------
649 Carlo Schoonen HAC Speer
Speer_f
Speer JC (...e groep 2Speer finale JC ---------------------------
650 Thorben Segers Eindhoven 1500m SC
1500m stee...e JC (zo) ----------------------------
651 Wouter Seppenwoolde ATNY 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
652 Jamie Sesay Almere `81 100m
100m_f
100m_hf
Hoog
Hoog_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo) ------------------------
653 Marien Sips AV `40 100m
100mH
100mH_hf
300mH
100m JC (zo)100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo) -------------------------
654 Justin Sluijter Typhoon Speer
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
Speer JC (...e groep 1Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 2Verspringe...finale JC ------------------------
655 Floris Smink AC TION Kogelsl
Kogelsl JC (za) ----------------------------
656 Sven Smit AV Hylas 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
657 Cedric Smits AV Unitas 300m
800m
4x100m
300m JC (za)800m JC (zo) --------------------------
658 Rik Spelthan PH 800m
800m JC (zo) ----------------------------
659 Timo Spiering PAC 100m
100m_hf
Hoog
100m JC (zo)100m halve finale JC --------------------------
660 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
661 Joeri Steenman HLLS 100m
150m
100mH
100m JC (zo)150m JC (za)100m horden JC (za) --------------------------
662 Sam Steffens Ciko `66 300mH
Ver
300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 2 ---------------------------
663 Abel Stoker Tempo AV Speer
Discus
Discus_f
Speer JC (...e groep 1Discus JC ...e groep 1Discus finale JC --------------------------
664 Rick Stolp Spado 100mH
4x100m
100m horden JC (za) ---------------------------
665 Dieter Stolzenbach PH 150m
Polshoog
Ver
150m JC (za)Polsstokho...n JC (zo)Verspringe...e groep 2 --------------------------
666 Noa Struyve DEM 150m
Ver
150m JC (za)Verspringe...e groep 1 ---------------------------
667 Max Swabedissen AV Rijssen 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
668 Joep Teisman Eindhoven 4x100m
Ver
Verspringe...e groep 3 ---------------------------
669 Jeff Tesselaar AV Hera 800m
300mH
300mH_f
Ver
800m JC (zo)300m horden JC (zo)300m horde...finale JCVerspringe...e groep 1 -------------------------
670 Tibbe Teunissen AV Sprint Ver
Verspringe...e groep 2 ----------------------------
671 Ole van Tiel AV Trias 150m
100mH
100mH_hf
150m JC (za)100m horden JC (za)100m horde...finale JC --------------------------
672 Stan van Tilburg AV Gouda 100m
Hoog
Ver
100m JC (zo)Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 3 --------------------------
673 Rico Timmermans PH Polshoog
Polsstokho...n JC (zo) ----------------------------
674 Anil Upadhaya AV 1923 100mH
100m horden JC (za) ----------------------------
675 Gerben Vaessen AV Unitas 800m
800m JC (zo) ----------------------------
676 Toon Van Vuuren Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za) ---------------------------
677 Merlijn va...er Velden Eindhoven 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
678 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus Hoog
Hoogspring...e groep 2 ----------------------------
679 Enrique van Velzen PAC 300m
300m_f
300mH
Ver
Ver_f
300m JC (za)300m finale JC300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC ------------------------
680 Joris Verhoeven PH Discus
Kogel
Kogelsl
Kogel JC (...e groep 1Kogelsl JC (za) --------------------------
681 Bram Verstegen AV Wijchen 800m
800m JC (zo) ----------------------------
682 Etienne Verwaal PAC Kogelsl
Kogelsl JC (za) ----------------------------
683 Tijn Visscher Spado 4x100m
----------------------------
684 Pim Visser AV Unitas Speer
Speer_f
Speer JC (...e groep 2Speer finale JC ---------------------------
685 Johan de Vries Heerenveen Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Hoog
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogelsl JC (za)Hoogspring...e groep 2 ------------------------
686 Florian Vriezen GACH Polshoog
Polsstokho...n JC (zo) ----------------------------
687 Yoram Vriezen GACH 300m
300m_f
Polshoog
300m JC (za)300m finale JCPolsstokho...n JC (zo) --------------------------
688 David Vroegindeweij GACH 100mH
Hoog
100m horden JC (za) ---------------------------
689 Seb Wals AV Lycurgus 1500m
300mH
1500m JC (za)300m horden JC (zo) ---------------------------
690 Jonathan Walta AV Sparta 100m
150m
HSS
Ver
100m JC (zo)150m JC (za)Hink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 1 -------------------------
691 David van Warmerdam Eindhoven 100m
150m
4x100m
100m JC (zo)150m JC (za) --------------------------
692 Ravi Watzeels Spado 4x100m
----------------------------
693 Tim Weber Almere `81 300mH
Kogel
Ver
300m horden JC (zo)Kogel JC (...e groep 1Verspringe...e groep 3 --------------------------
694 William Webster GVAC 1500m
1500m SC
1500m JC (za)1500m stee...e JC (zo) ---------------------------
695 Niels van Weesep PAC 100mH
100mH_f
100mH_hf
300mH
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC300m horden JC (zo) -------------------------
696 Chris Wieles SCSP 100mH
100mH_f
100mH_hf
300mH
300mH_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JC ------------------------
697 Tim de Wild HLLS 1500m SC
1500m stee...e JC (zo) ----------------------------
698 Thijs de Wild Typhoon Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC -------------------------
699 Jens De Wilde Scorpio 300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
300m horden JC (zo)300m horde...finale JCVerspringe...e groep 2Verspringe...finale JC -------------------------
700 Hidde de Wilde Cialfo 100m
100m_hf
Kogel
100m JC (zo)100m halve finale JCKogel JC (...e groep 1 --------------------------
701 Winjaris Windster AAC 300m
300m_f
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
300m JC (za)300m finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC -----------------------
702 Errolson Windster Leiden 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 1 ---------------------------
703 Tijmen Wisselink AV Argo 1500m
1500m JC (za) ----------------------------
704 Demy River Wit Phanos Discus
Discus JC ...e groep 1 ----------------------------
705 Amar Wong AV Feniks 100m
100m_hf
150m
150m_f
100mH
100mH_hf
4x100m
Hoog
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC100m horden JC (za)100m horde...finale JCHoogspring...e groep 2 ---------------------
706 Quinten Wormer Haag 100mH
100mH_hf
Hoog
Polshoog
100m horden JC (za)100m horde...finale JCHoogspring...e groep 1Polsstokho...n JC (zo) -------------------------
707 Jorrit Wynia Phanos 800m
800m JC (zo) ----------------------------
708 Koen Zandvliet Scorpio Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JC -------------------------
709 Bart van Zandwijk AV Atverni 100m
100m_f
100m_hf
150m
150m_f
300mH
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC -----------------------
710 Tom Zoetelief Nijmegen 100m
4x100m
100m JC (zo) ---------------------------
711 Steven Zollinger Nijmegen 100m
800m
4x100m
100m JC (zo)800m JC (zo) --------------------------
712 Jeremy van Zutven PH Speer
Speer_f
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
Speer JC (...e groep 1Speer finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC -----------------------
1327 Thijs van ...wershaven DVTR 100m
Kogel
---------------------------
1388 Koen Diepen PH 800m
800m JC (zo) ----------------------------
1407 Rens de Graauw PH 100mH
300mH
Ver
100m horden JC (za)300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 1 --------------------------
1428 Elijah Kaijser PAC 800m
800m JC (zo) ----------------------------

Verenigingen 'Jongens Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAV SISU SISU 2
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 1
Almere `81 AM81 6
Altis ALTS 6
ARV Ilion ILIO 2
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 3
AV Argo ARGO 2
AV Atletics Nijverdal ATNY 2
AV Atos ATOS 2
AV Atverni ATVN 1
AV Castricum CSTR 5
AV Cifla CFLA 2
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Spartaan SPTN 1
AV de Sprinter MDSP 1
AV Feniks FNKS 6
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 6
AV Haarlem HRLM 2
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 6
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 3
AV Impala IMPL 3
AV Iphitos IPHS 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 10
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Olympus `70 OL70 4
AV Pallas `67 PL67 2
AV PEC 1910 PEC 2
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijssen RSSN 2
AV Scheldesport SCSP 3
AV Sparta SPRT 2
AV Spiridon SPRD 2
AV Spirit Lelystad SPLS 3
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 3
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 8
AV Wijchen WYCH 2
AV Zeewolde ZWLD 1
AV Zuidwal ZDWL 2
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AV `40 AV40 2
AV `56 AV56 1
AVON AVON 1
CAV Energie ENRG 2
Cialfo CLFO 2
Ciko `66 CIKO 2
DEM DEM 2
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 6
GAC Hilversum GACH 5
Groningen Atletiek GRNG 3
GVAC GVAC 2
Haag Atletiek HAAG 11
HAC HAC 2
Hellas Utrecht HLLS 7
Leiden Atletiek LATL 4
Nijmegen Atletiek NYMG 6
PAC PAC 14
Phanos PHNS 10
Prins Hendrik PH 10
Rotterdam Atletiek RDAM 2
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 2
Scorpio SCRP 6
Spado SPDO 7
Swift Atletiek SWFT 2
Taxandria Atletiek TXND 1
Tempo AV TMPO 7
THOR THOR 2
Typhoon TPHN 4
U-Track UTRK 1
VAV VAV 2
Venloop Running Team VRT 3
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Damian Felter PAC 11,61Q -1.0 m/s11,31
2 Justin Labrijn Almere `81 12,06Q -1.1 m/s11,69
3 Ties van Beek AV Sprint 12,09Q -2.0 m/s11,66
4 Jonathan Pronk Haag 12,11Q -1.0 m/s11,54
5 Jamie Sesay Almere `81 12,12Q -1.1 m/s12,07
6 Dave Boamah AV Feniks 12,21Q -1.5 m/s11,74
7 Stephen Haakmat AV Hera 12,35Q -1.0 m/s12,20
7 Milo Hanssen AV Unitas 12,35Q -1.5 m/s11,95
9 Olario Kartodimedjo PAC 12,37Q -2.0 m/s12,14
10 Tigo Mesie AV34 12,39Q -1.0 m/s12,18
11 Amar Wong AV Feniks 12,43Q -2.0 m/s11,82
11 Nsikak Ekpo Haag 12,43Q -1.4 m/s11,01
13 Cedric Fini AV Wijchen 12,45q -1.0 m/s12,69
14 Timo Spiering PAC 12,47q -1.0 m/s12,68
15 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,54Q -2.0 m/s11,89
16 Thom Kortenoever Typhoon 12,56q -2.0 m/s12,39
17 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,62Q -1.4 m/s12,25
18 Alexander ...derikhoff Altis 12,65q -1.0 m/s12,31
19 Yannick van Dijk PH 12,69q -2.0 m/s12,47
20 Coen de Haan SPLS 12,71q -2.0 m/s13,32
21 Milko Bos Tempo AV 12,73q -1.0 m/s12,59
21 Max Munsters Eindhoven 12,73q -2.0 m/s12,53
21 Bjorn Rinsma AV Impala 12,73q -1.1 m/s12,52
24 Hidde de Wilde Cialfo 12,76q -1.1 m/s12,74
25 Karunzio Koulen DEM 12,76 -1.5 m/s12,74
26 Jim Van Esch Taxandria 12,76 -1.1 m/s12,39
27 Tyrone Richards Altis 12,80 -2.0 m/s12,79
28 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 12,88 -1.5 m/s12,51
28 Luuk Forrer SPWS 12,88 -2.0 m/s12,75
30 David van Warmerdam Eindhoven 12,94 -2.0 m/s12,69
31 Daan Pos AV 1923 13,00 -2.0 m/s12,46
31 Ruiz Lodder Typhoon 13,00 -1.4 m/s12,61
33 Justin van Dooren AV Sparta 13,09 -1.5 m/s12,44
34 Yaïr van Harmelen AV Feniks 13,12 -1.0 m/s12,33
35 Tijn Hoksbergen AV `40 13,13 -1.5 m/s12,77
36 Favour Abu Haag 13,14 -1.4 m/s13,04
37 Arend Eijk Eindhoven 13,25 -2.0 m/s12,75
38 Errolson Windster Leiden 13,27 -1.0 m/s12,54
38 Joeri Steenman HLLS 13,27 -1.0 m/s12,99
40 Michael Quirk HLLS 13,38 -1.4 m/s12,67
41 Lucas Man GACH 13,40 -1.5 m/s13,74
42 Samuel Schinagl Nijmegen 13,46 -1.4 m/s13,03
43 Daniël Berends AV Zuidwal 13,54 -1.0 m/s13,01
44 Frank Rüegg AV Gouda 13,67 -1.1 m/s13,38
45 Gijs van Lieshout HAC 13,77 -2.0 m/s13,46
46 Stan van Tilburg AV Gouda 13,98 -1.5 m/s13,45
47 Jonathan Walta AV Sparta 14,07 -2.0 m/s13,47
48 Tom Zoetelief Nijmegen 14,08 -1.0 m/s13,18
49 Thomas Fructus AV 1923 14,12 -1.1 m/s13,75
50 Kariem Kishk Olympus `70 14,21 -2.0 m/s14,32
Marien Sips AV `40 DNS 12,23
Joël Mondria AV Atos DNS 13,07
Steven Zollinger Nijmegen DNS 12,78

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior C

# Naam Res Qm
1 Damian Felter PAC 11,53Q -1.3 m/s11,61
2 Jonathan Pronk Haag 11,70Q -1.5 m/s12,11
3 Nsikak Ekpo Haag 11,89Q -1.3 m/s12,43
4 Ties van Beek AV Sprint 12,01Q -1.5 m/s12,09
5 Justin Labrijn Almere `81 12,06Q -1.9 m/s12,06
6 Jamie Sesay Almere `81 12,08q -1.9 m/s12,12
6 Dave Boamah AV Feniks 12,08Q -1.9 m/s12,21
8 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,25q -1.3 m/s12,54
9 Stephen Haakmat AV Hera 12,27 -1.5 m/s12,35
10 Cedric Fini AV Wijchen 12,32 -1.5 m/s12,45
11 Olario Kartodimedjo PAC 12,37 -1.9 m/s12,37
12 Timo Spiering PAC 12,46 -1.5 m/s12,47
12 Milo Hanssen AV Unitas 12,46 -1.5 m/s12,35
12 Tigo Mesie AV34 12,46 -1.3 m/s12,39
15 Amar Wong AV Feniks 12,48 -1.3 m/s12,43
16 Yannick van Dijk PH 12,64 -1.3 m/s12,69
17 Alexander ...derikhoff Altis 12,72 -1.3 m/s12,65
18 Milko Bos Tempo AV 12,78 -1.5 m/s12,73
18 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,78 -1.9 m/s12,62
20 Coen de Haan SPLS 12,81 -1.9 m/s12,71
21 Thom Kortenoever Typhoon 12,83 -1.9 m/s12,56
22 Max Munsters Eindhoven 12,89 -1.9 m/s12,73
23 Bjorn Rinsma AV Impala 13,13 -1.5 m/s12,73
Hidde de Wilde Cialfo DNS 12,76

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior C

# Naam Res Qm
1 Nsikak Ekpo Haag 11,35 -0.8 m/s11,89
2 Jonathan Pronk Haag 11,69 -0.8 m/s11,70
3 Ties van Beek AV Sprint 12,03 -0.8 m/s12,01
4 Damian Felter PAC 12,06 -0.8 m/s11,53
5 Justin Labrijn Almere `81 12,14 -0.8 m/s12,06
6 Dave Boamah AV Feniks 12,17 -0.8 m/s12,08
7 Jamie Sesay Almere `81 12,23 -0.8 m/s12,08
8 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,49 -0.8 m/s12,25

Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 17,28Q +2.9 m/s16,62
2 Justin Labrijn Almere `81 17,77Q +0.4 m/s17,67
3 Tigo Mesie AV34 17,87q +2.9 m/s18,52
4 Stan Atsma HLLS 17,92Q +1.4 m/s18,06
5 Amar Wong AV Feniks 18,09q +0.4 m/s18,29
6 Anton Sarnatskiy Groningen 18,33q +1.4 m/s18,27
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 18,34Q +1.2 m/s18,16
8 Milko Bos Tempo AV 18,42q +2.9 m/s19,08
9 Daan Kneppers ARV Ilion 18,66 +0.4 m/s18,53
10 Alexander ...derikhoff Altis 18,68 +1.2 m/s18,59
10 Bert Hermens AV Unitas 18,68 +1.4 m/s18,58
12 Thom Kortenoever Typhoon 18,70 +1.2 m/s18,77
13 David van Warmerdam Eindhoven 18,76 +1.4 m/s18,82
14 Luuk Forrer SPWS 18,79 +2.9 m/s19,56
15 Ole van Tiel AV Trias 18,84 +1.2 m/s18,27
16 Tyrone Richards Altis 18,85 +1.4 m/s19,29
17 Yaïr van Harmelen AV Feniks 18,88 +2.9 m/s20,09
18 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 19,04 +0.4 m/s19,56
19 Coen de Haan SPLS 19,14 +1.4 m/s19,45
20 Tom van Buuren Olympus `70 19,24 +1.2 m/s19,35
21 Lucas Man GACH 19,40 +0.4 m/s19,02
22 Noa Struyve DEM 19,62 +0.4 m/s19,24
23 Jonathan Walta AV Sparta 20,13 +1.4 m/s20,45
24 Frank Rüegg AV Gouda 20,16 +1.2 m/s21,59
25 Joeri Steenman HLLS 20,18 +0.4 m/s---
26 Stefan Dijkstra HLLS 20,49 +1.2 m/s20,90
27 Ronald Mulder Groningen 20,72 +0.4 m/s20,36
28 Thomas Fructus AV 1923 20,73 +1.4 m/s22,15
Tomaz I Rooth Phanos DNS 19,32
Stef de Jong SAV DNS 19,10
Goos Meuwissen Swift DNS 18,46

Uitslagen 150 meter finale Jongens Junior C

# Naam Res Qm
1 Nsikak Ekpo Haag 17,16 +1.8 m/s17,28
2 Justin Labrijn Almere `81 17,73 +1.8 m/s17,77
3 Stan Atsma HLLS 17,84 +1.8 m/s17,92
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 17,88 +1.8 m/s18,34
5 Amar Wong AV Feniks 18,34 +1.8 m/s18,09
6 Anton Sarnatskiy Groningen 18,36 +1.8 m/s18,33
7 Milko Bos Tempo AV 18,55 +1.8 m/s18,42
8 Tigo Mesie AV34 18,58 +1.8 m/s17,87