Categorie 'Meisjes Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 27
Categorie afkorting: MPB
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • Balwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 4 x 40m
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:25 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    12:35 40m Uitslagen
    13:10 Bal
    Sector 1
    Uitslagen
    14:50 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    11:25u15:00u
    Meisjes Pupil B
    Ver - Bak 2
    40m
    Bal - Sector 1
    1000m

    Atleten 'Meisjes Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 1000m4x40m
    452 Lisa van Kooten DKEV 1000m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a -
    453 Ella Mentjens DKEV 1000m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a -
    471 Damy Baart AV Edam 4x40m
    Meerkamp
    MPB - Meerkamp a -
    472 Malou Jorgensen AV Edam 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    473 Yara Karregat AV Edam 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    474 Maloe Klein AV Edam Meerkamp
    MPB - Meerkamp a --
    475 Sophie Konijn AV Edam 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    476 Froukje Verhoeve AV Edam 1000m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a -
    718 Lana Sanches AV Hera 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    753 Eva Boumans Hollandia 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    754 Emma Le Blansch Hollandia 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    755 Imme Schouten Hollandia 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    756 Michelle Woldberg Hollandia 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    798 Femke Hidding AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a -
    799 Kris Hoogeland AV Hylas 1000m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a -
    959 Jill Bruin AV NOVA 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    960 Suus Kruijer AV NOVA 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    961 Pracht van der Veek AV NOVA 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    962 Esmay van Wonderen AV NOVA 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    970 Jayda Koeten WRNG 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    971 Nikki van Minnen WRNG 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    972 Fleur van der Schaaf WRNG 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    973 Eva Snoek WRNG 1000m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a -
    974 Iris Vonk WRNG 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a
    986 Luca de Boer SV Noordkop 1000m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a -
    989 Lotte Kok TAS `82 1000m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a -
    990 Fenna Slijkerman TAS `82 1000m
    Meerkamp
    MPB - MeerkampMPB - 1000m a -

    Verenigingen 'Meisjes Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 2
    AV Edam EDAM 6
    AV Hera HERA 1
    AV Hollandia HLLD 4
    AV Hylas HYLS 2
    AV NOVA NOVA 4
    AV Wieringermeer WRNG 5
    SV Noordkop NRDK 1
    TAS `82 TS82 2

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 6,97 26,89 3,58 1399
    2 Lotte Kok TAS `82 6,92 21,52 3,63 1352
    3 Jayda Koeten WRNG 7,04 17,61 3,42 1227
    4 Michelle Woldberg Hollandia 7,19 18,35 3,04 1130
    5 Eva Boumans Hollandia 7,19 16,60 3,00 1095
    6 Femke Hidding AV Hylas 7,15 14,89 3,01 1079
    7 Ella Mentjens DKEV 7,81 19,91 2,79 983
    8 Imme Schouten Hollandia 7,58 15,39 2,85 969
    9 Malou Jorgensen AV Edam 7,49 11,64 3,04 960
    10 Kris Hoogeland AV Hylas 7,38 9,51 3,04 941
    11 Sophie Konijn AV Edam 7,66 12,90 2,98 939
    12 Yara Karregat AV Edam 7,72 15,23 2,75 921
    13 Fenna Slijkerman TAS `82 7,67 11,11 2,90 888
    14 Eva Snoek WRNG 8,06 13,63 2,89 863
    15 Damy Baart AV Edam 8,18 15,47 2,83 862
    16 Iris Vonk WRNG 7,82 12,22 2,77 855
    17 Luca de Boer SV Noordkop 7,94 13,00 2,76 846
    18 Froukje Verhoeve AV Edam 8,06 13,03 2,69 813
    19 Pracht van der Veek AV NOVA 8,30 14,02 2,64 781
    20 Lana Sanches AV Hera 8,38 17,77 2,41 781
    21 Fleur van der Schaaf WRNG 8,08 12,06 2,60 774
    22 Nikki van Minnen WRNG 7,66 8,33 2,50 754
    23 Lisa van Kooten DKEV 8,36 12,10 2,61 731
    24 Jill Bruin AV NOVA 8,29 11,98 2,46 710
    25 Maloe Klein AV Edam 8,23 10,02 2,56 703
    26 Esmay van Wonderen AV NOVA 8,33 7,96 2,83 697
    27 Suus Kruijer AV NOVA 8,42 9,42 2,28 605

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Lotte Kok TAS `82 6,92 --- 569
    2 Emma Le Blansch Hollandia 6,97 --- 558
    3 Jayda Koeten WRNG 7,04 --- 542
    4 Femke Hidding AV Hylas 7,15 --- 519
    5 Eva Boumans Hollandia 7,19 --- 510
    5 Michelle Woldberg Hollandia 7,19 --- 510
    7 Kris Hoogeland AV Hylas 7,38 --- 472
    8 Malou Jorgensen AV Edam 7,49 --- 450
    9 Imme Schouten Hollandia 7,58 --- 433
    10 Sophie Konijn AV Edam 7,66 --- 418
    10 Nikki van Minnen WRNG 7,66 --- 418
    12 Fenna Slijkerman TAS `82 7,67 --- 416
    13 Yara Karregat AV Edam 7,72 --- 407
    14 Ella Mentjens DKEV 7,81 --- 391
    15 Iris Vonk WRNG 7,82 --- 389
    16 Luca de Boer SV Noordkop 7,94 --- 368
    17 Froukje Verhoeve AV Edam 8,06 --- 348
    17 Eva Snoek WRNG 8,06 --- 348
    19 Fleur van der Schaaf WRNG 8,08 --- 344
    20 Damy Baart AV Edam 8,18 --- 328
    21 Maloe Klein AV Edam 8,23 --- 320
    22 Jill Bruin AV NOVA 8,29 --- 310
    23 Pracht van der Veek AV NOVA 8,30 --- 309
    24 Esmay van Wonderen AV NOVA 8,33 --- 304
    25 Lisa van Kooten DKEV 8,36 --- 299
    26 Lana Sanches AV Hera 8,38 --- 296
    27 Suus Kruijer AV NOVA 8,42 --- 290

    Uitslagen Meerkamp Balwerpen Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 26,89 --- 407
    2 Lotte Kok TAS `82 21,52 --- 339
    3 Ella Mentjens DKEV 19,91 --- 316
    4 Michelle Woldberg Hollandia 18,35 --- 294
    5 Lana Sanches AV Hera 17,77 --- 285
    6 Jayda Koeten WRNG 17,61 --- 283
    7 Eva Boumans Hollandia 16,60 --- 267
    8 Damy Baart AV Edam 15,47 --- 250
    9 Imme Schouten Hollandia 15,39 --- 248
    10 Yara Karregat AV Edam 15,23 --- 246
    11 Femke Hidding AV Hylas 14,89 --- 240
    12 Pracht van der Veek AV NOVA 14,02 --- 226
    13 Eva Snoek WRNG 13,63 --- 219
    14 Froukje Verhoeve AV Edam 13,03 --- 209
    15 Luca de Boer SV Noordkop 13,00 --- 208
    16 Sophie Konijn AV Edam 12,90 --- 207
    17 Iris Vonk WRNG 12,22 --- 194
    18 Lisa van Kooten DKEV 12,10 --- 192
    19 Fleur van der Schaaf WRNG 12,06 --- 192
    20 Jill Bruin AV NOVA 11,98 --- 190
    21 Malou Jorgensen AV Edam 11,64 --- 184
    22 Fenna Slijkerman TAS `82 11,11 --- 174
    23 Maloe Klein AV Edam 10,02 --- 153
    24 Kris Hoogeland AV Hylas 9,51 --- 143
    25 Suus Kruijer AV NOVA 9,42 --- 141
    26 Nikki van Minnen WRNG 8,33 --- 118
    27 Esmay van Wonderen AV NOVA 7,96 --- 109

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Lotte Kok TAS `82 3,63 --- 444
    2 Emma Le Blansch Hollandia 3,58 --- 434
    3 Jayda Koeten WRNG 3,42 --- 402
    4 Malou Jorgensen AV Edam 3,04 --- 326
    4 Michelle Woldberg Hollandia 3,04 --- 326
    4 Kris Hoogeland AV Hylas 3,04 --- 326
    7 Femke Hidding AV Hylas 3,01 --- 320
    8 Eva Boumans Hollandia 3,00 --- 318
    9 Sophie Konijn AV Edam 2,98 --- 314
    10 Fenna Slijkerman TAS `82 2,90 --- 298
    11 Eva Snoek WRNG 2,89 --- 296
    12 Imme Schouten Hollandia 2,85 --- 288
    13 Damy Baart AV Edam 2,83 --- 284
    13 Esmay van Wonderen AV NOVA 2,83 --- 284
    15 Ella Mentjens DKEV 2,79 --- 276
    16 Iris Vonk WRNG 2,77 --- 272
    17 Luca de Boer SV Noordkop 2,76 --- 270
    18 Yara Karregat AV Edam 2,75 --- 268
    19 Froukje Verhoeve AV Edam 2,69 --- 256
    20 Pracht van der Veek AV NOVA 2,64 --- 246
    21 Lisa van Kooten DKEV 2,61 --- 240
    22 Fleur van der Schaaf WRNG 2,60 --- 238
    23 Maloe Klein AV Edam 2,56 --- 230
    24 Nikki van Minnen WRNG 2,50 --- 218
    25 Jill Bruin AV NOVA 2,46 --- 210
    26 Lana Sanches AV Hera 2,41 --- 200
    27 Suus Kruijer AV NOVA 2,28 --- 174

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBP
    1 Eva Boumans Hollandia 3:56,96 ---
    2 Emma Le Blansch Hollandia 3:57,14 ---
    3 Yara Karregat AV Edam 4:04,70 ---
    4 Femke Hidding AV Hylas 4:07,61 ---
    5 Malou Jorgensen AV Edam 4:13,50 ---
    6 Sophie Konijn AV Edam 4:15,21 ---
    7 Ella Mentjens DKEV 4:16,30 ---
    8 Lotte Kok TAS `82 4:16,36 ---
    9 Jayda Koeten WRNG 4:17,22 ---
    10 Kris Hoogeland AV Hylas 4:20,91 ---
    11 Eva Snoek WRNG 4:21,51 ---
    12 Iris Vonk WRNG 4:26,51 ---
    13 Michelle Woldberg Hollandia 4:29,45 ---
    14 Fenna Slijkerman TAS `82 4:37,66 ---
    15 Fleur van der Schaaf WRNG 4:38,11 ---
    16 Luca de Boer SV Noordkop 4:38,37 ---
    17 Lisa van Kooten DKEV 4:43,93 ---
    18 Pracht van der Veek AV NOVA 4:44,22 ---
    19 Froukje Verhoeve AV Edam 4:46,49 ---
    20 Suus Kruijer AV NOVA 4:51,80 ---
    21 Esmay van Wonderen AV NOVA 5:01,39 ---
    22 Jill Bruin AV NOVA 5:03,07 ---
    23 Nikki van Minnen WRNG 5:06,28 ---
    24 Lana Sanches AV Hera 5:22,38 ---
    25 Imme Schouten Hollandia 5:30,25 ---

    Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPB Team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,33 549
    2 AVW - MPB 4 28,26 499
    3 AV Edam MPB AV Edam - MPB 4 28,41 491
    4 AV NOVA MPB AV NOVA - MPB 4 30,66 385