Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 7
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Discuswerpen 2 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:30 Polshoog
    Tribunezijde
    Uitslagen
    19:30 Discus
    Kantinezijde
    Uitslagen
    19:40 100m Uitslagen
    20:00 800m Uitslagen
    20:30 Ver
    Overzijde baan
    Uitslagen
    20:30 Kogel
    Kantinezijde
    Uitslagen


    Tijdschema

    18:30u21:15u
    Jongens Junior A
    Polshoog - Tribunezijde
    Kogel - Kantinezijde

    Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m3000mDiscusKogelDiscusKogelHoogPolshoogVer
    6056 Raymond de Bruijn ACHL 100m
    Ver
    100 meterVer ---------
    6087 Mattijs Mols AV Attila Discus
    Kogel
    Discus gr. 2Kogel Gr. 2 ---------
    6089 Devi Robbemond AV Fortuna Discus
    Kogel
    Discus gr. 2Kogel Gr. 2 ---------
    6090 Levi Verver AV Fortuna Discus
    Kogel
    Discus gr. 2Kogel Gr. 2 ---------
    6094 Stef van Westerhuis Groene Ster Polshoog
    Polshoog ----------
    6131 Jelle Evers Spado Ver
    Ver ----------
    6159 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 800m
    800m ----------

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 1
    AV Aalsmeer ALSM 1
    AV Attila ATTL 1
    AV Fortuna FRTN 2
    AV Groene Ster GRST 1
    Spado SPDO 1

    Uitslagen 100 meter Jongens Junioren

    # Naam Categorie 100m OBP
    1 Sjoerd Pastoor AV Sprint JJB 11,54 +1.7 m/s11,73
    2 Sam Versluijs Spado JJB 12,08 +2.6 m/s12,23
    3 Raymond de Bruijn ACHL JJA 12,14 +1.7 m/s12,14
    4 Marvin Lamers Spado JJB 12,16 +2.6 m/s12,23
    5 Matthijs Verbeek Spado JJB 12,24 +2.6 m/s12,45
    6 Jip Haest Spado JJB 12,42 +2.5 m/s12,90
    7 Ramon Biondina Spado JJB 12,74 +2.6 m/s12,80

    Uitslagen 200 meter Jongens Junioren

    # Naam Categorie 200m OBP
    1 Sam Versluijs Spado JJB 25,23 +3.1 m/s25,08
    2 Marvin Lamers Spado JJB 25,26 +3.1 m/s25,03

    Uitslagen 800 meter Jongens Junioren

    # Naam Categorie 800mOBP
    1 Thijmen Alderden AV Aalsmeer JJA 2:05,39 2:02,00
    2 Ruben Baljon ACHL JJB 2:19,22 2:15,32
    3 Steven Vriends DAK JJC 2:29,75 2:28,68

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junioren

    # Naam Categorie 3000mOBP
    1 Sebastiaan Martinot TLVL JJB 10:20,88 10:39,49
    2 Tobias Martinot TLVL JJB 10:24,66 10:53,48
    3 Ravi Mohunlol ACHL JJB 11:28,02 10:30,00

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junioren

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Koen Zandvliet Scorpio JJC 51,76 50,45
    2 Devi Robbemond AV Fortuna JJA 34,77 31,76
    3 Levi Verver AV Fortuna JJA 33,46 34,08
    Mattijs Mols AV Attila JJA NM 47,68

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junioren

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Mattijs Mols AV Attila JJA 16,57 16,57
    2 Koen Zandvliet Scorpio JJC 11,84 11,84
    3 Devi Robbemond AV Fortuna JJA 11,06 10,52
    4 Levi Verver AV Fortuna JJA 9,95 10,29

    Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Jongens Junioren

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Jongens Junioren

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junioren

    # Naam Categorie HoogOBP
    1 Abel Maas AV Sprint JJB 1,70 1,70
    2 Ivo de Wit Spado JJB 1,55 1,60