Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 7
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:30 Kogel
    Kantinezijde
    Uitslagen
    19:40 100m Uitslagen
    20:15 200m Uitslagen
    20:30 3000m Uitslagen
    20:30 Ver
    Overzijde baan
    Uitslagen


    Tijdschema

    19:30u21:30u
    Meisjes Junior B
    Kogel - Kantinezijde
    Ver - Overzijde baan

    Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m3000mDiscusKogelDiscusKogelHoogPolshoogVer
    6066 Lalenur Kilic ACHL 100m
    Ver
    100 meterVer ---------
    6104 Tessa Smits AV Sprint 200m
    Ver
    200 meterVer ---------
    6109 Anne van Nierop DAK 200m
    Ver
    200 meterVer ---------
    6115 Bowien Snepvangers DJA Kogel
    Kogel Gr. 1 ----------
    6117 Ankie Vermeeren DJA 100m
    200m
    Ver
    100 meter200 meterVer --------
    6149 Lara van der Klugt THOR 100m
    100 meter ----------
    6160 Nienke van Dok AV Aalsmeer 3000m
    3000 meter ----------

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 1
    AV Aalsmeer ALSM 1
    AV Sprint SPRN 1
    DAK DAK 1
    DJA DJA 2
    THOR THOR 1

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junioren

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junioren

    # Naam Res OBP
    1 Merle Van Elzakker MJA - Spado 13,13 +2.5 m/s13,12
    2 Vera van As MJA - Groene Ster 14,02 +2.5 m/s13,92
    3 Ankie Vermeeren MJB - DJA 14,22 +2.5 m/s14,15
    4 Lalenur Kilic MJB - ACHL 14,26 +2.5 m/s14,25
    5 Lara van der Klugt MJB - THOR 14,49 +2.2 m/s---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junioren

    # Naam Res OBP
    1 Tessa Smits MJB - AV Sprint 27,50 +1.9 m/s27,87
    2 Pleun Hutten MJA - AV Sprint 27,54 +1.9 m/s26,03
    3 Merle Van Elzakker MJA - Spado 27,86 +3.3 m/s---
    4 Anne van Nierop MJB - DAK 28,81 +3.3 m/s28,75
    5 Ankie Vermeeren MJB - DJA 29,52 +3.3 m/s28,67
    6 Vera van As MJA - Groene Ster 29,61 +1.9 m/s28,00

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Veerle Maris MJA - Groene Ster 2:41,91 2:43,76
    2 Kaylee Damen MJC - ACHL 3:09,52 2:55,00

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Nienke van Dok MJB - AV Aalsmeer 10:51,52 10:30,00

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 17,58 18,13

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Bowien Snepvangers MJB - DJA 10,55 ---
    2 Pleun Hutten MJA - AV Sprint 9,63 ---
    3 Femke Frijters MJA - PAC 8,60 ---
    4 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 8,12 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junioren

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 7,74 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Nienke Voorheijen MJA - THOR 1,45 ---
    2 Femke Frijters MJA - PAC 1,35 1,45
    3 Kaylee Damen MJC - ACHL 1,25 ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Lotte Haest MJC - Spado 3,00 3,26
    2 Cindy Jansen MJC - Spado 2,80 2,50
    3 Kim van Merode MJA - Spado 2,40 2,46
    4 Daphne Lambregts MJC - Spado 2,30 2,51
    5 Kim Holling MJA - Groene Ster 2,10 2,31