Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Discuswerpen 2 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:30 20:30 Polshoog
    Tri...de
    Uitslagen
    18:30 19:30 Hoog
    Kan...de
    Uitslagen
    19:40 20:00 100m Uitslagen
    20:00 20:15 800m Uitslagen
    20:15 20:30 200m Uitslagen
    20:30 21:30 3000m Uitslagen
    20:30 21:30 Ver
    Ove...an
    Uitslagen


    Tijdschema

    18:30u21:30u
    Jongens Junior B
    5 onderdelen
    Ver - Overzijde baan

    Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m3000mDiscusKogelDiscusKogelHoogPolshoogVer
    6054 Ruben Baljon ACHL 800m
    800m ----------
    6057 Koen Castelijns ACHL Polshoog
    Polshoog ----------
    6072 Ravi Mohunlol ACHL 3000m
    3000 meter ----------
    6073 Sven Mouws ACHL Polshoog
    Polshoog ----------
    6074 Steyn Mulder ACHL Polshoog
    Polshoog ----------
    6099 Abel Maas AV Sprint Hoog
    Hoog ----------
    6101 Sjoerd Pastoor AV Sprint 100m
    Ver
    100 meterVer ---------
    6128 Ramon Biondina Spado 100m
    Ver
    100 meterVer ---------
    6135 Jip Haest Spado 100m
    Polshoog
    100 meterPolshoog ---------
    6139 Marvin Lamers Spado 100m
    200m
    Ver
    100 meter200 meterVer --------
    6141 Matthijs Verbeek Spado 100m
    100 meter ----------
    6142 Sam Versluijs Spado 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    6143 Ivo de Wit Spado Hoog
    Ver
    HoogVer ---------
    6151 Sebastiaan Martinot TLVL 3000m
    3000 meter ----------
    6152 Tobias Martinot TLVL 3000m
    3000 meter ----------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 5
    AV Sprint SPRN 2
    Spado SPDO 6
    TLV ''De Langstraat'' TLVL 2

    Uitslagen 100 meter Jongens Junioren

    # Naam Res OBP
    1 Sjoerd Pastoor JJB - AV Sprint 11,54 +1.7 m/s11,73
    2 Sam Versluijs JJB - Spado 12,08 +2.6 m/s12,23
    3 Raymond de Bruijn JJA - ACHL 12,14 +1.7 m/s12,14
    4 Marvin Lamers JJB - Spado 12,16 +2.6 m/s12,23
    5 Matthijs Verbeek JJB - Spado 12,24 +2.6 m/s12,45
    6 Jip Haest JJB - Spado 12,42 +2.5 m/s12,90
    7 Ramon Biondina JJB - Spado 12,74 +2.6 m/s12,80

    Uitslagen 200 meter Jongens Junioren

    # Naam Res OBP
    1 Sam Versluijs JJB - Spado 25,23 +3.1 m/s25,08
    2 Marvin Lamers JJB - Spado 25,26 +3.1 m/s25,03

    Uitslagen 800 meter Jongens Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Thijmen Alderden JJA - AV Aalsmeer 2:05,39 2:02,00
    2 Ruben Baljon JJB - ACHL 2:19,22 2:15,32
    3 Steven Vriends JJC - DAK 2:29,75 2:28,68

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Sebastiaan Martinot JJB - TLVL 10:20,88 10:39,49
    2 Tobias Martinot JJB - TLVL 10:24,66 10:53,48
    3 Ravi Mohunlol JJB - ACHL 11:28,02 10:30,00

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 51,76 50,45
    2 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna 34,77 31,76
    3 Levi Verver JJA - AV Fortuna 33,46 34,08
    Mattijs Mols JJA - AV Attila NM 47,68

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Mattijs Mols JJA - AV Attila 16,57 16,57
    2 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 11,84 11,84
    3 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna 11,06 10,52
    4 Levi Verver JJA - AV Fortuna 9,95 10,29

    Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Jongens Junioren

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Jongens Junioren

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Abel Maas JJB - AV Sprint 1,70 1,70
    2 Ivo de Wit JJB - Spado 1,55 1,60