Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 5
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 800 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:30 Polshoog
    Tribunezijde
    Uitslagen
    18:30 Discus
    Kantinezijde
    Uitslagen
    18:30 Hoog
    Kantinezijde
    Uitslagen
    19:30 Kogel
    Kantinezijde
    Uitslagen
    20:00 800m Uitslagen
    20:30 Ver
    Overzijde baan
    Uitslagen
    20:30 Kogel
    Kantinezijde
    Uitslagen


    Tijdschema

    18:30u21:15u
    Meisjes Junior C
    Polshoog - Tribunezijde
    Kogel - Kantinezijde

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m800mDiscusKogelDiscusKogelHoogPolshoogVer
    6058 Kaylee Damen ACHL 800m
    Hoog
    Ver
    800mHoogVer ------
    6082 Fleur Verwijmeren ACHL Discus
    Kogel
    Kogel
    Discus gr. 1Kogel Gr. 1Kogel gr. ... 2e keer) ------
    6134 Lotte Haest Spado Polshoog
    Polshoog --------
    6137 Cindy Jansen Spado Polshoog
    Polshoog --------
    6138 Daphne Lambregts Spado Polshoog
    Polshoog --------

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 2
    Spado SPDO 3

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junioren

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junioren

    # Naam Res OBP
    1 Merle Van Elzakker MJA - Spado 13,13 +2.5 m/s13,12
    2 Vera van As MJA - Groene Ster 14,02 +2.5 m/s13,92
    3 Ankie Vermeeren MJB - DJA 14,22 +2.5 m/s14,15
    4 Lalenur Kilic MJB - ACHL 14,26 +2.5 m/s14,25
    5 Lara van der Klugt MJB - THOR 14,49 +2.2 m/s---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junioren

    # Naam Res OBP
    1 Tessa Smits MJB - AV Sprint 27,50 +1.9 m/s27,87
    2 Pleun Hutten MJA - AV Sprint 27,54 +1.9 m/s26,03
    3 Merle Van Elzakker MJA - Spado 27,86 +3.3 m/s---
    4 Anne van Nierop MJB - DAK 28,81 +3.3 m/s28,75
    5 Ankie Vermeeren MJB - DJA 29,52 +3.3 m/s28,67
    6 Vera van As MJA - Groene Ster 29,61 +1.9 m/s28,00

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Veerle Maris MJA - Groene Ster 2:41,91 2:43,76
    2 Kaylee Damen MJC - ACHL 3:09,52 2:55,00

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Nienke van Dok MJB - AV Aalsmeer 10:51,52 10:30,00

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 17,58 18,13

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Bowien Snepvangers MJB - DJA 10,55 ---
    2 Pleun Hutten MJA - AV Sprint 9,63 ---
    3 Femke Frijters MJA - PAC 8,60 ---
    4 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 8,12 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junioren

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 7,74 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Nienke Voorheijen MJA - THOR 1,45 ---
    2 Femke Frijters MJA - PAC 1,35 1,45
    3 Kaylee Damen MJC - ACHL 1,25 ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Lotte Haest MJC - Spado 3,00 3,26
    2 Cindy Jansen MJC - Spado 2,80 2,50
    3 Kim van Merode MJA - Spado 2,40 2,46
    4 Daphne Lambregts MJC - Spado 2,30 2,51
    5 Kim Holling MJA - Groene Ster 2,10 2,31