Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 4
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Discuswerpen 2 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:30 20:30 Polshoog
    Tri...de
    Uitslagen
    18:30 19:30 Discus
    Kan...de
    Uitslagen
    19:30 20:30 Kogel
    Kan...de
    Uitslagen
    20:00 20:15 800m Uitslagen
    20:30 21:30 Ver
    Ove...an
    Uitslagen


    Tijdschema

    18:30u21:30u
    Jongens Junior C
    4 onderdelen
    Ver - Overzijde baan

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m800mDiscusKogelDiscusKogelHoogPolshoogVer
    6111 Steven Vriends DAK 800m
    Ver
    800mVer -------
    6127 Koen Zandvliet Scorpio Discus
    Kogel
    Discus gr. 1Kogel Gr. 1 -------
    6129 Joep Bovee Spado Polshoog
    Polshoog --------
    6136 Kaj Hoornweg Spado Polshoog
    Polshoog --------

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    DAK DAK 1
    Scorpio SCRP 1
    Spado SPDO 2

    Uitslagen 100 meter Jongens Junioren

    # Naam Res OBP
    1 Sjoerd Pastoor JJB - AV Sprint 11,54 +1.7 m/s11,73
    2 Sam Versluijs JJB - Spado 12,08 +2.6 m/s12,23
    3 Raymond de Bruijn JJA - ACHL 12,14 +1.7 m/s12,14
    4 Marvin Lamers JJB - Spado 12,16 +2.6 m/s12,23
    5 Matthijs Verbeek JJB - Spado 12,24 +2.6 m/s12,45
    6 Jip Haest JJB - Spado 12,42 +2.5 m/s12,90
    7 Ramon Biondina JJB - Spado 12,74 +2.6 m/s12,80

    Uitslagen 200 meter Jongens Junioren

    # Naam Res OBP
    1 Sam Versluijs JJB - Spado 25,23 +3.1 m/s25,08
    2 Marvin Lamers JJB - Spado 25,26 +3.1 m/s25,03

    Uitslagen 800 meter Jongens Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Thijmen Alderden JJA - AV Aalsmeer 2:05,39 2:02,00
    2 Ruben Baljon JJB - ACHL 2:19,22 2:15,32
    3 Steven Vriends JJC - DAK 2:29,75 2:28,68

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Sebastiaan Martinot JJB - TLVL 10:20,88 10:39,49
    2 Tobias Martinot JJB - TLVL 10:24,66 10:53,48
    3 Ravi Mohunlol JJB - ACHL 11:28,02 10:30,00

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 51,76 50,45
    2 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna 34,77 31,76
    3 Levi Verver JJA - AV Fortuna 33,46 34,08
    Mattijs Mols JJA - AV Attila NM 47,68

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Mattijs Mols JJA - AV Attila 16,57 16,57
    2 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 11,84 11,84
    3 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna 11,06 10,52
    4 Levi Verver JJA - AV Fortuna 9,95 10,29

    Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Jongens Junioren

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Jongens Junioren

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junioren

    # Naam ResOBP
    1 Abel Maas JJB - AV Sprint 1,70 1,70
    2 Ivo de Wit JJB - Spado 1,55 1,60