Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m200m_f400m400m_f800m1500m1Mijl3000m100mH400mH3000m SCZweedse4x400mKogelSpeerDiscusKogelslHoogHSSPolshoogVer
506 Wendy Albada VTLS 3000m
Vsen - 3000m ---------------------
508 Isabel Andriessen VTLS 400m
800m
Zweedse
4x400m
Vsen - 400mVsen - 800m ------------------
511 Nina Baltus UL 800m
Vsen - 800m ---------------------
513 Imogen Beard Clytoneus Speer
Vsen - Speer ---------------------
514 Anja Bekema VTLS 1500m
Zweedse
4x400m
Speer
Polshoog
Vsen - 1500mVsen - SpeerVsen - Polshoog -----------------
518 Lianne van de Belt VTLS 3000m
4x400m
Vsen - 3000m --------------------
519 An Bennema VTLS 3000m SC
Vsen - 3000m SC ---------------------
521 Kika van B...enegouwen Phanos 200m
400m
Vsen - 200mVsen - 400m --------------------
525 Ynte Biemans (BM) AV Atverni 3000m
Vsen - 3000m ---------------------
528 Franka Blok EUR 100mH
Vsen - 100mH ---------------------
530 Emma Boeve AV PEC 1910 Kogelsl
Vsen - Kogelsl ---------------------
531 Marjolein Bolten DAV Kronos 100mH
400mH
Kogel
Hoog
HSS
Ver
Vsen - 100mHVsen - 400mHVsen - KogelVsen - HoogVsen - HSSVsen - Ver ----------------
532 Maaike Boon (BM) Fortius Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer --------------------
534 Evelien Bos Phanos 100m
200m
Kogelsl
Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Kogelsl -------------------
535 Femke van den Bos VTLS 100mH
Zweedse
Kogel
Vsen - 100mHVsen - Kogel -------------------
536 Minke Bosma AV Lycurgus HSS
Vsen - HSS ---------------------
537 Ilona Bosma VTLS 400m
400m_f
Zweedse
4x400m
Vsen - 400mVsen - 400m_f ------------------
540 Eni van Bree AV Attila 400m
800m
4x400m
Vsen - 400mVsen - 800m -------------------
541 Erika Bremer VTLS 4x400m
---------------------
542 Maureen de Bresser AVGM 1500m
Vsen - 1500m ---------------------
545 Cathy Buijs Phanos 100m
Vsen - 100m ---------------------
549 Jarelix Chirino Maastricht 100mH
Zweedse
Vsen - 100mH --------------------
550 Sanne Cornelissen (BM) AL73 400m
Vsen - 400m ---------------------
551 Marissa Damink ASTX 400m
800m
Vsen - 400mVsen - 800m --------------------
553 Sanne Denneman Eindhoven 400m
400m_f
4x400m
Vsen - 400mVsen - 400m_f -------------------
561 Marie van der Donk Fit 100m
Vsen - 100m ---------------------
565 Eva van Ee HvA 1500m
3000m
3000m SC
Vsen - 1500mVsen - 3000mVsen - 3000m SC -------------------
566 Marije Efdee HaH Kogelsl
Vsen - Kogelsl ---------------------
570 Desi van Emmerik (BM) Cialfo 1500m
Vsen - 1500m ---------------------
571 Lenny Engelen Uros 800m
1500m
Vsen - 800mVsen - 1500m --------------------
572 Helena Feenstra HAAS 400m
3000m SC
Zweedse
Vsen - 400mVsen - 3000m SC -------------------
573 Vera Feitsma HAAS 100mH
400mH
Zweedse
4x400m
Vsen - 100mHVsen - 400mH ------------------
574 Karin Flipsen Uros Speer
Discus
Vsen - SpeerVsen - Discus --------------------
575 Chimene F...o Azoungo HaH 100m
Vsen - 100m ---------------------
577 Kim Frijns AV Unitas 800m
Vsen - 800m ---------------------
579 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 400m
400m_f
Vsen - 400mVsen - 400m_f --------------------
580 Suzanne Giezeman Haag Speer
Vsen - Speer ---------------------
585 Marjet Groen UvA 1500m
Zweedse
Vsen - 1500m --------------------
586 Sophie de Groot HAAS 200m
200m_f
400m
Zweedse
4x400m
HSS
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - 400mVsen - HSS ----------------
587 Emy Guikema (BM) Groningen 100m
100mH
Vsen - 100mVsen - 100mH --------------------
588 Laura van Haaften (BM) Spado 100m
Vsen - 100m ---------------------
590 Kim Habets AV Unitas Discus
Vsen - Discus ---------------------
595 Arlyn Haveman AAC HSS
Vsen - HSS ---------------------
597 Keeley Heijdeman AAC Kogel
Vsen - Kogel ---------------------
601 Maureen Herremans PH Ver
Vsen - Ver ---------------------
602 Margo Heurman HAAS 800m
3000m SC
Zweedse
4x400m
Kogelsl
Vsen - 800mVsen - 3000m SCVsen - Kogelsl -----------------
605 Rosanne van Hoesel (BM) RTE 800m
Vsen - 800m ---------------------
606 Tanita Hofmans AV Attila Hoog
Vsen - Hoog ---------------------
607 Sina mai ...lthuijsen AV Unitas Kogelsl
Vsen - Kogelsl ---------------------
608 Isabel Hooijman VU 400m
Vsen - 400m ---------------------
617 Isabel Janssen PAC Polshoog
Vsen - Polshoog ---------------------
619 Eline de Jong RUN 3000m
Vsen - 3000m ---------------------
622 Mariëlle Jonkers AVV 100mH
Vsen - 100mH ---------------------
624 Silke Jonkman VTLS 800m
3000m SC
4x400m
Vsen - 800mVsen - 3000m SC -------------------
627 Annemarie ten Kate VU 200m
200m_f
Ver
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - Ver -------------------
628 Ilse Kemper HAAS 200m
Zweedse
Hoog
Vsen - 200mVsen - Hoog -------------------
633 Fleur Koeling (BM) GVAC 400m
800m
Vsen - 400mVsen - 800m --------------------
635 Ellen Van der Kolk (BM) AC TION 3000m
3000m SC
Vsen - 3000mVsen - 3000m SC --------------------
636 Maaike de Kreek TRTL 400m
800m
Vsen - 400mVsen - 800m --------------------
637 Lianne van Krieken PH 100m
200m
Vsen - 100mVsen - 200m --------------------
638 Do Krol AV34 400m
800m
Vsen - 400mVsen - 800m --------------------
641 Laura Leijen DKEV Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer --------------------
651 Larissa Mars VTLS 800m
3000m SC
Vsen - 800mVsen - 3000m SC --------------------
659 Lisanne Meijer Uros Zweedse
Discus
Vsen - Discus --------------------
661 Antse Meylaers Belgie 800m
Vsen - 800m ---------------------
663 Anne van Mill (BM) Eindhoven Polshoog
Vsen - Polshoog ---------------------
664 Mijntje Minkema Aquila 1500m
Vsen - 1500m ---------------------
665 Elke Molenaar TRTL 400m
Vsen - 400m ---------------------
668 Elsbeth Noppers Cialfo 400m
Vsen - 400m ---------------------
672 Marloes Oosterwegel DVTR Zweedse
4x400m
Kogelsl
Polshoog
Vsen - KogelslVsen - Polshoog ------------------
675 Keanne Panis Uros 100m
Vsen - 100m ---------------------
676 Carolien de Pater Avantri Kogel
Discus
Vsen - KogelVsen - Discus --------------------
677 Cathelijn Peeters PH 400mH
4x400m
Kogelsl
Ver
Vsen - 400mHVsen - KogelslVsen - Ver ------------------
678 Silke Peeters Eindhoven 200m
200m_f
100mH
4x400m
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - 100mH ------------------
682 Zyna van de Poel HI Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer --------------------
684 Robin Post (BM) AV Hera Kogelsl
Vsen - Kogelsl ---------------------
685 Hilde Pracht Leiden 400mH
Vsen - 400mH ---------------------
687 Linda Prop (BM) Spado Discus
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - Kogelsl --------------------
691 Nora Ritzen (BM) AV Unitas 400m
Vsen - 400m ---------------------
692 Christel van Rooy Maastricht 200m
200m_f
400m
400m_f
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - 400mVsen - 400m_f ------------------
694 Tessa Rozemuller TRTL 1500m
Vsen - 1500m ---------------------
695 Tessa de Ruiter AV 1923 Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer --------------------
696 Iris de Ruiter AV 1923 200m
200m_f
Speer
Ver
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - SpeerVsen - Ver ------------------
698 Eveline Saalberg Uros 200m
200m_f
400m
400m_f
Zweedse
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - 400mVsen - 400m_f -----------------
700 Susan van Sark (BM) MPM 200m
400m
Hoog
Ver
Vsen - 200mVsen - 400mVsen - HoogVsen - Ver ------------------
701 Djanne van...er Schaaf VAV 400mH
Vsen - 400mH ---------------------
702 Nicole Schellekens HU Hoog
Vsen - Hoog ---------------------
704 Lichelle Scholing DAV Kronos Discus
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - Kogelsl --------------------
705 Lotte Schrijver Phanos 100m
400m
Vsen - 100mVsen - 400m --------------------
708 Pascale Schure (BM) HLLS 100m
Vsen - 100m ---------------------
710 Judeska Sheppard (BM) Rotterdam HSS
Vsen - HSS ---------------------
712 Katja Slangewal Altis Hoog
Vsen - Hoog ---------------------
713 Jasmijn va...ingerland DAV Kronos 3000m
Vsen - 3000m ---------------------
718 Krista Smit HAAS 100m
200m
200m_f
100mH
Zweedse
Vsen - 100mVsen - 200mVsen - 200m_fVsen - 100mH -----------------
720 Michelle Spek Uros 100m
200m
400mH
Ver
Vsen - 100mVsen - 200mVsen - 400mHVsen - Ver ------------------
722 Yosta de Stigter CAV Energie 800m
4x400m
Vsen - 800m --------------------
723 Marleen Stoel AC TION 800m
Vsen - 800m ---------------------
727 Yara Stunnenberg VTLS 3000m SC
Vsen - 3000m SC ---------------------
728 Louise Taatgen AV Impala HSS
Vsen - HSS ---------------------
732 Lauren van Tits (BM) Eindhoven Polshoog
Vsen - Polshoog ---------------------
733 Sharon Trienes AV Unitas 1500m
Vsen - 1500m ---------------------
738 Nina Valk Aquila 3000m
Vsen - 3000m ---------------------
739 Zanna Vanterpool Phanos 100m
Vsen - 100m ---------------------
742 Maxime Verdijk Uros Discus
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - Kogelsl --------------------
743 Dominique Verheijen De Gemzen 200m
200m_f
400m
400m_f
Discus
Ver
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - 400mVsen - 400m_fVsen - DiscusVsen - Ver ----------------
744 Joana Vitorino TRTL HSS
Vsen - HSS ---------------------
747 Kim de Vos PAC 100m
100mH
Vsen - 100mVsen - 100mH --------------------
748 Vincie Vossenaar PH Discus
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - Kogelsl --------------------
749 Melanie de Vries AV Athlos 400m
400m_f
Zweedse
Vsen - 400mVsen - 400m_f -------------------
752 Adrian Vrijenhoek UvA Discus
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - Kogelsl --------------------
756 Eartha Weber Uros 1500m
3000m
Zweedse
Vsen - 1500mVsen - 3000m -------------------
757 Tess Wegman Leiden 1500m
Vsen - 1500m ---------------------
764 Shinouk Wientjens AV Spiridon 3000m
Vsen - 3000m ---------------------
765 Lucinde Wiersema (BM) Leiden Hoog
HSS
Vsen - HoogVsen - HSS --------------------
768 Nora Winter UvA 400m
Zweedse
Vsen - 400m --------------------
770 Susan Wouda HAN 200m
HSS
Ver
Vsen - 200mVsen - HSSVsen - Ver -------------------
772 Daphne van Zandvoort DAK 200m
400m
400m_f
4x400m
Vsen - 200mVsen - 400mVsen - 400m_f ------------------
777 Anke Zonderland AV Impala 400m
100mH
Vsen - 400mVsen - 100mH --------------------
778 Richa Zope (BM) Eindhoven Ver
Vsen - Ver ---------------------
779 Eline Van...Altenburg (BM) Rotterdam 800m
Vsen - 800m ---------------------
783 Femke Hooijberg AAC Zweedse
---------------------
784 Laura Boekel AAC Zweedse
---------------------
790 Maaike van Delft DAK 4x400m
---------------------
791 Judi Becx AV Attila 4x400m
---------------------

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam 100m OBP
1 Chimene F...o Azoungo HaH 12,44 -0.5 m/s12,54 Gemeld
BM Laura van Haaften (BM) Spado 12,57 -0.5 m/s12,54 Gemeld
2 Kim de Vos PAC 12,92 -0.5 m/s12,38 Gemeld
3 Krista Smit HAAS 13,40 -0.5 m/s13,39 Gemeld
4 Keanne Panis Uros 13,55 -0.5 m/s13,38 Gemeld
5 Cathy Buijs Phanos 13,68 -0.5 m/s13,64 Gemeld
BM Pascale Schure (BM) HLLS 13,76 -0.5 m/s13,56 Gemeld
Evelien Bos Phanos --- 12,44 Niet gemeld
Zanna Vanterpool Phanos --- 12,99 Niet gemeld
Lianne van Krieken PH --- 12,00 Niet gemeld
Emy Guikema (BM) Groningen --- 12,76 Niet gemeld
Lotte Schrijver Phanos --- 12,63 Afgemeld
Marie van der Donk Fit --- --- Afgemeld
Michelle Spek Uros --- 13,49 Afgemeld

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam 200m QOBP
1 Eveline Saalberg Uros 26,07 +0.6 m/sQ24,88 Gemeld
2 Silke Peeters Eindhoven 26,28 +0.6 m/sQ26,62 Gemeld
3 Iris de Ruiter AV 1923 26,38 +1.5 m/sQ26,36 Gemeld
4 Christel van Rooy Maastricht 26,55 +1.5 m/sQ25,48 Gemeld
5 Dominique Verheijen De Gemzen 26,63 +0.6 m/sQ26,86 Gemeld
6 Annemarie ten Kate VU 26,86 +1.5 m/sQ27,19 Gemeld
7 Sophie de Groot HAAS 27,31 +0.6 m/sq27,39 Gemeld
8 Krista Smit HAAS 27,79 +0.6 m/sq27,92 Gemeld
9 Susan Wouda HAN 29,22 +1.5 m/s-29,29 Gemeld
10 Ilse Kemper HAAS 29,23 +1.5 m/s-30,44 Gemeld
BM Susan van Sark (BM) MPM 30,26 +0.6 m/s-31,60 Gemeld
Daphne van Zandvoort DAK DNS -27,04 Gemeld
Lianne van Krieken PH --- -24,88 Niet gemeld
Evelien Bos Phanos --- -25,60 Afgemeld
Kika van B...enegouwen Phanos --- -24,92 Afgemeld
Michelle Spek Uros --- -27,33 Afgemeld

Uitslagen 200 meter finale Senioren vrouwen

# Naam 200m_f Qm
1 Eveline Saalberg Uros 25,42 -0.9 m/s26,07 Gemeld
2 Silke Peeters Eindhoven 26,20 -0.9 m/s26,28 Gemeld
3 Christel van Rooy Maastricht 26,73 -0.9 m/s26,55 Gemeld
4 Annemarie ten Kate VU 27,21 -0.9 m/s26,86 Gemeld
5 Dominique Verheijen De Gemzen 27,22 -0.9 m/s26,63 Gemeld
6 Sophie de Groot HAAS 27,51 -0.9 m/s27,31 Gemeld
7 Krista Smit HAAS 27,94 -0.9 m/s27,79 Gemeld
Iris de Ruiter AV 1923 DNS 26,38 Gemeld

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam 400mQOBP
1 Sanne Denneman Eindhoven 58,38 Q58,00 Gemeld
2 Melanie de Vries AV Athlos 59,40 Q59,35 Gemeld
3 Ilona Bosma VTLS 59,99 Q59,22 Gemeld
4 Eveline Saalberg Uros 1:00,08 Q56,64 Gemeld
5 Christel van Rooy Maastricht 1:01,14 Q56,33 Gemeld
6 Dominique Verheijen De Gemzen 1:01,25 Q1:01,56 Gemeld
7 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 1:01,32 q1:02,51 Gemeld
8 Daphne van Zandvoort DAK 1:01,40 q1:00,09 Gemeld
9 Eni van Bree AV Attila 1:01,69 -1:00,03 Gemeld
10 Nora Winter UvA 1:01,86 -1:02,28 Gemeld
11 Isabel Hooijman VU 1:01,94 -1:00,90 Gemeld
BM Sanne Cornelissen (BM) AL73 1:02,27 -1:02,31 Gemeld
12 Isabel Andriessen VTLS 1:02,31 -1:03,21 Gemeld
13 Elsbeth Noppers Cialfo 1:02,56 -1:01,17 Gemeld
14 Helena Feenstra HAAS 1:03,29 -1:03,11 Gemeld
15 Elke Molenaar TRTL 1:03,34 -1:01,28 Gemeld
16 Sophie de Groot HAAS 1:03,37 -1:01,37 Gemeld
17 Do Krol AV34 1:04,73 -1:04,00 Gemeld
BM Fleur Koeling (BM) GVAC 1:04,96 -1:03,42 Gemeld
18 Maaike de Kreek TRTL 1:05,53 -1:03,32 Gemeld
BM Susan van Sark (BM) MPM 1:11,52 -1:10,00 Gemeld
Nora Ritzen (BM) AV Unitas --- -55,63 Niet gemeld
Marissa Damink ASTX --- -56,94 Niet gemeld
Anke Zonderland AV Impala --- -58,00 Niet gemeld
Lotte Schrijver Phanos --- -58,58 Afgemeld
Kika van B...enegouwen Phanos --- -1:00,00 Afgemeld

Uitslagen 400 meter finale Senioren vrouwen

# Naam 400m_fQm
1 Eveline Saalberg Uros 56,86 1:00,08 Gemeld
2 Melanie de Vries AV Athlos 57,97 59,40 Gemeld
3 Sanne Denneman Eindhoven 59,55 58,38 Gemeld
4 Ilona Bosma VTLS 1:00,46 59,99 Gemeld
5 Daphne van Zandvoort DAK 1:00,81 1:01,40 Gemeld
6 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 1:01,55 1:01,32 Gemeld
7 Christel van Rooy Maastricht 1:01,59 1:01,14 Gemeld
Dominique Verheijen De Gemzen DNS 1:01,25 Gemeld

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam 800mOBP
1 Marissa Damink ASTX 2:07,41 2:07,81 Gemeld
2 Nina Baltus UL 2:15,36 2:15,18 Gemeld
3 Yosta de Stigter CAV Energie 2:20,91 2:22,55 Gemeld
BM Rosanne van Hoesel (BM) RTE 2:21,35 2:24,48 Gemeld
4 Isabel Andriessen VTLS 2:22,01 2:24,10 Gemeld
5 Kim Frijns AV Unitas 2:22,73 2:29,20 Gemeld
BM Eline Van...Altenburg (BM) Rotterdam 2:23,14 2:24,09 Gemeld
6 Maaike de Kreek TRTL 2:25,74 2:23,88 Gemeld
7 Larissa Mars VTLS 2:25,96 2:28,00 Gemeld
8 Do Krol AV34 2:26,38 2:28,43 Gemeld
9 Margo Heurman HAAS 2:26,57 2:21,72 Gemeld
10 Eni van Bree AV Attila 2:30,76 2:34,55 Gemeld
11 Lenny Engelen Uros 3:02,96 3:14,50 Gemeld
Fleur Koeling (BM) GVAC DNF 2:24,92 Gemeld
Marleen Stoel AC TION --- 2:27,17 Niet gemeld
Antse Meylaers Belgie --- 2:22,59 Niet gemeld
Silke Jonkman VTLS --- 2:18,02 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

# Naam 1500mOBP
1 Sharon Trienes AV Unitas 4:40,30 2:08,71 Gemeld
2 Eartha Weber Uros 4:47,23 4:53,49 Gemeld
3 Tess Wegman Leiden 4:47,50 4:43,83 Gemeld
BM Desi van Emmerik (BM) Cialfo 4:59,77 5:08,53 Gemeld
4 Anja Bekema VTLS 5:29,11 5:22,17 Gemeld
5 Tessa Rozemuller TRTL 5:34,03 5:34,00 Gemeld
6 Maureen de Bresser AVGM 5:43,87 6:07,86 Gemeld
7 Lenny Engelen Uros 6:27,33 6:25,65 Gemeld
Mijntje Minkema Aquila --- 5:00,00 Niet gemeld
Marjet Groen UvA --- 4:40,35 Afgemeld
Eva van Ee HvA --- 5:18,07 Afgemeld

Uitslagen Engelse mijl Senioren vrouwen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

# Naam 3000mOBP
1 Lianne van de Belt VTLS 10:05,14 10:01,48 Gemeld
2 Eartha Weber Uros 10:19,73 10:20,32 Gemeld
3 Eline de Jong RUN 10:20,75 10:29,78 Gemeld
BM Ynte Biemans (BM) AV Atverni 10:31,17 10:30,44 Gemeld
4 Jasmijn va...ingerland DAV Kronos 13:40,62 13:30,88 Gemeld
5 Wendy Albada VTLS 14:07,92 12:34,00 Gemeld
6 Nina Valk Aquila 15:55,78 15:00,00 Gemeld
Shinouk Wientjens AV Spiridon --- 12:08,87 Niet gemeld
Ellen Van der Kolk (BM) AC TION --- 10:10,93 Niet gemeld
Eva van Ee HvA --- 12:05,40 Niet gemeld

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

# Naam 100mH OBP
1 Franka Blok EUR 14,34 +1.2 m/s14,44 Gemeld
2 Silke Peeters Eindhoven 14,84 +1.2 m/s15,12 Gemeld
3 Marjolein Bolten DAV Kronos 14,91 +1.2 m/s15,21 Gemeld
4 Vera Feitsma HAAS 15,17 +1.2 m/s15,17 Gemeld
5 Kim de Vos PAC 15,69 +1.2 m/s14,72 Gemeld
6 Femke van den Bos VTLS 17,27 +1.2 m/s16,30 Gemeld
7 Krista Smit HAAS 17,28 +1.2 m/s17,77 Gemeld
8 Jarelix Chirino Maastricht 17,89 +1.2 m/s17,83 Gemeld
Anke Zonderland AV Impala --- 16,19 Niet gemeld
Emy Guikema (BM) Groningen --- 16,26 Niet gemeld
Mariëlle Jonkers AVV --- 17,93 Afgemeld

Uitslagen 400 meter horden Senioren vrouwen

# Naam 400mHOBP
1 Cathelijn Peeters PH 1:02,79 1:02,53 Gemeld
2 Vera Feitsma HAAS 1:03,45 1:02,54 Gemeld
3 Djanne van...er Schaaf VAV 1:04,97 1:06,60 Gemeld
4 Marjolein Bolten DAV Kronos 1:07,38 1:13,00 Gemeld
5 Michelle Spek Uros 1:12,42 1:12,55 Gemeld
6 Hilde Pracht Leiden 1:16,76 1:08,18 Gemeld

Uitslagen 3000 meter steeple Senioren vrouwen

# Naam 3000m SCOBP
1 Silke Jonkman VTLS 11:37,16 11:09,00 Gemeld
2 Margo Heurman HAAS 12:31,13 12:16,58 Gemeld
3 Larissa Mars VTLS 12:39,66 11:59,00 Gemeld
4 Helena Feenstra HAAS 14:43,86 14:00,00 Gemeld
An Bennema VTLS --- 14:00,00 Niet gemeld
Yara Stunnenberg VTLS --- 14:00,00 Niet gemeld
Eva van Ee HvA --- 13:26,39 Niet gemeld
Ellen Van der Kolk (BM) AC TION --- 10:10,00 Afgemeld

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hoe een Coen een Haas vangt - Vsen 4 2:19,53 5
2 Vitalis vrouwen GSAV Vitalis - Vsen 4 2:27,14 4
3 VUVA - Vsen 4 2:27,18 3
4 MSAV Uros - Vsen 4 2:33,19 2
5 't Loserstaartje - Vsen 4 2:36,16 1

Uitslagen 4 x 400m Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team Eindhoven - Vsen 4 4:07,08 4
2 Smurfinnen - Vsen 4 4:09,73 3
3 Haas boven baas - Vsen 4 4:09,94 2
4 Team 22 GSAV Vitalis - Vsen 4 4:15,10 1

Uitslagen Kogelstoten Senioren vrouwen

# Naam KogelOBP
1 Keeley Heijdeman AAC 14,63 14,15 Gemeld
2 Marjolein Bolten DAV Kronos 12,06 11,93 Gemeld
3 Carolien de Pater Avantri 11,82 11,82 Gemeld
4 Zyna van de Poel HI 11,11 12,13 Gemeld
5 Laura Leijen DKEV 10,58 10,54 Gemeld
6 Tessa de Ruiter AV 1923 10,37 9,98 Gemeld
BM Maaike Boon (BM) Fortius 8,84 8,53 Gemeld
Femke van den Bos VTLS --- 10,01 Afgemeld

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Senioren vrouwen

# Naam SpeerOBP
1 Imogen Beard Clytoneus 43,85 45,35 Gemeld
2 Suzanne Giezeman Haag 38,95 42,91 Gemeld
3 Iris de Ruiter AV 1923 36,85 39,31 Gemeld
4 Laura Leijen DKEV 35,14 33,54 Gemeld
5 Zyna van de Poel HI 33,33 34,22 Gemeld
6 Tessa de Ruiter AV 1923 30,32 31,17 Gemeld
7 Anja Bekema VTLS 30,06 29,89 Gemeld
BM Maaike Boon (BM) Fortius 26,41 29,52 Gemeld
8 Karin Flipsen Uros 25,26 28,21 Gemeld

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Senioren vrouwen

# Naam DiscusOBP
BM Linda Prop (BM) Spado 41,26 41,47 Gemeld
1 Dominique Verheijen De Gemzen 40,01 41,36 Gemeld
2 Adrian Vrijenhoek UvA 39,52 41,39 Gemeld
3 Carolien de Pater Avantri 37,12 38,59 Gemeld
4 Kim Habets AV Unitas 35,84 40,04 Gemeld
5 Lisanne Meijer Uros 27,44 25,00 Gemeld
6 Karin Flipsen Uros 27,39 27,23 Gemeld
7 Maxime Verdijk Uros 18,10 20,00 Gemeld
Vincie Vossenaar PH --- 34,54 Afgemeld
Lichelle Scholing DAV Kronos --- 36,48 Afgemeld

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam KogelslOBP
1 Sina mai ...lthuijsen AV Unitas 61,58 60,82 Gemeld
2 Marije Efdee HaH 49,79 52,21 Gemeld
BM Linda Prop (BM) Spado 49,77 52,57 Gemeld
3 Cathelijn Peeters PH 44,26 40,98 Gemeld
4 Emma Boeve AV PEC 1910 42,46 46,03 Gemeld
5 Adrian Vrijenhoek UvA 38,49 45,44 Gemeld
BM Robin Post (BM) AV Hera 37,85 39,46 Gemeld
6 Marloes Oosterwegel DVTR 35,40 38,94 Gemeld
7 Vincie Vossenaar PH 33,81 42,65 Gemeld
8 Maxime Verdijk Uros 17,90 18,19 Gemeld
9 Margo Heurman HAAS 16,72 15,56 Gemeld
Evelien Bos Phanos --- 39,13 Niet gemeld
Lichelle Scholing DAV Kronos --- 32,63 Afgemeld

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam HoogOBP
1 Marjolein Bolten DAV Kronos 1,69 1,70 Gemeld
2 Katja Slangewal Altis 1,63 1,75 Gemeld
3 Nicole Schellekens HU 1,63 1,65 Gemeld
4 Tanita Hofmans AV Attila 1,60 1,76 Gemeld
5 Ilse Kemper HAAS 1,50 1,50 Gemeld
BM Susan van Sark (BM) MPM 1,45 1,40 Gemeld
Lucinde Wiersema (BM) Leiden --- 1,65 Niet gemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam HSS OBP
BM Judeska Sheppard (BM) Rotterdam 11,64 +0.4 m/s11,99 Gemeld
1 Joana Vitorino TRTL 11,49 -1.2 m/s11,76 Gemeld
2 Marjolein Bolten DAV Kronos 10,73 +1.2 m/s11,21 Gemeld
3 Susan Wouda HAN 10,34 +0.2 m/s9,67 Gemeld
4 Sophie de Groot HAAS 10,17 -0.6 m/s10,63 Gemeld
Minke Bosma AV Lycurgus --- 9,92 Niet gemeld
Arlyn Haveman AAC --- 10,63 Niet gemeld
Lucinde Wiersema (BM) Leiden --- 11,40 Niet gemeld
Louise Taatgen AV Impala --- 12,47 Niet gemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

# Naam PolshoogOBP
1 Anja Bekema VTLS 3,00 3,16 Gemeld
BM Lauren van Tits (BM) Eindhoven 2,70 2,70 Gemeld
2 Marloes Oosterwegel DVTR 2,70 2,90 Gemeld
BM Anne van Mill (BM) Eindhoven 2,30 2,60 Gemeld
Isabel Janssen PAC --- --- Niet gemeld

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam Ver OBP
1 Maureen Herremans PH 5,65 +1.0 m/s5,89 Gemeld
2 Marjolein Bolten DAV Kronos 5,50 +0.0 m/s5,62 Gemeld
3 Iris de Ruiter AV 1923 5,36 +2.0 m/s5,51 Gemeld
4 Cathelijn Peeters PH 5,23 +1.7 m/s5,32 Gemeld
5 Dominique Verheijen De Gemzen 5,08 +1.0 m/s5,25 Gemeld
6 Annemarie ten Kate VU 4,82 +0.9 m/s4,72 Gemeld
7 Susan Wouda HAN 4,71 +1.4 m/s4,69 Gemeld
8 Michelle Spek Uros 4,45 +1.4 m/s4,47 Gemeld
BM Susan van Sark (BM) MPM 4,29 +0.5 m/s4,66 Gemeld
BM Richa Zope (BM) Eindhoven 4,23 +0.6 m/s4,38 Gemeld