Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m200m_f400m400m_f800m1500m1Mijl5000m110mH400mH3000m SCZweedse4x400mKogelSpeerDiscusKogelslHoogHSSPolshoogVer
501 Dirk Aarts Eindhoven Hoog
Msen - Hoog ----------------------
502 Jamie Abbiss Uros 5000m
4x400m
Msen - 5000m ---------------------
503 Ahmed Abubakar DAK 800m
1500m
4x400m
Msen - 800mMsen - 1500m --------------------
504 Bjarne Aelbers Rotterdam Kogelsl
Msen - Kogelsl ----------------------
505 Elvis Afrifa UvA 100m
100m_f
200m
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 200m --------------------
507 Ezra Amokwandoh AV 1923 100m
100m_f
Ver
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - Ver --------------------
509 Marvin Arts ASTX 400m
Zweedse
Msen - 400m ---------------------
510 Jelte Van Atten Leiden 1500m
Msen - 1500m ----------------------
512 Bas Büthker Eindhoven Polshoog
Msen - Polshoog ----------------------
515 Colin Bekers (BM) Scorpio 5000m
Msen - 5000m ----------------------
516 Robin Beks (BM) Eindhoven Hoog
Msen - Hoog ----------------------
517 Thierry Belt UvA 110mH
400mH
Hoog
HSS
Ver
Msen - 110mHMsen - 400mHMsen - HoogMsen - HSSMsen - Ver ------------------
520 Thijs ten Berge (BM) Uros 5000m
Msen - 5000m ----------------------
522 Robert Bervoets ASTX 110mH
400mH
Zweedse
4x400m
Hoog
Msen - 110mHMsen - 400mHMsen - Hoog ------------------
523 Luc Beuckens AV NOP 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------------
524 Jarik Beukers De Spartaan Ver
Msen - Ver ----------------------
526 Lars Biemans HAAS 400m
800m
4x400m
Msen - 400mMsen - 800m --------------------
527 Chiel Bij de Vaate (BM) ASTX Speer
Msen - Speer ----------------------
529 Peter Boek Aquila 800m
1Mijl
Msen - 800mMsen - 1Mijl ---------------------
533 Pim Bos (BM) CAV Energie Speer
Msen - Speer ----------------------
538 Rafael Bouts U-Track 200m
Msen - 200m ----------------------
539 Ivo Bovendeerd FONT Kogel
Kogelsl
Msen - KogelMsen - Kogelsl ---------------------
543 Alberto Brini (BM) Eindhoven Discus
Ver
Msen - DiscusMsen - Ver ---------------------
544 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ---------------------
546 Coen Buiting (BM) HAAS 400m
110mH
Msen - 400mMsen - 110mH ---------------------
547 Dylan Calluy (BM) Belgie 200m
Msen - 200m ----------------------
548 Tarik Chaatouf (BM) AV Unitas 100m
100m_f
400m
400m_f
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 400mMsen - 400m_f -------------------
552 Kevin Damstra AV Sprint 400m
400m_f
1Mijl
Msen - 400mMsen - 400m_fMsen - 1Mijl --------------------
554 Jelle Dijkshoorn (BM) AV Fortuna Speer
Msen - Speer ----------------------
555 Tsjerk Dijksma RUG 800m
Msen - 800m ----------------------
556 Wouter Dijkstra VTLS 5000m
3000m SC
Msen - 5000mMsen - 3000m SC ---------------------
557 Alain Dijkstra (BM) Swift Kogelsl
Polshoog
Msen - KogelslMsen - Polshoog ---------------------
558 Jordy Dikkers Groningen 1500m
Msen - 1500m ----------------------
559 Lars Dirkzwager NHTV Hoog
Msen - Hoog ----------------------
560 Thomas Doesburg HAAS 800m
4x400m
Msen - 800m ---------------------
562 Olav Donker PH Ver
Msen - Ver ----------------------
563 Jeroen Driessen (BM) AV Wijchen 800m
Msen - 800m ----------------------
564 Joost Dumas TUE 100m
Kogelsl
Msen - 100mMsen - Kogelsl ---------------------
567 Jamiro Elabeidi HL 100m
Msen - 100m ----------------------
568 Jelger Elings TRTL 100m
Kogel
Msen - 100mMsen - Kogel ---------------------
569 Quinten van der Elst (BM) Fortius 400m
Msen - 400m ----------------------
576 Mitchell Franken Spado 800m
Msen - 800m ----------------------
578 Ingmar van der Geest AV De Keien 100m
200m
110mH
Speer
Msen - 100mMsen - 200mMsen - 110mHMsen - Speer -------------------
581 Jefferson Gomez Eindhoven 100m
200m
Msen - 100mMsen - 200m ---------------------
582 Tim de Graaff AV Phoenix 800m
5000m
Msen - 800mMsen - 5000m ---------------------
583 Daan de Grauw HAAS 400m
4x400m
HSS
Msen - 400mMsen - HSS --------------------
584 Dario Gregori PAC 100m
100m_f
200m
Ver
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 200mMsen - Ver -------------------
589 Hilbertde De Haan (BM) Heerenveen 800m
1Mijl
Msen - 800mMsen - 1Mijl ---------------------
591 Glenn van Hamond AV Attila Ver
Msen - Ver ----------------------
592 Max van Haren Eindhoven Polshoog
Msen - Polshoog ----------------------
593 Jeroen van Harmelen Avantri Speer
HSS
Msen - SpeerMsen - HSS ---------------------
594 Bram van Hastenberg U-Track 110mH
400mH
Msen - 110mHMsen - 400mH ---------------------
596 Thomas van...er Heijde TRTL 100m
800m
Discus
Msen - 100mMsen - 800mMsen - Discus --------------------
598 Oscar Heijdra Tempo AV Zweedse
Kogel
Discus
Msen - KogelMsen - Discus --------------------
599 Jelle Heijne ASTX 1Mijl
Polshoog
Msen - 1MijlMsen - Polshoog ---------------------
600 Dennis Hemelaar AAC Kogel
Kogelsl
Msen - KogelMsen - Kogelsl ---------------------
603 Sebastiaan...en Heuvel ASTX 1Mijl
3000m SC
Msen - 1MijlMsen - 3000m SC ---------------------
604 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 100m
100m_f
200m
200m_f
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 200mMsen - 200m_f -------------------
609 Jordi van Horssen AV Wijchen 200m
Msen - 200m ----------------------
610 Mervin van der Horst Triathlon 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------------
611 Thymon Houben AV Unitas 800m
Msen - 800m ----------------------
612 Koen van den Hoven AV 1923 400m
Msen - 400m ----------------------
613 Sander Huisman DAV Kronos 5000m
Msen - 5000m ----------------------
614 Leon Huiszoon Triathlon 5000m
Msen - 5000m ----------------------
615 Constant Huiszoon Triathlon 5000m
Msen - 5000m ----------------------
616 Hindrik Jagersma VTLS 1500m
Msen - 1500m ----------------------
618 Christian Jasberg (BM) Duitsland 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m ---------------------
620 Andreas de Jong AV 1923 Speer
Discus
Msen - SpeerMsen - Discus ---------------------
621 Robert de Jong AV Athlos 200m
Msen - 200m ----------------------
623 Dimitri Jonkers (BM) AV Sprint 1Mijl
Kogel
Speer
Discus
Msen - 1MijlMsen - KogelMsen - SpeerMsen - Discus -------------------
625 Stijn Jorissen AC TION 200m
200m_f
Zweedse
4x400m
Kogel
Msen - 200mMsen - 200m_fMsen - Kogel ------------------
626 Bob van Kasteren Uros 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m ---------------------
629 Rindert Keulen (BM) VTLS 1500m
Msen - 1500m ----------------------
630 Bram Kielman Heerenveen 800m
1Mijl
Msen - 800mMsen - 1Mijl ---------------------
631 Tom Kleist Phanos 1Mijl
3000m SC
Msen - 1MijlMsen - 3000m SC ---------------------
632 Joost de Kleuver Climax 1500m
Msen - 1500m ----------------------
634 Sven Kolk (BM) Spado Hoog
Msen - Hoog ----------------------
639 Casper Kroon DAV Kronos 400m
1Mijl
4x400m
Msen - 400mMsen - 1Mijl --------------------
640 Julian de Leeuw AV Sprint Speer
Msen - Speer ----------------------
642 Daniël Leyba HaH Hoog
Msen - Hoog ----------------------
643 Freek Lier VTLS 1500m
Msen - 1500m ----------------------
644 Thijmen van der Loop VTLS 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m ---------------------
645 Lennart de Looze Startbaan 400m
400m_f
400mH
Msen - 400mMsen - 400m_fMsen - 400mH --------------------
646 Ralf Looze Phanos 800m
Msen - 800m ----------------------
647 Marnick Los DAV Kronos Discus
Msen - Discus ----------------------
648 Guy Maas Maastricht 400m
5000m
Msen - 400mMsen - 5000m ---------------------
649 Benjamin Manuel Rotterdam 800m
Msen - 800m ----------------------
650 Sven Markesteijn SPOB Speer
Msen - Speer ----------------------
652 Jonas Mars AV Phoenix Hoog
Msen - Hoog ----------------------
653 Nick Marsman ACO 800m
1500m
5000m
Msen - 800mMsen - 1500mMsen - 5000m --------------------
654 Noah Nkenda Mbuyamba AV Unitas 100m
Msen - 100m ----------------------
655 Mesereth ...om Tsegay Phanos 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------------
656 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 1500m
3000m SC
Msen - 1500mMsen - 3000m SC ---------------------
657 Koen van der Meijden Rotterdam 800m
Msen - 800m ----------------------
658 Martijn Meijer PH 400m
400m_f
400mH
Msen - 400mMsen - 400m_fMsen - 400mH --------------------
660 Bas van der Meule (BM) Leiden 800m
Msen - 800m ----------------------
662 Rob Michiels Reusel `69 400m
Msen - 400m ----------------------
666 Daan Molleman UvA 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m ---------------------
667 Stijn van Nierop (BM) DAK 200m
400m
4x400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------------
669 Ranki Oberoi (BM) Rotterdam 100m
100m_f
Msen - 100mMsen - 100m_f ---------------------
670 Wouter Olthof (BM) VTLS 100m
400m
Kogel
Msen - 100mMsen - 400mMsen - Kogel --------------------
671 Martijn Oonk DAV Kronos 400m
800m
Zweedse
4x400m
Msen - 400mMsen - 800m -------------------
673 Etiènne Orbons AV Unitas Discus
Kogelsl
Msen - DiscusMsen - Kogelsl ---------------------
674 Rick Paffen Maastricht 800m
Msen - 800m ----------------------
679 Nart Pistorius DAV Kronos 800m
4x400m
Msen - 800m ---------------------
680 Maarten Plaum AV Unitas 800m
Msen - 800m ----------------------
681 Niklas Podszus (BM) Duitsland 800m
Msen - 800m ----------------------
683 Jeroen Poelert AV Athlos Discus
Ver
Msen - DiscusMsen - Ver ---------------------
686 Henrik Pröpper Phanos Speer
Msen - Speer ----------------------
688 Kjell Raaijmakers AV Athlos 1500m
Msen - 1500m ----------------------
689 Kris Riemersma AV De Keien 100m
200m
200m_f
Msen - 100mMsen - 200mMsen - 200m_f --------------------
690 Terry Ringlever TUD 800m
Msen - 800m ----------------------
693 Jasper Rou TUD 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ---------------------
697 Koen van Ruremonde GVAC 100m
100m_f
200m
200m_f
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 200mMsen - 200m_f -------------------
699 Ruben Sansom Uros 1500m
5000m
4x400m
Msen - 1500mMsen - 5000m --------------------
703 Chanelton Schmidt (BM) Rotterdam 400m
Msen - 400m ----------------------
706 Evan de Schrijver Haag 100m
200m
400m
Msen - 100mMsen - 200mMsen - 400m --------------------
707 Hannes Schulz (BM) Duitsland 800m
Msen - 800m ----------------------
709 Steef Severijn DAV Kronos 1500m
1Mijl
Zweedse
Msen - 1500mMsen - 1Mijl --------------------
711 Luc Sillen HAAS 5000m
4x400m
Msen - 5000m ---------------------
714 Bjorn Sloot AL73 Polshoog
Msen - Polshoog ----------------------
715 Nick Smidt AAC `61 400mH
Msen - 400mH ----------------------
716 Ruben Smink AC TION Kogelsl
Msen - Kogelsl ----------------------
717 Bart Smink VTLS 400mH
Msen - 400mH ----------------------
719 David Smit HAN 800m
Msen - 800m ----------------------
721 Daniël va...der Stege Flevo Delta Speer
Msen - Speer ----------------------
724 Nils Stok PAC Polshoog
Msen - Polshoog ----------------------
725 Emiel Stoop De Spartaan 100m
100m_f
Msen - 100mMsen - 100m_f ---------------------
726 Jan Philipp Strack Uros 200m
200m_f
4x400m
Msen - 200mMsen - 200m_f --------------------
729 Niels Theloosen HAN 5000m
Msen - 5000m ----------------------
730 Djurre Tijsma AV Phoenix 200m
5000m
Msen - 200mMsen - 5000m ---------------------
731 Jannes Timmers Uros 100m
Msen - 100m ----------------------
734 Sander Van Tuijl (BM) AV Passaat Hoog
Msen - Hoog ----------------------
735 Bas Uitbeijerse (BM) Haag 400m
Msen - 400m ----------------------
736 Niels Urgert VTLS 800m
1500m
5000m
Msen - 800mMsen - 1500mMsen - 5000m --------------------
737 Alex Vaars DKEV 200m
Speer
Msen - 200mMsen - Speer ---------------------
740 Hans Velthuis Eindhoven 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ---------------------
741 Jelle Venema (BM) AV Suomi 200m
400m
400m_f
Msen - 200mMsen - 400mMsen - 400m_f --------------------
745 Erwin de Vor VAV Hoog
Ver
Msen - HoogMsen - Ver ---------------------
746 Luuk Vos Leiden Kogelsl
Msen - Kogelsl ----------------------
750 Riepko de Vries (BM) AV Gouda 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ---------------------
751 Stefan De Vries AAC 400m
400mH
Msen - 400mMsen - 400mH ---------------------
753 Wouter Vr...wenvelder (BM) Haag 100m
200m
Msen - 100mMsen - 200m ---------------------
754 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ---------------------
755 Olle Van der Walle (BM) AV Attila 100m
200m
200m_f
Msen - 100mMsen - 200mMsen - 200m_f --------------------
758 Norbert Weijenberg (BM) Spado 1500m
Msen - 1500m ----------------------
759 Freek Weijman (BM) Pallas `67 400m
Msen - 400m ----------------------
760 Gijs Wensink DAV Kronos 100m
110mH
Msen - 100mMsen - 110mH ---------------------
761 Owen Westerhout HI 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ---------------------
762 Dennis Westra VTLS 5000m
Msen - 5000m ----------------------
763 Matthijs Wezeman ASTX 200m
Hoog
Msen - 200mMsen - Hoog ---------------------
766 Job Wink Aquila 5000m
Msen - 5000m ----------------------
767 Ton Winkelmolen Leudal 100m
110mH
400mH
Msen - 100mMsen - 110mHMsen - 400mH --------------------
769 Wing-Hin Wong (BM) ASTX 400m
Msen - 400m ----------------------
771 Adam Youssef (BM) Rotterdam 100m
Msen - 100m ----------------------
773 Thomas Zaw Leiden Discus
Msen - Discus ----------------------
774 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
Msen - Polshoog ----------------------
775 Roy van Zijl DAV Kronos Zweedse
Kogel
Discus
HSS
Msen - KogelMsen - DiscusMsen - HSS -------------------
776 Sam Zijlmans AV Sprint Polshoog
Msen - Polshoog ----------------------
780 Samuel Okantey (BM) USA HSS
Msen - HSS ----------------------
781 Marco van Erp (BM) Leiden 1Mijl
Msen - 1Mijl ----------------------
782 Bart Borm ASTX 1Mijl
Msen - 1Mijl ----------------------
785 Ramon de Nooijer ASTX 1Mijl
Msen - 1Mijl ----------------------
786 Stefan van der Palen ASTX 1Mijl
Msen - 1Mijl ----------------------
788 Stijn Engelen Maastricht 4x400m
----------------------
789 Tobias van Roon DAK 4x400m
----------------------
792 Harry van Ham DAK 4x400m
----------------------
793 Tom van den Hoven ASTX 1Mijl
4x400m
Msen - 1Mijl ---------------------
794 Casper van...er Putten ASTX 4x400m
----------------------
795 Niek Verdijck ASTX 4x400m
----------------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
A.S.A.V. Aquila Aquila 2
AAC AAC 2
AAC `61 AC61 1
AC TION TION 2
ACO / Van Elderen ACO 1
Atletico `73 AL73 1
Atletiek Leudal LEUD 1
Atletiek Maastricht MSTR 3
AV 1923 AV23 3
AV Athlos ATLS 3
AV Attila ATTL 2
AV De Keien KEIN 2
AV De Spartaan SPTN 2
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV NOP NOP 1
AV Pallas `67 PL67 1
AV Passaat PSST 1
AV Phoenix PHNX 4
AV Reusel `69 RS69 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 4
AV Startbaan STBN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Triathlon Triathlon 3
AV Unitas UNTS 5
AV Wijchen WYCH 2
Avantri AVTR 1
Belgie BEL 1
CAV Energie ENRG 2
Climax CLMX 1
DAK DAK 4
DAV Kronos KRNS 9
De Haagse Hogeschool HaH 1
Duitsland GER 3
Eindhoven Atletiek EHAT 8
ESAV Asterix ASTX 13
Fontys Hogescholen FONT 1
Fortius FORT 1
Groningen Atletiek GRNG 1
GSAV Vitalis VTLS 9
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 3
Hogeschool INHOLLAND HI 1
Hogeschool Leiden HL 1
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen HAN 2
Leiden Atletiek LATL 5
NHTV internationale hogeschool Breda NHTV 1
NSAV `t Haasje HAAS 5
PAC PAC 2
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 2
Rijksuniversiteit Groningen RUG 1
Rotterdam Atletiek RDAM 6
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 3
Swift Atletiek SWFT 1
Technische Universiteit Delft TUD 2
Technische Universiteit Eindhoven TUE 1
Tempo AV TMPO 1
U-Track UTRK 2
Universiteit van Amsterdam UvA 3
Uros Uros 6
VAV VAV 2
Verenigde Staten USA 1
WAV Tartletos TRTL 2

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam 100m QOBP
1 Elvis Afrifa UvA 10,76 +0.8 m/sQ10,50 Gemeld
2 Koen van Ruremonde GVAC 11,01 +2.4 m/sQ11,10 Gemeld
3 Emiel Stoop De Spartaan 11,18 +1.5 m/sQ11,34 Gemeld
BM Ranki Oberoi (BM) Rotterdam 11,21 +1.5 m/sQ11,13 Gemeld
4 Dario Gregori PAC 11,23 +0.8 m/sQ11,26 Gemeld
BM Tarik Chaatouf (BM) AV Unitas 11,23 +2.4 m/sQ11,19 Gemeld
5 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,26 +1.5 m/sq11,18 Gemeld
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 11,30 +0.8 m/s-11,28 Gemeld
6 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 11,33 +2.4 m/sq11,38 Gemeld
BM Wouter Vr...wenvelder (BM) Haag 11,35 +1.5 m/s-11,38 Gemeld
7 Joost Dumas TUE 11,36 +2.4 m/s-11,33 Gemeld
8 Kris Riemersma AV De Keien 11,59 +0.8 m/s-11,75 Gemeld
9 Ingmar van der Geest AV De Keien 11,66 +2.4 m/s-11,83 Gemeld
BM Olle Van der Walle (BM) AV Attila 11,71 +0.8 m/s-11,48 Gemeld
10 Jelger Elings TRTL 11,88 +2.4 m/s-12,20 Gemeld
11 Ton Winkelmolen Leudal 11,92 +1.5 m/s-12,03 Gemeld
12 Thomas van...er Heijde TRTL 12,18 +1.5 m/s-12,02 Gemeld
13 Gijs Wensink DAV Kronos 12,27 +0.8 m/s-12,77 Gemeld
14 Jannes Timmers Uros 12,89 +0.8 m/s-13,06 Gemeld
Noah Nkenda Mbuyamba AV Unitas DNS -14,40 Gemeld
Evan de Schrijver Haag --- -11,41 Niet gemeld
Jefferson Gomez Eindhoven --- -11,57 Niet gemeld
Adam Youssef (BM) Rotterdam --- -11,18 Niet gemeld
Jamiro Elabeidi HL --- -10,67 Niet gemeld

Uitslagen 100 meter finale Senioren mannen

# Naam 100m_f Qm
1 Elvis Afrifa UvA 10,71 +1.5 m/s10,76 Gemeld
2 Koen van Ruremonde GVAC 11,06 +1.5 m/s11,01 Gemeld
BM Ranki Oberoi (BM) Rotterdam 11,13 +1.5 m/s11,21 Gemeld
3 Emiel Stoop De Spartaan 11,22 +1.5 m/s11,18 Gemeld
4 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,27 +1.5 m/s11,26 Gemeld
5 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 11,33 +1.5 m/s11,33 Gemeld
6 Dario Gregori PAC 11,41 +1.5 m/s11,23 Gemeld
Tarik Chaatouf (BM) AV Unitas --- 11,23 Afgemeld

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam 200m QOBP
1 Koen van Ruremonde GVAC 22,94 +2.0 m/sQ22,54 Gemeld
2 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 23,30 +2.0 m/sQ24,29 Gemeld
3 Stijn Jorissen AC TION 23,45 +2.0 m/sq23,67 Gemeld
BM Riepko de Vries (BM) AV Gouda 23,49 +1.2 m/sQ23,82 Gemeld
BM Olle Van der Walle (BM) AV Attila 23,57 +1.3 m/sQ23,30 Gemeld
4 Jasper Rou TUD 23,62 +1.2 m/sQ23,57 Gemeld
BM Stijn van Nierop (BM) DAK 23,64 +2.0 m/s-23,81 Gemeld
5 Kris Riemersma AV De Keien 23,72 +1.3 m/sQ23,84 Gemeld
6 Jan Philipp Strack Uros 23,75 +1.2 m/sq24,37 Gemeld
7 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 23,77 +1.2 m/s-24,01 Gemeld
8 Ingmar van der Geest AV De Keien 23,85 +2.0 m/s-24,19 Gemeld
9 Matthijs Wezeman ASTX 24,42 +1.2 m/s-25,50 Gemeld
10 Robert de Jong AV Athlos 25,00 +1.3 m/s-24,98 Gemeld
11 Alex Vaars DKEV 25,20 +1.3 m/s-25,48 Gemeld
12 Djurre Tijsma AV Phoenix 27,39 +2.0 m/s-25,50 Gemeld
Jelle Venema (BM) AV Suomi DNS -22,21 Gemeld
Wouter Vr...wenvelder (BM) Haag DNS -23,08 Gemeld
Rafael Bouts U-Track DNS -23,48 Gemeld
Jefferson Gomez Eindhoven DNS -24,00 Gemeld
Dylan Calluy (BM) Belgie DNS -21,86 Gemeld
Elvis Afrifa UvA DNS -21,78 Gemeld
Evan de Schrijver Haag --- -22,95 Niet gemeld
Jordi van Horssen AV Wijchen --- -22,98 Niet gemeld
Dario Gregori PAC --- -22,46 Afgemeld

Uitslagen 200 meter finale Senioren mannen

# Naam 200m_f Qm
1 Koen van Ruremonde GVAC 22,61 +0.6 m/s22,94 Gemeld
BM Olle Van der Walle (BM) AV Attila 23,20 +0.6 m/s23,57 Gemeld
2 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 23,29 +0.6 m/s23,30 Gemeld
3 Stijn Jorissen AC TION 23,40 +0.6 m/s23,45 Gemeld
BM Riepko de Vries (BM) AV Gouda 23,53 +0.6 m/s23,49 Gemeld
4 Jan Philipp Strack Uros 23,75 +0.6 m/s23,75 Gemeld
5 Jasper Rou TUD 23,90 +0.6 m/s23,62 Gemeld
Kris Riemersma AV De Keien DNF 23,72 Gemeld

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam 400mQOBP
BM Tarik Chaatouf (BM) AV Unitas 48,93 Q48,61 Gemeld
BM Jelle Venema (BM) AV Suomi 50,06 Q49,00 Gemeld
1 Guido de Bruijn CAV Energie 50,06 Q49,53 Gemeld
BM Bas Uitbeijerse (BM) Haag 50,13 -50,05 Gemeld
2 Kevin Damstra AV Sprint 50,22 Q48,80 Gemeld
3 Owen Westerhout HI 50,29 q49,40 Gemeld
4 Lennart de Looze Startbaan 50,73 q50,62 Gemeld
5 Hans Velthuis Eindhoven 51,04 q49,86 Gemeld
6 Martijn Meijer PH 51,20 q48,83 Gemeld
7 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 52,50 -52,23 Gemeld
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 52,54 -51,49 Gemeld
8 Rob Michiels Reusel `69 52,92 -51,98 Gemeld
BM Quinten van der Elst (BM) Fortius 53,39 -52,19 Gemeld
BM Freek Weijman (BM) Pallas `67 53,58 -54,31 Gemeld
BM Stijn van Nierop (BM) DAK 53,62 -51,13 Gemeld
BM Coen Buiting (BM) HAAS 53,96 -55,24 Gemeld
9 Koen van den Hoven AV 1923 54,00 -52,75 Gemeld
10 Lars Biemans HAAS 54,09 -54,50 Gemeld
11 Daan de Grauw HAAS 54,27 -55,96 Gemeld
12 Casper Kroon DAV Kronos 54,62 -53,55 Gemeld
13 Daan Molleman UvA 54,62 -53,57 Gemeld
14 Guy Maas Maastricht 55,40 -54,82 Gemeld
15 Marvin Arts ASTX 56,36 -54,16 Gemeld
16 Martijn Oonk DAV Kronos 56,93 -54,80 Gemeld
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 1:02,34 -57,37 Gemeld
Stefan De Vries AAC --- -50,76 Niet gemeld
Evan de Schrijver Haag --- -49,08 Niet gemeld
Chanelton Schmidt (BM) Rotterdam --- -50,88 Niet gemeld

Uitslagen 400 meter finale Senioren mannen

# Naam 400m_fQm
1 Kevin Damstra AV Sprint 49,39 50,22 Gemeld
2 Owen Westerhout HI 49,98 50,29 Gemeld
3 Guido de Bruijn CAV Energie 50,17 50,06 Gemeld
4 Hans Velthuis Eindhoven 51,98 51,04 Gemeld
Martijn Meijer PH DNF 51,20 Gemeld
Lennart de Looze Startbaan --- 50,73 Gemeld
Jelle Venema (BM) AV Suomi --- 50,06 Afgemeld
Tarik Chaatouf (BM) AV Unitas --- 48,93 Afgemeld

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam 800mOBP
1 Maarten Plaum AV Unitas 1:49,43 1:49,48 Gemeld
2 Nick Marsman ACO 1:54,06 1:52,69 Gemeld
3 Terry Ringlever TUD 1:54,85 1:56,94 Gemeld
4 Benjamin Manuel Rotterdam 1:55,95 1:56,26 Gemeld
5 Rick Paffen Maastricht 1:56,30 1:58,07 Gemeld
6 Mitchell Franken Spado 2:00,86 1:57,64 Gemeld
7 Koen van der Meijden Rotterdam 2:01,22 1:57,45 Gemeld
8 Ahmed Abubakar DAK 2:02,67 2:02,21 Gemeld
9 Daan Molleman UvA 2:03,41 2:02,05 Gemeld
10 Thomas Doesburg HAAS 2:03,68 2:01,56 Gemeld
11 Lars Biemans HAAS 2:03,86 2:00,49 Gemeld
12 Nart Pistorius DAV Kronos 2:08,01 2:04,63 Gemeld
BM Jeroen Driessen (BM) AV Wijchen 2:08,43 2:07,24 Gemeld
BM Niklas Podszus (BM) Duitsland 2:08,89 1:58,15 Gemeld
13 Martijn Oonk DAV Kronos 2:09,84 2:01,83 Gemeld
BM Hannes Schulz (BM) Duitsland 2:12,28 2:01,12 Gemeld
14 Niels Urgert VTLS 2:21,90 2:21,41 Gemeld
15 Peter Boek Aquila 2:22,15 2:35,00 Gemeld
16 Tim de Graaff AV Phoenix 2:24,13 2:15,00 Gemeld
Bram Kielman Heerenveen DNS 1:57,24 Gemeld
Thomas van...er Heijde TRTL DNS 2:03,84 Gemeld
Ralf Looze Phanos --- 1:58,07 Niet gemeld
Hilbertde De Haan (BM) Heerenveen --- 2:00,21 Niet gemeld
Thymon Houben AV Unitas --- 1:56,08 Niet gemeld
David Smit HAN --- 2:02,26 Niet gemeld
Tsjerk Dijksma RUG --- 2:03,02 Afgemeld
Bas van der Meule (BM) Leiden --- 2:15,70 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

# Naam 1500mOBP
1 Jelte Van Atten Leiden 3:57,45 3:56,69 Gemeld
2 Ruben Sansom Uros 3:57,73 3:54,83 Gemeld
3 Nick Marsman ACO 3:58,80 3:56,96 Gemeld
4 Jordy Dikkers Groningen 4:01,61 4:04,62 Gemeld
5 Freek Lier VTLS 4:04,64 3:54,32 Gemeld
6 Ahmed Abubakar DAK 4:06,34 4:15,59 Gemeld
BM Norbert Weijenberg (BM) Spado 4:06,65 4:12,88 Gemeld
7 Hindrik Jagersma VTLS 4:16,07 4:19,53 Gemeld
8 Steef Severijn DAV Kronos 4:20,38 4:02,02 Gemeld
9 Thijmen van der Loop VTLS 4:29,37 4:32,66 Gemeld
10 Joost de Kleuver Climax 4:33,95 4:16,74 Gemeld
BM Christian Jasberg (BM) Duitsland 4:38,27 4:45,00 Gemeld
11 Kjell Raaijmakers AV Athlos 5:07,45 4:47,43 Gemeld
12 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 5:27,35 6:00,00 Gemeld
Rindert Keulen (BM) VTLS --- 4:14,97 Niet gemeld
Niels Urgert VTLS --- 4:51,52 Afgemeld
Bob van Kasteren Uros --- 4:10,00 Afgemeld

Uitslagen Engelse mijl Senioren mannen

# Naam 1Mijl OBP
1 Kevin Damstra AV Sprint 6:51,54 m/s--- Gemeld
BM Marco van Erp (BM) Leiden 7:27,17 m/s--- Gemeld
BM Dimitri Jonkers (BM) AV Sprint 7:34,30 m/s--- Gemeld
2 Jelle Heijne ASTX 10:16,23 m/s--- Gemeld
3 Casper Kroon DAV Kronos 12:22,50 m/s--- Gemeld
4 Tom van den Hoven ASTX 12:38,96 m/s--- Gemeld
5 Stefan van der Palen ASTX 12:54,44 m/s--- Gemeld
6 Steef Severijn DAV Kronos 14:16,65 m/s--- Gemeld
7 Bart Borm ASTX 14:21,43 m/s--- Gemeld
Tom Kleist Phanos DNS --- Gemeld
Hilbertde De Haan (BM) Heerenveen DNS --- Gemeld
Bram Kielman Heerenveen DNS --- Gemeld
Peter Boek Aquila DNS --- Gemeld
Sebastiaan...en Heuvel ASTX DNF --- Gemeld
Ramon de Nooijer ASTX DNF --- Gemeld

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam 5000mOBP
1 Ruben Sansom Uros 15:12,72 14:43,42 Gemeld
2 Niels Theloosen HAN 15:28,52 15:27,55 Gemeld
3 Nick Marsman ACO 15:48,02 14:53,90 Gemeld
4 Bob van Kasteren Uros 15:57,67 15:30,00 Gemeld
5 Jamie Abbiss Uros 16:32,37 15:59,00 Gemeld
BM Thijs ten Berge (BM) Uros 16:36,44 16:40,00 Gemeld
6 Guy Maas Maastricht 17:07,40 15:41,78 Gemeld
7 Dennis Westra VTLS 17:12,64 17:15,00 Gemeld
BM Christian Jasberg (BM) Duitsland 17:48,46 17:06,00 Gemeld
8 Luc Sillen HAAS 18:02,02 16:45,00 Gemeld
9 Thijmen van der Loop VTLS 19:30,97 16:51,55 Gemeld
10 Tim de Graaff AV Phoenix 19:47,05 18:24,00 Gemeld
11 Niels Urgert VTLS 19:47,41 18:50,00 Gemeld
12 Job Wink Aquila 19:57,00 18:59,00 Gemeld
13 Djurre Tijsma AV Phoenix 20:19,61 19:31,00 Gemeld
Constant Huiszoon Triathlon DNF 15:35,72 Gemeld
Leon Huiszoon Triathlon --- 16:23,23 Niet gemeld
Colin Bekers (BM) Scorpio --- 15:20,72 Niet gemeld
Wouter Dijkstra VTLS --- 17:44,72 Niet gemeld
Sander Huisman DAV Kronos --- 20:13,00 Niet gemeld

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam 110mH OBP
1 Robert Bervoets ASTX 15,68 +2.1 m/s16,34 Gemeld
2 Thierry Belt UvA 15,84 +2.1 m/s16,45 Gemeld
BM Coen Buiting (BM) HAAS 16,46 +2.1 m/s16,38 Gemeld
3 Bram van Hastenberg U-Track 17,38 +2.1 m/s17,26 Gemeld
4 Ingmar van der Geest AV De Keien 17,42 +2.1 m/s17,60 Gemeld
5 Ton Winkelmolen Leudal 18,96 +2.1 m/s18,17 Gemeld
6 Gijs Wensink DAV Kronos 21,11 +2.1 m/s18,20 Gemeld

Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

# Naam 400mHOBP
1 Nick Smidt AAC `61 51,28 50,56 Gemeld
2 Martijn Meijer PH 55,40 51,57 Gemeld
3 Robert Bervoets ASTX 55,54 56,57 Gemeld
4 Ton Winkelmolen Leudal 1:03,30 1:02,98 Gemeld
5 Bart Smink VTLS 1:10,13 1:15,00 Gemeld
Thierry Belt UvA DNS 59,12 Gemeld
Stefan De Vries AAC --- 55,39 Niet gemeld
Lennart de Looze Startbaan --- 58,10 Afgemeld
Bram van Hastenberg U-Track --- 57,80 Afgemeld

Uitslagen 3000 meter steeple Senioren mannen

# Naam 3000m SCOBP
1 Mervin van der Horst Triathlon 10:03,93 9:42,53 Gemeld
2 Luc Beuckens AV NOP 10:11,58 10:33,65 Gemeld
3 Tom Kleist Phanos 10:19,76 10:48,00 Gemeld
4 Wouter Dijkstra VTLS 10:28,66 10:38,46 Gemeld
5 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 13:16,88 13:27,18 Gemeld
6 Sebastiaan...en Heuvel ASTX 15:16,71 11:30,00 Gemeld
Mesereth ...om Tsegay Phanos --- 9:59,00 Niet gemeld

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Kronos + - Msen 4 2:12,20 2
2 Asterix' kneusjes - Msen 3 2:25,79 1

Uitslagen 4 x 400m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DAK - Msen 4 3:38,06 5
2 Tion +++ - Msen 4 3:42,34 4
3 NSAV Uros Uros - Msen 4 3:45,28 3
4 HAAStige spoed - Msen 4 3:48,16 2
5 Asterix en de sexy beesten - Msen 4 3:53,01 1

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam KogelOBP
1 Dennis Hemelaar AAC 15,49 15,18 Gemeld
2 Ivo Bovendeerd FONT 11,58 11,33 Gemeld
3 Roy van Zijl DAV Kronos 11,02 11,12 Gemeld
4 Stijn Jorissen AC TION 10,77 12,87 Gemeld
5 Jelger Elings TRTL 10,59 10,40 Gemeld
BM Dimitri Jonkers (BM) AV Sprint 10,43 9,50 Gemeld
6 Oscar Heijdra Tempo AV 10,33 10,43 Gemeld
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 7,67 5,00 Gemeld

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

# Naam SpeerOBP
1 Henrik Pröpper Phanos 64,40 67,63 Gemeld
2 Jeroen van Harmelen Avantri 49,60 51,82 Gemeld
3 Andreas de Jong AV 1923 49,44 52,92 Gemeld
4 Julian de Leeuw AV Sprint 49,18 61,69 Gemeld
BM Jelle Dijkshoorn (BM) AV Fortuna 43,78 47,73 Gemeld
5 Ingmar van der Geest AV De Keien 43,68 43,80 Gemeld
BM Chiel Bij de Vaate (BM) ASTX 37,94 43,27 Gemeld
BM Pim Bos (BM) CAV Energie 30,35 29,19 Gemeld
Alex Vaars DKEV NM 35,55 Gemeld
Daniël va...der Stege Flevo Delta --- 60,45 Niet gemeld
Dimitri Jonkers (BM) AV Sprint --- 65,64 Afgemeld
Sven Markesteijn SPOB --- 51,52 Afgemeld

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam DiscusOBP
1 Thomas Zaw Leiden 44,57 47,91 Gemeld
2 Jeroen Poelert AV Athlos 40,18 40,01 Gemeld
3 Andreas de Jong AV 1923 36,05 41,21 Gemeld
4 Marnick Los DAV Kronos 34,16 34,96 Gemeld
5 Roy van Zijl DAV Kronos 32,90 34,60 Gemeld
BM Alberto Brini (BM) Eindhoven 31,94 31,04 Gemeld
BM Dimitri Jonkers (BM) AV Sprint 31,00 29,32 Gemeld
6 Oscar Heijdra Tempo AV 30,54 28,47 Gemeld
Thomas van...er Heijde TRTL quit 26,86 Gemeld
Etiènne Orbons AV Unitas quit 52,67 Gemeld

Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam KogelslOBP
1 Etiènne Orbons AV Unitas 58,70 60,85 Gemeld
2 Dennis Hemelaar AAC 58,68 60,05 Gemeld
3 Luuk Vos Leiden 57,60 --- Gemeld
4 Bjarne Aelbers Rotterdam 49,08 50,92 Gemeld
5 Ruben Smink AC TION 48,35 47,73 Gemeld
6 Joost Dumas TUE 47,80 50,06 Gemeld
BM Alain Dijkstra (BM) Swift 35,39 34,88 Gemeld
7 Ivo Bovendeerd FONT 26,05 27,05 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam HoogOBP
1 Lars Dirkzwager NHTV 1,95 1,95 Gemeld
2 Dirk Aarts Eindhoven 1,95 2,00 Gemeld
3 Daniël Leyba HaH 1,90 2,00 Gemeld
BM Robin Beks (BM) Eindhoven 1,90 1,96 Gemeld
4 Erwin de Vor VAV 1,90 2,00 Gemeld
5 Thierry Belt UvA 1,85 1,90 Gemeld
6 Matthijs Wezeman ASTX 1,80 1,75 Gemeld
BM Sander Van Tuijl (BM) AV Passaat 1,75 1,77 Gemeld
BM Sven Kolk (BM) Spado 1,75 1,80 Gemeld
7 Jonas Mars AV Phoenix 1,70 1,80 Gemeld
Robert Bervoets ASTX DNS 1,85 Gemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam HSS OBP
BM Samuel Okantey (BM) USA 14,65 +1.8 m/s14,46 Gemeld
1 Roy van Zijl DAV Kronos 13,78 +0.0 m/s14,32 Gemeld
2 Thierry Belt UvA 13,38 +1.9 m/s13,96 Gemeld
3 Daan de Grauw HAAS 12,18 -0.2 m/s12,56 Gemeld
4 Jeroen van Harmelen Avantri 10,64 +2.2 m/s10,72 Gemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam PolshoogOBP
1 Maurits van der Ziel VAV 4,20 4,35 Gemeld
BM Alain Dijkstra (BM) Swift 3,50 3,80 Gemeld
2 Bas Büthker Eindhoven 3,50 2,70 Gemeld
3 Jelle Heijne ASTX 3,30 3,40 Gemeld
Sam Zijlmans AV Sprint --- 3,90 Afgemeld
Nils Stok PAC --- 4,31 Afgemeld
Max van Haren Eindhoven --- 4,60 Afgemeld
Bjorn Sloot AL73 --- 4,30 Afgemeld

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Ver OBP
1 Thierry Belt UvA 6,96 +0.6 m/s6,65 Gemeld
2 Ezra Amokwandoh AV 1923 6,71 +1.3 m/s6,56 Gemeld
3 Glenn van Hamond AV Attila 6,69 +0.9 m/s6,90 Gemeld
BM Alberto Brini (BM) Eindhoven 6,66 +1.2 m/s6,29 Gemeld
4 Olav Donker PH 6,59 +0.2 m/s6,91 Gemeld
5 Dario Gregori PAC 6,35 -1.7 m/s6,74 Gemeld
6 Jeroen Poelert AV Athlos 6,34 +0.9 m/s6,04 Gemeld
7 Jarik Beukers De Spartaan 6,06 +2.8 m/s6,04 Gemeld
Erwin de Vor VAV --- 6,53 Afgemeld