Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 17
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Jongens
Meerkamp:
  • 30 meter ( 7 pogingen )
  • 30 meter horden ( 7 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    44 Julian Smulders AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    46 Yannick Frumau AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    48 Gijs van den Hurk AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    51 Mats van Nunen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    53 Senne van de Rest AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    54 Tom Verhoeven AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    55 Wald Verkroost AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    57 Bram van Wagtendonk AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    58 Bob ten Wolde AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    117 Milan van Beurden DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
    a
    120 Niek van Delft DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
    a
    122 Koen Gestel DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
    a
    124 Joeri Kamphuis DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
    a
    167 Merijn van Dongen Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
    a
    169 Noah Jacobs Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
    a
    171 Marlo Leipzig Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
    a
    174 Tom Weevers Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 1
    AV Sprint SPRN 8
    DAK DAK 4
    Scorpio SCRP 4

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie 30m30mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    Amy van Gestel AV Attila Team 17 MPB 6,2 8,9 3,50 0,65 118 41
    Bas Willems AV Attila Team 17 JPC 6,9 8,9 3,50 0,70 114 0
    Bob ten Wolde AV Sprint Team 19 JPB DNS DNS DNS DNS 0 0
    Bram van Wagtendonk AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,5 3,50 0,85 151 91
    Bregje Br...schneider DAK Team 20 MPB 7,1 8,8 2,50 0,60 76 0
    Bregje te Wolde AV Sprint Team 13 MPC 6,5 8,7 2,00 0,70 124 93
    Charlotte Paijmans Taxandria Team 21 MPB 6,8 8,5 3,50 0,65 106 106
    David Kok AV Sprint Team 13 JPC 5,9 7,4 5,00 0,85 221 221
    Edy Moree AV Attila Team 16 MPB 6,7 8,5 3,00 0,75 114 0
    Elin de Koeijer AV Attila Team 16 MPC 6,5 8,3 3,00 0,65 141 97
    Ferre Florijn Scorpio Team 18 JPC 7,0 9,1 3,00 0,65 96 67
    Fleur Bouman AV Attila Team 17 MPC 7,1 9,2 3,00 0,65 107 0
    Gijs Versteden AV Attila Team 17 JPC 6,0 7,5 7,00 0,80 241 241
    Gijs van d... Heijkant Taxandria Team 14 JPC 7,0 8,1 2,50 0,75 117 96
    Gijs van den Hurk AV Sprint Team 19 JPB 6,4 8,4 4,00 0,85 139 56
    Guusje Vergunst Scorpio Team 18 MPC DNS DNS DNS DNS 0 0
    Ilian Strooper AV Attila Team 16 JPMini 6,2 8,3 6,00 0,80 269 269
    Irene Koch AV Sprint Team 13 MPC 6,7 9,2 2,50 0,70 119 25
    Iris Aerts AV Sprint Team 13 MPC 7,2 9,9 2,00 0,65 80 0
    Isa Laro AV Attila Team 16 MPC 6,5 9,3 2,50 0,80 142 110
    Ise Roozen Taxandria Team 14 MPC 6,8 8,8 3,00 0,70 130 130
    Ize Keller AV Attila Team 17 MPB 6,6 8,6 4,50 0,75 137 60
    Jelke van Heist DAK Team 20 MPMini 6,5 7,7 3,00 0,60 190 190
    Jelte Zwerver AV Attila Team 17 JPMini 6,5 9,4 4,00 0,75 182 176
    Jill Hess Taxandria Team 21 MPC 6,9 9,1 3,00 0,65 114 114
    Joeri Kamphuis DAK Team 20 JPB 5,8 6,3 5,00 0,80 204 204
    Jonas den Heijer AV Sprint Team 13 JPC 6,0 6,9 5,00 0,90 237 237
    Julian Smulders AV Attila Team 16 JPB 6,1 7,8 5,00 0,90 176 136
    Katja Houtepen AV Sprint Team 19 MPB 6,1 7,2 5,00 0,85 200 200
    Keisha Jansen Scorpio Team 18 MPC 6,0 7,6 4,50 0,70 213 213
    Koen Gestel DAK Team 20 JPB 7,7 8,5 4,50 0,65 93 44
    Lara Kleysen AV Sprint Team 19 MPB 6,8 8,8 3,50 0,60 97 0
    Lenthe Lieveld Taxandria Team 14 MPMini 6,3 7,6 4,00 0,80 269 269
    Lieke Verschoor DAK Team 20 MPC 6,6 8,1 2,50 0,70 140 115
    Linne Broekman Taxandria Team 14 MPC 6,8 9,1 3,00 0,70 125 73
    Loes van Hooijdonk AV Sprint Team 13 MPC 6,4 7,6 2,50 0,80 177 177
    Luuk van Gestel DAK Team 20 JPC 7,0 8,5 2,50 0,65 96 38
    Luuk van de Wiel Taxandria Team 21 JPC 6,3 8,1 4,00 0,75 162 162
    Madelief Koopman Taxandria Team 21 MPMini 7,0 9,2 2,50 0,60 120 120
    Marlo Leipzig Scorpio Team 18 JPB 6,7 8,3 5,00 0,70 128 128
    Mats van Nunen AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,2 5,50 0,85 183 92
    Max Crutzen AV Sprint Team 13 JPC DNS DNS DNS DNS 0 0
    Merel Kramer AV Sprint Team 19 MPB 6,9 8,7 3,50 0,75 114 0
    Merijn van Dongen Scorpio Team 18 JPB DNS DNS DNS DNS 0 0
    Milan van Beurden DAK Team 20 JPB 6,8 7,6 3,00 0,75 116 92
    Milou van den Broek AV Attila Team 17 MPB 6,2 7,2 6,00 0,80 204 163
    Milou van Nigtevegt AV Attila Team 17 MPB 6,1 7,5 5,50 0,75 188 141
    Niek van Delft DAK Team 20 JPB 6,9 8,3 3,00 0,60 85 0
    Noah Jacobs Scorpio Team 18 JPB 6,3 7,5 4,00 0,70 138 138
    Reinout Koopman Taxandria Team 21 JPC 7,7 9,8 2,50 0,55 54 0
    Sare van Wijk Taxandria Team 14 MPC 7,2 9,3 2,50 0,70 103 77
    Sem van Ravestijn DAK Team 20 JPC DNS DNS DNS DNS 0 0
    Senne van de Rest AV Sprint Team 19 JPB 5,9 6,9 4,50 0,85 187 143
    Sil van Opstal AV Sprint Team 19 MPB 6,2 7,6 4,50 0,85 180 180
    Stijn Verhoeven AV Sprint Team 13 JPC 6,6 8,3 2,50 0,65 110 19
    Stijn Knippels DAK Team 20 JPC 7,1 8,6 3,50 0,60 100 37
    Susan Cornelissen DAK Team 20 MPC 7,0 8,0 2,50 0,55 107 78
    Tessa van Drunen AV Attila Team 16 MPC 6,4 8,2 3,00 0,80 172 172
    Teun Schoenmakers Taxandria Team 14 JPMini 6,3 7,8 4,50 0,70 224 224
    Thijmen van Hulten AV Attila Team 17 JPMini 6,4 8,2 4,50 0,90 250 250
    Thijs Boerdijk AV Attila Team 16 JPC 6,3 7,3 5,00 0,85 209 209
    Thijs van Loon DAK Team 20 JPC 7,9 9,6 2,50 0,60 59 0
    Thom Pelkmans AV Sprint Team 13 JPC 6,0 7,3 4,50 0,90 219 219
    Tom Verhoeven AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,9 4,50 0,85 157 44
    Tom Weevers Scorpio Team 18 JPB 6,3 8,0 4,50 0,70 136 99
    Tygo van der Schoof Scorpio Team 18 JPC 6,2 8,7 3,00 0,75 139 110
    Uma Bholansingh Taxandria Team 21 MPB 5,7 6,8 5,00 0,80 216 216
    Vive van Wijk Taxandria Team 14 MPB DNS DNS DNS DNS 0 0
    Wald Verkroost AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,8 4,00 0,70 132 0
    Wende Visscher AV Sprint Team 19 MPB 6,3 8,4 3,00 0,80 135 38
    Yannick Frumau AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,3 5,50 0,80 174 90

    Uitslagen Meerkamp 30 meter Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie 30mOBPPunten totaal
    Amy van Gestel AV Attila Team 17 MPB 6,2 --- 41
    Bas Willems AV Attila Team 17 JPC 6,9 --- 23
    Bob ten Wolde AV Sprint Team 19 JPB DNS --- 0
    Bram van Wagtendonk AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
    Bregje Br...schneider DAK Team 20 MPB 7,1 --- 17
    Bregje te Wolde AV Sprint Team 13 MPC 6,5 --- 41
    Charlotte Paijmans Taxandria Team 21 MPB 6,8 --- 24
    David Kok AV Sprint Team 13 JPC 5,9 --- 56
    Edy Moree AV Attila Team 16 MPB 6,7 --- 26
    Elin de Koeijer AV Attila Team 16 MPC 6,5 --- 41
    Ferre Florijn Scorpio Team 18 JPC 7,0 --- 21
    Fleur Bouman AV Attila Team 17 MPC 7,1 --- 21
    Gijs Versteden AV Attila Team 17 JPC 6,0 --- 52
    Gijs van d... Heijkant Taxandria Team 14 JPC 7,0 --- 21
    Gijs van den Hurk AV Sprint Team 19 JPB 6,4 --- 32
    Guusje Vergunst Scorpio Team 18 MPC DNS --- 0
    Ilian Strooper AV Attila Team 16 JPMini 6,2 --- 60
    Irene Koch AV Sprint Team 13 MPC 6,7 --- 34
    Iris Aerts AV Sprint Team 13 MPC 7,2 --- 19
    Isa Laro AV Attila Team 16 MPC 6,5 --- 41
    Ise Roozen Taxandria Team 14 MPC 6,8 --- 30
    Ize Keller AV Attila Team 17 MPB 6,6 --- 29
    Jelke van Heist DAK Team 20 MPMini 6,5 --- 53
    Jelte Zwerver AV Attila Team 17 JPMini 6,5 --- 47
    Jill Hess Taxandria Team 21 MPC 6,9 --- 27
    Joeri Kamphuis DAK Team 20 JPB 5,8 --- 50
    Jonas den Heijer AV Sprint Team 13 JPC 6,0 --- 52
    Julian Smulders AV Attila Team 16 JPB 6,1 --- 40
    Katja Houtepen AV Sprint Team 19 MPB 6,1 --- 45
    Keisha Jansen Scorpio Team 18 MPC 6,0 --- 61
    Koen Gestel DAK Team 20 JPB 7,7 --- 5
    Lara Kleysen AV Sprint Team 19 MPB 6,8 --- 24
    Lenthe Lieveld Taxandria Team 14 MPMini 6,3 --- 63
    Lieke Verschoor DAK Team 20 MPC 6,6 --- 37
    Linne Broekman Taxandria Team 14 MPC 6,8 --- 30
    Loes van Hooijdonk AV Sprint Team 13 MPC 6,4 --- 45
    Luuk van Gestel DAK Team 20 JPC 7,0 --- 21
    Luuk van de Wiel Taxandria Team 21 JPC 6,3 --- 42
    Madelief Koopman Taxandria Team 21 MPMini 7,0 --- 31
    Marlo Leipzig Scorpio Team 18 JPB 6,7 --- 24
    Mats van Nunen AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
    Max Crutzen AV Sprint Team 13 JPC DNS --- 0
    Merel Kramer AV Sprint Team 19 MPB 6,9 --- 21
    Merijn van Dongen Scorpio Team 18 JPB DNS --- 0
    Milan van Beurden DAK Team 20 JPB 6,8 --- 22
    Milou van den Broek AV Attila Team 17 MPB 6,2 --- 41
    Milou van Nigtevegt AV Attila Team 17 MPB 6,1 --- 45
    Niek van Delft DAK Team 20 JPB 6,9 --- 19
    Noah Jacobs Scorpio Team 18 JPB 6,3 --- 35
    Reinout Koopman Taxandria Team 21 JPC 7,7 --- 6
    Sare van Wijk Taxandria Team 14 MPC 7,2 --- 19
    Sem van Ravestijn DAK Team 20 JPC DNS --- 0
    Senne van de Rest AV Sprint Team 19 JPB 5,9 --- 47
    Sil van Opstal AV Sprint Team 19 MPB 6,2 --- 41
    Stijn Verhoeven AV Sprint Team 13 JPC 6,6 --- 32
    Stijn Knippels DAK Team 20 JPC 7,1 --- 18
    Susan Cornelissen DAK Team 20 MPC 7,0 --- 24
    Tessa van Drunen AV Attila Team 16 MPC 6,4 --- 45
    Teun Schoenmakers Taxandria Team 14 JPMini 6,3 --- 56
    Thijmen van Hulten AV Attila Team 17 JPMini 6,4 --- 51
    Thijs Boerdijk AV Attila Team 16 JPC 6,3 --- 42
    Thijs van Loon DAK Team 20 JPC 7,9 --- 4
    Thom Pelkmans AV Sprint Team 13 JPC 6,0 --- 52
    Tom Verhoeven AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
    Tom Weevers Scorpio Team 18 JPB 6,3 --- 35
    Tygo van der Schoof Scorpio Team 18 JPC 6,2 --- 45
    Uma Bholansingh Taxandria Team 21 MPB 5,7 --- 59
    Vive van Wijk Taxandria Team 14 MPB DNS --- 0
    Wald Verkroost AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
    Wende Visscher AV Sprint Team 19 MPB 6,3 --- 38
    Yannick Frumau AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35

    Uitslagen Meerkamp 30 meter horden Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie 30mHOBPPunten totaal
    Amy van Gestel AV Attila Team 17 MPB 8,9 --- 9
    Bas Willems AV Attila Team 17 JPC 8,9 --- 10
    Bob ten Wolde AV Sprint Team 19 JPB DNS --- 0
    Bram van Wagtendonk AV Sprint Team 19 JPB 7,5 --- 29
    Bregje Br...schneider DAK Team 20 MPB 8,8 --- 11
    Bregje te Wolde AV Sprint Team 13 MPC 8,7 --- 15
    Charlotte Paijmans Taxandria Team 21 MPB 8,5 --- 14
    David Kok AV Sprint Team 13 JPC 7,4 --- 37
    Edy Moree AV Attila Team 16 MPB 8,5 --- 14
    Elin de Koeijer AV Attila Team 16 MPC 8,3 --- 22
    Ferre Florijn Scorpio Team 18 JPC 9,1 --- 8
    Fleur Bouman AV Attila Team 17 MPC 9,2 --- 8
    Gijs Versteden AV Attila Team 17 JPC 7,5 --- 35
    Gijs van d... Heijkant Taxandria Team 14 JPC 8,1 --- 23
    Gijs van den Hurk AV Sprint Team 19 JPB 8,4 --- 14
    Guusje Vergunst Scorpio Team 18 MPC DNS --- 0
    Ilian Strooper AV Attila Team 16 JPMini 8,3 --- 26
    Irene Koch AV Sprint Team 13 MPC 9,2 --- 8
    Iris Aerts AV Sprint Team 13 MPC 9,9 --- 1
    Isa Laro AV Attila Team 16 MPC 9,3 --- 7
    Ise Roozen Taxandria Team 14 MPC 8,8 --- 14
    Ize Keller AV Attila Team 17 MPB 8,6 --- 13
    Jelke van Heist DAK Team 20 MPMini 7,7 --- 46
    Jelte Zwerver AV Attila Team 17 JPMini 9,4 --- 6
    Jill Hess Taxandria Team 21 MPC 9,1 --- 9
    Joeri Kamphuis DAK Team 20 JPB 6,3 --- 54
    Jonas den Heijer AV Sprint Team 13 JPC 6,9 --- 49
    Julian Smulders AV Attila Team 16 JPB 7,8 --- 23
    Katja Houtepen AV Sprint Team 19 MPB 7,2 --- 38
    Keisha Jansen Scorpio Team 18 MPC 7,6 --- 38
    Koen Gestel DAK Team 20 JPB 8,5 --- 13
    Lara Kleysen AV Sprint Team 19 MPB 8,8 --- 11
    Lenthe Lieveld Taxandria Team 14 MPMini 7,6 --- 49
    Lieke Verschoor DAK Team 20 MPC 8,1 --- 26
    Linne Broekman Taxandria Team 14 MPC 9,1 --- 9
    Loes van Hooijdonk AV Sprint Team 13 MPC 7,6 --- 38
    Luuk van Gestel DAK Team 20 JPC 8,5 --- 16
    Luuk van de Wiel Taxandria Team 21 JPC 8,1 --- 23
    Madelief Koopman Taxandria Team 21 MPMini 9,2 --- 10
    Marlo Leipzig Scorpio Team 18 JPB 8,3 --- 16
    Mats van Nunen AV Sprint Team 19 JPB 7,2 --- 34
    Max Crutzen AV Sprint Team 13 JPC DNS --- 0
    Merel Kramer AV Sprint Team 19 MPB 8,7 --- 12
    Merijn van Dongen Scorpio Team 18 JPB DNS --- 0
    Milan van Beurden DAK Team 20 JPB 7,6 --- 27
    Milou van den Broek AV Attila Team 17 MPB 7,2 --- 38
    Milou van Nigtevegt AV Attila Team 17 MPB 7,5 --- 32
    Niek van Delft DAK Team 20 JPB 8,3 --- 16
    Noah Jacobs Scorpio Team 18 JPB 7,5 --- 29
    Reinout Koopman Taxandria Team 21 JPC 9,8 --- 2
    Sare van Wijk Taxandria Team 14 MPC 9,3 --- 7
    Sem van Ravestijn DAK Team 20 JPC DNS --- 0
    Senne van de Rest AV Sprint Team 19 JPB 6,9 --- 40
    Sil van Opstal AV Sprint Team 19 MPB 7,6 --- 30
    Stijn Verhoeven AV Sprint Team 13 JPC 8,3 --- 19
    Stijn Knippels DAK Team 20 JPC 8,6 --- 14
    Susan Cornelissen DAK Team 20 MPC 8,0 --- 29
    Tessa van Drunen AV Attila Team 16 MPC 8,2 --- 24
    Teun Schoenmakers Taxandria Team 14 JPMini 7,8 --- 38
    Thijmen van Hulten AV Attila Team 17 JPMini 8,2 --- 28
    Thijs Boerdijk AV Attila Team 16 JPC 7,3 --- 39
    Thijs van Loon DAK Team 20 JPC 9,6 --- 3
    Thom Pelkmans AV Sprint Team 13 JPC 7,3 --- 39
    Tom Verhoeven AV Sprint Team 19 JPB 7,9 --- 22
    Tom Weevers Scorpio Team 18 JPB 8,0 --- 20
    Tygo van der Schoof Scorpio Team 18 JPC 8,7 --- 13
    Uma Bholansingh Taxandria Team 21 MPB 6,8 --- 47
    Vive van Wijk Taxandria Team 14 MPB DNS --- 0
    Wald Verkroost AV Sprint Team 19 JPB 7,8 --- 23
    Wende Visscher AV Sprint Team 19 MPB 8,4 --- 16
    Yannick Frumau AV Sprint Team 19 JPB 7,3 --- 32

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie M-balOBPPunten totaal
    Amy van Gestel AV Attila Team 17 MPB 3,50 --- 34
    Bas Willems AV Attila Team 17 JPC 3,50 --- 37
    Bob ten Wolde AV Sprint Team 19 JPB DNS --- 0
    Bram van Wagtendonk AV Sprint Team 19 JPB 3,50 --- 31
    Bregje Br...schneider DAK Team 20 MPB 2,50 --- 20
    Bregje te Wolde AV Sprint Team 13 MPC 2,00 --- 16
    Charlotte Paijmans Taxandria Team 21 MPB 3,50 --- 34
    David Kok AV Sprint Team 13 JPC 5,00 --- 61
    Edy Moree AV Attila Team 16 MPB 3,00 --- 27
    Elin de Koeijer AV Attila Team 16 MPC 3,00 --- 34
    Ferre Florijn Scorpio Team 18 JPC 3,00 --- 29
    Fleur Bouman AV Attila Team 17 MPC 3,00 --- 34
    Gijs Versteden AV Attila Team 17 JPC 7,00 --- 95
    Gijs van d... Heijkant Taxandria Team 14 JPC 2,50 --- 21
    Gijs van den Hurk AV Sprint Team 19 JPB 4,00 --- 37
    Guusje Vergunst Scorpio Team 18 MPC DNS --- 0
    Ilian Strooper AV Attila Team 16 JPMini 6,00 --- 104
    Irene Koch AV Sprint Team 13 MPC 2,50 --- 25
    Iris Aerts AV Sprint Team 13 MPC 2,00 --- 16
    Isa Laro AV Attila Team 16 MPC 2,50 --- 25
    Ise Roozen Taxandria Team 14 MPC 3,00 --- 34
    Ize Keller AV Attila Team 17 MPB 4,50 --- 48
    Jelke van Heist DAK Team 20 MPMini 3,00 --- 44
    Jelte Zwerver AV Attila Team 17 JPMini 4,00 --- 60
    Jill Hess Taxandria Team 21 MPC 3,00 --- 34
    Joeri Kamphuis DAK Team 20 JPB 5,00 --- 51
    Jonas den Heijer AV Sprint Team 13 JPC 5,00 --- 61
    Julian Smulders AV Attila Team 16 JPB 5,00 --- 51
    Katja Houtepen AV Sprint Team 19 MPB 5,00 --- 56
    Keisha Jansen Scorpio Team 18 MPC 4,50 --- 62
    Koen Gestel DAK Team 20 JPB 4,50 --- 44
    Lara Kleysen AV Sprint Team 19 MPB 3,50 --- 34
    Lenthe Lieveld Taxandria Team 14 MPMini 4,00 --- 68
    Lieke Verschoor DAK Team 20 MPC 2,50 --- 25
    Linne Broekman Taxandria Team 14 MPC 3,00 --- 34
    Loes van Hooijdonk AV Sprint Team 13 MPC 2,50 --- 25
    Luuk van Gestel DAK Team 20 JPC 2,50 --- 21
    Luuk van de Wiel Taxandria Team 21 JPC 4,00 --- 45
    Madelief Koopman Taxandria Team 21 MPMini 2,50 --- 32
    Marlo Leipzig Scorpio Team 18 JPB 5,00 --- 51
    Mats van Nunen AV Sprint Team 19 JPB 5,50 --- 58
    Max Crutzen AV Sprint Team 13 JPC DNS --- 0
    Merel Kramer AV Sprint Team 19 MPB 3,50 --- 34
    Merijn van Dongen Scorpio Team 18 JPB DNS --- 0
    Milan van Beurden DAK Team 20 JPB 3,00 --- 24
    Milou van den Broek AV Attila Team 17 MPB 6,00 --- 71
    Milou van Nigtevegt AV Attila Team 17 MPB 5,50 --- 64
    Niek van Delft DAK Team 20 JPB 3,00 --- 24
    Noah Jacobs Scorpio Team 18 JPB 4,00 --- 37
    Reinout Koopman Taxandria Team 21 JPC 2,50 --- 21
    Sare van Wijk Taxandria Team 14 MPC 2,50 --- 25
    Sem van Ravestijn DAK Team 20 JPC DNS --- 0
    Senne van de Rest AV Sprint Team 19 JPB 4,50 --- 44
    Sil van Opstal AV Sprint Team 19 MPB 4,50 --- 48
    Stijn Verhoeven AV Sprint Team 13 JPC 2,50 --- 21
    Stijn Knippels DAK Team 20 JPC 3,50 --- 37
    Susan Cornelissen DAK Team 20 MPC 2,50 --- 25
    Tessa van Drunen AV Attila Team 16 MPC 3,00 --- 34
    Teun Schoenmakers Taxandria Team 14 JPMini 4,50 --- 71
    Thijmen van Hulten AV Attila Team 17 JPMini 4,50 --- 71
    Thijs Boerdijk AV Attila Team 16 JPC 5,00 --- 61
    Thijs van Loon DAK Team 20 JPC 2,50 --- 21
    Thom Pelkmans AV Sprint Team 13 JPC 4,50 --- 53
    Tom Verhoeven AV Sprint Team 19 JPB 4,50 --- 44
    Tom Weevers Scorpio Team 18 JPB 4,50 --- 44
    Tygo van der Schoof Scorpio Team 18 JPC 3,00 --- 29
    Uma Bholansingh Taxandria Team 21 MPB 5,00 --- 56
    Vive van Wijk Taxandria Team 14 MPB DNS --- 0
    Wald Verkroost AV Sprint Team 19 JPB 4,00 --- 37
    Wende Visscher AV Sprint Team 19 MPB 3,00 --- 27
    Yannick Frumau AV Sprint Team 19 JPB 5,50 --- 58

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie HurkOBPPunten totaal
    Amy van Gestel AV Attila Team 17 MPB 0,65 --- 34
    Bas Willems AV Attila Team 17 JPC 0,70 --- 44
    Bob ten Wolde AV Sprint Team 19 JPB DNS --- 0
    Bram van Wagtendonk AV Sprint Team 19 JPB 0,85 --- 56
    Bregje Br...schneider DAK Team 20 MPB 0,60 --- 28
    Bregje te Wolde AV Sprint Team 13 MPC 0,70 --- 52
    Charlotte Paijmans Taxandria Team 21 MPB 0,65 --- 34
    David Kok AV Sprint Team 13 JPC 0,85 --- 67
    Edy Moree AV Attila Team 16 MPB 0,75 --- 47
    Elin de Koeijer AV Attila Team 16 MPC 0,65 --- 44
    Ferre Florijn Scorpio Team 18 JPC 0,65 --- 38
    Fleur Bouman AV Attila Team 17 MPC 0,65 --- 44
    Gijs Versteden AV Attila Team 17 JPC 0,80 --- 59
    Gijs van d... Heijkant Taxandria Team 14 JPC 0,75 --- 52
    Gijs van den Hurk AV Sprint Team 19 JPB 0,85 --- 56
    Guusje Vergunst Scorpio Team 18 MPC DNS --- 0
    Ilian Strooper AV Attila Team 16 JPMini 0,80 --- 79
    Irene Koch AV Sprint Team 13 MPC 0,70 --- 52
    Iris Aerts AV Sprint Team 13 MPC 0,65 --- 44
    Isa Laro AV Attila Team 16 MPC 0,80 --- 69
    Ise Roozen Taxandria Team 14 MPC 0,70 --- 52
    Ize Keller AV Attila Team 17 MPB 0,75 --- 47
    Jelke van Heist DAK Team 20 MPMini 0,60 --- 47
    Jelte Zwerver AV Attila Team 17 JPMini 0,75 --- 69
    Jill Hess Taxandria Team 21 MPC 0,65 --- 44
    Joeri Kamphuis DAK Team 20 JPB 0,80 --- 49
    Jonas den Heijer AV Sprint Team 13 JPC 0,90 --- 75
    Julian Smulders AV Attila Team 16 JPB 0,90 --- 62
    Katja Houtepen AV Sprint Team 19 MPB 0,85 --- 61
    Keisha Jansen Scorpio Team 18 MPC 0,70 --- 52
    Koen Gestel DAK Team 20 JPB 0,65 --- 31
    Lara Kleysen AV Sprint Team 19 MPB 0,60 --- 28
    Lenthe Lieveld Taxandria Team 14 MPMini 0,80 --- 89
    Lieke Verschoor DAK Team 20 MPC 0,70 --- 52
    Linne Broekman Taxandria Team 14 MPC 0,70 --- 52
    Loes van Hooijdonk AV Sprint Team 13 MPC 0,80 --- 69
    Luuk van Gestel DAK Team 20 JPC 0,65 --- 38
    Luuk van de Wiel Taxandria Team 21 JPC 0,75 --- 52
    Madelief Koopman Taxandria Team 21 MPMini 0,60 --- 47
    Marlo Leipzig Scorpio Team 18 JPB 0,70 --- 37
    Mats van Nunen AV Sprint Team 19 JPB 0,85 --- 56
    Max Crutzen AV Sprint Team 13 JPC DNS --- 0
    Merel Kramer AV Sprint Team 19 MPB 0,75 --- 47
    Merijn van Dongen Scorpio Team 18 JPB DNS --- 0
    Milan van Beurden DAK Team 20 JPB 0,75 --- 43
    Milou van den Broek AV Attila Team 17 MPB 0,80 --- 54
    Milou van Nigtevegt AV Attila Team 17 MPB 0,75 --- 47
    Niek van Delft DAK Team 20 JPB 0,60 --- 26
    Noah Jacobs Scorpio Team 18 JPB 0,70 --- 37
    Reinout Koopman Taxandria Team 21 JPC 0,55 --- 25
    Sare van Wijk Taxandria Team 14 MPC 0,70 --- 52
    Sem van Ravestijn DAK Team 20 JPC DNS --- 0
    Senne van de Rest AV Sprint Team 19 JPB 0,85 --- 56
    Sil van Opstal AV Sprint Team 19 MPB 0,85 --- 61
    Stijn Verhoeven AV Sprint Team 13 JPC 0,65 --- 38
    Stijn Knippels DAK Team 20 JPC 0,60 --- 31
    Susan Cornelissen DAK Team 20 MPC 0,55 --- 29
    Tessa van Drunen AV Attila Team 16 MPC 0,80 --- 69
    Teun Schoenmakers Taxandria Team 14 JPMini 0,70 --- 59
    Thijmen van Hulten AV Attila Team 17 JPMini 0,90 --- 100
    Thijs Boerdijk AV Attila Team 16 JPC 0,85 --- 67
    Thijs van Loon DAK Team 20 JPC 0,60 --- 31
    Thom Pelkmans AV Sprint Team 13 JPC 0,90 --- 75
    Tom Verhoeven AV Sprint Team 19 JPB 0,85 --- 56
    Tom Weevers Scorpio Team 18 JPB 0,70 --- 37
    Tygo van der Schoof Scorpio Team 18 JPC 0,75 --- 52
    Uma Bholansingh Taxandria Team 21 MPB 0,80 --- 54
    Vive van Wijk Taxandria Team 14 MPB DNS --- 0
    Wald Verkroost AV Sprint Team 19 JPB 0,70 --- 37
    Wende Visscher AV Sprint Team 19 MPB 0,80 --- 54
    Yannick Frumau AV Sprint Team 19 JPB 0,80 --- 49

    Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Team-est) - JPB 0 --- 0
    1 Team 22 (Team-est) - JPB 0 --- 0
    1 Team 23 (Team-est) - JPB 0 --- 0
    1 Team 24 (Team-est) - JPB 0 --- 0
    1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:22,2 695
    6 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 9 2:27,8 638
    7 Team 16 (Team-est) AV Attila - JPB 7 2:28,5 631
    8 Team 20 (Team-est) DAK - JPB 12 2:29,4 622
    8 Team 13 (Team-est) AV Sprint - JPC 9 2:32,5 711
    10 Team 14 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 7 2:33,1 586
    11 Team 18 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:37,7 543
    12 Team 21 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 6 2:44,1 485