Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 17
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Jongens
Meerkamp:
  • 30 meter ( 7 pogingen )
  • 30 meter horden ( 7 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen M Team-est
    31 Max Crutzen AV Sprint - Team 13 Team-est
    Meerkamp
    a
    32 Jonas den Heijer AV Sprint - Team 13 Team-est
    Meerkamp
    a
    35 David Kok AV Sprint - Team 13 Team-est
    Meerkamp
    a
    36 Thom Pelkmans AV Sprint - Team 13 Team-est
    Meerkamp
    a
    37 Stijn Verhoeven AV Sprint - Team 13 Team-est
    Meerkamp
    a
    39 Thijs Boerdijk AV Attila - Team 16 Team-est
    Meerkamp
    a
    102 Gijs van d... Heijkant Taxandria - Team 14 Team-est
    Meerkamp
    a
    114 Gijs Versteden AV Attila - Team 17 Team-est
    Meerkamp
    a
    115 Bas Willems AV Attila - Team 17 Team-est
    Meerkamp
    a
    121 Luuk van Gestel DAK - Team 20 Team-est
    Meerkamp
    a
    125 Stijn Knippels DAK - Team 20 Team-est
    Meerkamp
    a
    126 Thijs van Loon DAK - Team 20 Team-est
    Meerkamp
    a
    127 Sem van Ravestijn DAK - Team 20 Team-est
    Meerkamp
    a
    168 Ferre Florijn Scorpio - Team 18 Team-est
    Meerkamp
    a
    172 Tygo van der Schoof Scorpio - Team 18 Team-est
    Meerkamp
    a
    177 Reinout Koopman Taxandria - Team 21 Team-est
    Meerkamp
    a
    180 Luuk van de Wiel Taxandria - Team 21 Team-est
    Meerkamp
    a

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 3
    AV Sprint SPRN 5
    DAK DAK 4
    Scorpio SCRP 2
    Taxandria Atletiek TXND 3

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    Naam 30m30mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    Amy van Gestel MPB - Team 17 6,2 8,9 3,50 0,65 118 41
    Bas Willems JPC - Team 17 6,9 8,9 3,50 0,70 114 0
    Bob ten Wolde JPB - Team 19 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Bram van Wagtendonk JPB - Team 19 6,3 7,5 3,50 0,85 151 91
    Bregje Br...schneider MPB - Team 20 7,1 8,8 2,50 0,60 76 0
    Bregje te Wolde MPC - Team 13 6,5 8,7 2,00 0,70 124 93
    Charlotte Paijmans MPB - Team 21 6,8 8,5 3,50 0,65 106 106
    David Kok JPC - Team 13 5,9 7,4 5,00 0,85 221 221
    Edy Moree MPB - Team 16 6,7 8,5 3,00 0,75 114 0
    Elin de Koeijer MPC - Team 16 6,5 8,3 3,00 0,65 141 97
    Ferre Florijn JPC - Team 18 7,0 9,1 3,00 0,65 96 67
    Fleur Bouman MPC - Team 17 7,1 9,2 3,00 0,65 107 0
    Gijs Versteden JPC - Team 17 6,0 7,5 7,00 0,80 241 241
    Gijs van d... Heijkant JPC - Team 14 7,0 8,1 2,50 0,75 117 96
    Gijs van den Hurk JPB - Team 19 6,4 8,4 4,00 0,85 139 56
    Guusje Vergunst MPC - Team 18 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Ilian Strooper JPMini - Team 16 6,2 8,3 6,00 0,80 269 269
    Irene Koch MPC - Team 13 6,7 9,2 2,50 0,70 119 25
    Iris Aerts MPC - Team 13 7,2 9,9 2,00 0,65 80 0
    Isa Laro MPC - Team 16 6,5 9,3 2,50 0,80 142 110
    Ise Roozen MPC - Team 14 6,8 8,8 3,00 0,70 130 130
    Ize Keller MPB - Team 17 6,6 8,6 4,50 0,75 137 60
    Jelke van Heist MPMini - Team 20 6,5 7,7 3,00 0,60 190 190
    Jelte Zwerver JPMini - Team 17 6,5 9,4 4,00 0,75 182 176
    Jill Hess MPC - Team 21 6,9 9,1 3,00 0,65 114 114
    Joeri Kamphuis JPB - Team 20 5,8 6,3 5,00 0,80 204 204
    Jonas den Heijer JPC - Team 13 6,0 6,9 5,00 0,90 237 237
    Julian Smulders JPB - Team 16 6,1 7,8 5,00 0,90 176 136
    Katja Houtepen MPB - Team 19 6,1 7,2 5,00 0,85 200 200
    Keisha Jansen MPC - Team 18 6,0 7,6 4,50 0,70 213 213
    Koen Gestel JPB - Team 20 7,7 8,5 4,50 0,65 93 44
    Lara Kleysen MPB - Team 19 6,8 8,8 3,50 0,60 97 0
    Lenthe Lieveld MPMini - Team 14 6,3 7,6 4,00 0,80 269 269
    Lieke Verschoor MPC - Team 20 6,6 8,1 2,50 0,70 140 115
    Linne Broekman MPC - Team 14 6,8 9,1 3,00 0,70 125 73
    Loes van Hooijdonk MPC - Team 13 6,4 7,6 2,50 0,80 177 177
    Luuk van Gestel JPC - Team 20 7,0 8,5 2,50 0,65 96 38
    Luuk van de Wiel JPC - Team 21 6,3 8,1 4,00 0,75 162 162
    Madelief Koopman MPMini - Team 21 7,0 9,2 2,50 0,60 120 120
    Marlo Leipzig JPB - Team 18 6,7 8,3 5,00 0,70 128 128
    Mats van Nunen JPB - Team 19 6,3 7,2 5,50 0,85 183 92
    Max Crutzen JPC - Team 13 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Merel Kramer MPB - Team 19 6,9 8,7 3,50 0,75 114 0
    Merijn van Dongen JPB - Team 18 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Milan van Beurden JPB - Team 20 6,8 7,6 3,00 0,75 116 92
    Milou van den Broek MPB - Team 17 6,2 7,2 6,00 0,80 204 163
    Milou van Nigtevegt MPB - Team 17 6,1 7,5 5,50 0,75 188 141
    Niek van Delft JPB - Team 20 6,9 8,3 3,00 0,60 85 0
    Noah Jacobs JPB - Team 18 6,3 7,5 4,00 0,70 138 138
    Reinout Koopman JPC - Team 21 7,7 9,8 2,50 0,55 54 0
    Sare van Wijk MPC - Team 14 7,2 9,3 2,50 0,70 103 77
    Sem van Ravestijn JPC - Team 20 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Senne van de Rest JPB - Team 19 5,9 6,9 4,50 0,85 187 143
    Sil van Opstal MPB - Team 19 6,2 7,6 4,50 0,85 180 180
    Stijn Verhoeven JPC - Team 13 6,6 8,3 2,50 0,65 110 19
    Stijn Knippels JPC - Team 20 7,1 8,6 3,50 0,60 100 37
    Susan Cornelissen MPC - Team 20 7,0 8,0 2,50 0,55 107 78
    Tessa van Drunen MPC - Team 16 6,4 8,2 3,00 0,80 172 172
    Teun Schoenmakers JPMini - Team 14 6,3 7,8 4,50 0,70 224 224
    Thijmen van Hulten JPMini - Team 17 6,4 8,2 4,50 0,90 250 250
    Thijs Boerdijk JPC - Team 16 6,3 7,3 5,00 0,85 209 209
    Thijs van Loon JPC - Team 20 7,9 9,6 2,50 0,60 59 0
    Thom Pelkmans JPC - Team 13 6,0 7,3 4,50 0,90 219 219
    Tom Verhoeven JPB - Team 19 6,3 7,9 4,50 0,85 157 44
    Tom Weevers JPB - Team 18 6,3 8,0 4,50 0,70 136 99
    Tygo van der Schoof JPC - Team 18 6,2 8,7 3,00 0,75 139 110
    Uma Bholansingh MPB - Team 21 5,7 6,8 5,00 0,80 216 216
    Vive van Wijk MPB - Team 14 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Wald Verkroost JPB - Team 19 6,3 7,8 4,00 0,70 132 0
    Wende Visscher MPB - Team 19 6,3 8,4 3,00 0,80 135 38
    Yannick Frumau JPB - Team 19 6,3 7,3 5,50 0,80 174 90

    Uitslagen Meerkamp 30 meter Pupil B/C/mini

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Amy van Gestel MPB - Team 17 6,2 --- 41 41
    Bas Willems JPC - Team 17 6,9 --- 23 0
    Bob ten Wolde JPB - Team 19 DNS --- 0 0
    Bram van Wagtendonk JPB - Team 19 6,3 --- 35 35
    Bregje Br...schneider MPB - Team 20 7,1 --- 17 0
    Bregje te Wolde MPC - Team 13 6,5 --- 41 41
    Charlotte Paijmans MPB - Team 21 6,8 --- 24 24
    David Kok JPC - Team 13 5,9 --- 56 56
    Edy Moree MPB - Team 16 6,7 --- 26 0
    Elin de Koeijer MPC - Team 16 6,5 --- 41 41
    Ferre Florijn JPC - Team 18 7,0 --- 21 0
    Fleur Bouman MPC - Team 17 7,1 --- 21 0
    Gijs Versteden JPC - Team 17 6,0 --- 52 52
    Gijs van d... Heijkant JPC - Team 14 7,0 --- 21 21
    Gijs van den Hurk JPB - Team 19 6,4 --- 32 0
    Guusje Vergunst MPC - Team 18 DNS --- 0 0
    Ilian Strooper JPMini - Team 16 6,2 --- 60 60
    Irene Koch MPC - Team 13 6,7 --- 34 0
    Iris Aerts MPC - Team 13 7,2 --- 19 0
    Isa Laro MPC - Team 16 6,5 --- 41 41
    Ise Roozen MPC - Team 14 6,8 --- 30 30
    Ize Keller MPB - Team 17 6,6 --- 29 0
    Jelke van Heist MPMini - Team 20 6,5 --- 53 53
    Jelte Zwerver JPMini - Team 17 6,5 --- 47 47
    Jill Hess MPC - Team 21 6,9 --- 27 27
    Joeri Kamphuis JPB - Team 20 5,8 --- 50 50
    Jonas den Heijer JPC - Team 13 6,0 --- 52 52
    Julian Smulders JPB - Team 16 6,1 --- 40 0
    Katja Houtepen MPB - Team 19 6,1 --- 45 45
    Keisha Jansen MPC - Team 18 6,0 --- 61 61
    Koen Gestel JPB - Team 20 7,7 --- 5 0
    Lara Kleysen MPB - Team 19 6,8 --- 24 0
    Lenthe Lieveld MPMini - Team 14 6,3 --- 63 63
    Lieke Verschoor MPC - Team 20 6,6 --- 37 37
    Linne Broekman MPC - Team 14 6,8 --- 30 30
    Loes van Hooijdonk MPC - Team 13 6,4 --- 45 45
    Luuk van Gestel JPC - Team 20 7,0 --- 21 0
    Luuk van de Wiel JPC - Team 21 6,3 --- 42 42
    Madelief Koopman MPMini - Team 21 7,0 --- 31 31
    Marlo Leipzig JPB - Team 18 6,7 --- 24 24
    Mats van Nunen JPB - Team 19 6,3 --- 35 0
    Max Crutzen JPC - Team 13 DNS --- 0 0
    Merel Kramer MPB - Team 19 6,9 --- 21 0
    Merijn van Dongen JPB - Team 18 DNS --- 0 0
    Milan van Beurden JPB - Team 20 6,8 --- 22 22
    Milou van den Broek MPB - Team 17 6,2 --- 41 0
    Milou van Nigtevegt MPB - Team 17 6,1 --- 45 45
    Niek van Delft JPB - Team 20 6,9 --- 19 0
    Noah Jacobs JPB - Team 18 6,3 --- 35 35
    Reinout Koopman JPC - Team 21 7,7 --- 6 0
    Sare van Wijk MPC - Team 14 7,2 --- 19 0
    Sem van Ravestijn JPC - Team 20 DNS --- 0 0
    Senne van de Rest JPB - Team 19 5,9 --- 47 47
    Sil van Opstal MPB - Team 19 6,2 --- 41 41
    Stijn Verhoeven JPC - Team 13 6,6 --- 32 0
    Stijn Knippels JPC - Team 20 7,1 --- 18 0
    Susan Cornelissen MPC - Team 20 7,0 --- 24 24
    Tessa van Drunen MPC - Team 16 6,4 --- 45 45
    Teun Schoenmakers JPMini - Team 14 6,3 --- 56 56
    Thijmen van Hulten JPMini - Team 17 6,4 --- 51 51
    Thijs Boerdijk JPC - Team 16 6,3 --- 42 42
    Thijs van Loon JPC - Team 20 7,9 --- 4 0
    Thom Pelkmans JPC - Team 13 6,0 --- 52 52
    Tom Verhoeven JPB - Team 19 6,3 --- 35 0
    Tom Weevers JPB - Team 18 6,3 --- 35 35
    Tygo van der Schoof JPC - Team 18 6,2 --- 45 45
    Uma Bholansingh MPB - Team 21 5,7 --- 59 59
    Vive van Wijk MPB - Team 14 DNS --- 0 0
    Wald Verkroost JPB - Team 19 6,3 --- 35 0
    Wende Visscher MPB - Team 19 6,3 --- 38 38
    Yannick Frumau JPB - Team 19 6,3 --- 35 0

    Uitslagen Meerkamp 30 meter horden Pupil B/C/mini

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Amy van Gestel MPB - Team 17 8,9 --- 9 0
    Bas Willems JPC - Team 17 8,9 --- 10 0
    Bob ten Wolde JPB - Team 19 DNS --- 0 0
    Bram van Wagtendonk JPB - Team 19 7,5 --- 29 0
    Bregje Br...schneider MPB - Team 20 8,8 --- 11 0
    Bregje te Wolde MPC - Team 13 8,7 --- 15 0
    Charlotte Paijmans MPB - Team 21 8,5 --- 14 14
    David Kok JPC - Team 13 7,4 --- 37 37
    Edy Moree MPB - Team 16 8,5 --- 14 0
    Elin de Koeijer MPC - Team 16 8,3 --- 22 22
    Ferre Florijn JPC - Team 18 9,1 --- 8 0
    Fleur Bouman MPC - Team 17 9,2 --- 8 0
    Gijs Versteden JPC - Team 17 7,5 --- 35 35
    Gijs van d... Heijkant JPC - Team 14 8,1 --- 23 23
    Gijs van den Hurk JPB - Team 19 8,4 --- 14 0
    Guusje Vergunst MPC - Team 18 DNS --- 0 0
    Ilian Strooper JPMini - Team 16 8,3 --- 26 26
    Irene Koch MPC - Team 13 9,2 --- 8 0
    Iris Aerts MPC - Team 13 9,9 --- 1 0
    Isa Laro MPC - Team 16 9,3 --- 7 0
    Ise Roozen MPC - Team 14 8,8 --- 14 14
    Ize Keller MPB - Team 17 8,6 --- 13 13
    Jelke van Heist MPMini - Team 20 7,7 --- 46 46
    Jelte Zwerver JPMini - Team 17 9,4 --- 6 0
    Jill Hess MPC - Team 21 9,1 --- 9 9
    Joeri Kamphuis JPB - Team 20 6,3 --- 54 54
    Jonas den Heijer JPC - Team 13 6,9 --- 49 49
    Julian Smulders JPB - Team 16 7,8 --- 23 23
    Katja Houtepen MPB - Team 19 7,2 --- 38 38
    Keisha Jansen MPC - Team 18 7,6 --- 38 38
    Koen Gestel JPB - Team 20 8,5 --- 13 0
    Lara Kleysen MPB - Team 19 8,8 --- 11 0
    Lenthe Lieveld MPMini - Team 14 7,6 --- 49 49
    Lieke Verschoor MPC - Team 20 8,1 --- 26 26
    Linne Broekman MPC - Team 14 9,1 --- 9 9
    Loes van Hooijdonk MPC - Team 13 7,6 --- 38 38
    Luuk van Gestel JPC - Team 20 8,5 --- 16 0
    Luuk van de Wiel JPC - Team 21 8,1 --- 23 23
    Madelief Koopman MPMini - Team 21 9,2 --- 10 10
    Marlo Leipzig JPB - Team 18 8,3 --- 16 16
    Mats van Nunen JPB - Team 19 7,2 --- 34 34
    Max Crutzen JPC - Team 13 DNS --- 0 0
    Merel Kramer MPB - Team 19 8,7 --- 12 0
    Merijn van Dongen JPB - Team 18 DNS --- 0 0
    Milan van Beurden JPB - Team 20 7,6 --- 27 27
    Milou van den Broek MPB - Team 17 7,2 --- 38 38
    Milou van Nigtevegt MPB - Team 17 7,5 --- 32 32
    Niek van Delft JPB - Team 20 8,3 --- 16 0
    Noah Jacobs JPB - Team 18 7,5 --- 29 29
    Reinout Koopman JPC - Team 21 9,8 --- 2 0
    Sare van Wijk MPC - Team 14 9,3 --- 7 0
    Sem van Ravestijn JPC - Team 20 DNS --- 0 0
    Senne van de Rest JPB - Team 19 6,9 --- 40 40
    Sil van Opstal MPB - Team 19 7,6 --- 30 30
    Stijn Verhoeven JPC - Team 13 8,3 --- 19 19
    Stijn Knippels JPC - Team 20 8,6 --- 14 0
    Susan Cornelissen MPC - Team 20 8,0 --- 29 29
    Tessa van Drunen MPC - Team 16 8,2 --- 24 24
    Teun Schoenmakers JPMini - Team 14 7,8 --- 38 38
    Thijmen van Hulten JPMini - Team 17 8,2 --- 28 28
    Thijs Boerdijk JPC - Team 16 7,3 --- 39 39
    Thijs van Loon JPC - Team 20 9,6 --- 3 0
    Thom Pelkmans JPC - Team 13 7,3 --- 39 39
    Tom Verhoeven JPB - Team 19 7,9 --- 22 0
    Tom Weevers JPB - Team 18 8,0 --- 20 20
    Tygo van der Schoof JPC - Team 18 8,7 --- 13 13
    Uma Bholansingh MPB - Team 21 6,8 --- 47 47
    Vive van Wijk MPB - Team 14 DNS --- 0 0
    Wald Verkroost JPB - Team 19 7,8 --- 23 0
    Wende Visscher MPB - Team 19 8,4 --- 16 0
    Yannick Frumau JPB - Team 19 7,3 --- 32 32

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Amy van Gestel MPB - Team 17 3,50 --- 34 0
    Bas Willems JPC - Team 17 3,50 --- 37 0
    Bob ten Wolde JPB - Team 19 DNS --- 0 0
    Bram van Wagtendonk JPB - Team 19 3,50 --- 31 0
    Bregje Br...schneider MPB - Team 20 2,50 --- 20 0
    Bregje te Wolde MPC - Team 13 2,00 --- 16 0
    Charlotte Paijmans MPB - Team 21 3,50 --- 34 34
    David Kok JPC - Team 13 5,00 --- 61 61
    Edy Moree MPB - Team 16 3,00 --- 27 0
    Elin de Koeijer MPC - Team 16 3,00 --- 34 34
    Ferre Florijn JPC - Team 18 3,00 --- 29 29
    Fleur Bouman MPC - Team 17 3,00 --- 34 0
    Gijs Versteden JPC - Team 17 7,00 --- 95 95
    Gijs van d... Heijkant JPC - Team 14 2,50 --- 21 0
    Gijs van den Hurk JPB - Team 19 4,00 --- 37 0
    Guusje Vergunst MPC - Team 18 DNS --- 0 0
    Ilian Strooper JPMini - Team 16 6,00 --- 104 104
    Irene Koch MPC - Team 13 2,50 --- 25 25
    Iris Aerts MPC - Team 13 2,00 --- 16 0
    Isa Laro MPC - Team 16 2,50 --- 25 0
    Ise Roozen MPC - Team 14 3,00 --- 34 34
    Ize Keller MPB - Team 17 4,50 --- 48 0
    Jelke van Heist MPMini - Team 20 3,00 --- 44 44
    Jelte Zwerver JPMini - Team 17 4,00 --- 60 60
    Jill Hess MPC - Team 21 3,00 --- 34 34
    Joeri Kamphuis JPB - Team 20 5,00 --- 51 51
    Jonas den Heijer JPC - Team 13 5,00 --- 61 61
    Julian Smulders JPB - Team 16 5,00 --- 51 51
    Katja Houtepen MPB - Team 19 5,00 --- 56 56
    Keisha Jansen MPC - Team 18 4,50 --- 62 62
    Koen Gestel JPB - Team 20 4,50 --- 44 44
    Lara Kleysen MPB - Team 19 3,50 --- 34 0
    Lenthe Lieveld MPMini - Team 14 4,00 --- 68 68
    Lieke Verschoor MPC - Team 20 2,50 --- 25 0
    Linne Broekman MPC - Team 14 3,00 --- 34 34
    Loes van Hooijdonk MPC - Team 13 2,50 --- 25 25
    Luuk van Gestel JPC - Team 20 2,50 --- 21 0
    Luuk van de Wiel JPC - Team 21 4,00 --- 45 45
    Madelief Koopman MPMini - Team 21 2,50 --- 32 32
    Marlo Leipzig JPB - Team 18 5,00 --- 51 51
    Mats van Nunen JPB - Team 19 5,50 --- 58 58
    Max Crutzen JPC - Team 13 DNS --- 0 0
    Merel Kramer MPB - Team 19 3,50 --- 34 0
    Merijn van Dongen JPB - Team 18 DNS --- 0 0
    Milan van Beurden JPB - Team 20 3,00 --- 24 0
    Milou van den Broek MPB - Team 17 6,00 --- 71 71
    Milou van Nigtevegt MPB - Team 17 5,50 --- 64 64
    Niek van Delft JPB - Team 20 3,00 --- 24 0
    Noah Jacobs JPB - Team 18 4,00 --- 37 37
    Reinout Koopman JPC - Team 21 2,50 --- 21 0
    Sare van Wijk MPC - Team 14 2,50 --- 25 25
    Sem van Ravestijn JPC - Team 20 DNS --- 0 0
    Senne van de Rest JPB - Team 19 4,50 --- 44 0
    Sil van Opstal MPB - Team 19 4,50 --- 48 48
    Stijn Verhoeven JPC - Team 13 2,50 --- 21 0
    Stijn Knippels JPC - Team 20 3,50 --- 37 37
    Susan Cornelissen MPC - Team 20 2,50 --- 25 25
    Tessa van Drunen MPC - Team 16 3,00 --- 34 34
    Teun Schoenmakers JPMini - Team 14 4,50 --- 71 71
    Thijmen van Hulten JPMini - Team 17 4,50 --- 71 71
    Thijs Boerdijk JPC - Team 16 5,00 --- 61 61
    Thijs van Loon JPC - Team 20 2,50 --- 21 0
    Thom Pelkmans JPC - Team 13 4,50 --- 53 53
    Tom Verhoeven JPB - Team 19 4,50 --- 44 44
    Tom Weevers JPB - Team 18 4,50 --- 44 44
    Tygo van der Schoof JPC - Team 18 3,00 --- 29 0
    Uma Bholansingh MPB - Team 21 5,00 --- 56 56
    Vive van Wijk MPB - Team 14 DNS --- 0 0
    Wald Verkroost JPB - Team 19 4,00 --- 37 0
    Wende Visscher MPB - Team 19 3,00 --- 27 0
    Yannick Frumau JPB - Team 19 5,50 --- 58 58

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Amy van Gestel MPB - Team 17 0,65 --- 34 0
    Bas Willems JPC - Team 17 0,70 --- 44 0
    Bob ten Wolde JPB - Team 19 DNS --- 0 0
    Bram van Wagtendonk JPB - Team 19 0,85 --- 56 56
    Bregje Br...schneider MPB - Team 20 0,60 --- 28 0
    Bregje te Wolde MPC - Team 13 0,70 --- 52 52
    Charlotte Paijmans MPB - Team 21 0,65 --- 34 34
    David Kok JPC - Team 13 0,85 --- 67 67
    Edy Moree MPB - Team 16 0,75 --- 47 0
    Elin de Koeijer MPC - Team 16 0,65 --- 44 0
    Ferre Florijn JPC - Team 18 0,65 --- 38 38
    Fleur Bouman MPC - Team 17 0,65 --- 44 0
    Gijs Versteden JPC - Team 17 0,80 --- 59 59
    Gijs van d... Heijkant JPC - Team 14 0,75 --- 52 52
    Gijs van den Hurk JPB - Team 19 0,85 --- 56 56
    Guusje Vergunst MPC - Team 18 DNS --- 0 0
    Ilian Strooper JPMini - Team 16 0,80 --- 79 79
    Irene Koch MPC - Team 13 0,70 --- 52 0
    Iris Aerts MPC - Team 13 0,65 --- 44 0
    Isa Laro MPC - Team 16 0,80 --- 69 69
    Ise Roozen MPC - Team 14 0,70 --- 52 52
    Ize Keller MPB - Team 17 0,75 --- 47 47
    Jelke van Heist MPMini - Team 20 0,60 --- 47 47
    Jelte Zwerver JPMini - Team 17 0,75 --- 69 69
    Jill Hess MPC - Team 21 0,65 --- 44 44
    Joeri Kamphuis JPB - Team 20 0,80 --- 49 49
    Jonas den Heijer JPC - Team 13 0,90 --- 75 75
    Julian Smulders JPB - Team 16 0,90 --- 62 62
    Katja Houtepen MPB - Team 19 0,85 --- 61 61
    Keisha Jansen MPC - Team 18 0,70 --- 52 52
    Koen Gestel JPB - Team 20 0,65 --- 31 0
    Lara Kleysen MPB - Team 19 0,60 --- 28 0
    Lenthe Lieveld MPMini - Team 14 0,80 --- 89 89
    Lieke Verschoor MPC - Team 20 0,70 --- 52 52
    Linne Broekman MPC - Team 14 0,70 --- 52 0
    Loes van Hooijdonk MPC - Team 13 0,80 --- 69 69
    Luuk van Gestel JPC - Team 20 0,65 --- 38 38
    Luuk van de Wiel JPC - Team 21 0,75 --- 52 52
    Madelief Koopman MPMini - Team 21 0,60 --- 47 47
    Marlo Leipzig JPB - Team 18 0,70 --- 37 37
    Mats van Nunen JPB - Team 19 0,85 --- 56 0
    Max Crutzen JPC - Team 13 DNS --- 0 0
    Merel Kramer MPB - Team 19 0,75 --- 47 0
    Merijn van Dongen JPB - Team 18 DNS --- 0 0
    Milan van Beurden JPB - Team 20 0,75 --- 43 43
    Milou van den Broek MPB - Team 17 0,80 --- 54 54
    Milou van Nigtevegt MPB - Team 17 0,75 --- 47 0
    Niek van Delft JPB - Team 20 0,60 --- 26 0
    Noah Jacobs JPB - Team 18 0,70 --- 37 37
    Reinout Koopman JPC - Team 21 0,55 --- 25 0
    Sare van Wijk MPC - Team 14 0,70 --- 52 52
    Sem van Ravestijn JPC - Team 20 DNS --- 0 0
    Senne van de Rest JPB - Team 19 0,85 --- 56 56
    Sil van Opstal MPB - Team 19 0,85 --- 61 61
    Stijn Verhoeven JPC - Team 13 0,65 --- 38 0
    Stijn Knippels JPC - Team 20 0,60 --- 31 0
    Susan Cornelissen MPC - Team 20 0,55 --- 29 0
    Tessa van Drunen MPC - Team 16 0,80 --- 69 69
    Teun Schoenmakers JPMini - Team 14 0,70 --- 59 59
    Thijmen van Hulten JPMini - Team 17 0,90 --- 100 100
    Thijs Boerdijk JPC - Team 16 0,85 --- 67 67
    Thijs van Loon JPC - Team 20 0,60 --- 31 0
    Thom Pelkmans JPC - Team 13 0,90 --- 75 75
    Tom Verhoeven JPB - Team 19 0,85 --- 56 0
    Tom Weevers JPB - Team 18 0,70 --- 37 0
    Tygo van der Schoof JPC - Team 18 0,75 --- 52 52
    Uma Bholansingh MPB - Team 21 0,80 --- 54 54
    Vive van Wijk MPB - Team 14 DNS --- 0 0
    Wald Verkroost JPB - Team 19 0,70 --- 37 0
    Wende Visscher MPB - Team 19 0,80 --- 54 0
    Yannick Frumau JPB - Team 19 0,80 --- 49 0

    Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Team-est) - JPB 0 --- 0
    1 Team 22 (Team-est) - JPB 0 --- 0
    1 Team 23 (Team-est) - JPB 0 --- 0
    1 Team 24 (Team-est) - JPB 0 --- 0
    1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:22,2 695
    6 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 9 2:27,8 638
    7 Team 16 (Team-est) AV Attila - JPB 7 2:28,5 631
    8 Team 20 (Team-est) DAK - JPB 12 2:29,4 622
    8 Team 13 (Team-est) AV Sprint - JPC 9 2:32,5 711
    10 Team 14 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 7 2:33,1 586
    11 Team 18 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:37,7 543
    12 Team 21 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 6 2:44,1 485