Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 22
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • 30 meter ( 7 pogingen )
  • 30 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    2 Siebe Brzozowski Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
    a
    8 Mika Christiaansen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    9 Siem Dieleman AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    13 Ilias Oueddan AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    14 Maxim Rhebo AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    16 Jurre Sjaardema AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    18 Ruben van Toor AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    73 Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    75 Wilbert van den Burg AV Spiridon Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    79 Jelle Kreeft AV Spiridon Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    81 Bas van der Made Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    83 Mees Biemans AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
    a
    86 Darko Kuijs AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
    a
    87 Niels Kunnen AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
    a
    92 Boris Bastiaans AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a
    95 Tijn Janssens AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a
    96 Thomas Klunder AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a
    99 Tijmen Rotte AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a
    100 Luuk Verbeek AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a
    145 Finn Ardon AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
    a
    151 Djurre Zwerver AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
    a
    166 Max Verschoor DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 5
    AV Spiridon SPRD 3
    AV Sprint SPRN 11
    DAK DAK 1
    Scorpio SCRP 1
    Taxandria Atletiek TXND 1

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team Categorie 30m30mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
    Anne Heijnen AV Sprint Team 07 MPA1 5,7 7,2 4,40 1,05 154 29
    Anouk van Es AV Spiridon Team 02 MPA1 6,5 8,1 DNS 1,00 63 48
    Bart Korevaar AV Attila Team 05 JPA2 5,9 7,9 6,30 1,10 141 129
    Bas van der Made Scorpio Team 02 JPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Benthe Leermakers Taxandria Team 01 MPA1 6,0 8,0 4,30 1,00 119 119
    Boris Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 7,5 6,10 1,00 136 0
    Britt van Nieuwburg AV Attila Team 05 MPA1 5,0 8,0 4,70 DNS 129 129
    Cato Stolk Taxandria Team 01 MPA2 5,7 7,5 3,90 1,10 149 149
    Daniek van Loon DAK Team 09 MPA2 6,1 8,0 6,30 1,05 147 147
    Darko Kuijs AV Attila Team 05 JPA1 5,1 7,7 6,10 1,00 160 160
    Demi de Vaan Taxandria Team 01 MPA1 5,6 6,9 4,70 1,10 177 177
    Dirk Lorkeers AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 6,6 9,40 1,35 263 263
    Djayla Hoek AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 7,0 5,90 1,10 190 190
    Djurre Zwerver AV Attila Team 03 JPA1 5,6 7,7 4,40 0,95 116 116
    Elien Smits DAK Team 09 MPA2 6,1 8,3 5,90 1,05 137 129
    Elyse Schoonen AV Attila Team 03 MPA1 6,3 8,4 3,80 0,95 89 68
    Emma van Kan AV Sprint Team 06 MPA1 6,3 10,2 3,00 0,90 66 23
    Emma van der Pas AV Sprint Team 06 MPA2 5,4 7,8 4,80 1,00 152 152
    Esther van Os AV Attila Team 05 MPA1 6,1 7,8 4,90 1,10 140 113
    Esther Cornelissen DAK Team 09 MPA1 6,1 8,0 3,50 0,95 98 40
    Eva Maessen AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,6 5,10 1,05 153 47
    Fabian Huisman AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 8,8 4,50 0,95 90 26
    Faylinn Jansen Scorpio Team 02 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Fenna Mallens AV Sprint Team 07 MPA1 5,4 7,7 4,50 0,95 143 55
    Fenna Winkel AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,6 6,20 1,15 182 120
    Fenne van Heist DAK Team 09 MPA1 6,1 7,3 4,50 1,05 138 138
    Fiene Schout AV Sprint Team 06 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Finn Ardon AV Attila Team 03 JPA1 5,8 7,6 5,40 1,00 127 127
    Flore Slikker Taxandria Team 01 MPA1 5,8 8,1 4,10 1,00 121 121
    Guusje Peijs AV Attila Team 05 MPA1 6,2 8,2 3,20 0,90 81 0
    Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team 04 JPA2 5,5 7,8 4,90 0,95 123 83
    Ilias Oueddan AV Sprint Team 04 JPA1 5,9 7,7 5,20 0,85 103 42
    Ilja van Nuland AV Sprint Team 06 MPA2 5,9 8,5 4,70 1,00 118 118
    Ilse van Beers Taxandria Team 01 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Jelle Kreeft AV Spiridon Team 02 JPA1 6,2 7,6 7,50 1,00 139 139
    Jesse van Gestel AV Attila Team 03 JPA2 5,6 7,5 5,70 1,00 139 139
    Jurre Sjaardema AV Sprint Team 04 JPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Kilan Goddijn AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 6,5 8,30 1,30 245 245
    Laura Janssen AV Spiridon Team 02 MPA1 5,8 8,2 3,80 1,05 123 113
    Levi Ruedisueli AV Sprint Team 04 JPA2 5,6 7,3 5,30 1,10 151 151
    Lieve van Bueren AV Sprint Team 06 MPA2 5,7 8,9 3,20 1,05 112 112
    Lotte Damen AV Sprint Team 06 MPA1 6,1 10,0 3,60 0,90 79 79
    Luuk Verbeek AV Sprint Team 08 JPA1 6,2 7,7 4,90 0,95 102 0
    Lynn van Beers AV Attila Team 03 MPA1 6,0 9,6 3,20 0,85 72 31
    Marit Geurts DAK Team 09 MPA2 6,4 8,0 5,20 1,00 117 99
    Marlieke van Elderen Taxandria Team 01 MPA1 6,5 9,8 3,80 0,95 76 0
    Max Verschoor DAK Team 09 JPA1 6,4 8,6 4,30 0,90 73 0
    Maxim Rhebo AV Sprint Team 04 JPA1 6,3 7,7 4,40 0,85 83 16
    Mees Biemans AV Attila Team 05 JPA1 5,5 7,6 5,10 0,95 129 129
    Merlijn Pellis AV Sprint Team 08 JPA2 5,7 6,9 5,20 1,15 163 121
    Micah Boom DAK Team 09 JPA2 5,9 8,5 4,40 0,95 95 30
    Mika Christiaansen AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 7,6 4,50 0,85 108 58
    Mila Broekhuijsen Scorpio Team 02 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Mila Strooper AV Attila Team 03 MPA2 5,6 7,3 7,50 1,25 227 227
    Myrthe Belt AV Sprint Team 06 MPA1 6,2 7,5 3,40 0,85 90 73
    Naimah de Wind AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,4 4,20 1,00 140 0
    Niels Kunnen AV Attila Team 05 JPA1 6,2 9,2 4,10 0,85 66 0
    Puck van Gils AV Sprint Team 07 MPA1 5,1 8,2 4,40 1,00 155 69
    Pukk Korsten AV Attila Team 05 MPA1 5,6 7,8 4,20 0,95 128 92
    Roan Stoot AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 8,6 4,60 0,90 87 0
    Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,3 5,10 1,10 168 126
    Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 07 MPA2 5,5 7,2 6,00 1,10 190 190
    Ruben van Toor AV Sprint Team 04 JPA1 7,0 10,6 4,90 DNS 43 39
    Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team 02 JPA1 5,8 7,8 4,70 0,95 110 84
    Sam Hofmans AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 6,8 5,00 1,10 184 138
    Sarah van der Veeken AV Spiridon Team 02 MPA1 6,4 9,0 3,70 0,90 72 0
    Senna Laureijssen AV Spiridon Team 02 MPA2 5,5 7,3 6,10 1,20 205 205
    Siebe Brzozowski Taxandria Team 01 JPA1 5,6 7,9 4,50 1,00 119 119
    Siem Dieleman AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 7,4 4,80 1,05 137 99
    Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 6,9 7,40 1,25 217 217
    Stan van Gestel DAK Team 09 JPA2 6,1 7,7 5,20 1,00 114 90
    Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA2 5,8 7,6 6,80 1,05 149 60
    Thomas Klunder AV Sprint Team 08 JPA1 6,0 7,3 5,60 1,00 129 23
    Tijmen Rotte AV Sprint Team 08 JPA1 6,3 7,7 6,00 1,00 117 0
    Tijn Janssens AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 8,3 6,80 1,05 138 131
    Tom Keijzers AV Sprint Team 04 JPA2 5,8 7,9 4,30 1,00 110 32
    Veerle de Jong AV Attila Team 03 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Wilbert van den Burg AV Spiridon Team 02 JPA1 5,7 7,7 5,20 1,00 127 127
    William Vernimmen AV Sprint Team 04 JPA2 5,7 7,3 5,10 1,00 133 133

    Uitslagen Meerkamp 30 meter Pupil A

    Naam Team Categorie 30mOBPPunten totaal
    Anne Heijnen AV Sprint Team 07 MPA1 5,7 --- 42
    Anouk van Es AV Spiridon Team 02 MPA1 6,5 --- 15
    Bart Korevaar AV Attila Team 05 JPA2 5,9 --- 30
    Bas van der Made Scorpio Team 02 JPA1 DNS --- 0
    Benthe Leermakers Taxandria Team 01 MPA1 6,0 --- 31
    Boris Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 --- 33
    Britt van Nieuwburg AV Attila Team 05 MPA1 5,0 --- 74
    Cato Stolk Taxandria Team 01 MPA2 5,7 --- 42
    Daniek van Loon DAK Team 09 MPA2 6,1 --- 27
    Darko Kuijs AV Attila Team 05 JPA1 5,1 --- 60
    Demi de Vaan Taxandria Team 01 MPA1 5,6 --- 46
    Dirk Lorkeers AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 --- 52
    Djayla Hoek AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 --- 46
    Djurre Zwerver AV Attila Team 03 JPA1 5,6 --- 40
    Elien Smits DAK Team 09 MPA2 6,1 --- 27
    Elyse Schoonen AV Attila Team 03 MPA1 6,3 --- 21
    Emma van Kan AV Sprint Team 06 MPA1 6,3 --- 21
    Emma van der Pas AV Sprint Team 06 MPA2 5,4 --- 55
    Esther van Os AV Attila Team 05 MPA1 6,1 --- 27
    Esther Cornelissen DAK Team 09 MPA1 6,1 --- 27
    Eva Maessen AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
    Fabian Huisman AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 --- 27
    Faylinn Jansen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
    Fenna Mallens AV Sprint Team 07 MPA1 5,4 --- 55
    Fenna Winkel AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
    Fenne van Heist DAK Team 09 MPA1 6,1 --- 27
    Fiene Schout AV Sprint Team 06 MPA1 DNS --- 0
    Finn Ardon AV Attila Team 03 JPA1 5,8 --- 33
    Flore Slikker Taxandria Team 01 MPA1 5,8 --- 38
    Guusje Peijs AV Attila Team 05 MPA1 6,2 --- 24
    Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team 04 JPA2 5,5 --- 44
    Ilias Oueddan AV Sprint Team 04 JPA1 5,9 --- 30
    Ilja van Nuland AV Sprint Team 06 MPA2 5,9 --- 34
    Ilse van Beers Taxandria Team 01 MPA1 DNS --- 0
    Jelle Kreeft AV Spiridon Team 02 JPA1 6,2 --- 21
    Jesse van Gestel AV Attila Team 03 JPA2 5,6 --- 40
    Jurre Sjaardema AV Sprint Team 04 JPA1 DNS --- 0
    Kilan Goddijn AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 --- 52
    Laura Janssen AV Spiridon Team 02 MPA1 5,8 --- 38
    Levi Ruedisueli AV Sprint Team 04 JPA2 5,6 --- 40
    Lieve van Bueren AV Sprint Team 06 MPA2 5,7 --- 42
    Lotte Damen AV Sprint Team 06 MPA1 6,1 --- 27
    Luuk Verbeek AV Sprint Team 08 JPA1 6,2 --- 21
    Lynn van Beers AV Attila Team 03 MPA1 6,0 --- 31
    Marit Geurts DAK Team 09 MPA2 6,4 --- 18
    Marlieke van Elderen Taxandria Team 01 MPA1 6,5 --- 15
    Max Verschoor DAK Team 09 JPA1 6,4 --- 16
    Maxim Rhebo AV Sprint Team 04 JPA1 6,3 --- 18
    Mees Biemans AV Attila Team 05 JPA1 5,5 --- 44
    Merlijn Pellis AV Sprint Team 08 JPA2 5,7 --- 37
    Micah Boom DAK Team 09 JPA2 5,9 --- 30
    Mika Christiaansen AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 --- 40
    Mila Broekhuijsen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
    Mila Strooper AV Attila Team 03 MPA2 5,6 --- 46
    Myrthe Belt AV Sprint Team 06 MPA1 6,2 --- 24
    Naimah de Wind AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
    Niels Kunnen AV Attila Team 05 JPA1 6,2 --- 21
    Puck van Gils AV Sprint Team 07 MPA1 5,1 --- 69
    Pukk Korsten AV Attila Team 05 MPA1 5,6 --- 46
    Roan Stoot AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 --- 27
    Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
    Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 07 MPA2 5,5 --- 50
    Ruben van Toor AV Sprint Team 04 JPA1 7,0 --- 4
    Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team 02 JPA1 5,8 --- 33
    Sam Hofmans AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 --- 46
    Sarah van der Veeken AV Spiridon Team 02 MPA1 6,4 --- 18
    Senna Laureijssen AV Spiridon Team 02 MPA2 5,5 --- 50
    Siebe Brzozowski Taxandria Team 01 JPA1 5,6 --- 40
    Siem Dieleman AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 --- 40
    Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 --- 52
    Stan van Gestel DAK Team 09 JPA2 6,1 --- 24
    Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA2 5,8 --- 33
    Thomas Klunder AV Sprint Team 08 JPA1 6,0 --- 27
    Tijmen Rotte AV Sprint Team 08 JPA1 6,3 --- 18
    Tijn Janssens AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 --- 33
    Tom Keijzers AV Sprint Team 04 JPA2 5,8 --- 33
    Veerle de Jong AV Attila Team 03 MPA1 DNS --- 0
    Wilbert van den Burg AV Spiridon Team 02 JPA1 5,7 --- 37
    William Vernimmen AV Sprint Team 04 JPA2 5,7 --- 37

    Uitslagen Meerkamp 30 meter horden Pupil A

    Naam Team Categorie 30mHOBPPunten totaal
    Anne Heijnen AV Sprint Team 07 MPA1 7,2 --- 29
    Anouk van Es AV Spiridon Team 02 MPA1 8,1 --- 11
    Bart Korevaar AV Attila Team 05 JPA2 7,9 --- 12
    Bas van der Made Scorpio Team 02 JPA1 DNS --- 0
    Benthe Leermakers Taxandria Team 01 MPA1 8,0 --- 13
    Boris Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA1 7,5 --- 19
    Britt van Nieuwburg AV Attila Team 05 MPA1 8,0 --- 13
    Cato Stolk Taxandria Team 01 MPA2 7,5 --- 22
    Daniek van Loon DAK Team 09 MPA2 8,0 --- 13
    Darko Kuijs AV Attila Team 05 JPA1 7,7 --- 16
    Demi de Vaan Taxandria Team 01 MPA1 6,9 --- 37
    Dirk Lorkeers AV Sprint Team 08 JPA2 6,6 --- 39
    Djayla Hoek AV Sprint Team 07 MPA2 7,0 --- 34
    Djurre Zwerver AV Attila Team 03 JPA1 7,7 --- 16
    Elien Smits DAK Team 09 MPA2 8,3 --- 8
    Elyse Schoonen AV Attila Team 03 MPA1 8,4 --- 7
    Emma van Kan AV Sprint Team 06 MPA1 10,2 --- 0
    Emma van der Pas AV Sprint Team 06 MPA2 7,8 --- 16
    Esther van Os AV Attila Team 05 MPA1 7,8 --- 16
    Esther Cornelissen DAK Team 09 MPA1 8,0 --- 13
    Eva Maessen AV Sprint Team 07 MPA2 7,6 --- 20
    Fabian Huisman AV Sprint Team 04 JPA2 8,8 --- 2
    Faylinn Jansen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
    Fenna Mallens AV Sprint Team 07 MPA1 7,7 --- 18
    Fenna Winkel AV Sprint Team 07 MPA2 7,6 --- 20
    Fenne van Heist DAK Team 09 MPA1 7,3 --- 27
    Fiene Schout AV Sprint Team 06 MPA1 DNS --- 0
    Finn Ardon AV Attila Team 03 JPA1 7,6 --- 18
    Flore Slikker Taxandria Team 01 MPA1 8,1 --- 11
    Guusje Peijs AV Attila Team 05 MPA1 8,2 --- 10
    Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team 04 JPA2 7,8 --- 14
    Ilias Oueddan AV Sprint Team 04 JPA1 7,7 --- 16
    Ilja van Nuland AV Sprint Team 06 MPA2 8,5 --- 5
    Ilse van Beers Taxandria Team 01 MPA1 DNS --- 0
    Jelle Kreeft AV Spiridon Team 02 JPA1 7,6 --- 18
    Jesse van Gestel AV Attila Team 03 JPA2 7,5 --- 19
    Jurre Sjaardema AV Sprint Team 04 JPA1 DNS --- 0
    Kilan Goddijn AV Sprint Team 08 JPA2 6,5 --- 42
    Laura Janssen AV Spiridon Team 02 MPA1 8,2 --- 10
    Levi Ruedisueli AV Sprint Team 04 JPA2 7,3 --- 23
    Lieve van Bueren AV Sprint Team 06 MPA2 8,9 --- 2
    Lotte Damen AV Sprint Team 06 MPA1 10,0 --- 0
    Luuk Verbeek AV Sprint Team 08 JPA1 7,7 --- 16
    Lynn van Beers AV Attila Team 03 MPA1 9,6 --- 0
    Marit Geurts DAK Team 09 MPA2 8,0 --- 13
    Marlieke van Elderen Taxandria Team 01 MPA1 9,8 --- 0
    Max Verschoor DAK Team 09 JPA1 8,6 --- 4
    Maxim Rhebo AV Sprint Team 04 JPA1 7,7 --- 16
    Mees Biemans AV Attila Team 05 JPA1 7,6 --- 18
    Merlijn Pellis AV Sprint Team 08 JPA2 6,9 --- 32
    Micah Boom DAK Team 09 JPA2 8,5 --- 5
    Mika Christiaansen AV Sprint Team 04 JPA1 7,6 --- 18
    Mila Broekhuijsen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
    Mila Strooper AV Attila Team 03 MPA2 7,3 --- 27
    Myrthe Belt AV Sprint Team 06 MPA1 7,5 --- 22
    Naimah de Wind AV Sprint Team 07 MPA2 7,4 --- 25
    Niels Kunnen AV Attila Team 05 JPA1 9,2 --- 0
    Puck van Gils AV Sprint Team 07 MPA1 8,2 --- 10
    Pukk Korsten AV Attila Team 05 MPA1 7,8 --- 16
    Roan Stoot AV Sprint Team 04 JPA2 8,6 --- 4
    Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 07 MPA2 7,3 --- 27
    Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 07 MPA2 7,2 --- 29
    Ruben van Toor AV Sprint Team 04 JPA1 10,6 --- 0
    Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team 02 JPA1 7,8 --- 14
    Sam Hofmans AV Sprint Team 07 MPA2 6,8 --- 40
    Sarah van der Veeken AV Spiridon Team 02 MPA1 9,0 --- 1
    Senna Laureijssen AV Spiridon Team 02 MPA2 7,3 --- 27
    Siebe Brzozowski Taxandria Team 01 JPA1 7,9 --- 12
    Siem Dieleman AV Sprint Team 04 JPA1 7,4 --- 21
    Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA2 6,9 --- 32
    Stan van Gestel DAK Team 09 JPA2 7,7 --- 16
    Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA2 7,6 --- 18
    Thomas Klunder AV Sprint Team 08 JPA1 7,3 --- 23
    Tijmen Rotte AV Sprint Team 08 JPA1 7,7 --- 16
    Tijn Janssens AV Sprint Team 08 JPA1 8,3 --- 7
    Tom Keijzers AV Sprint Team 04 JPA2 7,9 --- 12
    Veerle de Jong AV Attila Team 03 MPA1 DNS --- 0
    Wilbert van den Burg AV Spiridon Team 02 JPA1 7,7 --- 16
    William Vernimmen AV Sprint Team 04 JPA2 7,3 --- 23

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
    Anne Heijnen AV Sprint Team 07 MPA1 4,40 --- 39
    Anouk van Es AV Spiridon Team 02 MPA1 DNS --- 0
    Bart Korevaar AV Attila Team 05 JPA2 6,30 --- 54
    Bas van der Made Scorpio Team 02 JPA1 DNS --- 0
    Benthe Leermakers Taxandria Team 01 MPA1 4,30 --- 38
    Boris Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA1 6,10 --- 52
    Britt van Nieuwburg AV Attila Team 05 MPA1 4,70 --- 42
    Cato Stolk Taxandria Team 01 MPA2 3,90 --- 33
    Daniek van Loon DAK Team 09 MPA2 6,30 --- 63
    Darko Kuijs AV Attila Team 05 JPA1 6,10 --- 52
    Demi de Vaan Taxandria Team 01 MPA1 4,70 --- 42
    Dirk Lorkeers AV Sprint Team 08 JPA2 9,40 --- 90
    Djayla Hoek AV Sprint Team 07 MPA2 5,90 --- 58
    Djurre Zwerver AV Attila Team 03 JPA1 4,40 --- 34
    Elien Smits DAK Team 09 MPA2 5,90 --- 58
    Elyse Schoonen AV Attila Team 03 MPA1 3,80 --- 31
    Emma van Kan AV Sprint Team 06 MPA1 3,00 --- 22
    Emma van der Pas AV Sprint Team 06 MPA2 4,80 --- 44
    Esther van Os AV Attila Team 05 MPA1 4,90 --- 45
    Esther Cornelissen DAK Team 09 MPA1 3,50 --- 28
    Eva Maessen AV Sprint Team 07 MPA2 5,10 --- 47
    Fabian Huisman AV Sprint Team 04 JPA2 4,50 --- 35
    Faylinn Jansen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
    Fenna Mallens AV Sprint Team 07 MPA1 4,50 --- 40
    Fenna Winkel AV Sprint Team 07 MPA2 6,20 --- 61
    Fenne van Heist DAK Team 09 MPA1 4,50 --- 40
    Fiene Schout AV Sprint Team 06 MPA1 DNS --- 0
    Finn Ardon AV Attila Team 03 JPA1 5,40 --- 44
    Flore Slikker Taxandria Team 01 MPA1 4,10 --- 35
    Guusje Peijs AV Attila Team 05 MPA1 3,20 --- 24
    Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team 04 JPA2 4,90 --- 39
    Ilias Oueddan AV Sprint Team 04 JPA1 5,20 --- 42
    Ilja van Nuland AV Sprint Team 06 MPA2 4,70 --- 42
    Ilse van Beers Taxandria Team 01 MPA1 DNS --- 0
    Jelle Kreeft AV Spiridon Team 02 JPA1 7,50 --- 68
    Jesse van Gestel AV Attila Team 03 JPA2 5,70 --- 48
    Jurre Sjaardema AV Sprint Team 04 JPA1 DNS --- 0
    Kilan Goddijn AV Sprint Team 08 JPA2 8,30 --- 77
    Laura Janssen AV Spiridon Team 02 MPA1 3,80 --- 31
    Levi Ruedisueli AV Sprint Team 04 JPA2 5,30 --- 43
    Lieve van Bueren AV Sprint Team 06 MPA2 3,20 --- 24
    Lotte Damen AV Sprint Team 06 MPA1 3,60 --- 29
    Luuk Verbeek AV Sprint Team 08 JPA1 4,90 --- 39
    Lynn van Beers AV Attila Team 03 MPA1 3,20 --- 24
    Marit Geurts DAK Team 09 MPA2 5,20 --- 49
    Marlieke van Elderen Taxandria Team 01 MPA1 3,80 --- 31
    Max Verschoor DAK Team 09 JPA1 4,30 --- 33
    Maxim Rhebo AV Sprint Team 04 JPA1 4,40 --- 34
    Mees Biemans AV Attila Team 05 JPA1 5,10 --- 41
    Merlijn Pellis AV Sprint Team 08 JPA2 5,20 --- 42
    Micah Boom DAK Team 09 JPA2 4,40 --- 34
    Mika Christiaansen AV Sprint Team 04 JPA1 4,50 --- 35
    Mila Broekhuijsen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
    Mila Strooper AV Attila Team 03 MPA2 7,50 --- 78
    Myrthe Belt AV Sprint Team 06 MPA1 3,40 --- 27
    Naimah de Wind AV Sprint Team 07 MPA2 4,20 --- 36
    Niels Kunnen AV Attila Team 05 JPA1 4,10 --- 30
    Puck van Gils AV Sprint Team 07 MPA1 4,40 --- 39
    Pukk Korsten AV Attila Team 05 MPA1 4,20 --- 36
    Roan Stoot AV Sprint Team 04 JPA2 4,60 --- 36
    Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 07 MPA2 5,10 --- 47
    Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 07 MPA2 6,00 --- 59
    Ruben van Toor AV Sprint Team 04 JPA1 4,90 --- 39
    Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team 02 JPA1 4,70 --- 37
    Sam Hofmans AV Sprint Team 07 MPA2 5,00 --- 46
    Sarah van der Veeken AV Spiridon Team 02 MPA1 3,70 --- 30
    Senna Laureijssen AV Spiridon Team 02 MPA2 6,10 --- 60
    Siebe Brzozowski Taxandria Team 01 JPA1 4,50 --- 35
    Siem Dieleman AV Sprint Team 04 JPA1 4,80 --- 38
    Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA2 7,40 --- 67
    Stan van Gestel DAK Team 09 JPA2 5,20 --- 42
    Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA2 6,80 --- 60
    Thomas Klunder AV Sprint Team 08 JPA1 5,60 --- 47
    Tijmen Rotte AV Sprint Team 08 JPA1 6,00 --- 51
    Tijn Janssens AV Sprint Team 08 JPA1 6,80 --- 60
    Tom Keijzers AV Sprint Team 04 JPA2 4,30 --- 33
    Veerle de Jong AV Attila Team 03 MPA1 DNS --- 0
    Wilbert van den Burg AV Spiridon Team 02 JPA1 5,20 --- 42
    William Vernimmen AV Sprint Team 04 JPA2 5,10 --- 41

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

    Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
    Anne Heijnen AV Sprint Team 07 MPA1 1,05 --- 44
    Anouk van Es AV Spiridon Team 02 MPA1 1,00 --- 37
    Bart Korevaar AV Attila Team 05 JPA2 1,10 --- 45
    Bas van der Made Scorpio Team 02 JPA1 DNS --- 0
    Benthe Leermakers Taxandria Team 01 MPA1 1,00 --- 37
    Boris Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA1 1,00 --- 32
    Britt van Nieuwburg AV Attila Team 05 MPA1 DNS --- 0
    Cato Stolk Taxandria Team 01 MPA2 1,10 --- 52
    Daniek van Loon DAK Team 09 MPA2 1,05 --- 44
    Darko Kuijs AV Attila Team 05 JPA1 1,00 --- 32
    Demi de Vaan Taxandria Team 01 MPA1 1,10 --- 52
    Dirk Lorkeers AV Sprint Team 08 JPA2 1,35 --- 82
    Djayla Hoek AV Sprint Team 07 MPA2 1,10 --- 52
    Djurre Zwerver AV Attila Team 03 JPA1 0,95 --- 26
    Elien Smits DAK Team 09 MPA2 1,05 --- 44
    Elyse Schoonen AV Attila Team 03 MPA1 0,95 --- 30
    Emma van Kan AV Sprint Team 06 MPA1 0,90 --- 23
    Emma van der Pas AV Sprint Team 06 MPA2 1,00 --- 37
    Esther van Os AV Attila Team 05 MPA1 1,10 --- 52
    Esther Cornelissen DAK Team 09 MPA1 0,95 --- 30
    Eva Maessen AV Sprint Team 07 MPA2 1,05 --- 44
    Fabian Huisman AV Sprint Team 04 JPA2 0,95 --- 26
    Faylinn Jansen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
    Fenna Mallens AV Sprint Team 07 MPA1 0,95 --- 30
    Fenna Winkel AV Sprint Team 07 MPA2 1,15 --- 59
    Fenne van Heist DAK Team 09 MPA1 1,05 --- 44
    Fiene Schout AV Sprint Team 06 MPA1 DNS --- 0
    Finn Ardon AV Attila Team 03 JPA1 1,00 --- 32
    Flore Slikker Taxandria Team 01 MPA1 1,00 --- 37
    Guusje Peijs AV Attila Team 05 MPA1 0,90 --- 23
    Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team 04 JPA2 0,95 --- 26
    Ilias Oueddan AV Sprint Team 04 JPA1 0,85 --- 15
    Ilja van Nuland AV Sprint Team 06 MPA2 1,00 --- 37
    Ilse van Beers Taxandria Team 01 MPA1 DNS --- 0
    Jelle Kreeft AV Spiridon Team 02 JPA1 1,00 --- 32
    Jesse van Gestel AV Attila Team 03 JPA2 1,00 --- 32
    Jurre Sjaardema AV Sprint Team 04 JPA1 DNS --- 0
    Kilan Goddijn AV Sprint Team 08 JPA2 1,30 --- 74
    Laura Janssen AV Spiridon Team 02 MPA1 1,05 --- 44
    Levi Ruedisueli AV Sprint Team 04 JPA2 1,10 --- 45
    Lieve van Bueren AV Sprint Team 06 MPA2 1,05 --- 44
    Lotte Damen AV Sprint Team 06 MPA1 0,90 --- 23
    Luuk Verbeek AV Sprint Team 08 JPA1 0,95 --- 26
    Lynn van Beers AV Attila Team 03 MPA1 0,85 --- 17
    Marit Geurts DAK Team 09 MPA2 1,00 --- 37
    Marlieke van Elderen Taxandria Team 01 MPA1 0,95 --- 30
    Max Verschoor DAK Team 09 JPA1 0,90 --- 20
    Maxim Rhebo AV Sprint Team 04 JPA1 0,85 --- 15
    Mees Biemans AV Attila Team 05 JPA1 0,95 --- 26
    Merlijn Pellis AV Sprint Team 08 JPA2 1,15 --- 52
    Micah Boom DAK Team 09 JPA2 0,95 --- 26
    Mika Christiaansen AV Sprint Team 04 JPA1 0,85 --- 15
    Mila Broekhuijsen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
    Mila Strooper AV Attila Team 03 MPA2 1,25 --- 76
    Myrthe Belt AV Sprint Team 06 MPA1 0,85 --- 17
    Naimah de Wind AV Sprint Team 07 MPA2 1,00 --- 37
    Niels Kunnen AV Attila Team 05 JPA1 0,85 --- 15
    Puck van Gils AV Sprint Team 07 MPA1 1,00 --- 37
    Pukk Korsten AV Attila Team 05 MPA1 0,95 --- 30
    Roan Stoot AV Sprint Team 04 JPA2 0,90 --- 20
    Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 07 MPA2 1,10 --- 52
    Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 07 MPA2 1,10 --- 52
    Ruben van Toor AV Sprint Team 04 JPA1 DNS --- 0
    Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team 02 JPA1 0,95 --- 26
    Sam Hofmans AV Sprint Team 07 MPA2 1,10 --- 52
    Sarah van der Veeken AV Spiridon Team 02 MPA1 0,90 --- 23
    Senna Laureijssen AV Spiridon Team 02 MPA2 1,20 --- 68
    Siebe Brzozowski Taxandria Team 01 JPA1 1,00 --- 32
    Siem Dieleman AV Sprint Team 04 JPA1 1,05 --- 38
    Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA2 1,25 --- 66
    Stan van Gestel DAK Team 09 JPA2 1,00 --- 32
    Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA2 1,05 --- 38
    Thomas Klunder AV Sprint Team 08 JPA1 1,00 --- 32
    Tijmen Rotte AV Sprint Team 08 JPA1 1,00 --- 32
    Tijn Janssens AV Sprint Team 08 JPA1 1,05 --- 38
    Tom Keijzers AV Sprint Team 04 JPA2 1,00 --- 32
    Veerle de Jong AV Attila Team 03 MPA1 DNS --- 0
    Wilbert van den Burg AV Spiridon Team 02 JPA1 1,00 --- 32
    William Vernimmen AV Sprint Team 04 JPA2 1,00 --- 32

    Uitslagen Teamestafette Pupil A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 10 (Team-est) - JPA2 0 --- 0
    1 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
    1 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
    1 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:02,0 878
    1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 2:03,8 978
    6 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:10,7 750
    7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:17,4 658
    8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 7 2:19,0 636
    9 Team 09 (Team-est) DAK - JPA2 8 2:20,0 623
    10 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:21,4 605
    11 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:22,5 591
    11 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:23,0 672