Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 26
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 30 meter ( 7 pogingen )
  • 30 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    1 Ilse van Beers Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    3 Marlieke van Elderen Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    4 Benthe Leermakers Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    5 Flore Slikker Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    7 Demi de Vaan Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    20 Puck van Gils AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    21 Anne Heijnen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    25 Fenna Mallens AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    74 Mila Broekhuijsen Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    76 Anouk van Es AV Spiridon Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    77 Faylinn Jansen Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    78 Laura Janssen AV Spiridon Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    82 Sarah van der Veeken AV Spiridon Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    85 Pukk Korsten AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    88 Britt van Nieuwburg AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    89 Esther van Os AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    90 Guusje Peijs AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    146 Lynn van Beers AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 03 a
    148 Veerle de Jong AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 03 a
    149 Elyse Schoonen AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 03 a
    152 Myrthe Belt AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    154 Lotte Damen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    155 Emma van Kan AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    158 Fiene Schout AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    160 Esther Cornelissen DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    163 Fenne van Heist DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 7
    AV Spiridon SPRD 3
    AV Sprint SPRN 7
    DAK DAK 2
    Scorpio SCRP 2
    Taxandria Atletiek TXND 5

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team 30m30mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
    Anne Heijnen MPA1 - AV Sprint Team 07 5,7 7,2 4,40 1,05 154 29
    Anouk van Es MPA1 - AV Spiridon Team 02 6,5 8,1 DNS 1,00 63 48
    Bart Korevaar JPA2 - AV Attila Team 05 5,9 7,9 6,30 1,10 141 129
    Bas van der Made JPA1 - Scorpio Team 02 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria Team 01 6,0 8,0 4,30 1,00 119 119
    Boris Bastiaans JPA1 - AV Sprint Team 08 5,8 7,5 6,10 1,00 136 0
    Britt van Nieuwburg MPA1 - AV Attila Team 05 5,0 8,0 4,70 DNS 129 129
    Cato Stolk MPA2 - Taxandria Team 01 5,7 7,5 3,90 1,10 149 149
    Daniek van Loon MPA2 - DAK Team 09 6,1 8,0 6,30 1,05 147 147
    Darko Kuijs JPA1 - AV Attila Team 05 5,1 7,7 6,10 1,00 160 160
    Demi de Vaan MPA1 - Taxandria Team 01 5,6 6,9 4,70 1,10 177 177
    Dirk Lorkeers JPA2 - AV Sprint Team 08 5,3 6,6 9,40 1,35 263 263
    Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint Team 07 5,6 7,0 5,90 1,10 190 190
    Djurre Zwerver JPA1 - AV Attila Team 03 5,6 7,7 4,40 0,95 116 116
    Elien Smits MPA2 - DAK Team 09 6,1 8,3 5,90 1,05 137 129
    Elyse Schoonen MPA1 - AV Attila Team 03 6,3 8,4 3,80 0,95 89 68
    Emma van Kan MPA1 - AV Sprint Team 06 6,3 10,2 3,00 0,90 66 23
    Emma van der Pas MPA2 - AV Sprint Team 06 5,4 7,8 4,80 1,00 152 152
    Esther van Os MPA1 - AV Attila Team 05 6,1 7,8 4,90 1,10 140 113
    Esther Cornelissen MPA1 - DAK Team 09 6,1 8,0 3,50 0,95 98 40
    Eva Maessen MPA2 - AV Sprint Team 07 5,7 7,6 5,10 1,05 153 47
    Fabian Huisman JPA2 - AV Sprint Team 04 6,0 8,8 4,50 0,95 90 26
    Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Fenna Mallens MPA1 - AV Sprint Team 07 5,4 7,7 4,50 0,95 143 55
    Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint Team 07 5,7 7,6 6,20 1,15 182 120
    Fenne van Heist MPA1 - DAK Team 09 6,1 7,3 4,50 1,05 138 138
    Fiene Schout MPA1 - AV Sprint Team 06 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Finn Ardon JPA1 - AV Attila Team 03 5,8 7,6 5,40 1,00 127 127
    Flore Slikker MPA1 - Taxandria Team 01 5,8 8,1 4,10 1,00 121 121
    Guusje Peijs MPA1 - AV Attila Team 05 6,2 8,2 3,20 0,90 81 0
    Harvey Garnett-Gray JPA2 - AV Sprint Team 04 5,5 7,8 4,90 0,95 123 83
    Ilias Oueddan JPA1 - AV Sprint Team 04 5,9 7,7 5,20 0,85 103 42
    Ilja van Nuland MPA2 - AV Sprint Team 06 5,9 8,5 4,70 1,00 118 118
    Ilse van Beers MPA1 - Taxandria Team 01 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Jelle Kreeft JPA1 - AV Spiridon Team 02 6,2 7,6 7,50 1,00 139 139
    Jesse van Gestel JPA2 - AV Attila Team 03 5,6 7,5 5,70 1,00 139 139
    Jurre Sjaardema JPA1 - AV Sprint Team 04 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Kilan Goddijn JPA2 - AV Sprint Team 08 5,3 6,5 8,30 1,30 245 245
    Laura Janssen MPA1 - AV Spiridon Team 02 5,8 8,2 3,80 1,05 123 113
    Levi Ruedisueli JPA2 - AV Sprint Team 04 5,6 7,3 5,30 1,10 151 151
    Lieve van Bueren MPA2 - AV Sprint Team 06 5,7 8,9 3,20 1,05 112 112
    Lotte Damen MPA1 - AV Sprint Team 06 6,1 10,0 3,60 0,90 79 79
    Luuk Verbeek JPA1 - AV Sprint Team 08 6,2 7,7 4,90 0,95 102 0
    Lynn van Beers MPA1 - AV Attila Team 03 6,0 9,6 3,20 0,85 72 31
    Marit Geurts MPA2 - DAK Team 09 6,4 8,0 5,20 1,00 117 99
    Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria Team 01 6,5 9,8 3,80 0,95 76 0
    Max Verschoor JPA1 - DAK Team 09 6,4 8,6 4,30 0,90 73 0
    Maxim Rhebo JPA1 - AV Sprint Team 04 6,3 7,7 4,40 0,85 83 16
    Mees Biemans JPA1 - AV Attila Team 05 5,5 7,6 5,10 0,95 129 129
    Merlijn Pellis JPA2 - AV Sprint Team 08 5,7 6,9 5,20 1,15 163 121
    Micah Boom JPA2 - DAK Team 09 5,9 8,5 4,40 0,95 95 30
    Mika Christiaansen JPA1 - AV Sprint Team 04 5,6 7,6 4,50 0,85 108 58
    Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Mila Strooper MPA2 - AV Attila Team 03 5,6 7,3 7,50 1,25 227 227
    Myrthe Belt MPA1 - AV Sprint Team 06 6,2 7,5 3,40 0,85 90 73
    Naimah de Wind MPA2 - AV Sprint Team 07 5,7 7,4 4,20 1,00 140 0
    Niels Kunnen JPA1 - AV Attila Team 05 6,2 9,2 4,10 0,85 66 0
    Puck van Gils MPA1 - AV Sprint Team 07 5,1 8,2 4,40 1,00 155 69
    Pukk Korsten MPA1 - AV Attila Team 05 5,6 7,8 4,20 0,95 128 92
    Roan Stoot JPA2 - AV Sprint Team 04 6,0 8,6 4,60 0,90 87 0
    Robin-Lynn...Modderman MPA2 - AV Sprint Team 07 5,7 7,3 5,10 1,10 168 126
    Roza Felin... Willemen MPA2 - AV Sprint Team 07 5,5 7,2 6,00 1,10 190 190
    Ruben van Toor JPA1 - AV Sprint Team 04 7,0 10,6 4,90 DNS 43 39
    Salah al d... Aanannaz JPA1 - AV Spiridon Team 02 5,8 7,8 4,70 0,95 110 84
    Sam Hofmans MPA2 - AV Sprint Team 07 5,6 6,8 5,00 1,10 184 138
    Sarah van der Veeken MPA1 - AV Spiridon Team 02 6,4 9,0 3,70 0,90 72 0
    Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon Team 02 5,5 7,3 6,10 1,20 205 205
    Siebe Brzozowski JPA1 - Taxandria Team 01 5,6 7,9 4,50 1,00 119 119
    Siem Dieleman JPA1 - AV Sprint Team 04 5,6 7,4 4,80 1,05 137 99
    Sjoerd Bastiaans JPA2 - AV Sprint Team 08 5,3 6,9 7,40 1,25 217 217
    Stan van Gestel JPA2 - DAK Team 09 6,1 7,7 5,20 1,00 114 90
    Ted Houtepen JPA2 - AV Sprint Team 08 5,8 7,6 6,80 1,05 149 60
    Thomas Klunder JPA1 - AV Sprint Team 08 6,0 7,3 5,60 1,00 129 23
    Tijmen Rotte JPA1 - AV Sprint Team 08 6,3 7,7 6,00 1,00 117 0
    Tijn Janssens JPA1 - AV Sprint Team 08 5,8 8,3 6,80 1,05 138 131
    Tom Keijzers JPA2 - AV Sprint Team 04 5,8 7,9 4,30 1,00 110 32
    Veerle de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 DNS DNS DNS DNS 0 0
    Wilbert van den Burg JPA1 - AV Spiridon Team 02 5,7 7,7 5,20 1,00 127 127
    William Vernimmen JPA2 - AV Sprint Team 04 5,7 7,3 5,10 1,00 133 133

    Uitslagen Meerkamp 30 meter Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anne Heijnen MPA1 - AV Sprint Team 07 5,7 --- 42
    Anouk van Es MPA1 - AV Spiridon Team 02 6,5 --- 15
    Bart Korevaar JPA2 - AV Attila Team 05 5,9 --- 30
    Bas van der Made JPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria Team 01 6,0 --- 31
    Boris Bastiaans JPA1 - AV Sprint Team 08 5,8 --- 33
    Britt van Nieuwburg MPA1 - AV Attila Team 05 5,0 --- 74
    Cato Stolk MPA2 - Taxandria Team 01 5,7 --- 42
    Daniek van Loon MPA2 - DAK Team 09 6,1 --- 27
    Darko Kuijs JPA1 - AV Attila Team 05 5,1 --- 60
    Demi de Vaan MPA1 - Taxandria Team 01 5,6 --- 46
    Dirk Lorkeers JPA2 - AV Sprint Team 08 5,3 --- 52
    Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint Team 07 5,6 --- 46
    Djurre Zwerver JPA1 - AV Attila Team 03 5,6 --- 40
    Elien Smits MPA2 - DAK Team 09 6,1 --- 27
    Elyse Schoonen MPA1 - AV Attila Team 03 6,3 --- 21
    Emma van Kan MPA1 - AV Sprint Team 06 6,3 --- 21
    Emma van der Pas MPA2 - AV Sprint Team 06 5,4 --- 55
    Esther van Os MPA1 - AV Attila Team 05 6,1 --- 27
    Esther Cornelissen MPA1 - DAK Team 09 6,1 --- 27
    Eva Maessen MPA2 - AV Sprint Team 07 5,7 --- 42
    Fabian Huisman JPA2 - AV Sprint Team 04 6,0 --- 27
    Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Fenna Mallens MPA1 - AV Sprint Team 07 5,4 --- 55
    Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint Team 07 5,7 --- 42
    Fenne van Heist MPA1 - DAK Team 09 6,1 --- 27
    Fiene Schout MPA1 - AV Sprint Team 06 DNS --- 0
    Finn Ardon JPA1 - AV Attila Team 03 5,8 --- 33
    Flore Slikker MPA1 - Taxandria Team 01 5,8 --- 38
    Guusje Peijs MPA1 - AV Attila Team 05 6,2 --- 24
    Harvey Garnett-Gray JPA2 - AV Sprint Team 04 5,5 --- 44
    Ilias Oueddan JPA1 - AV Sprint Team 04 5,9 --- 30
    Ilja van Nuland MPA2 - AV Sprint Team 06 5,9 --- 34
    Ilse van Beers MPA1 - Taxandria Team 01 DNS --- 0
    Jelle Kreeft JPA1 - AV Spiridon Team 02 6,2 --- 21
    Jesse van Gestel JPA2 - AV Attila Team 03 5,6 --- 40
    Jurre Sjaardema JPA1 - AV Sprint Team 04 DNS --- 0
    Kilan Goddijn JPA2 - AV Sprint Team 08 5,3 --- 52
    Laura Janssen MPA1 - AV Spiridon Team 02 5,8 --- 38
    Levi Ruedisueli JPA2 - AV Sprint Team 04 5,6 --- 40
    Lieve van Bueren MPA2 - AV Sprint Team 06 5,7 --- 42
    Lotte Damen MPA1 - AV Sprint Team 06 6,1 --- 27
    Luuk Verbeek JPA1 - AV Sprint Team 08 6,2 --- 21
    Lynn van Beers MPA1 - AV Attila Team 03 6,0 --- 31
    Marit Geurts MPA2 - DAK Team 09 6,4 --- 18
    Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria Team 01 6,5 --- 15
    Max Verschoor JPA1 - DAK Team 09 6,4 --- 16
    Maxim Rhebo JPA1 - AV Sprint Team 04 6,3 --- 18
    Mees Biemans JPA1 - AV Attila Team 05 5,5 --- 44
    Merlijn Pellis JPA2 - AV Sprint Team 08 5,7 --- 37
    Micah Boom JPA2 - DAK Team 09 5,9 --- 30
    Mika Christiaansen JPA1 - AV Sprint Team 04 5,6 --- 40
    Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Mila Strooper MPA2 - AV Attila Team 03 5,6 --- 46
    Myrthe Belt MPA1 - AV Sprint Team 06 6,2 --- 24
    Naimah de Wind MPA2 - AV Sprint Team 07 5,7 --- 42
    Niels Kunnen JPA1 - AV Attila Team 05 6,2 --- 21
    Puck van Gils MPA1 - AV Sprint Team 07 5,1 --- 69
    Pukk Korsten MPA1 - AV Attila Team 05 5,6 --- 46
    Roan Stoot JPA2 - AV Sprint Team 04 6,0 --- 27
    Robin-Lynn...Modderman MPA2 - AV Sprint Team 07 5,7 --- 42
    Roza Felin... Willemen MPA2 - AV Sprint Team 07 5,5 --- 50
    Ruben van Toor JPA1 - AV Sprint Team 04 7,0 --- 4
    Salah al d... Aanannaz JPA1 - AV Spiridon Team 02 5,8 --- 33
    Sam Hofmans MPA2 - AV Sprint Team 07 5,6 --- 46
    Sarah van der Veeken MPA1 - AV Spiridon Team 02 6,4 --- 18
    Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon Team 02 5,5 --- 50
    Siebe Brzozowski JPA1 - Taxandria Team 01 5,6 --- 40
    Siem Dieleman JPA1 - AV Sprint Team 04 5,6 --- 40
    Sjoerd Bastiaans JPA2 - AV Sprint Team 08 5,3 --- 52
    Stan van Gestel JPA2 - DAK Team 09 6,1 --- 24
    Ted Houtepen JPA2 - AV Sprint Team 08 5,8 --- 33
    Thomas Klunder JPA1 - AV Sprint Team 08 6,0 --- 27
    Tijmen Rotte JPA1 - AV Sprint Team 08 6,3 --- 18
    Tijn Janssens JPA1 - AV Sprint Team 08 5,8 --- 33
    Tom Keijzers JPA2 - AV Sprint Team 04 5,8 --- 33
    Veerle de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
    Wilbert van den Burg JPA1 - AV Spiridon Team 02 5,7 --- 37
    William Vernimmen JPA2 - AV Sprint Team 04 5,7 --- 37

    Uitslagen Meerkamp 30 meter horden Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anne Heijnen MPA1 - AV Sprint Team 07 7,2 --- 29
    Anouk van Es MPA1 - AV Spiridon Team 02 8,1 --- 11
    Bart Korevaar JPA2 - AV Attila Team 05 7,9 --- 12
    Bas van der Made JPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria Team 01 8,0 --- 13
    Boris Bastiaans JPA1 - AV Sprint Team 08 7,5 --- 19
    Britt van Nieuwburg MPA1 - AV Attila Team 05 8,0 --- 13
    Cato Stolk MPA2 - Taxandria Team 01 7,5 --- 22
    Daniek van Loon MPA2 - DAK Team 09 8,0 --- 13
    Darko Kuijs JPA1 - AV Attila Team 05 7,7 --- 16
    Demi de Vaan MPA1 - Taxandria Team 01 6,9 --- 37
    Dirk Lorkeers JPA2 - AV Sprint Team 08 6,6 --- 39
    Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint Team 07 7,0 --- 34
    Djurre Zwerver JPA1 - AV Attila Team 03 7,7 --- 16
    Elien Smits MPA2 - DAK Team 09 8,3 --- 8
    Elyse Schoonen MPA1 - AV Attila Team 03 8,4 --- 7
    Emma van Kan MPA1 - AV Sprint Team 06 10,2 --- 0
    Emma van der Pas MPA2 - AV Sprint Team 06 7,8 --- 16
    Esther van Os MPA1 - AV Attila Team 05 7,8 --- 16
    Esther Cornelissen MPA1 - DAK Team 09 8,0 --- 13
    Eva Maessen MPA2 - AV Sprint Team 07 7,6 --- 20
    Fabian Huisman JPA2 - AV Sprint Team 04 8,8 --- 2
    Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Fenna Mallens MPA1 - AV Sprint Team 07 7,7 --- 18
    Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint Team 07 7,6 --- 20
    Fenne van Heist MPA1 - DAK Team 09 7,3 --- 27
    Fiene Schout MPA1 - AV Sprint Team 06 DNS --- 0
    Finn Ardon JPA1 - AV Attila Team 03 7,6 --- 18
    Flore Slikker MPA1 - Taxandria Team 01 8,1 --- 11
    Guusje Peijs MPA1 - AV Attila Team 05 8,2 --- 10
    Harvey Garnett-Gray JPA2 - AV Sprint Team 04 7,8 --- 14
    Ilias Oueddan JPA1 - AV Sprint Team 04 7,7 --- 16
    Ilja van Nuland MPA2 - AV Sprint Team 06 8,5 --- 5
    Ilse van Beers MPA1 - Taxandria Team 01 DNS --- 0
    Jelle Kreeft JPA1 - AV Spiridon Team 02 7,6 --- 18
    Jesse van Gestel JPA2 - AV Attila Team 03 7,5 --- 19
    Jurre Sjaardema JPA1 - AV Sprint Team 04 DNS --- 0
    Kilan Goddijn JPA2 - AV Sprint Team 08 6,5 --- 42
    Laura Janssen MPA1 - AV Spiridon Team 02 8,2 --- 10
    Levi Ruedisueli JPA2 - AV Sprint Team 04 7,3 --- 23
    Lieve van Bueren MPA2 - AV Sprint Team 06 8,9 --- 2
    Lotte Damen MPA1 - AV Sprint Team 06 10,0 --- 0
    Luuk Verbeek JPA1 - AV Sprint Team 08 7,7 --- 16
    Lynn van Beers MPA1 - AV Attila Team 03 9,6 --- 0
    Marit Geurts MPA2 - DAK Team 09 8,0 --- 13
    Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria Team 01 9,8 --- 0
    Max Verschoor JPA1 - DAK Team 09 8,6 --- 4
    Maxim Rhebo JPA1 - AV Sprint Team 04 7,7 --- 16
    Mees Biemans JPA1 - AV Attila Team 05 7,6 --- 18
    Merlijn Pellis JPA2 - AV Sprint Team 08 6,9 --- 32
    Micah Boom JPA2 - DAK Team 09 8,5 --- 5
    Mika Christiaansen JPA1 - AV Sprint Team 04 7,6 --- 18
    Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Mila Strooper MPA2 - AV Attila Team 03 7,3 --- 27
    Myrthe Belt MPA1 - AV Sprint Team 06 7,5 --- 22
    Naimah de Wind MPA2 - AV Sprint Team 07 7,4 --- 25
    Niels Kunnen JPA1 - AV Attila Team 05 9,2 --- 0
    Puck van Gils MPA1 - AV Sprint Team 07 8,2 --- 10
    Pukk Korsten MPA1 - AV Attila Team 05 7,8 --- 16
    Roan Stoot JPA2 - AV Sprint Team 04 8,6 --- 4
    Robin-Lynn...Modderman MPA2 - AV Sprint Team 07 7,3 --- 27
    Roza Felin... Willemen MPA2 - AV Sprint Team 07 7,2 --- 29
    Ruben van Toor JPA1 - AV Sprint Team 04 10,6 --- 0
    Salah al d... Aanannaz JPA1 - AV Spiridon Team 02 7,8 --- 14
    Sam Hofmans MPA2 - AV Sprint Team 07 6,8 --- 40
    Sarah van der Veeken MPA1 - AV Spiridon Team 02 9,0 --- 1
    Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon Team 02 7,3 --- 27
    Siebe Brzozowski JPA1 - Taxandria Team 01 7,9 --- 12
    Siem Dieleman JPA1 - AV Sprint Team 04 7,4 --- 21
    Sjoerd Bastiaans JPA2 - AV Sprint Team 08 6,9 --- 32
    Stan van Gestel JPA2 - DAK Team 09 7,7 --- 16
    Ted Houtepen JPA2 - AV Sprint Team 08 7,6 --- 18
    Thomas Klunder JPA1 - AV Sprint Team 08 7,3 --- 23
    Tijmen Rotte JPA1 - AV Sprint Team 08 7,7 --- 16
    Tijn Janssens JPA1 - AV Sprint Team 08 8,3 --- 7
    Tom Keijzers JPA2 - AV Sprint Team 04 7,9 --- 12
    Veerle de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
    Wilbert van den Burg JPA1 - AV Spiridon Team 02 7,7 --- 16
    William Vernimmen JPA2 - AV Sprint Team 04 7,3 --- 23

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anne Heijnen MPA1 - AV Sprint Team 07 4,40 --- 39
    Anouk van Es MPA1 - AV Spiridon Team 02 DNS --- 0
    Bart Korevaar JPA2 - AV Attila Team 05 6,30 --- 54
    Bas van der Made JPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria Team 01 4,30 --- 38
    Boris Bastiaans JPA1 - AV Sprint Team 08 6,10 --- 52
    Britt van Nieuwburg MPA1 - AV Attila Team 05 4,70 --- 42
    Cato Stolk MPA2 - Taxandria Team 01 3,90 --- 33
    Daniek van Loon MPA2 - DAK Team 09 6,30 --- 63
    Darko Kuijs JPA1 - AV Attila Team 05 6,10 --- 52
    Demi de Vaan MPA1 - Taxandria Team 01 4,70 --- 42
    Dirk Lorkeers JPA2 - AV Sprint Team 08 9,40 --- 90
    Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint Team 07 5,90 --- 58
    Djurre Zwerver JPA1 - AV Attila Team 03 4,40 --- 34
    Elien Smits MPA2 - DAK Team 09 5,90 --- 58
    Elyse Schoonen MPA1 - AV Attila Team 03 3,80 --- 31
    Emma van Kan MPA1 - AV Sprint Team 06 3,00 --- 22
    Emma van der Pas MPA2 - AV Sprint Team 06 4,80 --- 44
    Esther van Os MPA1 - AV Attila Team 05 4,90 --- 45
    Esther Cornelissen MPA1 - DAK Team 09 3,50 --- 28
    Eva Maessen MPA2 - AV Sprint Team 07 5,10 --- 47
    Fabian Huisman JPA2 - AV Sprint Team 04 4,50 --- 35
    Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Fenna Mallens MPA1 - AV Sprint Team 07 4,50 --- 40
    Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint Team 07 6,20 --- 61
    Fenne van Heist MPA1 - DAK Team 09 4,50 --- 40
    Fiene Schout MPA1 - AV Sprint Team 06 DNS --- 0
    Finn Ardon JPA1 - AV Attila Team 03 5,40 --- 44
    Flore Slikker MPA1 - Taxandria Team 01 4,10 --- 35
    Guusje Peijs MPA1 - AV Attila Team 05 3,20 --- 24
    Harvey Garnett-Gray JPA2 - AV Sprint Team 04 4,90 --- 39
    Ilias Oueddan JPA1 - AV Sprint Team 04 5,20 --- 42
    Ilja van Nuland MPA2 - AV Sprint Team 06 4,70 --- 42
    Ilse van Beers MPA1 - Taxandria Team 01 DNS --- 0
    Jelle Kreeft JPA1 - AV Spiridon Team 02 7,50 --- 68
    Jesse van Gestel JPA2 - AV Attila Team 03 5,70 --- 48
    Jurre Sjaardema JPA1 - AV Sprint Team 04 DNS --- 0
    Kilan Goddijn JPA2 - AV Sprint Team 08 8,30 --- 77
    Laura Janssen MPA1 - AV Spiridon Team 02 3,80 --- 31
    Levi Ruedisueli JPA2 - AV Sprint Team 04 5,30 --- 43
    Lieve van Bueren MPA2 - AV Sprint Team 06 3,20 --- 24
    Lotte Damen MPA1 - AV Sprint Team 06 3,60 --- 29
    Luuk Verbeek JPA1 - AV Sprint Team 08 4,90 --- 39
    Lynn van Beers MPA1 - AV Attila Team 03 3,20 --- 24
    Marit Geurts MPA2 - DAK Team 09 5,20 --- 49
    Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria Team 01 3,80 --- 31
    Max Verschoor JPA1 - DAK Team 09 4,30 --- 33
    Maxim Rhebo JPA1 - AV Sprint Team 04 4,40 --- 34
    Mees Biemans JPA1 - AV Attila Team 05 5,10 --- 41
    Merlijn Pellis JPA2 - AV Sprint Team 08 5,20 --- 42
    Micah Boom JPA2 - DAK Team 09 4,40 --- 34
    Mika Christiaansen JPA1 - AV Sprint Team 04 4,50 --- 35
    Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Mila Strooper MPA2 - AV Attila Team 03 7,50 --- 78
    Myrthe Belt MPA1 - AV Sprint Team 06 3,40 --- 27
    Naimah de Wind MPA2 - AV Sprint Team 07 4,20 --- 36
    Niels Kunnen JPA1 - AV Attila Team 05 4,10 --- 30
    Puck van Gils MPA1 - AV Sprint Team 07 4,40 --- 39
    Pukk Korsten MPA1 - AV Attila Team 05 4,20 --- 36
    Roan Stoot JPA2 - AV Sprint Team 04 4,60 --- 36
    Robin-Lynn...Modderman MPA2 - AV Sprint Team 07 5,10 --- 47
    Roza Felin... Willemen MPA2 - AV Sprint Team 07 6,00 --- 59
    Ruben van Toor JPA1 - AV Sprint Team 04 4,90 --- 39
    Salah al d... Aanannaz JPA1 - AV Spiridon Team 02 4,70 --- 37
    Sam Hofmans MPA2 - AV Sprint Team 07 5,00 --- 46
    Sarah van der Veeken MPA1 - AV Spiridon Team 02 3,70 --- 30
    Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon Team 02 6,10 --- 60
    Siebe Brzozowski JPA1 - Taxandria Team 01 4,50 --- 35
    Siem Dieleman JPA1 - AV Sprint Team 04 4,80 --- 38
    Sjoerd Bastiaans JPA2 - AV Sprint Team 08 7,40 --- 67
    Stan van Gestel JPA2 - DAK Team 09 5,20 --- 42
    Ted Houtepen JPA2 - AV Sprint Team 08 6,80 --- 60
    Thomas Klunder JPA1 - AV Sprint Team 08 5,60 --- 47
    Tijmen Rotte JPA1 - AV Sprint Team 08 6,00 --- 51
    Tijn Janssens JPA1 - AV Sprint Team 08 6,80 --- 60
    Tom Keijzers JPA2 - AV Sprint Team 04 4,30 --- 33
    Veerle de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
    Wilbert van den Burg JPA1 - AV Spiridon Team 02 5,20 --- 42
    William Vernimmen JPA2 - AV Sprint Team 04 5,10 --- 41

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anne Heijnen MPA1 - AV Sprint Team 07 1,05 --- 44
    Anouk van Es MPA1 - AV Spiridon Team 02 1,00 --- 37
    Bart Korevaar JPA2 - AV Attila Team 05 1,10 --- 45
    Bas van der Made JPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria Team 01 1,00 --- 37
    Boris Bastiaans JPA1 - AV Sprint Team 08 1,00 --- 32
    Britt van Nieuwburg MPA1 - AV Attila Team 05 DNS --- 0
    Cato Stolk MPA2 - Taxandria Team 01 1,10 --- 52
    Daniek van Loon MPA2 - DAK Team 09 1,05 --- 44
    Darko Kuijs JPA1 - AV Attila Team 05 1,00 --- 32
    Demi de Vaan MPA1 - Taxandria Team 01 1,10 --- 52
    Dirk Lorkeers JPA2 - AV Sprint Team 08 1,35 --- 82
    Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint Team 07 1,10 --- 52
    Djurre Zwerver JPA1 - AV Attila Team 03 0,95 --- 26
    Elien Smits MPA2 - DAK Team 09 1,05 --- 44
    Elyse Schoonen MPA1 - AV Attila Team 03 0,95 --- 30
    Emma van Kan MPA1 - AV Sprint Team 06 0,90 --- 23
    Emma van der Pas MPA2 - AV Sprint Team 06 1,00 --- 37
    Esther van Os MPA1 - AV Attila Team 05 1,10 --- 52
    Esther Cornelissen MPA1 - DAK Team 09 0,95 --- 30
    Eva Maessen MPA2 - AV Sprint Team 07 1,05 --- 44
    Fabian Huisman JPA2 - AV Sprint Team 04 0,95 --- 26
    Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Fenna Mallens MPA1 - AV Sprint Team 07 0,95 --- 30
    Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint Team 07 1,15 --- 59
    Fenne van Heist MPA1 - DAK Team 09 1,05 --- 44
    Fiene Schout MPA1 - AV Sprint Team 06 DNS --- 0
    Finn Ardon JPA1 - AV Attila Team 03 1,00 --- 32
    Flore Slikker MPA1 - Taxandria Team 01 1,00 --- 37
    Guusje Peijs MPA1 - AV Attila Team 05 0,90 --- 23
    Harvey Garnett-Gray JPA2 - AV Sprint Team 04 0,95 --- 26
    Ilias Oueddan JPA1 - AV Sprint Team 04 0,85 --- 15
    Ilja van Nuland MPA2 - AV Sprint Team 06 1,00 --- 37
    Ilse van Beers MPA1 - Taxandria Team 01 DNS --- 0
    Jelle Kreeft JPA1 - AV Spiridon Team 02 1,00 --- 32
    Jesse van Gestel JPA2 - AV Attila Team 03 1,00 --- 32
    Jurre Sjaardema JPA1 - AV Sprint Team 04 DNS --- 0
    Kilan Goddijn JPA2 - AV Sprint Team 08 1,30 --- 74
    Laura Janssen MPA1 - AV Spiridon Team 02 1,05 --- 44
    Levi Ruedisueli JPA2 - AV Sprint Team 04 1,10 --- 45
    Lieve van Bueren MPA2 - AV Sprint Team 06 1,05 --- 44
    Lotte Damen MPA1 - AV Sprint Team 06 0,90 --- 23
    Luuk Verbeek JPA1 - AV Sprint Team 08 0,95 --- 26
    Lynn van Beers MPA1 - AV Attila Team 03 0,85 --- 17
    Marit Geurts MPA2 - DAK Team 09 1,00 --- 37
    Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria Team 01 0,95 --- 30
    Max Verschoor JPA1 - DAK Team 09 0,90 --- 20
    Maxim Rhebo JPA1 - AV Sprint Team 04 0,85 --- 15
    Mees Biemans JPA1 - AV Attila Team 05 0,95 --- 26
    Merlijn Pellis JPA2 - AV Sprint Team 08 1,15 --- 52
    Micah Boom JPA2 - DAK Team 09 0,95 --- 26
    Mika Christiaansen JPA1 - AV Sprint Team 04 0,85 --- 15
    Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
    Mila Strooper MPA2 - AV Attila Team 03 1,25 --- 76
    Myrthe Belt MPA1 - AV Sprint Team 06 0,85 --- 17
    Naimah de Wind MPA2 - AV Sprint Team 07 1,00 --- 37
    Niels Kunnen JPA1 - AV Attila Team 05 0,85 --- 15
    Puck van Gils MPA1 - AV Sprint Team 07 1,00 --- 37
    Pukk Korsten MPA1 - AV Attila Team 05 0,95 --- 30
    Roan Stoot JPA2 - AV Sprint Team 04 0,90 --- 20
    Robin-Lynn...Modderman MPA2 - AV Sprint Team 07 1,10 --- 52
    Roza Felin... Willemen MPA2 - AV Sprint Team 07 1,10 --- 52
    Ruben van Toor JPA1 - AV Sprint Team 04 DNS --- 0
    Salah al d... Aanannaz JPA1 - AV Spiridon Team 02 0,95 --- 26
    Sam Hofmans MPA2 - AV Sprint Team 07 1,10 --- 52
    Sarah van der Veeken MPA1 - AV Spiridon Team 02 0,90 --- 23
    Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon Team 02 1,20 --- 68
    Siebe Brzozowski JPA1 - Taxandria Team 01 1,00 --- 32
    Siem Dieleman JPA1 - AV Sprint Team 04 1,05 --- 38
    Sjoerd Bastiaans JPA2 - AV Sprint Team 08 1,25 --- 66
    Stan van Gestel JPA2 - DAK Team 09 1,00 --- 32
    Ted Houtepen JPA2 - AV Sprint Team 08 1,05 --- 38
    Thomas Klunder JPA1 - AV Sprint Team 08 1,00 --- 32
    Tijmen Rotte JPA1 - AV Sprint Team 08 1,00 --- 32
    Tijn Janssens JPA1 - AV Sprint Team 08 1,05 --- 38
    Tom Keijzers JPA2 - AV Sprint Team 04 1,00 --- 32
    Veerle de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
    Wilbert van den Burg JPA1 - AV Spiridon Team 02 1,00 --- 32
    William Vernimmen JPA2 - AV Sprint Team 04 1,00 --- 32

    Uitslagen Teamestafette Pupil A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 10 (Team-est) - JPA2 0 --- 0
    1 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
    1 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
    1 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:02,0 878
    1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 2:03,8 978
    6 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:10,7 750
    7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:17,4 658
    8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 7 2:19,0 636
    9 Team 09 (Team-est) DAK - JPA2 8 2:20,0 623
    10 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:21,4 605
    11 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:22,5 591
    11 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:23,0 672