Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 93
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogVer
    256 Flip Breuer TRTL 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    258 Eric Castrop Utrecht 100m
    Ver
    100 meterVerspringen ---------
    261 Tony van Diepen Heerhugowaard 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    262 Geoffrey Van Dipten Climax 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    264 Jelle ten Harkel TRTL 100m
    200m
    Speer
    100 meter200 meterSpeerwerpen --------
    265 Thomas van...er Heijde TRTL 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    270 Rogier Janssen AV34 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    285 Alexander Siteur Altis 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    287 Dylan Steffl Duitsland 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    295 Bart Willemsen AV34 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    306 Armin Gero Beus Duitsland 1500m
    1500 meter ----------
    307 Joran De Bie TRTL 1500m
    1500 meter ----------
    309 Ids Biemans HAAS 1500m
    1500 meter ----------
    315 Rik Goethals Triathlon 1500m
    1500 meter ----------
    320 Rik Heijnen Helden 1500m
    1500 meter ----------
    323 Daan Van Hoof AVGM 1500m
    1500 meter ----------
    324 Mark Jansonius AV34 1500m
    1500 meter ----------
    331 Joost de Kleuver Climax 1500m
    1500 meter ----------
    336 Vincent Maalderink Zutphen 1500m
    1500 meter ----------
    340 Lucas Nieuweboer KAV Holland 1500m
    1500 meter ----------
    343 Marco Otten HAAS 1500m
    1500 meter ----------
    347 Ronald Poel DEM 1500m
    1500 meter ----------
    349 Juma Rajabeen Duitsland 1500m
    1500 meter ----------
    351 Daan Reijnen AV Wijchen 1500m
    1500 meter ----------
    354 Michel Riemersma Triathlon 1500m
    1500 meter ----------
    355 Robin Rietman De Liemers 1500m
    1500 meter ----------
    356 Stefan Ritte Duitsland 1500m
    1500 meter ----------
    365 Wouter Stokkermans Atledo 1500m
    1500 meter ----------
    366 Stefan Timmermans AV34 1500m
    5000m
    1500 meter5000 meter ---------
    371 Doede Terluin AV NOP 1500m
    1500 meter ----------
    372 David Vonk GACH 1500m
    1500 meter ----------
    374 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 1500m
    1500 meter ----------
    375 Luuk Wijering HAAS 1500m
    1500 meter ----------
    377 Rik van Wijlick Venlo 1500m
    1500 meter ----------
    378 Menno Wilhelm Driebergen-Rijsenburg 1500m
    1500 meter ----------
    382 Gerrit Wolbers AV Lionitas 1500m
    1500 meter ----------
    383 Koen Bonekamp AV34 200m
    200 meter ----------
    385 Rik Hanswijk Climax 200m
    200 meter ----------
    393 Martijn Flipsen Atledo 1500m
    1500 meter ----------
    397 Gijs van Cappelle U-Track 400m
    400 meter ----------
    398 Puk van Gool AV Attila 400m
    400 meter ----------
    400 Jordi van Horssen AV Wijchen 400m
    400 meter ----------
    403 Jordy Luijten Nijmegen 400m
    400 meter ----------
    408 Daan Pistorius TRTL 400m
    400 meter ----------
    411 Stef van der Schaaf VAV 400m
    400 meter ----------
    415 Pim Tolmeijer Ciko `66 400m
    400 meter ----------
    418 Sander van der Vis Apeldoorn 400m
    400 meter ----------
    420 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 400m
    400 meter ----------
    426 Sijbren Altena HAAS 5000m
    5000 meter ----------
    436 Evert Dirksen VAV 5000m
    5000 meter ----------
    437 Niek den Exter SCSP 5000m
    5000 meter ----------
    438 Jan van der Gaag AV34 5000m
    5000 meter ----------
    439 Eduard Grob GACH 5000m
    5000 meter ----------
    442 Frank Heestermans De Steeg 5000m
    5000 meter ----------
    443 Joey Hendriks HLLM 5000m
    5000 meter ----------
    446 Constant Huiszoon Triathlon 5000m
    5000 meter ----------
    447 Arne Jacobs ASTX 5000m
    5000 meter ----------
    448 Kamiel Jacobs HAAS 5000m
    5000 meter ----------
    449 Jelle Jansen GACH 5000m
    5000 meter ----------
    450 Tim Janssen AV Cifla 5000m
    5000 meter ----------
    453 Dennis Koetsier AV34 5000m
    5000 meter ----------
    454 Sander Koot VAV 5000m
    5000 meter ----------
    457 Marnix Langeveld Pijnenburg 5000m
    5000 meter ----------
    458 Milan van der Meer HAAS 5000m
    5000 meter ----------
    463 Yoram Polak PAC 5000m
    5000 meter ----------
    464 Remy Ravenhorst VAV 5000m
    5000 meter ----------
    465 Tim van Rooij TRTL 5000m
    5000 meter ----------
    466 Alvin Severijn ARV Ilion 5000m
    5000 meter ----------
    467 Ben Souwen Eindhoven 5000m
    5000 meter ----------
    470 David Timp HAAS 5000m
    5000 meter ----------
    474 Milan Verheugen Arnhem 5000m
    5000 meter ----------
    476 Ben Vriends Eindhoven 5000m
    5000 meter ----------
    477 Mathijs Weijkamp AL73 5000m
    5000 meter ----------
    479 Mathijs Wiggers HLLM 5000m
    5000 meter ----------
    480 Cris Wijnen Pallas `67 5000m
    5000 meter ----------
    490 Jeroen Driessen AV Wijchen 800m
    800 meter ----------
    495 Christiaan... der Gaag TRTL 800m
    800 meter ----------
    500 Hilbertde De Haan Ouwsterhaule 800m
    800 meter ----------
    509 Havard La...t Ogleand Noorwegen 800m
    800 meter ----------
    512 Sam Lavrijsen Scopias 800m
    800 meter ----------
    514 Arjen van der Logt AV Phoenix 800m
    800 meter ----------
    520 Niklas Podszus Duitsland 800m
    800 meter ----------
    522 Rik Reijers De Liemers 800m
    800 meter ----------
    527 Kai Schmidt Duitsland 800m
    800 meter ----------
    535 Jelmer van der Veen AV Lionitas 800m
    800 meter ----------
    548 Niels Groot Spark Discus
    Discuswerpen groep 1 ----------
    553 Kick Hofman Nijmegen Discus
    Speer
    Ver
    Discuswerpen groep 2SpeerwerpenVerspringen --------
    560 Cas Maass...den Brink Nijmegen Discus
    Speer
    Discuswerpen groep 2Speerwerpen ---------
    565 Patrick Zweekhorst Triathlon Discus
    Discuswerpen groep 1 ----------
    566 Julius Ediagbonya Ciko `66 Hoog
    Hoogspringen ----------
    567 Peter Siers Ciko `66 Hoog
    Ver
    HoogspringenVerspringen ---------
    571 Alex van den Heuvel Altis Speer
    Speerwerpen ----------
    572 Jonas Mars AV Phoenix Ver
    Verspringen ----------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 2
    Apeldoorn Apeldoorn 1
    Arnhem Arnhem 1
    ARV Ilion ILIO 1
    Atledo ATLD 2
    Atletico `73 AL73 1
    Atletiek Helden HLDN 1
    AV Attila ATTL 1
    AV Cifla CFLA 1
    AV De Liemers LMRS 2
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Haarlemmermeer HLLM 2
    AV Lionitas LNTS 2
    AV NOP NOP 1
    AV Pallas `67 PL67 1
    AV Phoenix PHNX 3
    AV Pijnenburg PNBG 1
    AV Scheldesport SCSP 1
    AV Triathlon Triathlon 4
    AV Wijchen WYCH 3
    AV `34 Apeldoorn AV34 7
    Ciko `66 CIKO 3
    Climax CLMX 3
    De Steeg De Steeg 1
    DEM DEM 1
    Driebergen-Rijsenburg Driebergen-Rijsenburg 1
    Duitsland GER 6
    Eindhoven Atletiek EHAT 3
    ESAV Asterix ASTX 1
    GAC Hilversum GACH 3
    Heerhugowaard Heerhugowaard 1
    KAV Holland KAVH 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 3
    Noorwegen NOR 1
    NSAV `t Haasje HAAS 7
    Ouwsterhaule Ouwsterhaule 1
    PAC PAC 1
    Scopias Atletiek SCPS 1
    Spark SPRK 1
    U-Track UTRK 1
    Utrecht Utrecht 1
    VAV VAV 4
    Venlo Venlo 1
    WAV Tartletos TRTL 7
    Zutphen Zutphen 1

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam 100m OBP
    1 Tony van Diepen Heerhugowaard 11,23 -1.0 m/s11,00
    2 Geoffrey Van Dipten Climax 11,35 -1.0 m/s11,30
    3 Bart Willemsen AV34 12,00 -1.4 m/s---
    4 Alexander Siteur Altis 12,07 -0.4 m/s12,00
    5 Dylan Steffl Duitsland 12,12 -0.4 m/s12,37
    6 Thomas van...er Heijde TRTL 12,27 -0.4 m/s12,10
    7 Jelle ten Harkel TRTL 12,34 -1.0 m/s11,81
    8 Eric Castrop Utrecht 13,65 -1.5 m/s13,00
    9 Flip Breuer TRTL 13,71 -0.3 m/s13,57
    Rogier Janssen AV34 DNS 10,90

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam 1500mOBP
    1 Lucas Nieuweboer KAV Holland 4:01,46 3:57,29
    2 Marco Otten HAAS 4:04,26 4:00,00
    3 Robin Rietman De Liemers 4:05,33 3:59,00
    4 Michel Riemersma Triathlon 4:05,73 4:03,96
    5 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 4:06,06 3:59,00
    6 Rik Goethals Triathlon 4:06,44 3:59,45
    7 Gerrit Wolbers AV Lionitas 4:06,99 4:00,77
    8 Armin Gero Beus Duitsland 4:07,12 4:08,00
    9 Stefan Ritte Duitsland 4:07,29 4:08,00
    10 Rik Heijnen Helden 4:07,59 4:01,51
    11 Luuk Wijering HAAS 4:09,13 4:05,00
    12 Menno Wilhelm Driebergen-Rijsenburg 4:09,70 3:58,78
    13 David Vonk GACH 4:10,03 3:58,99
    14 Rik van Wijlick Venlo 4:13,78 4:07,97
    15 Joost de Kleuver Climax 4:17,52 4:16,74
    16 Ronald Poel DEM 4:18,15 4:20,00
    17 Mark Jansonius AV34 4:18,98 4:09,00
    18 Vincent Maalderink Zutphen 4:25,06 4:10,00
    19 Martijn Flipsen Atledo 4:35,99 4:28,00
    20 Wouter Stokkermans Atledo 4:37,87 4:25,00
    21 Ids Biemans HAAS 4:39,49 4:28,38
    22 Daan Van Hoof AVGM 4:39,72 4:27,00
    23 Daan Reijnen AV Wijchen 4:44,14 4:40,00
    24 Joran De Bie TRTL 4:48,69 4:40,00
    25 Juma Rajabeen Duitsland 4:54,10 4:35,00
    26 Doede Terluin AV NOP 5:11,67 5:15,00
    Stefan Timmermans AV34 DNS 4:45,00

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam 5000mOBP
    1 Ben Vriends Eindhoven 15:05,88 15:16,00
    2 Ben Souwen Eindhoven 15:12,65 15:12,00
    3 Niek den Exter SCSP 15:13,28 15:12,00
    4 Kamiel Jacobs HAAS 15:18,23 15:47,00
    5 Eduard Grob GACH 15:22,70 14:57,87
    6 Yoram Polak PAC 15:24,79 15:25,00
    7 Constant Huiszoon Triathlon 15:35,72 15:38,44
    8 Milan van der Meer HAAS 15:55,55 16:00,00
    9 Frank Heestermans De Steeg 15:56,87 15:44,00
    10 Marnix Langeveld Pijnenburg 15:59,96 15:50,00
    11 David Timp HAAS 16:07,38 15:50,00
    12 Jelle Jansen GACH 16:18,72 16:03,81
    13 Arne Jacobs ASTX 16:20,63 15:52,18
    14 Jan van der Gaag AV34 16:22,45 16:05,15
    15 Mathijs Weijkamp AL73 16:28,18 16:15,00
    16 Joey Hendriks HLLM 16:34,02 16:50,00
    17 Cris Wijnen Pallas `67 16:35,54 16:25,00
    18 Tim Janssen AV Cifla 16:38,52 16:03,00
    19 Tim van Rooij TRTL 16:48,42 17:13,22
    20 Mathijs Wiggers HLLM 17:02,32 17:00,00
    21 Sijbren Altena HAAS 17:21,73 17:42,00
    22 Dennis Koetsier AV34 17:46,52 17:32,00
    23 Milan Verheugen Arnhem 18:08,10 17:30,00
    24 Evert Dirksen VAV 18:35,09 ---
    25 Remy Ravenhorst VAV 18:35,17 19:00,00
    Sander Koot VAV DNS ---
    Stefan Timmermans AV34 DNS 16:05,00
    Alvin Severijn ARV Ilion DNF 15:50,00

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam DiscusOBP
    1 Patrick Zweekhorst Triathlon 40,78 41,00
    2 Niels Groot Spark 38,27 41,51
    3 Kick Hofman Nijmegen 28,14 ---
    4 Cas Maass...den Brink Nijmegen 26,05 ---

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

    # Naam SpeerOBP
    1 Cas Maass...den Brink Nijmegen 34,55 ---
    2 Alex van den Heuvel Altis 29,83 31,63
    3 Jelle ten Harkel TRTL 28,91 ---
    4 Kick Hofman Nijmegen 21,44 ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam HoogOBP
    1 Peter Siers Ciko `66 1,95 ---
    2 Julius Ediagbonya Ciko `66 1,90 ---

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Ver OBP
    1 Peter Siers Ciko `66 5,90 -0.6 m/s---
    2 Jonas Mars AV Phoenix 5,16 -0.6 m/s5,31
    3 Eric Castrop Utrecht 5,08 -1.0 m/s---
    4 Kick Hofman Nijmegen 3,82 -0.5 m/s---