Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 39
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Vrouwen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogVer
    251 Anna-Lena Arntz Duitsland 100m
    Ver
    100 meterVerspringen ---------
    254 Nikki Boon Flevo Delta 100m
    Speer
    Hoog
    100 meterSpeerwerpenHoogspringen --------
    257 Elisanne Buunk AVA `70 100m
    200m
    Ver
    100 meter200 meterVerspringen --------
    260 Romy Dannenburg AV Atverni 100m
    400m
    100 meter400 meter ---------
    267 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 100m
    Speer
    100 meterSpeerwerpen ---------
    268 Nadine van...en Hoogen PH 100m
    Speer
    100 meterSpeerwerpen ---------
    271 Rosella van Keulen VAV 100m
    100 meter ----------
    276 Evelyn Navarro Climax 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    284 Eline Schwietert Ciko `66 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    286 Rozemarijn Snijders Climax 100m
    400m
    100 meter400 meter ---------
    288 Jasmijn Timmer Climax 100m
    Ver
    100 meterVerspringen ---------
    294 Shannon Wempe Wenum Wiesel 100m
    100 meter ----------
    316 Mellani Goezinnen NEAV 1500m
    1500 meter ----------
    319 Celine van...erikhuize Climax 1500m
    1500 meter ----------
    322 Jonine Hofstra Invictus 1500m
    1500 meter ----------
    325 Fenne Janssen VRT 1500m
    1500 meter ----------
    332 Bridget Konings Ciko `66 1500m
    1500 meter ----------
    333 Myrthe Kouwenberg PH 1500m
    1500 meter ----------
    350 Tess van Randtwijk AV34 1500m
    1500 meter ----------
    353 Gabriela E Riebeek Almere `81 1500m
    1500 meter ----------
    360 Marene Scholtens AV Lionitas 1500m
    1500 meter ----------
    373 Sativa Wenker Ciko `66 1500m
    1500 meter ----------
    376 Elke Wijkmans AV Astylos 1500m
    1500 meter ----------
    381 Jasmijn van Wissen Ciko `66 1500m
    1500 meter ----------
    384 Jisze Diemer Climax 200m
    400m
    200 meter400 meter ---------
    389 Lotte Poelman Castricum 200m
    200 meter ----------
    390 Yasmine Abbes AV Cifla 400m
    400 meter ----------
    413 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 400m
    400 meter ----------
    455 Maartje va...en Kommer Castricum 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    460 Maartje va...osterhout AV34 5000m
    5000 meter ----------
    503 Lieke Hoogsteen AV Cifla 800m
    800 meter ----------
    506 Demi Konings Ciko `66 800m
    800 meter ----------
    513 Suzanne Libbers Groningen 800m
    800 meter ----------
    518 Sarah Peerik Hanzesport 800m
    800 meter ----------
    523 Britt Roos HAC `63 800m
    800 meter ----------
    526 Lotte van Schaik AV Atverni 800m
    800 meter ----------
    546 Jule Gipmann Duitsland Discus
    Kogel
    Speer
    Discuswerpen groep 1KogelstotenSpeerwerpen --------
    556 Denice Jacobs Scopias Discus
    Kogel
    Speer
    Discuswerpen groep 1KogelstotenSpeerwerpen --------
    568 Jule Reintjens Duitsland Kogel
    Kogelstoten ----------

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 1
    AV Astylos ASTL 1
    AV Atverni ATVN 2
    AV Castricum CSTR 2
    AV Cifla CFLA 2
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Lionitas LNTS 1
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV Wijchen WYCH 1
    AV Zuidwal ZDWL 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 2
    AVA `70 AV70 1
    Ciko `66 CIKO 5
    Climax CLMX 5
    Duitsland GER 3
    Groningen Groningen 1
    HAC `63 HC63 1
    Invictus INVC 1
    Prins Hendrik PH 2
    Scopias Atletiek SCPS 1
    VAV VAV 1
    Venloop Running Team VRT 1
    Wenum Wiesel Wenum Wiesel 1

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam 200m OBP
    1 Eline Schwietert Ciko `66 26,99 -0.4 m/s26,87
    2 Jisze Diemer Climax 28,12 -0.3 m/s29,00
    3 Evelyn Navarro Climax 28,21 -0.7 m/s28,78
    4 Maartje va...en Kommer Castricum 28,55 -0.7 m/s28,27
    5 Lotte Poelman Castricum 29,26 -0.7 m/s28,89
    Elisanne Buunk AVA `70 DNS 30,53

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

    # Naam 400mOBP
    1 Yasmine Abbes AV Cifla 59,41 57,00
    2 Rozemarijn Snijders Climax 59,51 57,99
    3 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 1:02,37 1:00,00
    4 Romy Dannenburg AV Atverni 1:06,51 ---
    Jisze Diemer Climax DNS 1:01,05

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam 800mOBP
    1 Sarah Peerik Hanzesport 2:11,55 2:09,00
    2 Britt Roos HAC `63 2:12,84 2:10,00
    3 Suzanne Libbers Groningen 2:21,78 2:11,50
    4 Lotte van Schaik AV Atverni 2:21,80 2:18,00
    5 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:28,58 2:28,00
    6 Demi Konings Ciko `66 2:40,53 2:30,00

    Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior B

    # Naam 5000mOBP
    1 Maartje va...osterhout AV34 21:22,47 21:39,00

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

    # Naam DiscusOBP
    1 Jule Gipmann Duitsland 40,43 38,25
    2 Denice Jacobs Scopias 35,41 37,00

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

    # Naam KogelOBP
    1 Jule Reintjens Duitsland 12,79 ---
    2 Jule Gipmann Duitsland 11,81 ---
    Denice Jacobs Scopias DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

    # Naam SpeerOBP
    1 Nikki Boon Flevo Delta 38,63 ---
    2 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 32,38 35,50
    3 Jule Gipmann Duitsland 31,86 ---
    4 Denice Jacobs Scopias 26,97 ---
    Nadine van...en Hoogen PH DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam HoogOBP
    1 Nikki Boon Flevo Delta 1,60 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Ver OBP
    1 Jasmijn Timmer Climax 4,35 +0.0 m/s4,40
    2 Elisanne Buunk AVA `70 4,32 +0.1 m/s4,52
    3 Anna-Lena Arntz Duitsland 4,12 -1.3 m/s4,88