Categorie 'Jongens Pupil A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 24
Categorie afkorting: JPA
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 1000 meter
  • Tijdschema 'Jongens Pupil A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:42 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    18:42u18:48u
    Jongens Pupil A
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 1000m
    400 Jop Gründmann AAV `36 1000m
    Kidsrun - 1000m
    401 Davey Ouwehand Rijnsoever 1000m
    Kidsrun - 1000m
    402 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 1000m
    Kidsrun - 1000m
    403 Milan van Holsteijn AV `40 1000m
    Kidsrun - 1000m
    404 Kealan Steba GACH 1000m
    Kidsrun - 1000m
    405 Floris Aleman Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    406 Twan van Andel Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    407 Manne Baan Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    408 Joep den Dulk Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    409 Steyn Engelse Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    410 Hidde Heijmans Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    411 Lieuwe Huizinga Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    412 Jasper Koning Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    413 Richard de Kort Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    414 Abel Molenaar Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    415 Tycho Muller Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    416 Sven Nederpel Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    417 Gerrit Overdevest Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    418 Ties van der Poel Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    419 Christiaan Schubert Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    420 Hidde Smout Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    421 Kasper Vletter Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    422 Taco de Widt Leiden 1000m
    Kidsrun - 1000m
    423 Quinten de Vos PAC 1000m
    Kidsrun - 1000m

    Verenigingen 'Jongens Pupil A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 1
    AV Rijnsoever RYNS 2
    AV `40 AV40 1
    GAC Hilversum GACH 1
    Leiden Atletiek LATL 18
    PAC PAC 1
  • 1000m
  • Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A

    # Naam ResOBP
    1 Quinten de Vos PAC 3:15,12 3:16,97
    2 Davey Ouwehand Rijnsoever 3:21,59 3:24,81
    3 Milan van Holsteijn AV `40 3:25,45 3:22,67
    4 Joep den Dulk Leiden 3:25,49 3:33,79
    5 Kealan Steba GACH 3:28,16 3:31,08
    6 Christiaan Schubert Leiden 3:30,24 ---
    7 Ties van der Poel Leiden 3:39,38 ---
    8 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 3:40,21 3:37,20
    9 Manne Baan Leiden 3:42,52 3:31,41
    10 Jop Gründmann AAV `36 3:43,29 3:49,00
    11 Abel Molenaar Leiden 3:50,23 4:06,00
    12 Kasper Vletter Leiden 3:54,32 ---
    13 Floris Aleman Leiden 4:03,40 4:00,00
    14 Hidde Smout Leiden 4:04,54 ---
    15 Twan van Andel Leiden 4:06,74 2:22,00
    16 Gerrit Overdevest Leiden 4:13,95 ---
    17 Sven Nederpel Leiden 4:15,10 4:21,00
    18 Jasper Koning Leiden 4:22,37 4:18,06
    19 Taco de Widt Leiden 4:27,01 ---
    20 Tycho Muller Leiden 4:36,15 ---
    21 Steyn Engelse Leiden 4:59,85 5:00,00
    22 Lieuwe Huizinga Leiden 5:12,92 ---
    Richard de Kort Leiden DNF 4:09,70
    Hidde Heijmans Leiden DNF ---