Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 106
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden
  • 1 x 400 meter horden
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m100mH400mHDiscusKogelHoogPolshoogVer
    280 Laura Boekel AAC 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    281 Keeley Heijdeman AAC Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    282 Bibi Lotte...der Horst AAC Discus
    Vsen - Discus ----------
    283 Beau Winnubst AAC 100m
    Vsen - 100...programma ----------
    284 Marijke Boogerd AAV `36 100m
    Vsen - 100...programma ----------
    285 Femke Bol Altis 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    286 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog ----------
    287 Ilse Kuijf ARV Ilion Hoog
    Vsen - Hoog ----------
    288 Nicole Schellekens ARV Ilion Hoog
    Vsen - Hoog ----------
    289 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog ----------
    290 Marije Doddema AV 1923 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    291 Janke Strijp AV 1923 100m
    100mH
    Vsen - 100...programmaVsen - 100...programma ---------
    292 Eva Bastmeijer AV Attila Ver
    Vsen en MjA - Ver ----------
    293 Iris Bastmeijer AV Attila 100m
    100mH
    Vsen - 100...programmaVsen - 100...programma ---------
    294 Tanita Hofmans AV Attila Hoog
    Vsen - Hoog ----------
    295 Natalie Puper AV Atverni Ver
    Vsen en MjA - Ver ----------
    296 Lieke van den Brink DVTR 100m
    Ver
    Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver ---------
    297 Jorieke Korenromp DVTR 100m
    400m
    Vsen - 100...programmaVsen - 400...programma ---------
    298 Emma Oosterwegel DVTR 100mH
    Ver
    Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver ---------
    299 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
    Vsen - 400...programma ----------
    300 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    301 Joyce Schumacher Flevo Delta 100mH
    Ver
    Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver ---------
    302 Fréderique Post AV Gouda 100m
    200m
    Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma ---------
    303 Kristen Niedrach AV Haarlem 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    304 Albertine Vermeer AV Haarlem 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    305 Sarah Peerik Hanzesport 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    306 Jessica Schilder AV Hera Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    307 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    308 Anke Zonderland AV Impala 400mH
    Vsen - 400...programma ----------
    309 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    310 Anna Roelofs AV Lycurgus 200m
    Vsen - 200...programma ----------
    311 Corinne Nugter AV NOP Discus
    Vsen - Discus ----------
    312 Linda Hurkmans AV NOVA Hoog
    Vsen - Hoog ----------
    313 Mariska Bun AV Phoenix 100m
    Vsen - 100...programma ----------
    314 Marit Dopheide AV Sprint 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    315 Myke van de Wiel AV Sprint 200m
    100mH
    Vsen - 200...programmaVsen - 100...programma ---------
    316 Anne van de Wiel AV Sprint 200m
    100mH
    Vsen - 200...programmaVsen - 100...programma ---------
    317 Kim Habets AV Unitas Discus
    ----------
    318 Nora Ritzen AV Unitas 800m
    400mH
    Vsen en Mj...programmaVsen - 400...programma ---------
    319 Sophie Klumper AV Zaanland 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    320 Melissa de Haan AV34 100mH
    Ver
    Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver ---------
    321 Marije van...unenstijn AV34 100m
    200m
    Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma ---------
    322 Bo Welgraaf AV34 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    323 Manon Depuydt Belgie 100m
    200m
    Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma ---------
    324 Aurélie de Rijk Belgie Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog ----------
    325 Margo Van Puyvelde Belgie 400mH
    Vsen - 400...programma ----------
    326 Alyxandria Treasure Canada Hoog
    Vsen - Hoog ----------
    327 Shurianty Mathilda CAV Energie 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    328 Benthe Konig Ciko `66 Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    329 Roos van Zwam Ciko `66 200m
    400m
    Vsen - 200...programmaVsen - 400...programma ---------
    330 Tabea Marie Kempe Duitsland 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    331 Hanna Meinikmann Duitsland Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    332 Julia Ritter Duitsland Discus
    Kogel
    Vsen - DiscusVsen - Kogel ---------
    333 Nina De Poorter Eindhoven Discus
    Vsen - Discus ----------
    334 Marissa Damink ASTX 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    335 Nele van den Broek GACH 100mH
    Hoog
    Vsen - 100...programmaVsen - Hoog ---------
    336 Evelien Hooijman GACH 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    337 Artemis Anastasiou Griekenland 200m
    Vsen - 200...programma ----------
    338 Jorinde van Klinken Groningen Discus
    Kogel
    Vsen - DiscusVsen - Kogel ---------
    339 Charlene Okken Groningen Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    340 Leonie van Vliet Groningen 100m
    200m
    Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma ---------
    341 Henderyke Wonink Groningen 400mH
    Vsen - 400...programma ----------
    342 Eveline Saalberg GVAC 200m
    Vsen - 200...programma ----------
    343 Janna van Burik Haag 400mH
    Vsen - 400...programma ----------
    344 Elsbeth Ciesluk Haag 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    345 Esther Dankwah Haag 100m
    Vsen - 100...programma ----------
    346 Dara Obot Haag Discus
    Vsen - Discus ----------
    347 Claudia Aernaudts HLLS Hoog
    Vsen - Hoog ----------
    348 Wassiliki ...xandridis HLLS Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    349 Imke Hanssen HLLS Hoog
    Vsen - Hoog ----------
    350 Anneloes de Roo Isala `96 100m
    100mH
    Vsen - 100...programmaVsen - 100...programma ---------
    351 Lydia van Dijk KAV Holland 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    352 Chimene F...o Azoungo Leiden 100m
    200m
    Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma ---------
    353 Amina Maatoug Leiden 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    354 Sacha Popping Leiden Discus
    Vsen - Discus ----------
    355 Sophie den Ouden MPM 100mH
    Vsen - 100...programma ----------
    356 Melissa Boekelman Nederland Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    357 Nadine Broersen Nederland Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    358 Roos van Elk Nederland 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    359 Madiea Ghafoor Nederland 100m
    200m
    Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma ---------
    360 Eva Hovenkamp Nederland 200m
    Vsen - 200...programma ----------
    361 Kim Rossen Nederland 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    362 Tessa van Schagen Nederland 200m
    Vsen - 200...programma ----------
    363 Naomi Sedney Nederland 100m
    200m
    Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma ---------
    364 Laura de Witte Nederland 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    365 Sanne Wolters Nederland 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    366 Sabrine Vels Nijmegen Ver
    Vsen en MjA - Ver ----------
    367 Julie Fr... Mathisen Noorwegen 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    368 Enid Duut PAC Discus
    Vsen - Discus ----------
    369 Kika van B...enegouwen Phanos 100m
    Ver
    Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver ---------
    370 Evelien Bos Phanos 100m
    200m
    Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma ---------
    371 Marlies van Haaren Phanos Hoog
    Vsen - Hoog ----------
    372 Rebecca Rijken Phanos 200m
    400mH
    Vsen - 200...programmaVsen - 400...programma ---------
    373 Chanté Samuel Phanos 100m
    100mH
    Hoog
    Vsen - 100...programmaVsen - 100...programmaVsen - Hoog --------
    374 Marije Wever Phanos 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    375 Lianne van Krieken PH 100m
    200m
    Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma ---------
    376 Stella Bolderheij Rotterdam 400m
    Ver
    Vsen - 400...programma ---------
    377 Meruska Eduarda Rotterdam Ver
    Vsen en MjA - Ver ----------
    378 Maruska Eduarda Rotterdam 400mH
    Vsen - 400...programma ----------
    379 Patricia Krolis Rotterdam 100m
    Ver
    Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver ---------
    380 Nargélis Statia Rotterdam 100m
    Vsen - 100...programma ----------
    381 Lieke Klaver SAV 100m
    200m
    Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma ---------
    382 Sabine Rutten VAV 800m
    Vsen en Mj...programma ----------
    383 Lisa Duffy Zweden 400m
    Vsen - 400...programma ----------
    384 Sofia Johnsson Zweden 400mH
    Vsen - 400...programma ----------
    385 Hanna Palmqvist Zweden 400mH
    Vsen - 400...programma ----------

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 4
    AAV `36 AV36 1
    Altis ALTS 1
    ARV Ilion ILIO 4
    AV 1923 AV23 2
    AV Attila ATTL 3
    AV Atverni ATVN 1
    AV Daventria 1906 DVTR 3
    AV De Spartaan SPTN 2
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Gouda GOUD 1
    AV Haarlem HRLM 2
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Hera HERA 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Lycurgus LYCG 2
    AV NOP NOP 1
    AV NOVA NOVA 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Sprint SPRN 3
    AV Unitas UNTS 2
    AV Zaanland ZNLD 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 3
    Belgie BEL 3
    Canada CAN 1
    CAV Energie ENRG 1
    Ciko `66 CIKO 2
    Duitsland GER 3
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    ESAV Asterix ASTX 1
    GAC Hilversum GACH 2
    Griekenland GRE 1
    Groningen Atletiek GRNG 4
    GVAC GVAC 1
    Haag Atletiek HAAG 4
    Hellas Utrecht HLLS 3
    Isala `96 ISLA 1
    KAV Holland KAVH 1
    Leiden Atletiek LATL 3
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    Nederland NED 10
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    Noorwegen NOR 1
    PAC PAC 1
    Phanos PHNS 6
    Prins Hendrik PH 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 5
    SAV SAV 1
    VAV VAV 1
    Zweden SWE 3

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Tessa van Schagen Nederland 23,34 +1.0 m/s23,29
    2 Marije van...unenstijn AV34 23,46 +1.0 m/s23,67
    3 Lieke Klaver SAV 23,62 +1.0 m/s23,84
    4 Manon Depuydt Belgie 23,73 +1.0 m/s23,60
    5 Anna Roelofs AV Lycurgus 23,95 +2.4 m/s24,10
    6 Leonie van Vliet Groningen 24,02 +1.0 m/s23,89
    7 Naomi Sedney Nederland 24,38 +1.0 m/s23,42
    8 Eveline Saalberg GVAC 24,64 +2.4 m/s24,92
    9 Lianne van Krieken PH 24,83 +2.4 m/s25,09
    10 Chimene F...o Azoungo Leiden 25,45 +2.4 m/s25,74
    11 Fréderique Post AV Gouda 25,77 +2.4 m/s25,95

    Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Chanté Samuel Phanos 13,90 +1.9 m/s14,19
    2 Emma Oosterwegel DVTR 14,21 +1.9 m/s14,08
    3 Anne van de Wiel AV Sprint 14,26 +1.9 m/s14,17
    4 Janke Strijp AV 1923 14,34 +1.9 m/s14,26
    5 Anneloes de Roo Isala `96 14,40 +1.9 m/s14,24
    6 Nele van den Broek GACH 14,42 +1.2 m/s14,77
    7 Joyce Schumacher Flevo Delta 14,65 +1.9 m/s14,40
    8 Melissa de Haan AV34 15,07 +1.2 m/s15,05
    9 Iris Bastmeijer AV Attila 15,56 +1.2 m/s15,25
    10 Myke van de Wiel AV Sprint 16,31 +1.9 m/s14,36
    11 Sophie den Ouden MPM 19,42 +1.2 m/s15,47

    Uitslagen 400 meter horden Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Margo Van Puyvelde Belgie 57,42 57,05
    2 Hanna Palmqvist Zweden 57,92 58,34
    3 Nora Ritzen AV Unitas 58,33 58,69
    4 Sofia Johnsson Zweden 59,99 58,50
    5 Maruska Eduarda Rotterdam 1:02,51 1:01,71
    6 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:04,78 1:03,57
    7 Janna van Burik Haag 1:05,18 1:04,84

    Uitslagen Discuswerpen Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Jorinde van Klinken Groningen X 46,65 X 49,49 56,67 X 56,67 59,02
    2 Corinne Nugter AV NOP 54,56 56,20 55,55 54,26 X X 56,20 60,02
    3 Julia Ritter Duitsland X 54,58 X X 54,41 54,22 54,58 58,19
    4 Enid Duut PAC 45,37 41,49 51,14 46,28 50,28 49,29 51,14 53,02
    5 Bibi Lotte...der Horst AAC 46,29 48,23 44,60 45,74 44,53 45,52 48,23 47,35
    6 Dara Obot Haag X 41,58 46,05 47,17 X 47,06 47,17 50,28
    7 Nina De Poorter Eindhoven X X X 45,18 46,72 41,98 46,72 50,32
    8 Sacha Popping Leiden 40,43 X 39,80 40,52 40,68 X 40,68 40,44

    Uitslagen Kogelstoten Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Melissa Boekelman Nederland 17,54 17,99 X 17,52 18,19 17,80 18,19 18,66
    2 Julia Ritter Duitsland X 15,59 16,05 15,87 16,08 15,65 16,08 17,24
    3 Benthe Konig Ciko `66 15,24 16,07 15,10 15,13 X 15,01 16,07 15,96
    4 Jorinde van Klinken Groningen 15,80 X 15,51 X X 14,95 15,80 17,05
    5 Hanna Meinikmann Duitsland X 15,11 X 14,96 15,48 15,78 15,78 17,39
    6 Jessica Schilder AV Hera 15,36 15,63 15,40 15,13 15,15 14,93 15,63 16,24
    7 Keeley Heijdeman AAC 11,34 13,70 14,13 X X 12,63 14,13 14,15
    8 Nadine Broersen Nederland 12,95 13,90 13,83 13,61 12,90 12,91 13,90 15,14
    9 Charlene Okken Groningen 13,87 X 13,59 13,87 15,06
    10 Wassiliki ...xandridis HLLS 13,01 12,95 12,47 13,01 12,99

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam 1.601.641.671.701.731.761.811.861.90ResOBP
    1 Alyxandria Treasure Canada O O O - O XO XO XXX 1,86 1,94
    2 Nele van den Broek GACH O O XO XO XXO XXX 1,73 1,71
    3 Linda Hurkmans AV NOVA XO XO XXO O XXO XXX 1,73 1,75
    4 Chanté Samuel Phanos O O XO XXX 1,67 1,73
    5 Tanita Hofmans AV Attila O O XXX 1,64 1,76
    6 Imke Hanssen HLLS O XO XXX 1,64 1,70
    7 Nicole Schellekens ARV Ilion XXO XXX 1,60 1,65
    Claudia Aernaudts HLLS XXX NM 1,73

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam 3.453.603.753.904.054.204.35ResOBP
    1 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion O O O XXO XXX 4,20 4,11
    2 Aurélie de Rijk Belgie O O XXX 4,05 4,30
    3 Thyra van Diemen ARV Ilion XXO XO XXX 3,60 3,85

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Kika van B...enegouwen Phanos 6,10 5,59 5,66 X 6,10 +1.6 m/s5,92
    2 Meruska Eduarda Rotterdam 5,47 5,75 5,90 5,47 5,87 5,75 5,90 +1.9 m/s5,84
    3 Patricia Krolis Rotterdam X 5,82 X 5,56 5,25 5,11 5,82 +1.7 m/s5,71
    4 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,80 X 5,71 5,60 X 5,70 5,80 +0.9 m/s5,96
    5 Eva Bastmeijer AV Attila X X 5,50 5,76 5,78 X 5,78 +1.3 m/s5,92
    6 Emma Oosterwegel DVTR 5,76 5,74 5,72 5,76 -1.3 m/s5,88
    7 Lieke van den Brink DVTR 5,60 5,45 5,66 5,75 X X 5,75 +1.7 m/s5,91
    8 Natalie Puper AV Atverni X 5,48 5,10 5,48 +1.4 m/s5,92
    9 Melissa de Haan AV34 5,41 5,27 X 5,41 +2.3 m/s5,51
    10 Sabrine Vels Nijmegen 5,23 5,37 5,37 5,37 +1.0 m/s5,45