Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 168
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 400 meter horden
  • 1 x 3000 meter steeple
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m400mH3000m SCDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
    112 Patrick Cronie AAC Kogel
    Msen - Kogel -----------
    113 Dennis Hemelaar AAC Kogel
    Msen - Kogel -----------
    114 Joeri van der Hooft AAC Ver
    Msen en JjA - Ver -----------
    115 Sven Poelmann AAC Kogel
    Msen - Kogel -----------
    116 Leon Versluijs AAC Speer
    Msen - Speer -----------
    117 Kevin Viezee AAC 800m
    Msen - 800...programma -----------
    118 Stefan de Vries AAC 400mH
    Msen - 400...programma -----------
    119 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 400m
    Msen - 400...programma -----------
    120 Nick Marsman ACO 800m
    Msen - 800...programma -----------
    121 Shaquille Bleecke Almere `81 Discus
    Kogel
    Msen - DiscusMsen - Kogel ----------
    122 Keitharo ...sterwolde Almere `81 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    123 Henrik Kok Altis 400m
    Msen - 400...programma -----------
    124 Stephan Dekker ARV Ilion Discus
    Msen - Discus -----------
    125 Hidde Van Eijk ARV Ilion 100m
    Msen - 100...programma -----------
    126 Pelle Gelderblom ARV Ilion 400m
    Msen - 400...programma -----------
    127 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog -----------
    128 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog -----------
    129 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog -----------
    130 Floris Aarts AV 1923 Speer
    Msen - Speer -----------
    131 Ezra Amokwandoh AV 1923 100m
    Msen - 100...programma -----------
    132 Rutger Bien AV 1923 100m
    Ver
    Msen - 100...programmaMsen en JjA - Ver ----------
    133 Levi Hazes AV 1923 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    134 Tim van der Heide AV 1923 Hoog
    Msen - Hoog -----------
    135 Bram van der Jagt AV 1923 400m
    Msen - 400...programma -----------
    136 Joshua Record AV 1923 Ver
    Msen en JjA - Ver -----------
    137 Julian Record AV 1923 Ver
    -----------
    138 Jon Schouwenaar AV 1923 400m
    Msen - 400...programma -----------
    139 Sawa Bezelev AV Athlos 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    140 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 100m
    Msen - 100...programma -----------
    141 Rodrigo Willy Broer DVTR 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    142 Tiemen Pulles DVTR 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    143 Yoeri Sterenberg DVTR 400m
    Msen - 400...programma -----------
    144 Hidde ter Woord DVTR Hoog
    Msen - Hoog -----------
    145 Léon Mak De Gemzen Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog -----------
    146 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 800m
    Msen - 800...programma -----------
    147 Ruud Noort De Spartaan Discus
    Msen - Discus -----------
    148 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400mH
    Msen - 400...programma -----------
    149 Niels Kok Flevo Delta 400m
    Msen - 400...programma -----------
    150 Sjoerd Dekker AV Haarlem 400m
    Msen - 400...programma -----------
    151 Vester Van...eijningen AV Haarlem 400m
    Msen - 400...programma -----------
    152 Stefan Scholte AV Haarlem 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    153 Jurgen Wielart AV Haarlem 800m
    Msen - 800...programma -----------
    154 Lars van Hoeven Heerenveen 800m
    Msen - 800...programma -----------
    155 Rodney Hoogterp AV Impala Ver
    -----------
    156 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 100m
    Msen - 100...programma -----------
    157 Jelmer van der Veen AV Lionitas 800m
    Msen - 800...programma -----------
    158 Thijs van den Dries AV Lycurgus 400m
    Msen - 400...programma -----------
    159 Remco Kramer AV Lycurgus 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    160 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    161 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    162 Menno Schouten AV Lycurgus 800m
    Msen - 800...programma -----------
    163 Bram Berkhout AV NOVA 400m
    Msen - 400...programma -----------
    164 Samuel Chapple Olympus `70 800m
    Msen - 800...programma -----------
    165 Tom de Gelder Olympus `70 800m
    Msen - 800...programma -----------
    166 Leon ten Klooster AV PEC 1910 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    167 Joris van Gool AV Spiridon 100m
    Msen - 100...programma -----------
    168 Dimitri Jonkers AV Sprint Speer
    Msen - Speer -----------
    169 Lennart de Looze Startbaan 400m
    Msen - 400...programma -----------
    170 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
    Msen - Hoog -----------
    171 Jochem Dobber AV Suomi 400m
    Msen - 400...programma -----------
    172 Jelle Venema AV Suomi 400m
    Msen - 400...programma -----------
    173 Twan Pormes AV Zaanland 800m
    Msen - 800...programma -----------
    174 Rik Taam AV Zaanland 100m
    Ver
    Msen - 100...programmaMsen en JjA - Ver ----------
    175 Daan Meyer AV34 Speer
    Msen - Speer -----------
    176 Alex van den Boom AV `47 Speer
    Msen - Speer -----------
    177 Dylan Owusu Belgie 400mH
    Msen - 400...programma -----------
    178 Bismark Boateng Canada 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    179 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
    Msen - 400...programma -----------
    180 Bouke van Belois Ciko `66 800m
    Msen - 800...programma -----------
    181 Tom Egbers Ciko `66 Speer
    -----------
    182 Christopher Koch Duitsland Kogel
    Msen - Kogel -----------
    183 Josh Pütz Duitsland 800m
    Msen - 800...programma -----------
    184 Kristo Galeta Estland Kogel
    Msen - Kogel -----------
    185 Emile Denecker Frankrijk Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog -----------
    186 Cas Lutz GACH 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    187 Shepherd Agbeko Ghana 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    188 Simon Blok Haag 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    189 Tino Claessens Haag 400m
    Msen - 400...programma -----------
    190 Tony van Diepen Haag 400m
    Msen - 400...programma -----------
    191 Maurik de Groot Haag 400mH
    Msen - 400...programma -----------
    192 Daniël Leyba Haag Hoog
    Msen - Hoog -----------
    193 Sander Pupella Haag 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    194 Evan de Schrijver Haag 400m
    Msen - 400...programma -----------
    195 Yunis abu Stitan Haag 800m
    Msen - 800...programma -----------
    196 Bas Uitbeijerse Haag 400m
    Msen - 400...programma -----------
    197 Erik van Vreumingen Haag Kogel
    Msen - Kogel -----------
    198 Jurriaan Wouters HLLS Speer
    Msen - Speer -----------
    199 Marius Wouters HLLS Hoog
    Msen - Hoog -----------
    200 Mark Jonker Isala `96 Speer
    Msen - Speer -----------
    201 Jelte Van Atten Leiden 800m
    Msen - 800...programma -----------
    202 Mathijs Dirks Leiden 400m
    Msen - 400...programma -----------
    203 Jamiro Elabeidi Leiden 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    204 Benjamin Janssen Leiden Discus
    Msen - Discus -----------
    205 Stijn van Weegberg Leiden 400m
    Msen - 400...programma -----------
    206 Seppe van t Westende Leiden 800m
    Msen - 800...programma -----------
    207 Thomas Zaw Leiden Discus
    Msen - Discus -----------
    208 Edgars Sumskis Letland 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    209 Jelmer Lenstra MPM 800m
    Msen - 800...programma -----------
    210 Terrence Agard Nederland 400m
    Msen - 400...programma -----------
    211 Taymir Burnet Nederland 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    212 Erik Cadee Nederland Discus
    Msen - Discus -----------
    213 Fabian Florant Nederland Ver
    Msen en JjA - Ver -----------
    214 Ignisious Gaisah Nederland Ver
    Msen en JjA - Ver -----------
    215 Hensley Paulina Nederland 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    216 Lars Timmerman Nederland Speer
    Msen - Speer -----------
    217 Jan Polman Nijmegen 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    218 Abduljaleel Hir Noorwegen 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    219 Abdurrahman Hir Noorwegen 800m
    Msen - 800...programma -----------
    220 Tom Erling Kårbø Noorwegen 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    221 Ingar Kiplesund Noorwegen Ver
    Msen en JjA - Ver -----------
    222 Christoph Sander Oostenrijk 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    223 Marijn van den Born PAC Discus
    Kogel
    Msen - DiscusMsen - Kogel ----------
    224 Shaquille ...manuelson PAC Discus
    Msen - Discus -----------
    225 Bram Ruissen PAC Ver
    Msen en JjA - Ver -----------
    226 Gennaro Biswane Phanos 100m
    Msen - 100...programma -----------
    227 Kaj Emanuel Phanos 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    228 Méron Gysbertha Phanos 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    229 Caspar Hattink Phanos Discus
    Msen - Discus -----------
    230 Calvin Hoogland Phanos 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    231 Daniel de Looze Phanos 800m
    Msen - 800...programma -----------
    232 Maarten Ottenhoff Phanos 800m
    400mH
    Msen - 800...programmaMsen - 400...programma ----------
    233 Cain Rutgers Phanos 800m
    Msen - 800...programma -----------
    234 Luuk Wagenaar Phanos 800m
    Msen - 800...programma -----------
    235 Peter Wolters Phanos 400m
    Msen - 400...programma -----------
    236 Hubert Chmielak Polen Speer
    Msen - Speer -----------
    237 Cyprian Mrzyglod Polen Speer
    Msen - Speer -----------
    238 Pim van Bakel PH 200m
    Msen - 200...programma -----------
    239 Jan Janssen PH Ver
    Msen en JjA - Ver -----------
    240 Pim Jehee PH Ver
    -----------
    241 Koen Koenders PH Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog -----------
    242 Martijn Meijer PH 800m
    400mH
    Msen - 800...programmaMsen - 400...programma ----------
    243 Jakob Pütz PH Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog -----------
    244 Dudly Boeldak Rotterdam Ver
    Msen en JjA - Ver -----------
    245 Noah Chokri Rotterdam Ver
    Msen en JjA - Ver -----------
    246 Arjan Dekkers Rotterdam Speer
    -----------
    247 Christopher Garia Rotterdam 100m
    Msen - 100...programma -----------
    248 Remco Goetheer Rotterdam Kogel
    Msen - Kogel -----------
    249 Jim Van Gorkum Rotterdam 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    250 Shaquille Haverkamp Rotterdam 100m
    Msen - 100...programma -----------
    251 Dimitri Juliet Rotterdam 100m
    Msen - 100...programma -----------
    252 Rachmil van Lamoen Rotterdam 100m
    Msen - 100...programma -----------
    253 Koen van der Meijden Rotterdam 800m
    Msen - 800...programma -----------
    254 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
    Msen - 400...programma -----------
    255 Rayen Rojer Rotterdam 200m
    Msen - 200...programma -----------
    256 Chanelton Schmidt Rotterdam 400m
    Msen - 400...programma -----------
    257 Ruben de Vries Rotterdam 200m
    Msen - 200...programma -----------
    258 Dominique Zwiep Rotterdam 100m
    Msen - 100...programma -----------
    259 Imram Kamara SLE 400m
    Msen - 400...programma -----------
    260 Sven van Merode Spado Hoog
    Msen - Hoog -----------
    261 Jeffrey Vanan Suriname 100m
    200m
    Msen - 100...programmaMsen - 200...programma ----------
    262 Stef van der Schaaf VAV 400mH
    Msen - 400...programma -----------
    263 Erwin de Vor VAV Hoog
    Msen - Hoog -----------
    264 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
    Msen en Vs... Polshoog -----------
    265 Edward Dodd GBR 800m
    Msen - 800...programma -----------
    266 Theo Etienne GBR 100m
    Msen - 100...programma -----------
    267 Jonathan Hopkins GBR 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    268 Kristian Jones GBR 200m
    Msen - 200...programma -----------
    269 Scott Lincoln GBR Kogel
    Msen - Kogel -----------
    270 Douglas Musson GBR 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    271 Michael Parry GBR 800m
    Msen - 800...programma -----------
    272 Ieuan Thomas GBR 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    273 Rabah Yousef GBR 400m
    Msen - 400...programma -----------
    274 Lars Dirkzwager Zeeland Hoog
    Msen - Hoog -----------
    275 Koen Jansen TRTL 800m
    Msen - 800...programma -----------
    276 Thapelo Phora Zuid-Afrika 400m
    Msen - 400...programma -----------
    277 Siboniso Soldaka Zuid-Afrika 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    278 Emil Blomberg Zweden 3000m SC
    Msen - 300...programma -----------
    279 Wictor Petterson Zweden Kogel
    Msen - Kogel -----------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 7
    AAV `36 AV36 1
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Almere `81 AM81 2
    Altis ALTS 1
    ARV Ilion ILIO 6
    AV 1923 AV23 9
    AV Athlos ATLS 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV Daventria 1906 DVTR 4
    AV De Gemzen GMZN 1
    AV De Spartaan SPTN 3
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Haarlem HRLM 4
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Jahn II JAHN 1
    AV Lionitas LNTS 1
    AV Lycurgus LYCG 5
    AV NOVA NOVA 1
    AV Olympus `70 OL70 2
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Startbaan STBN 2
    AV Suomi SOMI 2
    AV Zaanland ZNLD 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    AV `47 AV47 1
    Belgie BEL 1
    Canada CAN 1
    CAV Energie ENRG 1
    Ciko `66 CIKO 2
    Duitsland GER 2
    Estland EST 1
    Frankrijk FRA 1
    GAC Hilversum GACH 1
    Ghana GHA 1
    Haag Atletiek HAAG 10
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Isala `96 ISLA 1
    Leiden Atletiek LATL 7
    Letland LAT 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    Nederland NED 7
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    Noorwegen NOR 4
    Oostenrijk AUT 1
    PAC PAC 3
    Phanos PHNS 10
    Polen POL 2
    Prins Hendrik PH 6
    Rotterdam Atletiek RDAM 15
    Sierra Leone SLE 1
    Spado SPDO 1
    Suriname SUR 1
    VAV VAV 3
    Verenigd Koninkrijk GBR 9
    Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
    WAV Tartletos TRTL 1
    Zuid-Afrika RSA 2
    Zweden SWE 2

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Hensley Paulina Nederland 10,29 +1.7 m/s10,27
    2 Christopher Garia Rotterdam 10,34 +1.7 m/s10,29
    3 Taymir Burnet Nederland 10,35 +1.7 m/s10,38
    4 Theo Etienne GBR 10,41 +1.7 m/s10,23
    5 Bismark Boateng Canada 10,42 +1.7 m/s10,14
    6 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,62 +1.7 m/s10,54
    7 Hidde Van Eijk ARV Ilion 10,66 +0.3 m/s10,95
    8 Dominique Zwiep Rotterdam 10,68 +1.6 m/s10,71
    9 Jamiro Elabeidi Leiden 10,71 +1.6 m/s10,67
    10 Méron Gysbertha Phanos 10,77 +1.6 m/s10,62
    11 Shepherd Agbeko Ghana 10,78 +1.6 m/s10,67
    12 Keitharo ...sterwolde Almere `81 10,81 +0.3 m/s10,78
    13 Rachmil van Lamoen Rotterdam 10,84 +1.6 m/s10,62
    14 Rodrigo Willy Broer DVTR 10,87 +1.7 m/s10,58
    15 Calvin Hoogland Phanos 10,87 +0.3 m/s10,81
    16 Gennaro Biswane Phanos 10,87 +2.8 m/s11,12
    16 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 10,87 +2.8 m/s11,08
    18 Rik Taam AV Zaanland 10,88 +0.3 m/s10,87
    19 Jim Van Gorkum Rotterdam 10,89 +1.6 m/s10,77
    20 Sander Pupella Haag 10,94 +0.3 m/s10,97
    21 Simon Blok Haag 10,96 +1.6 m/s10,77
    22 Sawa Bezelev AV Athlos 11,03 +0.3 m/s10,98
    23 Rutger Bien AV 1923 11,07 +2.8 m/s11,09
    24 Levi Hazes AV 1923 11,08 +0.3 m/s10,84
    25 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,10 +2.8 m/s11,18
    26 Kaj Emanuel Phanos 11,17 +2.8 m/s11,27
    27 Tiemen Pulles DVTR 11,19 +2.8 m/s11,45
    28 Jan Polman Nijmegen 11,43 +2.8 m/s11,44
    Jeffrey Vanan Suriname DNS 10,33

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Hensley Paulina Nederland 20,68 +3.3 m/s20,75
    2 Taymir Burnet Nederland 20,92 +3.3 m/s20,70
    3 Bismark Boateng Canada 21,07 +3.3 m/s20,76
    4 Jeffrey Vanan Suriname 21,10 +3.3 m/s20,97
    5 Kristian Jones GBR 21,15 +3.3 m/s21,19
    6 Shepherd Agbeko Ghana 21,36 +3.3 m/s20,94
    7 Rayen Rojer Rotterdam 21,70 +0.0 m/s21,65
    8 Jamiro Elabeidi Leiden 21,77 +0.0 m/s21,71
    9 Rodrigo Willy Broer DVTR 21,79 +3.3 m/s21,50
    10 Sander Pupella Haag 21,82 +3.3 m/s21,51
    11 Sawa Bezelev AV Athlos 21,85 +0.0 m/s21,82
    12 Keitharo ...sterwolde Almere `81 21,92 +0.0 m/s22,09
    13 Méron Gysbertha Phanos 21,94 +0.0 m/s21,79
    14 Jim Van Gorkum Rotterdam 22,05 +0.0 m/s21,94
    15 Simon Blok Haag 22,13 +0.0 m/s21,65
    16 Pim van Bakel PH 22,25 +0.0 m/s22,15
    17 Calvin Hoogland Phanos 22,31 +0.4 m/s22,50
    18 Levi Hazes AV 1923 22,51 +0.4 m/s22,28
    19 Tiemen Pulles DVTR 22,62 +0.4 m/s22,98
    20 Kaj Emanuel Phanos 22,68 +0.4 m/s22,74
    21 Ruben de Vries Rotterdam 22,84 +0.4 m/s22,72
    22 Jan Polman Nijmegen 23,33 +0.4 m/s22,94

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Thapelo Phora Zuid-Afrika 46,04 45,35
    2 Rabah Yousef GBR 46,52 45,58
    3 Tony van Diepen Haag 47,54 46,43
    4 Terrence Agard Nederland 48,44 46,57
    5 Mathijs Dirks Leiden 48,74 47,69
    6 Anthony Rasmijn Rotterdam 48,78 47,73
    7 Jelle Venema AV Suomi 48,86 48,20
    8 Evan de Schrijver Haag 49,08 50,01
    9 Henrik Kok Altis 49,60 49,64
    10 Vester Van...eijningen AV Haarlem 49,63 49,08
    11 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 49,95 49,22
    12 Pelle Gelderblom ARV Ilion 50,05 49,73
    13 Peter Wolters Phanos 50,05 49,53
    14 Thijs van den Dries AV Lycurgus 50,39 49,94
    15 Tino Claessens Haag 50,55 50,02
    16 Lennart de Looze Startbaan 50,63 50,62
    17 Imram Kamara SLE 50,73 47,30
    18 Sjoerd Dekker AV Haarlem 50,90 49,12
    19 Bram Berkhout AV NOVA 50,92 50,24
    20 Guido de Bruijn CAV Energie 50,98 49,53
    21 Bram van der Jagt AV 1923 51,32 49,73
    22 Stijn van Weegberg Leiden 51,34 50,58

    Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Dylan Owusu Belgie 52,38 50,94
    2 Martijn Meijer PH 52,95 51,57
    3 Stef van der Schaaf VAV 53,08 51,68
    4 Maurik de Groot Haag 54,24 54,62
    5 Maarten Ottenhoff Phanos 54,38 53,90
    6 Jurgen van der Zwet De Spartaan 54,91 54,18
    7 Stefan de Vries AAC 57,74 55,39

    Uitslagen 3000 meter steeple Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Tom Erling Kårbø Noorwegen 8:29,41 8:34,19
    2 Ieuan Thomas GBR 8:30,16 8:33,59
    3 Jonathan Hopkins GBR 8:31,98 8:30,52
    4 Emil Blomberg Zweden 8:36,84 8:32,27
    5 Douglas Musson GBR 8:55,31 8:38,60
    6 Abduljaleel Hir Noorwegen 9:01,75 9:13,24
    7 Christoph Sander Oostenrijk 9:11,33 9:09,94
    8 Cas Lutz GACH 9:16,81 9:21,81
    9 Remco Kramer AV Lycurgus 9:54,27 9:44,79
    Edgars Sumskis Letland DNF 8:51,96

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Erik Cadee Nederland 59,22 X 58,38 63,56 60,42 - 63,56 64,93
    2 Caspar Hattink Phanos 56,84 57,35 57,77 58,08 58,29 X 58,29 58,51
    3 Stephan Dekker ARV Ilion 54,55 55,13 56,64 54,10 55,06 54,13 56,64 56,52
    4 Shaquille ...manuelson PAC X X 43,92 49,35 49,12 X 49,35 54,43
    5 Marijn van den Born PAC 48,57 X X 45,31 X X 48,57 47,71
    6 Thomas Zaw Leiden 46,24 46,09 X 46,92 46,85 46,59 46,92 47,91
    7 Shaquille Bleecke Almere `81 X X 45,21 X X 40,27 45,21 44,16
    8 Ruud Noort De Spartaan 41,69 X 41,18 44,12 X 44,50 44,50 49,53
    9 Benjamin Janssen Leiden 38,47 40,73 40,83 40,83 41,37

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Patrick Cronie AAC X 19,26 19,51 18,75 19,48 18,77 19,51 18,78
    2 Kristo Galeta Estland 19,25 19,22 X X X 18,91 19,25 19,87
    3 Wictor Petterson Zweden 18,15 18,85 18,90 18,48 18,70 19,25 19,25 19,44
    4 Scott Lincoln GBR 18,11 17,40 17,57 17,88 17,89 17,78 18,11 19,00
    5 Remco Goetheer Rotterdam 16,91 17,90 17,70 X X X 17,90 18,07
    6 Sven Poelmann AAC X 16,74 16,65 17,75 16,98 17,70 17,75 16,12
    7 Erik van Vreumingen Haag 16,68 16,89 16,95 16,61 X 16,97 16,97 16,84
    8 Marijn van den Born PAC 16,71 16,34 16,70 16,07 X 16,52 16,71 16,60
    9 Christopher Koch Duitsland 15,34 15,56 X 15,56 16,95
    10 Dennis Hemelaar AAC 14,27 14,71 15,18 15,18 15,10
    Shaquille Bleecke Almere `81 X X X NM 16,29

    Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Cyprian Mrzyglod Polen 75,63 X 75,05 74,77 X 79,40 79,40 80,70
    2 Hubert Chmielak Polen 75,28 73,87 70,38 X 75,28 74,68 75,28 82,58
    3 Daan Meyer AV34 72,20 71,23 X 70,05 X 70,00 72,20 77,49
    4 Lars Timmerman Nederland 68,50 70,35 X X 69,50 69,87 70,35 79,59
    5 Jurriaan Wouters HLLS X 66,96 65,24 65,47 X 67,23 67,23 73,56
    6 Mark Jonker Isala `96 62,67 63,11 X 64,27 63,21 63,81 64,27 66,01
    7 Dimitri Jonkers AV Sprint X X 62,56 X X 57,46 62,56 65,54
    8 Alex van den Boom AV `47 53,72 59,24 X X X X 59,24 67,29
    9 Leon Versluijs AAC 56,45 55,08 55,32 56,45 65,89
    10 Floris Aarts AV 1923 54,89 55,75 52,35 55,75 58,67

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam 1.801.841.881.911.941.972.002.032.052.072.12ResOBP
    1 Marius Wouters HLLS O - XO O XO XXX 2,07 2,10
    2 Hidde ter Woord DVTR O O XO X- XX 2,03 2,04
    3 Daniël Leyba Haag O O - XXO XO X- XX 1,97 1,98
    4 Tim van der Heide AV 1923 O O O XXO XXX 1,91 1,92
    5 Lars Dirkzwager Zeeland O O XO XXX 1,88 1,90
    6 Erwin de Vor VAV XXO - XXX 1,88 2,00
    7 Jelle Schijfsma Startbaan XXO O XXX 1,84 1,86
    Sven van Merode Spado XXX NM 2,16

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

    # Naam 4.054.204.354.504.654.804.955.105.305.505.605.705.80ResOBP
    1 Rutger Koppelaar ARV Ilion O O O O XXX 5,70 5,65
    2 Emile Denecker Frankrijk XO O XXO XXX 5,30 5,50
    3 Koen Koenders PH XO O O XXX 4,95 4,90
    4 Timo de Water ARV Ilion XO XXX 4,80 5,21
    5 Léon Mak De Gemzen O XO XXX 4,65 5,01
    6 Koen Stapel ARV Ilion XO XXX 4,50 4,90
    7 Maurits van der Ziel VAV XO XXO O XXX 4,35 4,30
    Jakob Pütz PH XXX NM 4,60

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Ignisious Gaisah Nederland X 7,41 7,62 X 7,41 7,41 7,62 +1.3 m/s8,43
    2 Dudly Boeldak Rotterdam 7,43 X X 6,08 7,26 X 7,43 +3.2 m/s7,48
    3 Ingar Kiplesund Noorwegen 5,75 7,16 7,27 X X 7,10 7,27 +1.7 m/s7,76
    4 Rik Taam AV Zaanland X 5,49 6,62 5,10 7,01 X 7,01 +1.1 m/s7,05
    5 Joeri van der Hooft AAC 6,94 6,78 6,74 X 6,93 X 6,94 +3.0 m/s7,38
    6 Joshua Record AV 1923 X 6,85 6,92 6,80 X 6,77 6,92 +0.9 m/s6,93
    7 Jan Janssen PH 6,39 X 6,55 6,80 6,84 6,63 6,84 +1.5 m/s7,11
    8 Noah Chokri Rotterdam 6,62 6,71 6,82 5,11 5,30 5,64 6,82 +1.3 m/s7,02
    9 Bram Ruissen PAC 6,42 6,50 X 6,50 7,01
    10 Rutger Bien AV 1923 6,46 5,41 X 6,46 +0.7 m/s6,88
    Fabian Florant Nederland X NM 7,69
    Julian Record AV 1923 --- 6,80