Atleten 'Meisjes Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m200m400m800m1500m5000m400mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
313 Elke Wijkmans AV Astylos 1500m
1500 meter - ------------
314 Anna Oosterwegel DVTR 400m
400 meter - ------------
315 Linde Augustinus De Gemzen Speer
Hoog
SpeerwerpenHoogspringen - -----------
316 Iris Reurink De Gemzen 100m
200m
100 meter200 meter - -----------
317 Merel Buijs AV Wijchen Meerkamp
Werpmeerkamp a -------------
318 Imke Verstraaten AV Wijchen Meerkamp
Werpmeerkamp a -------------
319 Lianne Holtermann Ciko `66 100m
200m
100 meter200 meter - -----------
320 Jisze Diemer Climax 400m
400 meter - ------------
321 Evelyn Navarro Climax 400m
400 meter - ------------
322 Julia Baum Duitsland 400mH
Ver
400 meter hordenVerspringen - -----------
323 Melanie Bollendonk Duitsland 100m
Kogel
Hoog
Ver
100 meterKogelstotenHoogspringenVerspringen - ---------
324 Pauline Jockweg Duitsland 100m
Ver
100 meterVerspringen - -----------
325 Lina Marie Kaets Duitsland 100m
Kogel
Ver
100 meterKogelstotenVerspringen - ----------
326 Maike Lü...Glanemann Duitsland 100m
Hoog
100 meterHoogspringen - -----------
327 Selina Leck Duitsland 100m
Kogel
Ver
100 meterKogelstotenVerspringen - ----------
328 Paula Opgenhoff Duitsland 100m
200m
Ver
100 meter200 meterVerspringen - ----------
329 Julika Peters Duitsland Kogel
Hoog
Ver
KogelstotenHoogspringenVerspringen - ----------
330 Suzanne Libbers Groningen 400m
400 meter - ------------
331 Sara Mina Saberi Groningen 200m
400m
200 meter400 meter - -----------
332 Marjolein Klaren MPM Speer
Polshoog
SpeerwerpenPolsstokhoogspringen - -----------
333 Nastia Kimel Nijmegen 200m
200 meter - ------------
334 Roos Spierings Nijmegen Polshoog
Ver
PolsstokhoogspringenVerspringen - -----------
335 Noor Stapel Nijmegen Kogel
Ver
KogelstotenVerspringen - -----------
336 Milou Dirks PH 100m
Kogel
100 meterKogelstoten - -----------
337 Nadine van...en Hoogen PH 100m
Kogel
100 meterKogelstoten - -----------
338 Laura van Langen SAV 1500m
1500 meter - ------------
339 Jill Wanten Swift 1500m
1500 meter - ------------

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV Astylos ASTL 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Gemzen GMZN 2
AV Wijchen WYCH 2
Ciko `66 CIKO 1
Climax CLMX 2
Duitsland GER 8
Groningen Atletiek GRNG 1
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 3
Prins Hendrik PH 2
SAV SAV 1
Swift Atletiek SWFT 1

Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior B

# Naam DiscusKogelSpeerPunten totaal
1 Imke Verstraaten AV Wijchen 17,03 7,26 25,70 972
2 Merel Buijs AV Wijchen NM 7,05 20,78 641

Uitslagen Meerkamp Discuswerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Imke Verstraaten AV Wijchen 17,03 ---
Merel Buijs AV Wijchen NM ---

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Imke Verstraaten AV Wijchen 7,26 ---
2 Merel Buijs AV Wijchen 7,05 ---

Uitslagen Meerkamp Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam P1P2ResOBP
1 Imke Verstraaten AV Wijchen X 25,70 25,70 ---
2 Merel Buijs AV Wijchen 16,16 20,78 20,78 ---

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Paula Opgenhoff Duitsland 12,62 +0.5 m/s12,67
2 Lianne Holtermann Ciko `66 12,98 +0.8 m/s13,07
3 Iris Reurink De Gemzen 13,33 +0.8 m/s13,26
4 Lina Marie Kaets Duitsland 13,51 +0.8 m/s13,05
5 Milou Dirks PH 13,56 +0.8 m/s---
6 Selina Leck Duitsland 13,99 +0.8 m/s---
7 Melanie Bollendonk Duitsland 14,45 +0.8 m/s---
8 Nadine van...en Hoogen PH 14,79 +0.8 m/s---
9 Maike Lü...Glanemann Duitsland 14,98 +0.8 m/s---
Pauline Jockweg Duitsland DNS 12,56

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Paula Opgenhoff Duitsland 26,24 +1.6 m/s---
2 Lianne Holtermann Ciko `66 26,57 +0.2 m/s26,00
3 Iris Reurink De Gemzen 27,86 +0.8 m/s27,28
4 Sara Mina Saberi Groningen 27,94 +0.8 m/s28,50
5 Nastia Kimel Nijmegen 28,71 +1.6 m/s---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Suzanne Libbers Groningen 1:00,28 56,52
2 Anna Oosterwegel DVTR 1:01,29 1:00,57
3 Jisze Diemer Climax 1:02,22 1:03,00
4 Sara Mina Saberi Groningen 1:02,27 1:02,00
5 Evelyn Navarro Climax 1:03,10 1:03,00

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Laura van Langen SAV 4:52,84 4:41,71
2 Jill Wanten Swift 5:22,04 5:05,02
3 Elke Wijkmans AV Astylos 5:22,50 5:24,00

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Julia Baum Duitsland 1:13,32 ---

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam P1P2ResOBP
1 Linde Augustinus De Gemzen 31,28 31,28 ---
2 Marjolein Klaren MPM 24,37 24,37 30,00

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 0.00ResOBP
1 Julika Peters Duitsland 1,40 ---
1 Melanie Bollendonk Duitsland 1,40 ---
3 Linde Augustinus De Gemzen 1,35 ---
4 Maike Lü...Glanemann Duitsland 1,10 ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Marjolein Klaren MPM 2,90 3,00
2 Roos Spierings Nijmegen 2,10 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Noor Stapel Nijmegen 4,71 -1.8 m/s4,86
2 Lina Marie Kaets Duitsland 4,56 -1.0 m/s5,21
3 Julia Baum Duitsland 4,51 -4.0 m/s---
4 Julika Peters Duitsland 4,16 -2.3 m/s---
5 Roos Spierings Nijmegen 4,00 -0.2 m/s---
6 Selina Leck Duitsland 3,84 -1.7 m/s---
7 Melanie Bollendonk Duitsland 3,77 -1.6 m/s---
8 Paula Opgenhoff Duitsland 3,57 -2.6 m/s5,12
Pauline Jockweg Duitsland DNS 5,79