Categorie 'Senioren vrouwen'

Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m400m800m100mH100mH400mHDiscusKogelSpeerKogelHoogPolshoogVer
258 Laura Boekel AAC 800m
Vsen - 800m A serie ------------
259 Keeley Heijdeman AAC Kogel
Vsen - Kogel ------------
260 Bibi Lotte...der Horst AAC Discus
Vsen - Discus ------------
261 Sophie Jebose AAC Polshoog
Ver
Vsen - Polshoog -----------
262 Priscilla ... Oorschot AAC Ver
------------
263 Jinke van der Sluis AAC 150m
Ver
Vsen - 150m CD serie -----------
264 Julia Wolbink AAC Discus
Vsen - Discus ------------
265 Marijke Boogerd AAV `36 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
266 Dagmar Smid AAV `36 800m
Vsen - 800m A serie ------------
267 Femke Bol Altis 150m
400m
Vsen - 150m AB serieVsen - 400m A serie -----------
268 Annemarie Slangewal Altis 800m
Vsen - 800m A serie ------------
269 Sterre De Booy ARV Ilion Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
270 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
271 Mandy van der Eijk ARV Ilion Hoog
Vsen - Hoog ------------
272 Ilse Kuijf ARV Ilion Hoog
Vsen - Hoog ------------
273 Zoe Sedney ARV Ilion 100mH
MJun - 100mH ------------
274 Karlien Sleper ARV Ilion Speer
Vsen - Speer ------------
275 Christel van Rooy Maastricht 400m
Vsen - 400m A serie ------------
276 Marije Doddema AV 1923 800m
Vsen - 800m A serie ------------
277 Anna Goede AV 1923 Discus
Vsen - Discus ------------
278 Janke Strijp AV 1923 100mH
Vsen - 100mH ------------
279 Tara Yoro AV 1923 Ver
------------
280 Veerle van...er Meulen ATOP Discus
Vsen - Discus ------------
281 Jonne Walstra AV Atos 400m
Vsen - 400m A serie ------------
282 Madelon Werkhoven AV Atos 150m
Ver
Vsen - 150m CD serieVsen - Ver -----------
283 Tanita Hofmans AV Attila Hoog
Vsen - Hoog ------------
284 Natalie Puper AV Atverni Ver
Vsen - Ver ------------
285 Ilse Kamphuis Castricum 800m
Vsen - 800m A serie ------------
286 Imogen Beard Clytoneus Speer
Vsen - Speer ------------
287 Eefje Boons DVTR 150m
100mH
Vsen - 150m AB serieVsen - 100mH -----------
288 Lieke van den Brink DVTR 150m
Speer
Ver
Vsen - 150m AB serieVsen - SpeerVsen - Ver ----------
289 Danique de Haan DVTR 150m
100mH
Ver
Vsen - 150m CD serieVsen - 100mHVsen - Ver ----------
290 Jorieke Korenromp DVTR 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
291 Lynn van Zijl DVTR 150m
100mH
Kogel
Speer
Hoog
Ver
Vsen - 150m CD serieVsen - KogelVsen - Ver -------
292 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
Vsen - 400mH ------------
293 Fleur Schouten-G De Spartaan Ver
Vsen - Ver ------------
294 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
Vsen - 400m BC serie ------------
295 Eline Runderkamp AV Edam 800m
------------
296 Joyce Schumacher Flevo Delta Ver
Vsen - Ver ------------
297 Kristen Niedrach AV Haarlem 800m
Vsen - 800m A serie ------------
298 Albertine Vermeer AV Haarlem 400m
Vsen - 400m BC serie ------------
299 Sarah Peerik Hanzesport 800m
------------
300 Jessica Schilder AV Hera Kogel
Vsen - Kogel ------------
301 Fleur Jong Hollandia 150m
Vsen - 150m CD serie ------------
302 Floortje van Kampen AV Hylas 400m
Vsen - 400m BC serie ------------
303 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
Vsen - 800m A serie ------------
304 Lieve Eising AV Lycurgus 800m
Vsen - 800m A serie ------------
305 Eva Jaarsma AV Lycurgus Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
306 Lisanne Schol AV Lycurgus Speer
Vsen - Speer ------------
307 Maayke Tjin A-Lim NEAV 150m
100mH
Vsen - 150m AB serieVsen - 100mH -----------
308 Rianne Beuling AV NOP 100mH
Vsen - 100mH ------------
309 Corinne Nugter AV NOP Discus
Vsen - Discus ------------
310 Linda Hurkmans AV NOVA Hoog
Vsen - Hoog ------------
311 Emma Dekker Olympus `70 800m
Vsen - 800m A serie ------------
312 Anne Knijnenburg AV Oss `78 800m
400mH
Vsen - 800m A serieVsen - 400mH -----------
313 Sarah van Beilen AV PEC 1910 100mH
Hoog
MJun - 100mHVsen - Hoog -----------
314 Marit Dopheide AV Sprint 400m
Vsen - 400m A serie ------------
315 Anouk Vetter AV Sprint 150m
100mH
Kogel
Vsen - 150m AB serieVsen - 100mHVsen - Kogel ----------
316 Nienke Madderom AV Trias 100mH
MJun - 100mH ------------
317 Britt Ummels AV Unitas 800m
Vsen - 800m A serie ------------
318 Marijke Esselink AVA `70 Speer
Ver
Vsen - SpeerVsen - Ver -----------
319 Feline Molenaar Avantri 400mH
Vsen - 400mH ------------
320 Lynn Beck Belgie 100mH
MJun - 100mH ------------
321 Shurianty Mathilda CAV Energie 400m
Vsen - 400m BC serie ------------
322 Benthe König Ciko `66 Kogel
Vsen - Kogel ------------
323 Roos van Zwam Ciko `66 150m
400m
Vsen - 150m CD serieVsen - 400m A serie -----------
324 Danien ten Berge SPWS Speer
Vsen - Speer ------------
325 Lianne Bruins GACH Discus
Vsen - Discus ------------
326 Sanne Eekel GACH Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
327 Danique Gimbrère Groningen 800m
------------
328 Lea Jurdzinski Groningen 400m
Vsen - 400m BC serie ------------
329 Jorinde van Klinken Groningen Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel -----------
330 Lieke Muller Groningen Kogel
Speer
Vsen - Kogel -----------
331 Charlene Okken Groningen Kogel
Vsen - Kogel ------------
332 Suzanne Voorrips Groningen 400m
Vsen - 400m A serie ------------
333 Henderyke Wonink Groningen 400m
Vsen - 400m A serie ------------
334 Fleurine van Beek Haag Hoog
Vsen - Hoog ------------
335 Janna van Burik Haag 400mH
Vsen - 400mH ------------
336 Elsbeth Ciesluk Haag 800m
Vsen - 800m A serie ------------
337 Suzanne Giezeman Haag Speer
Vsen - Speer ------------
338 Ilse Knijnenburg Haag 150m
Vsen - 150m CD serie ------------
339 Dewi Lafontaine Haag 100mH
Speer
Vsen - 100mHVsen - Speer -----------
340 Dara Obot Haag Discus
Vsen - Discus ------------
341 Daphne Linnekamp HLLS 150m
Ver
Vsen - 150m CD serieVsen - Ver -----------
342 Thelma Li...ansdottir IJsland Discus
Vsen - Discus ------------
343 Anneloes de Roo Isala `96 150m
100mH
Vsen - 150m CD serieVsen - 100mH -----------
344 Ilhame Tamrouti Isala `96 Speer
Vsen - Speer ------------
345 Robina Negenman KAV Holland 150m
Vsen - 150m CD serie ------------
346 Fay Witte KAV Holland Hoog
Vsen - Hoog ------------
347 Franka Blok Leiden 100mH
Vsen - 100mH ------------
348 Chimene F...o Azoungo Leiden 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
349 Janneke Lemmerzaal Leiden 100mH
Vsen - 100mH ------------
350 Amina Maatoug Leiden 800m
------------
351 Sacha Popping Leiden Discus
Vsen - Discus ------------
352 Tessa van Schagen Leiden 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
353 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
354 Lucinde Wiersema Leiden Hoog
Vsen - Hoog ------------
355 Moniek Riemersma HAAS 150m
Vsen - 150m CD serie ------------
356 Alida van Daalen PAC Discus
Kogel
Kogel
Vsen - DiscusMJun - kogel ----------
357 Enid Duut PAC Discus
Vsen - Discus ------------
358 Killiana Heymans PAC Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
359 Janice Babel Phanos 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
360 Marlene va...ewinkel-G Phanos Ver
Vsen - Ver ------------
361 Madiea Ghafoor Phanos 400m
Vsen - 400m A serie ------------
362 Marlies van Haaren Phanos Hoog
Vsen - Hoog ------------
363 Susanne va...er Hoeven Phanos Speer
Vsen - Speer ------------
364 Nicky van Leuveren Phanos 400m
Vsen - 400m A serie ------------
365 Rebecca Rijken Phanos 150m
400mH
Vsen - 150m AB serieVsen - 400mH -----------
366 Megan de Ruiter Phanos 150m
400m
Vsen - 150m CD serie -----------
367 Kadene Vassell Phanos 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
368 Marije Wever Phanos 800m
Vsen - 800m A serie ------------
369 Eva Hovenkamp PH 400m
Vsen - 400m A serie ------------
370 Anita Karregat PH Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
371 Stella Bolderheij Rotterdam Ver
Vsen - Ver ------------
372 Maruska Eduarda Rotterdam 400mH
Vsen - 400mH ------------
373 Meruska Eduarda Rotterdam 150m
Ver
Vsen - 150m AB serieVsen - Ver -----------
374 Kim Rossen Rotterdam 400m
Vsen - 400m BC serie ------------
375 Nargélis Statia Rotterdam 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
376 Robin Wingbermühle Rotterdam Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
377 Lieke Klaver SAV 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
378 Janneke Pluimes Scorpio Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel -----------
379 Emma van Arendonk Spado Speer
Vsen - Speer ------------
380 Suzanne Van Eijck Spado 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
381 Anyika Onuora GBR 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
382 Jade Simson GBR Ver
Vsen - Ver ------------
383 Lisa Duffy Zweden 400m
Vsen - 400m A serie ------------
384 Matilde Hellqvist Zweden 400m
------------
385 Johanna H... Svensson Zweden 400mH
Vsen - 400mH ------------
386 Elin Westerlund Zweden 100mH
Vsen - 100mH ------------
390 Jonne van ...r Giessen AAV `36 100mH
MJun - 100mH ------------
391 Anouk Schoop AV NOP 100mH
MJun - 100mH ------------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 7
AAV `36 AV36 3
Altis ALTS 2
ARV Ilion ILIO 6
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 4
AV Achilles Top ATOP 1
AV Atos ATOS 2
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 1
AV Castricum CSTR 1
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 5
AV De Spartaan SPTN 3
AV Edam EDAM 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Haarlem HRLM 2
AV Hanzesport HNZS 1
AV Hera HERA 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Hylas HYLS 2
AV Lycurgus LYCG 3
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 3
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Oss `78 OS78 1
AV PEC 1910 PEC 1
AV Sprint SPRN 2
AV Trias TRAS 1
AV Unitas UNTS 1
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 1
Belgie BEL 1
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 2
EAC De Sperwers SPWS 1
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 7
Haag Atletiek HAAG 7
Hellas Utrecht HLLS 1
IJsland ISL 1
Isala `96 ISLA 2
KAV Holland KAVH 2
Leiden Atletiek LATL 8
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 3
Phanos PHNS 10
Prins Hendrik PH 2
Rotterdam Atletiek RDAM 6
SAV SAV 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 2
Verenigd Koninkrijk GBR 2
Zweden SWE 4

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Britt Ummels AV Unitas 2:07,38 2:08,27
2 Jetske van Kampen AV Hylas 2:09,64 2:08,19
3 Dagmar Smid AAV `36 2:10,93 2:09,50
4 Elsbeth Ciesluk Haag 2:11,19 2:08,02
5 Annemarie Slangewal Altis 2:11,92 2:13,27
6 Marije Wever Phanos 2:11,93 2:09,09
7 Marije Doddema AV 1923 2:12,56 2:10,95
8 Kristen Niedrach AV Haarlem 2:12,80 2:12,67
9 Laura Boekel AAC 2:19,16 2:09,87
10 Ilse Kamphuis Castricum 2:19,55 2:15,15
11 Emma Dekker Olympus `70 2:23,57 2:16,68

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Eefje Boons DVTR 13,29 +1.2 m/s12,98
2 Anouk Vetter AV Sprint 13,56 +1.2 m/s13,21
3 Elin Westerlund Zweden 13,58 +1.2 m/s13,24
4 Janke Strijp AV 1923 14,26 +1.2 m/s14,38
5 Anneloes de Roo Isala `96 14,66 +1.2 m/s14,24
Danique de Haan DVTR DNS 14,87

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Zoe Sedney ARV Ilion 13,49 +1.8 m/s13,53
2 Lynn Beck Belgie 13,97 +1.8 m/s13,86
3 Nienke Madderom AV Trias 14,46 +1.8 m/s14,40
4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 14,83 +1.8 m/s15,24
Sarah van Beilen AV PEC 1910 DNS 15,23

Uitslagen 400 meter horden Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Maruska Eduarda Rotterdam 1:02,74 1:04,29
2 Feline Molenaar Avantri 1:03,41 1:04,34
3 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:03,57 1:04,63
4 Janna van Burik Haag 1:05,66 1:05,87
Anne Knijnenburg AV Oss `78 DNF ---

Uitslagen Discuswerpen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Corinne Nugter AV NOP 52,72 56,93 55,54 57,80 X 56,34 57,80 60,02
2 Enid Duut PAC X 47,89 52,76 49,23 53,02 X 53,02 51,80
3 Jorinde van Klinken Groningen 51,03 49,59 X X X 52,34 52,34 54,18
4 Thelma Li...ansdottir IJsland 48,98 50,88 49,12 X 50,63 X 50,88 49,38
5 Alida van Daalen PAC X 47,52 50,40 X X X 50,40 48,82
6 Bibi Lotte...der Horst AAC 47,35 43,63 46,11 X 45,04 X 47,35 45,77
7 Dara Obot Haag 45,34 46,44 46,90 47,28 X X 47,28 50,28
8 Janneke Pluimes Scorpio 45,02 43,98 44,10 45,60 X 42,73 45,60 44,41
9 Lianne Bruins GACH 42,54 43,43 44,71 44,71 45,04
10 Veerle van...er Meulen ATOP 43,69 42,68 41,89 43,69 45,60
11 Sacha Popping Leiden 40,30 36,31 38,72 40,30 40,44
12 Julia Wolbink AAC X 39,77 37,91 39,77 40,33
13 Anna Goede AV 1923 38,99 X 37,36 38,99 37,38

Uitslagen Kogelstoten Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen X 15,52 16,10 15,18 16,32 X 16,32 17,05
2 Benthe König Ciko `66 14,96 15,11 X 15,24 15,32 15,96 15,96 15,90
3 Lieke Muller Groningen 15,23 X 15,18 14,25 14,92 14,70 15,23 15,80
4 Anouk Vetter AV Sprint 14,73 X 15,18 X X 14,41 15,18 16,00
5 Charlene Okken Groningen 14,60 14,35 14,73 14,75 15,06 X 15,06 15,03
6 Jessica Schilder AV Hera 13,96 14,60 14,77 14,62 14,69 14,39 14,77 16,24
7 Keeley Heijdeman AAC 11,92 12,87 X 13,35 X 12,43 13,35 14,15
8 Lynn van Zijl DVTR 10,92 11,60 11,11 11,60 11,44
Alida van Daalen PAC --- 13,50

Uitslagen Speerwerpen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lisanne Schol AV Lycurgus X 57,03 X 54,62 X X 57,03 58,92
2 Danien ten Berge SPWS 45,48 42,92 43,05 X 45,33 46,81 46,81 47,98
3 Karlien Sleper ARV Ilion 39,45 42,95 43,06 46,35 X X 46,35 48,09
4 Ilhame Tamrouti Isala `96 43,54 44,37 41,41 41,71 X 45,31 45,31 46,15
5 Emma van Arendonk Spado 43,41 44,39 41,49 43,15 44,47 44,45 44,47 46,21
6 Marijke Esselink AVA `70 44,12 43,93 39,47 40,57 41,93 43,58 44,12 43,02
7 Dewi Lafontaine Haag 43,29 42,07 43,52 41,31 43,65 41,91 43,65 46,40
8 Susanne va...er Hoeven Phanos 36,37 43,03 39,86 X 42,10 42,01 43,03 44,79
9 Lieke van den Brink DVTR 38,70 38,11 39,61 39,61 38,10
10 Suzanne Giezeman Haag 34,61 37,77 37,18 37,77 39,08
11 Imogen Beard Clytoneus 35,44 X X 35,44 45,35

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 15,75 X 16,70 X 17,45 16,16 17,45 ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam 1.501.551.581.611.641.671.701.731.761.79ResOBP
1 Marlies van Haaren Phanos O - XXO XXO 1,79 1,85
2 Fay Witte KAV Holland O O XO O O XXO XXX 1,76 1,79
3 Tanita Hofmans AV Attila O O XXO XXO O XXX 1,73 1,76
4 Sarah van Beilen AV PEC 1910 O O O XO O XO XXX 1,70 1,69
5 Linda Hurkmans AV NOVA O XO O O XO XO XXX 1,70 1,75
6 Fleurine van Beek Haag O XXO XXO XXX 1,61 1,65
7 Mandy van der Eijk ARV Ilion O O XXX 1,58 1,72
8 Lucinde Wiersema Leiden XXO O XO XXX 1,58 1,65

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

# Naam 3.303.403.503.603.703.804.00ResOBP
1 Killiana Heymans PAC XO XXX 3,80 4,32
2 Thyra van Diemen ARV Ilion O - O O XO XXX 3,70 3,75
3 Sterre De Booy ARV Ilion O O XXX 3,60 3,80
Eva Jaarsma AV Lycurgus XXX NM 3,70
Sanne Eekel GACH XXX NM 3,52

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lieke van den Brink DVTR 5,62 5,67 5,57 5,63 5,60 5,91 5,91 +1.5 m/s5,78
2 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,58 5,49 5,53 5,64 5,68 5,90 5,90 +0.9 m/s6,06
3 Meruska Eduarda Rotterdam 5,62 5,34 X 5,46 5,39 5,47 5,62 +1.0 m/s5,84
4 Natalie Puper AV Atverni 5,58 5,14 4,97 5,51 5,54 3,56 5,58 +1.4 m/s5,92
5 Jade Simson GBR 4,42 5,33 5,42 5,13 4,37 5,47 5,47 +1.2 m/s5,93
6 Marijke Esselink AVA `70 5,23 X 5,31 5,16 5,38 3,55 5,38 +1.6 m/s5,16
7 Daphne Linnekamp HLLS X 5,08 5,23 5,26 5,37 5,05 5,37 +0.7 m/s5,43
8 Stella Bolderheij Rotterdam 1,69 5,09 5,28 5,25 5,01 5,20 5,28 +0.5 m/s5,53
9 Marlene va...ewinkel-G Phanos 4,71 5,11 X 4,79 4,79 4,98 5,11 +1.3 m/s5,37
10 Lynn van Zijl DVTR 4,96 5,05 4,98 5,05 +2.0 m/s5,34
11 Madelon Werkhoven AV Atos 4,67 4,85 4,81 4,85 +2.5 m/s5,29
12 Danique de Haan DVTR 4,77 3,45 X 4,77 +1.4 m/s5,21
13 Fleur Schouten-G De Spartaan 3,58 3,55 3,58 X 3,24 3,51 3,58 +0.9 m/s3,71