Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m400m800m1500m110mH110mH400mHDiscusKogelSpeerDiscusHoogHSSPolshoogVer
41 Patrick Cronie AAC Kogel
Msen - Kogel --------------
42 Dennis Hemelaar AAC Kogel
Msen - Kogel --------------
43 Joeri van der Hooft AAC Ver
--------------
44 Sven Poelmann AAC Kogel
Msen - Kogel --------------
45 Kevin Viezee AAC 800m
Msen - 800m AB serie --------------
46 Stefan De Vries AAC 400mH
Msen - 400mH --------------
47 Maarten Hindriks AAC `61 1500m
Msen - 1500m --------------
48 Nick Smidt AAC `61 400mH
Msen - 400mH --------------
49 Wessel van Veenen AAC `61 800m
Msen - 800m AB serie --------------
50 Alex Van Zutphen AAV `36 Polshoog
--------------
51 Bram Anderiessen AKU 800m
Msen - 800m AB serie --------------
52 Thijs Heemskerk AKU 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
53 Justin Lam Almere `81 1500m
Msen - 1500m --------------
54 Tom de Leeuw Almere `81 1500m
Msen - 1500m --------------
55 Keitharo ...sterwolde Almere `81 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
56 Henrik Kok Altis 400m
Msen - 400m AB serie --------------
57 Thomas Reijnders Altis 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
58 Lennart Teunissen Altis HSS
Msen - HSS --------------
59 Solomon Bockarie ARV Ilion 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
60 Stephan Dekker ARV Ilion Discus
Msen - Discus --------------
61 Steven Eleonora ARV Ilion Polshoog
--------------
62 Pelle Gelderblom ARV Ilion 150m
400m
Msen - 150...CDE serieMsen - 400m AB serie -------------
63 Tymon de Jonge ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog --------------
64 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
--------------
65 Mischa Lips ARV Ilion 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
66 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
--------------
67 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
--------------
68 Jelle de Roon Atledo 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
69 Rick Paffen Maastricht 800m
Msen - 800m CD serie --------------
70 Bas Van Hooren Maastricht 800m
Msen - 800m CD serie --------------
71 Gianluca Assorgia AV 1923 1500m
Msen - 1500m --------------
72 Rutger Bien AV 1923 150m
Ver
Msen - 150m AB serie -------------
73 Menno Blom AV 1923 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
74 Joshua Record AV 1923 HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver -------------
75 Jon Schouwenaar AV 1923 400m
Msen - 400m AB serie --------------
76 Bob te Lindert AV Argo 1500m
Msen - 1500m --------------
77 Niels Beks AV Attila 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
78 Rutger Postma AV Atverni 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
79 Brian Versluis AV Atverni 400m
800m
Msen - 400m AB serieMsen - 800m AB serie -------------
80 Kick Castricum Castricum 1500m
Msen - 1500m --------------
81 Ryan Clarke Castricum 800m
Msen - 800m AB serie --------------
82 Koen Grandiek Castricum 1500m
Msen - 1500m --------------
83 Mats Heine Castricum 800m
Msen - 800m CD serie --------------
84 Duncan Steenbakker Castricum 1500m
Msen - 1500m --------------
85 Timo Stegink Castricum 800m
Msen - 800m CD serie --------------
86 Edwin de Vries Castricum 1500m
Msen - 1500m --------------
87 Joep Welsch Castricum 800m
Msen - 800m CD serie --------------
88 Mike Foppen AV Cifla 800m
Msen - 800m CD serie --------------
89 Jelle Timmerman Clytoneus 800m
Msen - 800m CD serie --------------
90 Remco Bos DVTR 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
91 Lauri Hulleman DVTR 150m
110mH
Polshoog
Ver
Msen - 150m AB serieJJun - 110mH -----------
92 Tiemen Pulles DVTR 150m
400m
Msen - 150...CDE serieMsen - 400...CDE serie -------------
93 Yoeri Sterenberg DVTR 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
94 Lasse Wiggemans DVTR 800m
Msen - 800m CD serie --------------
95 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Msen - Hoog --------------
96 Léon Mak De Gemzen 110mH
Speer
Hoog
Polshoog
JJun - 110mHMsen - SpeerMsen - Hoog -----------
97 Daan Reintjes De Liemers 800m
Msen - 800m CD serie --------------
98 Zeb Beelen De Spartaan 1500m
Msen - 1500m --------------
99 Jarik Beukers De Spartaan HSS
Msen - HSS --------------
100 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 800m
Msen - 800m CD serie --------------
101 Levi van der Geest De Spartaan Hoog
Msen - Hoog --------------
102 Bas Meeuwenoord De Spartaan 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
103 Steven Oosterkamp De Spartaan 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
104 Emiel Stoop De Spartaan 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
105 Roel Teeling De Spartaan Ver
--------------
106 Ruben van ...erdenburg De Spartaan Hoog
Msen - Hoog --------------
107 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400mH
Ver
Msen - 400mHMsen - Ver -------------
108 Terry Ringlever AV Fortuna 800m
Msen - 800m CD serie --------------
109 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 150m
110mH
Msen - 150m AB serieMsen - 110mH -------------
110 Jurgen Wielart AV Haarlem 800m
Msen - 800m AB serie --------------
111 Marijn van...er Putten HLLM 800m
Msen - 800m CD serie --------------
112 Farhaan Abdi ali Hanzesport 800m
Msen - 800m CD serie --------------
113 Ibrahim abdi Ali Hanzesport 1500m
Msen - 1500m --------------
114 Bram Rouwen Hanzesport 1500m
Msen - 1500m --------------
115 Thomas van Ophem AV Hera Speer
--------------
116 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 800m
Msen - 800m AB serie --------------
117 Sten Stein AV Impala 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
118 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 150m
Msen - 150m AB serie --------------
119 Jens van Gelderen AV Lycurgus 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
120 Johan Polman AV Lycurgus 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
121 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 800m
Msen - 800m CD serie --------------
122 Thomas Ticheloven AV Lycurgus HSS
Msen - HSS --------------
123 Bram Berkhout AV NOVA 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
124 Samuel Chapple Olympus `70 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
125 Niek ter Horst AV PEC 1910 400m
Msen - 400m AB serie --------------
126 Leon ten Klooster AV PEC 1910 150m
400m
Msen - 150m AB serieMsen - 400...CDE serie -------------
127 Jordy Visscher AV PEC 1910 400m
Msen - 400m AB serie --------------
128 Tieme Klinkers AV Phoenix Hoog
Msen - Hoog --------------
129 Hidde van der Woud Pijnenburg 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
130 Joris van Gool AV Spiridon 150m
Msen - 150m AB serie --------------
131 Niels van Deurzen SPOB 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
132 Michiel de...aasteniet SPOB Hoog
Msen - Hoog --------------
133 Kevin Damstra AV Sprint 400m
Msen - 400m AB serie --------------
134 Dimitri Jonkers AV Sprint Speer
Msen - Speer --------------
135 Jurjen Polderman AV Sprint 800m
Msen - 800m CD serie --------------
136 Lennart de Looze Startbaan 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
137 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
Msen - Hoog --------------
138 Jelmer van...er Linden AV Statina 800m
Msen - 800m AB serie --------------
139 Jochem Dobber AV Suomi 400m
Msen - 400m AB serie --------------
140 Jay Beelen AV Trias 110mH
JJun - 110mH --------------
141 Job Beintema AV Trias 110mH
Msen - 110mH --------------
142 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
Msen - Hoog --------------
143 Dave Wesselink AV Trias 110mH
JJun - 110mH --------------
144 Koen van der Wijst AV Unitas Polshoog
--------------
145 Twan Evers AV Wijchen HSS
Msen - HSS --------------
146 Richard Douma AV Zaanland 800m
Msen - 800m AB serie --------------
147 Twan Pormes AV Zaanland 800m
Msen - 800m AB serie --------------
148 Eelco Sintnicolaas AV34 110mH
Discus
Msen - 110mHMsen - Discus -------------
149 Nout Ward... - HAAS A AV34 800m
Msen - 800m AB serie --------------
150 Alex van den Boom AV `47 Speer
Msen - Speer --------------
151 Bereket Petersen AV `56 1500m
--------------
152 Bezuayehu Petersen AV `56 1500m
--------------
153 Jeroen van Harmelen Avantri Speer
Msen - Speer --------------
154 Simon Ver...rstraeten Belgie 110mH
JJun - 110mH --------------
155 Jort Benz CAV Energie 1500m
Msen - 1500m --------------
156 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
Msen - 400m AB serie --------------
157 Masih Djamal Ciko `66 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
158 Tom Egbers Ciko `66 Speer
Msen - Speer --------------
159 Daan Lubberdink Ciko `66 150m
400m
Msen - 150m AB serieMsen - 400m AB serie -------------
160 Jamaal Awad DEM 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
161 Jordy Kluft DEM 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
162 Mart ten Berge SPWS Speer
--------------
163 Sander Koops SPWS 110mH
JJun - 110mH --------------
164 Filiph Johansson Finland 400m
Msen - 400m AB serie --------------
165 Pieter Mijnhout GACH 800m
Msen - 800m CD serie --------------
166 Roman Monte GACH Polshoog
--------------
167 Bram Buigel Groningen 800m
Msen - 800m AB serie --------------
168 Giovanni Codrington Groningen 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
169 Wilfred van Holst Groningen 800m
Msen - 800m AB serie --------------
170 Jelmer Lenstra Groningen 800m
Msen - 800m AB serie --------------
171 Freek Lier VTLS 1500m
Msen - 1500m --------------
172 Tino Claessens Haag 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
173 Fabian Florant Haag HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver -------------
174 Maurik de Groot Haag 400mH
Msen - 400mH --------------
175 Daniël Leyba Haag Hoog
Msen - Hoog --------------
176 Sander Pupella Haag 150m
Msen - 150m AB serie --------------
177 Evan de Schrijver Haag 400m
Msen - 400m AB serie --------------
178 Yunis abu Stitan Haag 800m
Msen - 800m CD serie --------------
179 Yunis Stitan HAAS A Haag 1500m
Msen - 1500m --------------
180 Bas Uitbeijerse Haag 400m
Msen - 400m AB serie --------------
181 Wouter Vr...wenvelder Haag 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
182 Robin Coops HLLS 150m
Ver
Msen - 150...CDE serie -------------
183 Geert Geytenbeek HLLS 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
184 Roman de Klein HLLS 400mH
Msen - 400mH --------------
185 Thijs Koers HLLS 400m
Msen - 400m AB serie --------------
186 Marius Wouters HLLS Hoog
Msen - Hoog --------------
187 Jurriaan Wouters HLLS Speer
Msen - Speer --------------
188 Gudni Valu... Gudnason IJsland Discus
Msen - Discus --------------
189 Mark Jonker Isala `96 Speer
Msen - Speer --------------
190 Jelte Van Atten Leiden 1500m
Msen - 1500m --------------
191 Jan Berkhout Leiden 1500m
Msen - 1500m --------------
192 Thomas Bovenberg Leiden 800m
Msen - 800m CD serie --------------
193 Max van Ge... - HAAS D Leiden 800m
Msen - 800m CD serie --------------
194 Roeland va...der Harst Leiden 1500m
Msen - 1500m --------------
195 Thijs Houbiers Leiden 1500m
Msen - 1500m --------------
196 Benjamin Janssen Leiden Discus
Msen - Discus --------------
197 Stijn van Weegberg Leiden 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
198 Thomas Zaw Leiden Discus
Msen - Discus --------------
199 Milo Zech...allebroek Leiden 150m
Msen - 150...CDE serie --------------
200 Bram Elevelt HAAS 110mH
Msen - 110mH --------------
201 Marijn van den Born PAC Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel -------------
202 Shaquille ...manuelson PAC Discus
Discus
JJun - Discus -------------
203 Damian Felter PAC Ver
--------------
204 Ignisious Gaisah PAC Ver
Msen - Ver --------------
205 Max Polak PAC 1500m
Msen - 1500m --------------
206 Yorben Ruiter PAC 800m
Msen - 800m AB serie --------------
207 Onyema Adigida Phanos 150m
Msen - 150m AB serie --------------
208 Rik Bataille Phanos 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
209 Isayah Boers Phanos 150m
Msen - 150m AB serie --------------
210 Méron Gysbertha Phanos 150m
Msen - 150m AB serie --------------
211 Caspar Hattink Phanos Discus
Msen - Discus --------------
212 Vincent Hazeleger Phanos 800m
Msen - 800m AB serie --------------
213 Erik Huij...Carretero Phanos Speer
--------------
214 Thomas Lewis Phanos 1500m
Msen - 1500m --------------
215 Daniel de Looze Phanos 800m
Msen - 800m AB serie --------------
216 Ralf Looze Phanos 800m
Msen - 800m CD serie --------------
217 Maxim Moi... - HAAS B Phanos 1500m
Msen - 1500m --------------
218 Maarten Ottenhoff Phanos 400mH
Msen - 400mH --------------
219 Henrik Pröpper Phanos Speer
--------------
220 Cain Rutgers Phanos 1500m
Msen - 1500m --------------
221 Liam van der Schaaf Phanos 110mH
Msen - 110mH --------------
222 Remly Vry Phanos 150m
400m
Msen - 150...CDE serieMsen - 400...CDE serie -------------
223 Luuk Wagenaar Phanos 1500m
Msen - 1500m --------------
224 Erik Cadée PH Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel -------------
225 Joep Van Es PH 110mH
Msen - 110mH --------------
226 Ralph van ...uwelingen PH 1500m
Msen - 1500m --------------
227 Jan Janssen PH Ver
Msen - Ver --------------
228 Kees Janssen PH 110mH
Msen - 110mH --------------
229 Pim Jehee PH Ver
--------------
230 Koen Koenders PH Polshoog
--------------
231 Martijn Meijer PH 400mH
Msen - 400mH --------------
232 Jakob Pütz PH Polshoog
--------------
233 Lars Timmerman PH Speer
Msen - Speer --------------
234 Dudly Boeldak Rotterdam Ver
Msen - Ver --------------
235 Lex Bolderheij Rotterdam 400m
Msen - 400m AB serie --------------
236 Arjan Dekkers Rotterdam Speer
Msen - Speer --------------
237 Ruben Esajas Rotterdam 150m
110mH
Msen - 150m AB serieMsen - 110mH -------------
238 Remco Goetheer Rotterdam Kogel
Msen - Kogel --------------
239 Hensley Paulina Rotterdam 150m
Msen - 150m AB serie --------------
240 Tarik Tahiri Rotterdam HSS
Msen - HSS --------------
241 Noah Baltus SAV 800m
Msen - 800m CD serie --------------
242 Wicher Nijkamp Spado 110mH
Msen - 110mH --------------
243 Guus Nijkamp Spado 110mH
JJun - 110mH --------------
244 Joost Sinke Spado Hoog
Msen - Hoog --------------
245 Djoao Lobles SV Noordkop 400m
Msen - 400m AB serie --------------
246 Filmon Tesfu SPLT 1500m
Msen - 1500m --------------
247 Guus Winkelmolen Swift 1500m
Msen - 1500m --------------
248 Joeri Slagter TAS `82 800m
Msen - 800m AB serie --------------
249 Gijs van Cappelle U-Track 400m
Msen - 400...CDE serie --------------
250 Hanad van Haren U-Track 800m
Msen - 800m CD serie --------------
251 Erwin de Vor VAV Hoog
--------------
252 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
--------------
253 Jordan Harry GBR HSS
Msen - HSS --------------
254 Daniel Lewis GBR HSS
Msen - HSS --------------
255 Samuel Okantey USA HSS
Msen - HSS --------------
256 Maurice Mathabela Zuid-Afrika HSS
Ver
Msen - HSS -------------
257 Alexander Lundskog Zweden 400mH
Msen - 400mH --------------
388 Yoeri Ste... - HAAS B DVTR 800m
Msen - 800m AB serie --------------
389 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Polshoog
--------------
392 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 150m
Msen - 150m AB serie --------------
394 Kalid Amin Triathlon 1500m
Msen - 1500m --------------
395 Brian Vri... - HAAS C AV Lycurgus 800m
Msen - 800m CD serie --------------
396 Moad Zahafi Marokko 800m
Msen - 800m AB serie --------------
397 Kaj Emanuel Phanos 150m
Msen - 150...CDE serie --------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 6
AAC `61 AC61 3
AAV `36 AV36 1
AKU AKU 2
Almere `81 AM81 3
Altis ALTS 3
ARV Ilion ILIO 9
Atledo ATLD 1
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV 1923 AV23 5
AV Argo ARGO 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 2
AV Castricum CSTR 8
AV Cifla CFLA 1
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 7
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 10
AV Fortuna FRTN 2
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hanzesport HNZS 3
AV Hera HERA 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lycurgus LYCG 7
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV PEC 1910 PEC 3
AV Phoenix PHNX 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 3
AV Startbaan STBN 2
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 4
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 1
AV Wijchen WYCH 1
AV Zaanland ZNLD 2
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `47 AV47 1
AV `56 AV56 2
Avantri AVTR 1
Belgie BEL 1
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 3
DEM DEM 2
EAC De Sperwers SPWS 2
Finland FIN 1
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 4
GSAV Vitalis VTLS 1
Haag Atletiek HAAG 10
Hellas Utrecht HLLS 6
IJsland ISL 1
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 10
Marokko MAR 1
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 6
Phanos PHNS 18
Prins Hendrik PH 10
Rotterdam Atletiek RDAM 7
SAV SAV 1
Spado SPDO 3
SV Noordkop NRDK 1
SV Sportlust SPLT 1
Swift Atletiek SWFT 1
TAS `82 TS82 1
U-Track UTRK 2
VAV VAV 2
Verenigd Koninkrijk GBR 2
Verenigde Staten USA 1
Zuid-Afrika RSA 1
Zweden SWE 1

Uitslagen 150 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Hensley Paulina Rotterdam 15,45 +0.9 m/s20,89
2 Joris van Gool AV Spiridon 15,78 +0.9 m/s15,80
3 Isayah Boers Phanos 15,85 +1.1 m/s21,27
4 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 15,92 +0.9 m/s10,50
5 Onyema Adigida Phanos 16,04 +0.9 m/s15,87
6 Leon ten Klooster AV PEC 1910 16,22 +1.1 m/s21,97
7 Méron Gysbertha Phanos 16,24 +0.9 m/s10,62
8 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 16,32 +0.9 m/s10,63
9 Keitharo ...sterwolde Almere `81 16,40 +0.7 m/s17,13
10 Milo Zech...allebroek Leiden 16,58 +0.7 m/s11:14,00
11 Lauri Hulleman DVTR 16,83 +1.1 m/s16,20
12 Mischa Lips ARV Ilion 16,87 +2.4 m/s17,38
13 Pelle Gelderblom ARV Ilion 16,89 +0.7 m/s16,93
14 Emiel Stoop De Spartaan 16,89 +2.4 m/s22,88
15 Jamaal Awad DEM 16,90 +0.7 m/s17,27
16 Jordy Kluft DEM 16,97 +0.7 m/s17,08
17 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 16,97 +1.1 m/s---
18 Tiemen Pulles DVTR 16,97 +1.4 m/s12:33,00
19 Ruben Esajas Rotterdam 16,99 +1.1 m/s16,79
20 Robin Coops HLLS 17,01 +0.7 m/s16,76
21 Thomas Reijnders Altis 17,05 +2.4 m/s17,32
22 Steven Oosterkamp De Spartaan 17,13 +1.4 m/s17,56
23 Sten Stein AV Impala 17,30 +2.4 m/s23,08
24 Menno Blom AV 1923 17,30 +1.4 m/s23,44
25 Masih Djamal Ciko `66 17,32 +1.4 m/s23,79
26 Rutger Postma AV Atverni 17,34 +2.4 m/s11:29,00
27 Hidde van der Woud Pijnenburg 18,91 +1.4 m/s18,44

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Jordy Visscher AV PEC 1910 48,71 50,13
2 Jon Schouwenaar AV 1923 49,02 47,66
3 Leon ten Klooster AV PEC 1910 49,28 50,45
4 Kevin Damstra AV Sprint 49,46 48,80
5 Henrik Kok Altis 49,64 50,38
6 Djoao Lobles SV Noordkop 49,74 50,19
7 Thijs Koers HLLS 49,74 49,24
8 Filiph Johansson Finland 49,91 48,48
9 Bas Uitbeijerse Haag 50,11 50,05
10 Pelle Gelderblom ARV Ilion 50,42 49,73
11 Samuel Chapple Olympus `70 50,50 50,49
12 Evan de Schrijver Haag 50,58 50,01
13 Remco Bos DVTR 50,73 50,90
14 Tino Claessens Haag 50,81 51,36
15 Yoeri Sterenberg DVTR 50,85 50,63
16 Lennart de Looze Startbaan 50,98 50,62
17 Guido de Bruijn CAV Energie 51,08 49,53
18 Lex Bolderheij Rotterdam 51,37 49,71
19 Stijn van Weegberg Leiden 51,87 50,58
20 Jens van Gelderen AV Lycurgus 51,91 50,99
21 Thijs Heemskerk AKU 52,49 51,48
22 Niels van Deurzen SPOB 52,80 52,28
23 Bas Meeuwenoord De Spartaan 52,83 52,55
24 Jelle de Roon Atledo 53,21 52,84
25 Tiemen Pulles DVTR 53,48 24:15,00
26 Gijs van Cappelle U-Track 53,74 53,51
Bram Berkhout AV NOVA DNF 51,43

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Moad Zahafi Marokko 1:48,63 1:46,80
2 Jurgen Wielart AV Haarlem 1:49,05 1:48,02
3 Bram Anderiessen AKU 1:51,14 1:51,78
4 Vincent Hazeleger Phanos 1:51,58 1:49,05
5 Wessel van Veenen AAC `61 1:51,72 1:50,98
6 Bram Buigel Groningen 1:51,74 1:51,31
7 Yorben Ruiter PAC 1:51,99 1:51,18
8 Ryan Clarke Castricum 1:52,11 1:52,05
9 Jelmer van...er Linden AV Statina 1:52,40 1:52,75
10 Joeri Slagter TAS `82 1:52,49 1:51,88
11 Mike Foppen AV Cifla 1:52,61 1:54,46
12 Wilfred van Holst Groningen 1:52,81 1:50,73
13 Daniel de Looze Phanos 1:53,52 1:52,45
14 Richard Douma AV Zaanland 1:54,03 1:47,88
15 Daan Reintjes De Liemers 1:55,26 1:53,22
16 Jurjen Polderman AV Sprint 1:55,62 1:54,04
17 Lasse Wiggemans DVTR 1:55,76 1:53,03
18 Hanad van Haren U-Track 1:55,78 1:54,00
19 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1:56,29 1:55,40
20 Twan Pormes AV Zaanland 1:56,46 1:52,99
21 Yunis abu Stitan Haag 1:56,61 1:53,81
22 Terry Ringlever AV Fortuna 1:56,94 1:58,86
23 Pieter Mijnhout GACH 1:57,13 1:53,19
24 Timo Stegink Castricum 1:57,32 1:57,65
25 Noah Baltus SAV 1:57,71 1:57,59
26 Rick Paffen Maastricht 1:58,52 1:58,07
27 Marijn van...er Putten HLLM 1:59,25 1:56,34
28 Farhaan Abdi ali Hanzesport 2:01,11 2:02,39
29 Ralf Looze Phanos 2:03,87 1:59,53
Brian Vri... - HAAS C AV Lycurgus DNF 1:56,33
Kevin Viezee AAC DNF 1:50,05
Max van Ge... - HAAS D Leiden DNF 2:03,00
Nout Ward... - HAAS A AV34 DNF 1:50,99
Yoeri Ste... - HAAS B DVTR DNF 1:52,98

Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Thomas Lewis Phanos 3:55,62 3:56,74
2 Luuk Wagenaar Phanos 3:55,75 3:54,38
3 Edwin de Vries Castricum 3:55,89 3:50,10
4 Max Polak PAC 3:56,29 4:00,50
5 Tom de Leeuw Almere `81 3:56,61 4:01,03
6 Ralph van ...uwelingen PH 3:56,94 3:57,48
7 Jelte Van Atten Leiden 3:57,30 4:00,78
8 Maarten Hindriks AAC `61 3:57,60 3:58,76
9 Bram Rouwen Hanzesport 3:57,70 3:58,14
10 Filmon Tesfu SPLT 4:01,48 4:04,49
11 Gianluca Assorgia AV 1923 4:04,25 4:03,97
12 Ibrahim abdi Ali Hanzesport 4:04,34 4:03,79
13 Thijs Houbiers Leiden 4:04,46 4:07,89
14 Justin Lam Almere `81 4:06,43 4:09,12
15 Koen Grandiek Castricum 4:09,60 4:10,00
16 Kalid Amin Triathlon 4:10,35 3:58,06
17 Duncan Steenbakker Castricum 4:13,43 4:17,67
18 Jan Berkhout Leiden 4:13,90 4:04,00
19 Roeland va...der Harst Leiden 4:14,03 4:10,00
20 Zeb Beelen De Spartaan 4:15,24 4:16,35
21 Kick Castricum Castricum 4:24,82 4:27,45
Yunis Stitan HAAS A Haag DNS 4:01,02
Maxim Moi... - HAAS B Phanos DNF 4:27,44

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Liam van der Schaaf Phanos 13,82 +0.9 m/s13,65
2 Job Beintema AV Trias 13,99 +0.9 m/s13,96
3 Wicher Nijkamp Spado 14,75 +0.9 m/s14,69
4 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 14,87 +0.9 m/s14,72
5 Bram Elevelt HAAS 15,13 +0.9 m/s14,81
6 Ruben Esajas Rotterdam 15,19 +0.9 m/s14,30

Uitslagen 110 meter horden (99cm) Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Dave Wesselink AV Trias 13,76 +2.7 m/s14,00
2 Sander Koops SPWS 13,97 +2.7 m/s14,36
3 Guus Nijkamp Spado 14,32 +2.7 m/s14,28
4 Léon Mak De Gemzen 14,75 +2.7 m/s14,31

Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Martijn Meijer PH 54,11 51,57
2 Jurgen van der Zwet De Spartaan 54,18 54,76
3 Maurik de Groot Haag 55,25 54,62
4 Maarten Ottenhoff Phanos 56,38 53,90
5 Roman de Klein HLLS 57,85 57,07
Stefan De Vries AAC DNF 55,39

Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erik Cadée PH X 62,58 62,85 X 61,53 X 62,85 64,93
2 Gudni Valu... Gudnason IJsland 59,08 X X 58,03 X X 59,08 61,82
3 Caspar Hattink Phanos 53,86 X X 55,36 56,73 56,59 56,73 58,51
4 Stephan Dekker ARV Ilion 54,17 54,68 56,38 54,61 54,00 55,71 56,38 56,52
5 Thomas Zaw Leiden X 46,50 45,43 45,50 X 46,64 46,64 47,91
6 Marijn van den Born PAC X X 46,17 X X X 46,17 47,71
7 Benjamin Janssen Leiden 39,39 X 40,74 40,72 X 37,99 40,74 41,37
8 Eelco Sintnicolaas AV34 39,16 40,49 39,99 40,49 43,88
Shaquille ...manuelson PAC --- 54,43

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Cronie AAC X X 18,35 18,64 18,76 18,78 18,78 19,00
2 Erik Cadée PH 16,99 X X X X X 16,99 18,32
3 Marijn van den Born PAC 16,53 16,58 16,14 X 16,60 16,40 16,60 16,52
4 Sven Poelmann AAC 16,35 16,06 X X X X 16,35 16,12
5 Dennis Hemelaar AAC 15,10 15,04 X 14,97 15,08 X 15,10 14,40
Remco Goetheer Rotterdam X X X X X X NM 18,07

Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jurriaan Wouters HLLS 73,56 71,95 69,65 69,03 X 68,99 73,56 72,50
2 Mark Jonker Isala `96 63,60 64,59 X X X 61,81 64,59 66,01
3 Alex van den Boom AV `47 X 61,77 59,12 X 61,51 63,30 63,30 67,29
4 Tom Egbers Ciko `66 63,10 X 63,03 63,10 73,30
5 Arjan Dekkers Rotterdam 55,79 61,65 X 62,51 62,28 61,83 62,51 65,72
6 Dimitri Jonkers AV Sprint 61,37 56,73 X 61,37 65,64
7 Jeroen van Harmelen Avantri 47,27 44,29 43,74 42,91 43,32 37,15 47,27 51,82
8 Léon Mak De Gemzen 45,04 46,85 44,55 X X 46,65 46,85 50,06
Lars Timmerman PH - - DNS 74,71

Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC X 54,17 X 53,26 X X 54,17 ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam 1.711.761.811.861.891.921.951.982.012.042.08ResOBP
1 Marius Wouters HLLS O O XO XXX 2,04 2,11
2 Tymon de Jonge ARV Ilion O - O O XO XXX 2,01 2,00
3 Hidde ter Woord DVTR O - XXO XXX 2,01 2,00
4 Tieme Klinkers AV Phoenix O O O O XXO XXX 1,98 1,98
5 Stan Nijhuis AV Trias O O XO O - XXX 1,95 2,04
6 Daniël Leyba Haag O O XO XXO XXX 1,92 1,98
7 Joost Sinke Spado XO O XO XXO XXX 1,89 1,90
8 Léon Mak De Gemzen O O XO XXX 1,86 1,96
9 Jelle Schijfsma Startbaan O O O XXO XXX 1,86 1,85
10 Levi van der Geest De Spartaan O O XX- quit 1,81 1,85

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Fabian Florant Haag X 15,79 15,68 15,79 +2.3 m/s16,35
2 Joshua Record AV 1923 X 14,61 14,86 13,88 X 14,86 +1.6 m/s14,91
3 Samuel Okantey USA 14,47 14,40 X 13,92 - 14,47 +0.8 m/s14,42
4 Tarik Tahiri Rotterdam 13,95 X 14,22 X 13,94 13,98 14,22 +2.5 m/s15,11
5 Lennart Teunissen Altis 13,65 13,57 13,29 X X 13,46 13,65 +1.4 m/s14,21
6 Jordan Harry GBR 13,06 12,86 X 13,47 13,53 13,53 +1.4 m/s14,51
7 Twan Evers AV Wijchen 13,18 13,42 X 12,75 13,06 12,86 13,42 +1.3 m/s13,30
8 Jarik Beukers De Spartaan X X 11,58 X 11,79 11,75 11,79 +2.1 m/s12,15
Thomas Ticheloven AV Lycurgus X X X NM 14,04

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Ignisious Gaisah PAC 7,59 7,57 X 7,40 7,39 X 7,59 +2.1 m/s7,63
2 Dudly Boeldak Rotterdam 6,82 7,11 4,54 6,60 6,87 3,23 7,11 +1.4 m/s7,53
3 Jan Janssen PH 6,47 6,73 - 6,69 6,64 5,33 6,73 +1.6 m/s7,11
4 Jurgen van der Zwet De Spartaan X 6,09 6,38 - 6,07 X 6,38 +0.9 m/s6,21
Fabian Florant Haag X NM 7,62