Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m150m1000mDiscusKogelHoogVer
    7 Esmee Bartel AV Unitas 1000m
    1000 m C-D ------
    9 Laura Büker HAC 80m
    Ver
    80 m JD-MCVer aanvang 20 uur -----
    15 Isabel van Bokhoven PH 80m
    150m
    80 m JD-MC150 m C-D -----
    26 Maud Daemen AV Caesar 150m
    Kogel
    150 m C-DKogelstote...ng 19 uur -----
    34 Ilse Donners AVON Kogel
    Hoog
    Ver
    Kogelstote...ng 19 uurHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur ----
    41 Mare Frauenfelder AV Cifla 1000m
    1000 m C-D ------
    52 Sarah Hermsen ATV Venray 80m
    Ver
    80 m JD-MCVer aanvang 20 uur -----
    57 Audrey Jacobs Scopias 80m
    Discus
    -----
    73 Alice Leijssen ATV Venray Discus
    Hoog
    Discuswerp...ng 20 uurHoog aanvang 1.10 m -----
    79 Nienke Meubermans PH 80m
    150m
    80 m JD-MC150 m C-D -----
    92 Noa Snijders Eindhoven 80m
    150m
    80 m JD-MC150 m C-D -----
    95 Merel Stobbelaar Eindhoven 150m
    Ver
    150 m C-DVer aanvang 20 uur -----
    99 Sica Verwasch AV Unitas 150m
    Ver
    150 m C-DVer aanvang 19 uur -----
    101 Lisanne de Vreede Swift 80m
    150m
    80 m JD-MC150 m C-D -----
    105 Lotte Weevers PH 80m
    150m
    80 m JD-MC150 m C-D -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ATV Venray VNRY 2
    AV Caesar CAES 1
    AV Cifla CFLA 1
    AV Unitas UNTS 2
    AVON AVON 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 2
    HAC HAC 1
    Prins Hendrik PH 3
    Scopias Atletiek SCPS 1
    Swift Atletiek SWFT 1
  • 80m
  • 150m
  • 1000m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Nienke Meubermans PH 10,60 +0.1 m/s10,40
    2 Isabel van Bokhoven PH 11,05 +0.1 m/s10,69
    3 Laura Büker HAC 11,27 +0.1 m/s10,97
    4 Lisanne de Vreede Swift 11,48 +0.1 m/s11,17
    5 Lotte Weevers PH 11,91 +1.4 m/s11,93
    6 Noa Snijders Eindhoven 12,12 +1.4 m/s12,37
    Sarah Hermsen ATV Venray DNS 11,43

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Sica Verwasch AV Unitas 19,66 +2.0 m/s19,52
    2 Nienke Meubermans PH 19,78 +2.0 m/s20,24
    3 Isabel van Bokhoven PH 20,47 +0.0 m/s20,40
    4 Maud Daemen AV Caesar 21,19 +0.0 m/s21,23
    5 Merel Stobbelaar Eindhoven 21,28 +0.0 m/s21,61
    6 Lisanne de Vreede Swift 21,69 +0.0 m/s21,32
    7 Noa Snijders Eindhoven 22,01 -0.3 m/s23,22
    8 Lotte Weevers PH 22,89 -0.3 m/s22,00

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Mare Frauenfelder AV Cifla 3:23,97 3:23,85
    Esmee Bartel AV Unitas DNS 3:48,16

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Alice Leijssen ATV Venray 19,09 ---

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Maud Daemen AV Caesar 10,54 10,80
    2 Ilse Donners AVON 8,63 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Ilse Donners AVON 1,45 ---
    2 Alice Leijssen ATV Venray 1,45 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Sica Verwasch AV Unitas 5,06 5,37
    2 Ilse Donners AVON 4,18 ---
    3 Merel Stobbelaar Eindhoven 4,09 ---
    4 Laura Büker HAC 3,94 ---
    Sarah Hermsen ATV Venray DNS ---