Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 10
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m150m1000mDiscusKogelHoogVer
    1 Falco Aarts Maastricht 1000m
    1000 m C-D ------
    4 Raf Baerveldt AVON Kogel
    Ver
    Kogelstote...ng 19 uurVer aanvang 20 uur -----
    33 Pjotr Dolfsma VRT 1000m
    1000 m C-D ------
    37 Dion Eijssen AV Unitas 1000m
    1000 m C-D ------
    42 Saimen Te Giffel AVON Discus
    Hoog
    Ver
    Discuswerp...ng 19 uurHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 20 uur ----
    51 Bert Hermens AV Unitas 100m
    Discus
    Ver
    100 m JC+V...w+Man+A+BDiscuswerp...ng 19 uurVer aanvang 20 uur ----
    66 Matyas Kerekgyarto Swift Discus
    Kogel
    Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur -----
    71 Casper Kunowski AV Unitas Discus
    Kogel
    Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur -----
    80 Goos Meuwissen Swift 150m
    150 m C-D ------
    93 Milan Sonnemans Helden 100m
    150m
    100 m JC+V...w+Man+A+B150 m C-D -----

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Helden HLDN 1
    Atletiek Maastricht MSTR 1
    AV Unitas UNTS 3
    AVON AVON 2
    Swift Atletiek SWFT 2
    Venloop Running Team VRT 1
  • 100m
  • 150m
  • 1000m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam 100m OBP
    1 Milan Sonnemans Helden 12,31 -0.1 m/s12,21 Toegelaten
    2 Bert Hermens AV Unitas 12,39 -0.1 m/s12,60 Toegelaten

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam 150m OBP
    1 Milan Sonnemans Helden 18,31 +2.0 m/s18,13 Toegelaten
    2 Goos Meuwissen Swift 18,46 +2.0 m/s18,77 Toegelaten

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior C

    # Naam 1000mOBP
    1 Dion Eijssen AV Unitas 2:51,83 3:01,36 Toegelaten
    2 Pjotr Dolfsma VRT 2:52,03 2:50,00 Toegelaten
    3 Falco Aarts Maastricht 2:56,27 2:57,62 Toegelaten

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

    # Naam DiscusOBP
    1 Matyas Kerekgyarto Swift 55,67 54,18 Toegelaten
    2 Bert Hermens AV Unitas 39,92 --- Toegelaten
    3 Saimen Te Giffel AVON 33,68 30,11 Toegelaten
    4 Casper Kunowski AV Unitas 24,24 --- Toegelaten

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

    # Naam KogelOBP
    1 Matyas Kerekgyarto Swift 16,37 16,83 Toegelaten
    2 Raf Baerveldt AVON 11,83 --- Toegelaten
    3 Casper Kunowski AV Unitas 9,64 --- Toegelaten

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam HoogOBP
    1 Saimen Te Giffel AVON 1,55 1,70 Toegelaten

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Ver OBP
    1 Bert Hermens AV Unitas 5,52 m/s--- Toegelaten
    2 Raf Baerveldt AVON 5,27 m/s--- Toegelaten
    3 Saimen Te Giffel AVON 4,70 m/s4,49 Toegelaten