Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 11
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Hoog Uitslagen
    19:00 Ver Uitslagen
    19:00 60m Uitslagen
    19:40 1000m Uitslagen
    20:00 Ver Uitslagen
    20:00 Hoog Uitslagen
    20:00 Discus Uitslagen
    20:20 150m Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u20:30u
    Meisjes Junior D
    Hoog
    150m

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m150m1000mDiscusKogelHoogVer
    10 Lynn Behnke Scopias 150m
    150 m C-D ------
    17 Laetitzia Braum AV Cifla 1000m
    1000 m C-D ------
    21 Fenne Cantelberg Swift 150m
    Hoog
    Ver
    150 m C-DHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur ----
    22 Sophie Cantelberg Swift 150m
    Ver
    150 m C-DVer aanvang 19 uur -----
    31 Lynn Diederen Leudal Hoog
    Ver
    Hoog aanvang 1.10 mVer aanvang 20 uur -----
    43 Suze Gipmans VRT 1000m
    1000 m C-D ------
    61 Anissa Jakhjoukh Swift 60m
    150m
    Ver
    60 m - MD150 m C-DVer aanvang 20 uur ----
    67 Boglarka ...rekgyarto Swift 60m
    150m
    Hoog
    Ver
    60 m - MD150 m C-DVer aanvang 20 uur ---
    70 Eva Kok LGDR 1000m
    1000 m C-D ------
    74 Isis Levels Scopias 1000m
    Ver
    1000 m C-DVer aanvang 20 uur -----
    81 Sanne Michiels ATH 1000m
    Discus
    Kogel
    1000 m C-DDiscuswerp...ng 20 uur ----

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Leudal LEUD 1
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV Cifla CFLA 1
    Lopersgroep Deurne LGDR 1
    Scopias Atletiek SCPS 2
    Swift Atletiek SWFT 4
    Venloop Running Team VRT 1
  • 60m
  • 150m
  • 1000m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam 60m OBP
    1 Boglarka ...rekgyarto Swift 8,49 +0.7 m/s8,33 Toegelaten
    2 Anissa Jakhjoukh Swift 10,92 +0.7 m/s--- Toegelaten

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D

    # Naam 150m OBP
    1 Lynn Behnke Scopias 20,12 +2.0 m/s20,19 Toegelaten
    2 Boglarka ...rekgyarto Swift 20,38 +2.0 m/s20,10 Toegelaten
    3 Fenne Cantelberg Swift 21,58 +0.0 m/s21,70 Toegelaten
    4 Sophie Cantelberg Swift 22,15 +0.0 m/s21,90 Toegelaten
    5 Anissa Jakhjoukh Swift 27,21 -0.3 m/s--- Toegelaten

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam 1000mOBP
    1 Laetitzia Braum AV Cifla 3:04,16 2:55,00 Toegelaten
    2 Isis Levels Scopias 3:07,01 3:09,39 Toegelaten
    3 Eva Kok LGDR 3:07,74 3:09,32 Toegelaten
    4 Suze Gipmans VRT 3:30,05 3:23,03 Toegelaten
    5 Sanne Michiels ATH 3:47,33 3:51,60 Toegelaten

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D

    # Naam DiscusOBP
    1 Sanne Michiels ATH 12,44 --- Toegelaten

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D

    # Naam KogelOBP
    Sanne Michiels ATH --- --- Afgemeld

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam HoogOBP
    1 Lynn Diederen Leudal 1,20 --- Toegelaten
    Fenne Cantelberg Swift NM 1,48 Toegelaten
    Boglarka ...rekgyarto Swift --- 1,51 Afgemeld

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Ver OBP
    1 Fenne Cantelberg Swift 4,69 m/s4,40 Toegelaten
    2 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,66 m/s4,76 Toegelaten
    3 Isis Levels Scopias 4,27 m/s4,61 Toegelaten
    4 Sophie Cantelberg Swift 4,02 m/s3,99 Toegelaten
    5 Lynn Diederen Leudal 3,77 m/s--- Toegelaten
    6 Anissa Jakhjoukh Swift 2,14 m/s--- Toegelaten