Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 35 meter ( 2 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:45 Kogel
    Kogel1
    Uitslagen
    11:35 Hoog
    Hoog1
    Uitslagen
    12:45 35m
    35m
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:45u12:55u
    Meisjes Pupil A2
    Kogel - Kogel1
    Hoog - Hoog1
    35m - 35m

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 2
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Spiridon SPRD 3
    AV Sprint SPRN 2
    DAK DAK 2
    Gloria Atletiek GLRA 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Scorpio SCRP 2
    Spado SPDO 1
  • Meerkamp
  • 35m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A regio

    # Naam 35mKogelHoogPunten totaal
    1 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 6,17 7,61 1,25 1626
    2 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 6,08 6,49 1,30 1622
    3 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 6,34 7,32 1,25 1568
    4 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 6,49 7,01 1,25 1515
    5 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 6,15 6,07 1,20 1504
    6 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 6,25 6,86 1,15 1490
    7 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 5,96 6,02 1,10 1479
    8 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 6,43 6,21 1,10 1372
    9 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 6,23 5,55 1,05 1342
    10 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 6,55 6,08 1,10 1336
    11 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 6,47 5,48 1,10 1316
    12 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 6,25 4,66 1,10 1314
    13 Daniek van Loon MPA2 - DAK 7,02 7,23 1,10 1305
    14 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 6,46 4,56 1,15 1293
    15 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 6,86 6,43 1,10 1290
    16 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 6,51 5,52 1,05 1273
    17 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 6,51 4,62 1,10 1249
    18 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 6,20 4,54 0,95 1208
    19 Eva den Boer MPA1 - Atledo 6,76 4,92 1,05 1178
    20 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 7,13 5,47 1,10 1176
    21 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 6,80 4,48 1,05 1138
    22 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 6,85 4,75 0,95 1074
    23 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 6,52 4,25 0,85 1036
    24 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 6,68 4,30 0,85 1004
    25 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 7,05 3,83 0,85 892
    26 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 7,77 3,95 0,85 774
    27 Femke Jacobs MPA2 - Gloria DNS NM DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter Meisjes Pupil A regio

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 5,96 5,93 656
    2 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 6,08 6,16 624
    3 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 6,15 6,06 605
    4 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 6,17 6,17 600
    5 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 6,20 --- 593
    6 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 6,23 6,32 585
    7 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 6,25 6,33 580
    7 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 6,25 6,20 580
    9 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 6,34 6,37 558
    10 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 6,43 6,46 537
    11 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 6,46 6,44 530
    12 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 6,47 6,30 527
    13 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 6,49 6,56 523
    14 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 6,51 --- 518
    14 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 6,51 6,41 518
    16 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 6,52 6,69 516
    17 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 6,55 6,73 509
    18 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 6,68 6,69 480
    19 Eva den Boer MPA1 - Atledo 6,76 6,95 463
    20 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 6,80 6,85 454
    21 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 6,85 7,10 444
    22 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 6,86 6,82 442
    23 Daniek van Loon MPA2 - DAK 7,02 6,60 410
    24 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 7,05 7,11 404
    25 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 7,13 6,91 388
    26 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 7,77 --- 276
    Femke Jacobs MPA2 - Gloria DNS 6,95 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A regio

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 7,61 --- 500
    2 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 7,32 --- 484
    3 Daniek van Loon MPA2 - DAK 7,23 --- 479
    4 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 7,01 --- 466
    5 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 6,86 6,70 458
    6 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 6,49 --- 436
    7 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 6,43 --- 432
    8 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 6,21 --- 419
    9 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 6,08 --- 411
    10 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 6,07 --- 410
    11 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 6,02 6,64 407
    12 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 5,55 --- 378
    13 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 5,52 --- 376
    14 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 5,48 --- 373
    15 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 5,47 --- 372
    16 Eva den Boer MPA1 - Atledo 4,92 --- 336
    17 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 4,75 --- 324
    18 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 4,66 --- 318
    19 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 4,62 --- 315
    20 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 4,56 --- 311
    21 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 4,54 --- 309
    22 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 4,48 --- 305
    23 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 4,30 --- 292
    24 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 4,25 --- 288
    25 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 3,95 --- 266
    26 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 3,83 --- 256
    Femke Jacobs MPA2 - Gloria NM --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A regio

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 1,30 1,25 562
    2 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 1,25 --- 526
    2 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 1,25 --- 526
    2 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 1,25 --- 526
    5 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 1,20 --- 489
    6 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 1,15 --- 452
    6 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 1,15 --- 452
    8 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 1,10 --- 416
    8 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 1,10 --- 416
    8 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 1,10 --- 416
    8 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 1,10 --- 416
    8 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 1,10 --- 416
    8 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 1,10 --- 416
    8 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 1,10 --- 416
    8 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 1,10 1,10 416
    8 Daniek van Loon MPA2 - DAK 1,10 --- 416
    17 Eva den Boer MPA1 - Atledo 1,05 --- 379
    17 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 1,05 --- 379
    17 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 1,05 --- 379
    17 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 1,05 --- 379
    21 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 0,95 --- 306
    21 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 0,95 --- 306
    23 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 0,85 --- 232
    23 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 0,85 --- 232
    23 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 0,85 --- 232
    23 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 0,85 --- 232
    Femke Jacobs MPA2 - Gloria DNS --- 0
  • Meerkamp
  • 35m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

    # Naam 35mKogelHoogPunten totaal
    1 Iris Loonstra HLLS 6,17 7,61 1,25 1626
    2 Senna Laureijssen AV Spiridon 6,08 6,49 1,30 1622
    3 Lotte Aerts AVGM 6,34 7,32 1,25 1568
    4 Mila Strooper AV Attila 6,49 7,01 1,25 1515
    5 Fenne Bijlhouwer Spado 6,25 6,86 1,15 1490
    6 Mirthe van Zon DAK 5,96 6,02 1,10 1479
    7 Djayla Hoek AV Sprint 6,43 6,21 1,10 1372
    8 Lena Prachkovskiy Scorpio 6,23 5,55 1,05 1342
    9 Fenna Winkel AV Sprint 6,55 6,08 1,10 1336
    10 Daniek van Loon DAK 7,02 7,23 1,10 1305
    11 Anna Timmers AV Spiridon 6,86 6,43 1,10 1290
    12 Jelske Schets Scorpio 6,51 5,52 1,05 1273
    13 Amber van Gurp AV Attila 7,13 5,47 1,10 1176
    14 Ghislaine Schalk AV Spiridon 6,80 4,48 1,05 1138
    15 Femke Jacobs Gloria DNS NM DNS 0