Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 21
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • 35 meter ( 2 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    13:05 Kogel
    Kogel1
    Uitslagen
    13:55 35m
    35m
    Uitslagen
    14:30 Hoog
    Hoog1
    Uitslagen


    Tijdschema

    13:05u15:30u
    Jongens Junior C
    Kogel - Kogel1
    35m - 35m
    Hoog - Hoog1

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Startgroep M
    22 Rick Damen AV Attila Jongens Jun C a
    39 Erick Könst AV Haarlem Jongens Jun C a
    45 Thijs van Dijke AV Spiridon Jongens Jun C a
    46 Max Kreeft AV Spiridon Jongens Jun C a
    47 Marijn Leusink AV Spiridon Jongens Jun C a
    48 Tygo Naafs AV Spiridon Jongens Jun C a
    49 Aran Swart AV Spiridon Jongens Jun C a
    79 Michon Goddijn AV Sprint Jongens Jun C a
    80 Tim Pelkmans AV Sprint Jongens Jun C a
    81 Mark Smolders AV Sprint Jongens Jun C a
    116 Kevin van Loon DAK Jongens Jun C a
    117 Ouren Röttjers DAK Jongens Jun C a
    118 Thymen van Zon DAK Jongens Jun C a
    123 Mels Hillemans DJA Jongens Jun C a
    124 Daan Moelands DJA Jongens Jun C a
    140 Mathijs Goris Gloria Jongens Jun C a
    141 Martijn Gulickx Gloria Jongens Jun C a
    142 Timo Timmermans Gloria Jongens Jun C a
    162 Yorick Brethouwer Scorpio Jongens Jun C a
    163 Casper Haagh Scorpio Jongens Jun C a
    211 Raoul van Heel Taxandria Jongens Jun C a

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 1
    AV Haarlem HRLM 1
    AV Spiridon SPRD 5
    AV Sprint SPRN 3
    DAK DAK 3
    DJA DJA 2
    Gloria Atletiek GLRA 3
    Scorpio SCRP 2
    Taxandria Atletiek TXND 1
  • Meerkamp
  • 35m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Junior C

    # Naam 35mKogelHoogPunten totaal
    1 Casper Haagh Scorpio 5,47 9,27 1,65 1930
    2 Erick Könst AV Haarlem 5,59 10,45 1,55 1871
    3 Ouren Röttjers DAK 5,36 9,15 1,50 1842
    4 Max Kreeft AV Spiridon 5,45 10,77 1,35 1766
    5 Marijn Leusink AV Spiridon 5,46 8,29 1,50 1765
    6 Tim Pelkmans AV Sprint 5,37 7,12 1,50 1730
    7 Mark Smolders AV Sprint 5,46 8,37 1,40 1687
    8 Thijs van Dijke AV Spiridon 5,85 9,83 1,45 1682
    9 Tygo Naafs AV Spiridon 5,72 9,56 1,35 1624
    10 Raoul van Heel Taxandria 5,84 8,10 1,45 1597
    11 Daan Moelands DJA 5,72 8,31 1,35 1561
    12 Timo Timmermans Gloria 5,94 7,92 1,40 1519
    13 Mathijs Goris Gloria 5,49 6,88 1,30 1516
    14 Yorick Brethouwer Scorpio 5,99 6,62 1,45 1473
    15 Rick Damen AV Attila 5,74 6,07 1,40 1469
    16 Mels Hillemans DJA 6,06 6,11 1,50 1465
    17 Aran Swart AV Spiridon 6,00 8,40 1,25 1413
    18 Thymen van Zon DAK 5,77 5,65 1,15 1245
    19 Kevin van Loon DAK 6,16 8,54 1,05 1232
    20 Martijn Gulickx Gloria 6,01 5,55 1,05 1099
    21 Michon Goddijn AV Sprint 6,08 5,21 1,05 1058