Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 29
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • 600 meter ( 1 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 4 x 40m
  • Tijdschema 'Jongens Pupil C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 Vortex
    1
    Uitslagen
    10:00 Ver
    2
    Uitslagen
    10:40 Vortex
    1
    Uitslagen
    11:40 40m Uitslagen
    14:50 Ver
    2
    Uitslagen
    15:30 600m Uitslagen


    Tijdschema

    10:00u16:00u
    Jongens Pupil C
    Ver - 2
    Vortex - 1
    40m
    Ver - 2
    600m

    Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 4x40m
    323 Floris van den Berg Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    324 Guus van de Burgwal Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    325 Jonas Cressent Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    326 Ole van der Grinten Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    327 Hidde Heijerman Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    328 Casper Holterhues Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    329 Nout Kroeze Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    330 Nanne Langemeijer Altis Meerkamp
    JPC (groep 1) a -
    331 Akram Pinard Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    332 Sebastian Redel Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    333 Abe van Stralen Altis Meerkamp
    JPC (groep 1) a -
    334 Finn Tebbens Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    335 Thijs van der Wal Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    336 Olivier Zwaal Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1) a
    337 Timo Blom Triathlon 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    338 Thorsten Bouwens Triathlon 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    339 Simon Broek Triathlon 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    340 Lucas Hendrickx Triathlon 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    341 Brent Holwerda Triathlon 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    342 Bart Jansen Triathlon 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    343 Mick Lablans Triathlon 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    344 Tobias Brinker AV Zeewolde 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    345 Jelmer Dekker AV Zeewolde 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    346 Jasper van Schaik AV Zeewolde 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    347 Mads Smit AV Zeewolde Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a -
    348 Bas Vastenburg AV Zeewolde 4x40m
    Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a
    349 Rens Arends VAV Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a -
    350 Levi Lambers VAV Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a -
    351 Biem de Man VAV Meerkamp
    JPC (groep 1)JPC (groep 2) a -

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 14
    AV Triathlon Triathlon 7
    AV Zeewolde ZWLD 5
    VAV VAV 3

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Ole van der Grinten Altis 7,54 2:11,53 16,41 3,23 1476
    2 Jasper van Schaik AV Zeewolde 7,41 2:15,65 20,03 2,96 1465
    3 Casper Holterhues Altis 8,26 2:20,65 17,45 2,76 1194
    4 Guus van de Burgwal Altis 7,47 2:27,92 8,52 3,02 1171
    5 Rens Arends VAV 8,34 2:18,36 13,03 2,58 1094
    6 Jonas Cressent Altis 7,92 2:25,02 11,21 2,66 1092
    7 Lucas Hendrickx Triathlon 7,87 2:23,59 8,25 2,84 1088
    8 Sebastian Redel Altis 8,27 2:46,56 15,30 2,77 985
    9 Levi Lambers VAV 8,45 2:31,29 11,89 2,67 975
    10 Nout Kroeze Altis 8,22 2:47,09 17,31 2,51 969
    11 Thijs van der Wal Altis 8,29 2:36,86 13,13 2,47 944
    12 Biem de Man VAV 8,36 2:30,68 7,09 2,53 866
    13 Simon Broek Triathlon 8,39 2:34,16 7,97 2,45 842
    14 Abe van Stralen Altis 7,91 2:52,33 8,92 2,50 840
    15 Akram Pinard Altis 8,19 2:41,64 9,35 2,37 838
    16 Hidde Heijerman Altis 8,54 3:04,22 14,89 2,61 811
    17 Olivier Zwaal Altis 8,59 2:44,28 10,00 2,47 794
    18 Bart Jansen Triathlon 8,74 2:42,44 9,19 2,58 789
    19 Mick Lablans Triathlon 8,33 2:56,34 7,39 2,45 707
    20 Bas Vastenburg AV Zeewolde 7,89 DNS 7,92 2,29 662
    21 Brent Holwerda Triathlon 8,70 2:44,28 7,25 2,18 661
    22 Timo Blom Triathlon 8,67 DNS 9,47 2,40 593
    23 Finn Tebbens Altis 8,90 3:12,26 9,77 2,05 520
    24 Thorsten Bouwens Triathlon 9,19 2:48,31 4,19 1,95 444
    25 Floris van den Berg Altis DNS DNS DNS DNS 0
    25 Nanne Langemeijer Altis DNS DNS DNS DNS 0
    25 Tobias Brinker AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0
    25 Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0
    25 Mads Smit AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Jasper van Schaik AV Zeewolde 7,41 --- 466
    2 Guus van de Burgwal Altis 7,47 --- 454
    3 Ole van der Grinten Altis 7,54 --- 440
    4 Lucas Hendrickx Triathlon 7,87 --- 380
    5 Bas Vastenburg AV Zeewolde 7,89 --- 377
    6 Abe van Stralen Altis 7,91 --- 373
    7 Jonas Cressent Altis 7,92 --- 371
    8 Akram Pinard Altis 8,19 --- 326
    9 Nout Kroeze Altis 8,22 --- 322
    10 Casper Holterhues Altis 8,26 --- 315
    11 Sebastian Redel Altis 8,27 --- 314
    12 Thijs van der Wal Altis 8,29 --- 310
    13 Mick Lablans Triathlon 8,33 --- 304
    14 Rens Arends VAV 8,34 --- 303
    15 Biem de Man VAV 8,36 --- 299
    16 Simon Broek Triathlon 8,39 --- 295
    17 Levi Lambers VAV 8,45 --- 286
    18 Hidde Heijerman Altis 8,54 --- 272
    19 Olivier Zwaal Altis 8,59 --- 265
    20 Timo Blom Triathlon 8,67 --- 253
    21 Brent Holwerda Triathlon 8,70 --- 249
    22 Bart Jansen Triathlon 8,74 --- 243
    23 Finn Tebbens Altis 8,90 --- 221
    24 Thorsten Bouwens Triathlon 9,19 --- 182
    Floris van den Berg Altis DNS --- 0
    Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
    Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
    Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
    Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Ole van der Grinten Altis 2:11,53 --- 408
    2 Jasper van Schaik AV Zeewolde 2:15,65 --- 371
    3 Rens Arends VAV 2:18,36 --- 348
    4 Casper Holterhues Altis 2:20,65 --- 329
    5 Lucas Hendrickx Triathlon 2:23,59 --- 306
    6 Jonas Cressent Altis 2:25,02 --- 295
    7 Guus van de Burgwal Altis 2:27,92 --- 273
    8 Biem de Man VAV 2:30,68 --- 253
    9 Levi Lambers VAV 2:31,29 --- 249
    10 Simon Broek Triathlon 2:34,16 --- 229
    11 Thijs van der Wal Altis 2:36,86 --- 211
    12 Akram Pinard Altis 2:41,64 --- 181
    13 Bart Jansen Triathlon 2:42,44 --- 176
    14 Brent Holwerda Triathlon 2:44,28 --- 165
    15 Olivier Zwaal Altis 2:44,28 --- 165
    16 Sebastian Redel Altis 2:46,56 --- 152
    17 Nout Kroeze Altis 2:47,09 --- 149
    18 Thorsten Bouwens Triathlon 2:48,31 --- 142
    19 Abe van Stralen Altis 2:52,33 --- 119
    20 Mick Lablans Triathlon 2:56,34 --- 98
    21 Hidde Heijerman Altis 3:04,22 --- 59
    22 Finn Tebbens Altis 3:12,26 --- 23
    Timo Blom Triathlon DNS --- 0
    Floris van den Berg Altis DNS --- 0
    Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
    Bas Vastenburg AV Zeewolde DNS --- 0
    Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
    Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
    Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Jasper van Schaik AV Zeewolde 20,03 --- 318
    2 Casper Holterhues Altis 17,45 --- 280
    3 Nout Kroeze Altis 17,31 --- 278
    4 Ole van der Grinten Altis 16,41 --- 264
    5 Sebastian Redel Altis 15,30 --- 247
    6 Hidde Heijerman Altis 14,89 --- 240
    7 Thijs van der Wal Altis 13,13 --- 211
    8 Rens Arends VAV 13,03 --- 209
    9 Levi Lambers VAV 11,89 --- 188
    10 Jonas Cressent Altis 11,21 --- 176
    11 Olivier Zwaal Altis 10,00 --- 152
    12 Finn Tebbens Altis 9,77 --- 148
    13 Timo Blom Triathlon 9,47 --- 142
    14 Akram Pinard Altis 9,35 --- 139
    15 Bart Jansen Triathlon 9,19 --- 136
    16 Abe van Stralen Altis 8,92 --- 130
    17 Guus van de Burgwal Altis 8,52 --- 122
    18 Lucas Hendrickx Triathlon 8,25 --- 116
    19 Simon Broek Triathlon 7,97 --- 110
    20 Bas Vastenburg AV Zeewolde 7,92 --- 109
    21 Mick Lablans Triathlon 7,39 --- 97
    22 Brent Holwerda Triathlon 7,25 --- 93
    23 Biem de Man VAV 7,09 --- 90
    24 Thorsten Bouwens Triathlon 4,19 --- 12
    Floris van den Berg Altis DNS --- 0
    Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
    Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
    Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
    Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Ole van der Grinten Altis 3,23 --- 364
    2 Guus van de Burgwal Altis 3,02 --- 322
    3 Jasper van Schaik AV Zeewolde 2,96 --- 310
    4 Lucas Hendrickx Triathlon 2,84 --- 286
    5 Sebastian Redel Altis 2,77 --- 272
    6 Casper Holterhues Altis 2,76 --- 270
    7 Levi Lambers VAV 2,67 --- 252
    8 Jonas Cressent Altis 2,66 --- 250
    9 Hidde Heijerman Altis 2,61 --- 240
    10 Bart Jansen Triathlon 2,58 --- 234
    10 Rens Arends VAV 2,58 --- 234
    12 Biem de Man VAV 2,53 --- 224
    13 Nout Kroeze Altis 2,51 --- 220
    14 Abe van Stralen Altis 2,50 --- 218
    15 Olivier Zwaal Altis 2,47 --- 212
    15 Thijs van der Wal Altis 2,47 --- 212
    17 Mick Lablans Triathlon 2,45 --- 208
    17 Simon Broek Triathlon 2,45 --- 208
    19 Timo Blom Triathlon 2,40 --- 198
    20 Akram Pinard Altis 2,37 --- 192
    21 Bas Vastenburg AV Zeewolde 2,29 --- 176
    22 Brent Holwerda Triathlon 2,18 --- 154
    23 Finn Tebbens Altis 2,05 --- 128
    24 Thorsten Bouwens Triathlon 1,95 --- 108
    Floris van den Berg Altis DNS --- 0
    Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
    Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
    Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
    Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0
    [+/-] alles
    #Naam 40mPtn600mPtnVortexPtnVerPtn Punten
    1 Altis 5364 [+/-]
    2 AV Triathlon 3739 [+/-]
    3 VAV 2935 [+/-]
    4 AV Zeewolde 2460 [+/-]


    Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPC team 1 Altis - JPC 4 29,65 431
    2 AV Zeewolde JPC AV Zeewolde - JPC 4 31,90 333
    3 Altis JPC team 2 Altis - JPC 4 32,14 324
    4 Altis JPC team 3 Altis - JPC 4 32,21 321
    5 JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 32,41 313
    6 Combi PupC AV Triathlon AV Triathlon - JPC 0 37,08 154