Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 45
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • 1000 meter ( 1 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 4 x 60m
  • Tijdschema 'Jongens Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:45 Ver
    2
    Uitslagen
    11:45 Vortex
    1
    Uitslagen
    11:45 Ver
    2
    Uitslagen
    12:40 Vortex
    2
    Uitslagen
    13:35 60m Uitslagen
    16:40 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:45u17:10u
    Jongens Pupil A1
    Ver - 2
    Ver - 2
    Vortex - 2
    60m
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 4x60m
    200 Jonathan v... Bokhorst Altis Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a -
    201 Senna V.d. Brandt Altis Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a -
    202 Tim van de Burgwal Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    203 Tijn van de Grijp Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    204 Luuk Harmsen Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    205 Sijmen van der Harst Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    206 Teun Heijerman Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    207 Niels Karel Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    208 David Knuth Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    209 Mike Kragten Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    210 Stijn Kroeze Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    211 Joris Lamaker Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    212 Quentin Landskroon Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    213 Jeppe Meesters Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    214 Dim Petrusma Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    215 Jurre Schoenmakers Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    216 Thom Scholte Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    217 Hidde Verdegaal Altis Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a -
    218 Tom Westdijk Altis 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a
    219 Johannes Hegeman AV Nijkerk Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a -
    220 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a -
    221 Rik Willemse AV Nijkerk Meerkamp
    JPA1 (groep 1) a -
    222 Luuk van Burgsteden Triathlon 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    223 Mick Frerix Triathlon 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    224 Ole Hamberg Triathlon 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    225 Jop van den Hoorn Triathlon 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    226 Loek Scholten Triathlon 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    227 Alain Tourne Triathlon 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    228 Fedde Van Den Bos Triathlon 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    229 Pierre Verhoosel Triathlon 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    230 Justin van Dam AV Zeewolde Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a -
    231 Jaron Hamoen AV Zeewolde 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    232 Finn Hart AV Zeewolde Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a -
    233 Daan Keijzer AV Zeewolde Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a -
    234 Bjorn Klein AV Zeewolde 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    235 Quin van de Klok AV Zeewolde 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    236 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    237 Stijn Dijkslag VAV 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    238 Redwan el Khayyar VAV 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    239 Markus Lamper VAV 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    240 Dagne Mulder VAV 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    241 Dejene Mulder VAV 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    242 Job Mulder VAV 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    243 Joël van de Munt VAV 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a
    244 Tijs Schoonhoven VAV 4x60m
    Meerkamp
    JPA1 (groep 1)JPA1 (groep 2) a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 19
    AV Nijkerk NKRK 3
    AV Triathlon Triathlon 8
    AV Zeewolde ZWLD 7
    VAV VAV 8

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Niels Karel Altis 9,56 3:45,83 26,53 3,82 1921
    2 Dim Petrusma Altis 9,69 3:41,99 24,80 3,67 1868
    3 Markus Lamper VAV 10,09 3:45,84 28,46 3,40 1775
    4 Johannes Hegeman AV Nijkerk 10,43 3:35,93 26,80 3,26 1734
    5 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 10,07 3:44,35 22,87 3,36 1709
    6 Loek Scholten Triathlon 10,05 4:06,79 25,04 3,76 1708
    7 Tijn van de Grijp Altis 10,49 3:51,72 27,38 3,50 1693
    8 Tim van de Burgwal Altis 10,00 3:44,95 15,50 3,70 1678
    9 Mick Frerix Triathlon 9,81 4:10,83 22,26 3,48 1635
    10 Stijn Kroeze Altis 9,89 4:12,48 24,47 3,29 1606
    11 Job Mulder VAV 10,01 3:57,17 16,09 3,45 1572
    12 Joris Lamaker Altis 10,37 3:55,99 22,39 3,20 1565
    13 Quin van de Klok AV Zeewolde 10,40 4:11,90 25,36 3,36 1558
    14 Mike Kragten Altis 10,75 4:06,48 27,94 3,25 1543
    15 Sijmen van der Harst Altis 10,75 4:19,74 29,42 3,35 1523
    16 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 10,12 4:10,33 21,63 3,17 1519
    17 Jaron Hamoen AV Zeewolde 10,71 4:09,35 23,85 3,36 1507
    18 David Knuth Altis 9,53 4:30,80 16,97 3,32 1493
    19 Finn Hart AV Zeewolde 10,45 4:17,54 18,49 3,26 1414
    20 Dejene Mulder VAV 10,28 4:29,88 20,83 3,01 1372
    21 Ole Hamberg Triathlon 11,21 4:23,63 23,04 2,98 1296
    22 Bjorn Klein AV Zeewolde 11,17 4:09,06 16,10 2,98 1264
    23 Justin van Dam AV Zeewolde 10,90 4:15,12 16,07 2,92 1258
    24 Rik Willemse AV Nijkerk 10,37 DNS 30,27 3,26 1240
    25 Teun Heijerman Altis 11,63 4:42,40 23,78 3,08 1207
    26 Redwan el Khayyar VAV 11,68 4:11,55 17,01 2,89 1189
    27 Quentin Landskroon Altis 10,60 4:23,18 10,16 2,99 1176
    28 Jeppe Meesters Altis 11,43 4:18,47 18,25 2,60 1148
    29 Fedde Van Den Bos Triathlon 11,15 4:21,80 11,17 2,96 1124
    30 Jonathan v... Bokhorst Altis 11,50 4:15,45 11,17 3,03 1122
    31 Jop van den Hoorn Triathlon 10,53 DNS 24,04 3,08 1107
    32 Joël van de Munt VAV 11,74 4:25,19 14,84 2,82 1076
    33 Senna V.d. Brandt Altis 11,53 4:48,71 19,26 2,75 1069
    34 Stijn Dijkslag VAV 10,92 4:38,68 9,03 2,81 1017
    35 Alain Tourne Triathlon 11,29 5:13,30 13,19 3,03 983
    36 Tom Westdijk Altis 11,33 4:36,72 10,56 2,55 951
    37 Tijs Schoonhoven VAV 11,91 5:44,94 16,47 2,84 847
    38 Thom Scholte Altis 10,88 DNS 11,15 2,70 787
    39 Hidde Verdegaal Altis 11,81 DNF 8,12 3,14 702
    40 Jurre Schoenmakers Altis 11,40 DNS 8,68 2,81 694
    41 Luuk Harmsen Altis 11,71 DNS 9,43 2,31 575
    42 Pierre Verhoosel Triathlon 11,83 DNS 13,04 1,79 525
    43 Dagne Mulder VAV 13,47 5:34,15 4,57 2,29 371
    44 Luuk van Burgsteden Triathlon DNS DNS DNS DNS 0
    44 Daan Keijzer AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 David Knuth Altis 9,53 --- 554
    2 Niels Karel Altis 9,56 --- 549
    3 Dim Petrusma Altis 9,69 --- 527
    4 Mick Frerix Triathlon 9,81 --- 508
    5 Stijn Kroeze Altis 9,89 --- 495
    6 Tim van de Burgwal Altis 10,00 --- 478
    7 Job Mulder VAV 10,01 9,96 476
    8 Loek Scholten Triathlon 10,05 --- 470
    9 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 10,07 --- 467
    10 Markus Lamper VAV 10,09 10,09 464
    11 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 10,12 --- 460
    12 Dejene Mulder VAV 10,28 --- 436
    13 Rik Willemse AV Nijkerk 10,37 --- 423
    14 Joris Lamaker Altis 10,37 --- 423
    15 Quin van de Klok AV Zeewolde 10,40 --- 419
    16 Johannes Hegeman AV Nijkerk 10,43 --- 415
    17 Finn Hart AV Zeewolde 10,45 --- 412
    18 Tijn van de Grijp Altis 10,49 --- 406
    19 Jop van den Hoorn Triathlon 10,53 --- 401
    20 Quentin Landskroon Altis 10,60 --- 391
    21 Jaron Hamoen AV Zeewolde 10,71 --- 376
    22 Mike Kragten Altis 10,75 --- 371
    23 Sijmen van der Harst Altis 10,75 --- 371
    24 Thom Scholte Altis 10,88 --- 354
    25 Justin van Dam AV Zeewolde 10,90 --- 351
    26 Stijn Dijkslag VAV 10,92 10,82 349
    27 Fedde Van Den Bos Triathlon 11,15 --- 320
    28 Bjorn Klein AV Zeewolde 11,17 --- 317
    29 Ole Hamberg Triathlon 11,21 --- 312
    30 Alain Tourne Triathlon 11,29 --- 302
    31 Tom Westdijk Altis 11,33 --- 298
    32 Jurre Schoenmakers Altis 11,40 --- 289
    33 Jeppe Meesters Altis 11,43 --- 286
    34 Jonathan v... Bokhorst Altis 11,50 --- 278
    35 Senna V.d. Brandt Altis 11,53 --- 274
    36 Teun Heijerman Altis 11,63 --- 263
    37 Redwan el Khayyar VAV 11,68 10,39 257
    38 Luuk Harmsen Altis 11,71 --- 254
    39 Joël van de Munt VAV 11,74 11,43 250
    40 Hidde Verdegaal Altis 11,81 --- 243
    41 Pierre Verhoosel Triathlon 11,83 --- 240
    42 Tijs Schoonhoven VAV 11,91 --- 232
    43 Dagne Mulder VAV 13,47 --- 82
    Luuk van Burgsteden Triathlon DNS --- 0
    Daan Keijzer AV Zeewolde DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Johannes Hegeman AV Nijkerk 3:35,93 --- 543
    2 Dim Petrusma Altis 3:41,99 --- 508
    3 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 3:44,35 --- 495
    4 Tim van de Burgwal Altis 3:44,95 --- 492
    5 Niels Karel Altis 3:45,83 --- 487
    6 Markus Lamper VAV 3:45,84 --- 487
    7 Tijn van de Grijp Altis 3:51,72 --- 456
    8 Joris Lamaker Altis 3:55,99 --- 434
    9 Job Mulder VAV 3:57,17 3:51,00 429
    10 Mike Kragten Altis 4:06,48 --- 384
    11 Loek Scholten Triathlon 4:06,79 --- 383
    12 Bjorn Klein AV Zeewolde 4:09,06 --- 373
    13 Jaron Hamoen AV Zeewolde 4:09,35 --- 372
    14 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 4:10,33 --- 367
    15 Mick Frerix Triathlon 4:10,83 --- 365
    16 Redwan el Khayyar VAV 4:11,55 3:48,90 362
    17 Quin van de Klok AV Zeewolde 4:11,90 --- 360
    18 Stijn Kroeze Altis 4:12,48 --- 358
    19 Justin van Dam AV Zeewolde 4:15,12 --- 346
    20 Jonathan v... Bokhorst Altis 4:15,45 --- 345
    21 Finn Hart AV Zeewolde 4:17,54 --- 336
    22 Jeppe Meesters Altis 4:18,47 --- 332
    23 Sijmen van der Harst Altis 4:19,74 --- 327
    24 Fedde Van Den Bos Triathlon 4:21,80 --- 319
    25 Quentin Landskroon Altis 4:23,18 --- 313
    26 Ole Hamberg Triathlon 4:23,63 --- 311
    27 Joël van de Munt VAV 4:25,19 4:14,60 305
    28 Dejene Mulder VAV 4:29,88 --- 287
    29 David Knuth Altis 4:30,80 --- 284
    30 Tom Westdijk Altis 4:36,72 --- 262
    31 Stijn Dijkslag VAV 4:38,68 4:16,10 255
    32 Teun Heijerman Altis 4:42,40 --- 242
    33 Senna V.d. Brandt Altis 4:48,71 --- 220
    34 Alain Tourne Triathlon 5:13,30 --- 145
    35 Dagne Mulder VAV 5:34,15 --- 90
    36 Tijs Schoonhoven VAV 5:44,94 --- 64
    Jop van den Hoorn Triathlon DNS --- 0
    Luuk van Burgsteden Triathlon DNS --- 0
    Pierre Verhoosel Triathlon DNS --- 0
    Jurre Schoenmakers Altis DNS --- 0
    Luuk Harmsen Altis DNS --- 0
    Thom Scholte Altis DNS --- 0
    Rik Willemse AV Nijkerk DNS --- 0
    Daan Keijzer AV Zeewolde DNS --- 0
    Hidde Verdegaal Altis DNF --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Rik Willemse AV Nijkerk 30,27 --- 447
    2 Sijmen van der Harst Altis 29,42 --- 437
    3 Markus Lamper VAV 28,46 --- 426
    4 Mike Kragten Altis 27,94 --- 420
    5 Tijn van de Grijp Altis 27,38 --- 413
    6 Johannes Hegeman AV Nijkerk 26,80 --- 406
    7 Niels Karel Altis 26,53 --- 403
    8 Quin van de Klok AV Zeewolde 25,36 --- 389
    9 Loek Scholten Triathlon 25,04 --- 385
    10 Dim Petrusma Altis 24,80 --- 381
    11 Stijn Kroeze Altis 24,47 --- 377
    12 Jop van den Hoorn Triathlon 24,04 --- 372
    13 Jaron Hamoen AV Zeewolde 23,85 --- 369
    14 Teun Heijerman Altis 23,78 --- 368
    15 Ole Hamberg Triathlon 23,04 --- 359
    16 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 22,87 --- 357
    17 Joris Lamaker Altis 22,39 --- 350
    18 Mick Frerix Triathlon 22,26 --- 348
    19 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 21,63 --- 340
    20 Dejene Mulder VAV 20,83 --- 329
    21 Senna V.d. Brandt Altis 19,26 --- 307
    22 Finn Hart AV Zeewolde 18,49 --- 296
    23 Jeppe Meesters Altis 18,25 --- 292
    24 Redwan el Khayyar VAV 17,01 --- 274
    25 David Knuth Altis 16,97 --- 273
    26 Tijs Schoonhoven VAV 16,47 --- 265
    27 Bjorn Klein AV Zeewolde 16,10 --- 260
    28 Job Mulder VAV 16,09 --- 259
    29 Justin van Dam AV Zeewolde 16,07 --- 259
    30 Tim van de Burgwal Altis 15,50 --- 250
    31 Joël van de Munt VAV 14,84 --- 239
    32 Alain Tourne Triathlon 13,19 --- 212
    33 Pierre Verhoosel Triathlon 13,04 --- 209
    34 Fedde Van Den Bos Triathlon 11,17 --- 175
    34 Jonathan v... Bokhorst Altis 11,17 --- 175
    36 Thom Scholte Altis 11,15 --- 175
    37 Tom Westdijk Altis 10,56 --- 163
    38 Quentin Landskroon Altis 10,16 --- 156
    39 Luuk Harmsen Altis 9,43 --- 141
    40 Stijn Dijkslag VAV 9,03 --- 133
    41 Jurre Schoenmakers Altis 8,68 --- 125
    42 Hidde Verdegaal Altis 8,12 --- 113
    43 Dagne Mulder VAV 4,57 --- 23
    Luuk van Burgsteden Triathlon DNS --- 0
    Daan Keijzer AV Zeewolde DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Niels Karel Altis 3,82 --- 482
    2 Loek Scholten Triathlon 3,76 --- 470
    3 Tim van de Burgwal Altis 3,70 --- 458
    4 Dim Petrusma Altis 3,67 --- 452
    5 Tijn van de Grijp Altis 3,50 --- 418
    6 Mick Frerix Triathlon 3,48 --- 414
    7 Job Mulder VAV 3,45 --- 408
    8 Markus Lamper VAV 3,40 --- 398
    9 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 3,36 --- 390
    9 Jaron Hamoen AV Zeewolde 3,36 --- 390
    9 Quin van de Klok AV Zeewolde 3,36 --- 390
    12 Sijmen van der Harst Altis 3,35 --- 388
    13 David Knuth Altis 3,32 --- 382
    14 Stijn Kroeze Altis 3,29 --- 376
    15 Johannes Hegeman AV Nijkerk 3,26 --- 370
    15 Rik Willemse AV Nijkerk 3,26 --- 370
    15 Finn Hart AV Zeewolde 3,26 --- 370
    18 Mike Kragten Altis 3,25 --- 368
    19 Joris Lamaker Altis 3,20 --- 358
    20 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 3,17 --- 352
    21 Hidde Verdegaal Altis 3,14 --- 346
    22 Jop van den Hoorn Triathlon 3,08 --- 334
    22 Teun Heijerman Altis 3,08 --- 334
    24 Alain Tourne Triathlon 3,03 --- 324
    24 Jonathan v... Bokhorst Altis 3,03 --- 324
    26 Dejene Mulder VAV 3,01 --- 320
    27 Quentin Landskroon Altis 2,99 --- 316
    28 Ole Hamberg Triathlon 2,98 --- 314
    28 Bjorn Klein AV Zeewolde 2,98 --- 314
    30 Fedde Van Den Bos Triathlon 2,96 --- 310
    31 Justin van Dam AV Zeewolde 2,92 --- 302
    32 Redwan el Khayyar VAV 2,89 --- 296
    33 Tijs Schoonhoven VAV 2,84 --- 286
    34 Joël van de Munt VAV 2,82 --- 282
    35 Jurre Schoenmakers Altis 2,81 --- 280
    35 Stijn Dijkslag VAV 2,81 --- 280
    37 Senna V.d. Brandt Altis 2,75 --- 268
    38 Thom Scholte Altis 2,70 --- 258
    39 Jeppe Meesters Altis 2,60 --- 238
    40 Tom Westdijk Altis 2,55 --- 228
    41 Luuk Harmsen Altis 2,31 --- 180
    42 Dagne Mulder VAV 2,29 --- 176
    43 Pierre Verhoosel Triathlon 1,79 --- 76
    Luuk van Burgsteden Triathlon DNS --- 0
    Daan Keijzer AV Zeewolde DNS --- 0
    [+/-] alles
    #Naam 60mPtn1000mPtnVortexPtnVerPtn Punten
    1 Altis 7726 [+/-]
    2 AV Zeewolde 6673 [+/-]
    3 VAV 6346 [+/-]
    4 AV Triathlon 6209 [+/-]
    5 AV Nijkerk 4493 [+/-]


    Uitslagen 4 x 60m Jongens Pupil A1

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 4 37,10 566
    2 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 39,07 485
    3 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 4 39,83 456
    4 JpA1 Team 1 AV Triathlon - JPA1 4 40,12 446
    5 De VAV Jongens 3 VAV - JPA1 4 40,33 438
    6 JpA1 Team 2 AV Triathlon - JPA1 4 42,15 375
    7 De VAV Jongens 2 VAV - JPA1 4 43,52 330
    8 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 4 43,93 318
    9 Altis JPA1 team 4 Altis - JPA1 4 45,40 274