Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 131
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 800m1500m5000m
    146 Gebreselasie Habtom AV Cifla 800m
    Sen mannen...0m D-race --
    147 Essi Darvishi Iran 800m
    Sen mannen...0m D-race --
    148 Mervin van der Horst Triathlon 800m
    Sen mannen...0m D-race --
    149 Michel Riemersma Triathlon 800m
    Sen mannen...0m D-race --
    150 Him de Looper AV Zeewolde 800m
    Sen mannen...0m D-race --
    151 Puk van Gool AV Attila 800m
    Sen mannen...0m D-race --
    152 Charlon Sumter Nederland 800m
    Sen mannen...0m D-race --
    153 Ralf Looze Phanos 800m
    Sen mannen...0m D-race --
    159 Team NGA Nederland 5000m
    Wereld Rec...km (team) --
    160 AV Wijchen Nederland 5000m
    Wereld Rec...km (team) --
    161 't Haasje Nederland 5000m
    Wereld Rec...km (team) --
    162 Asterix E...y beesten Nederland 5000m
    Wereld Rec...km (team) --
    185 Koen Van de Meijden Rotterdam 800m
    Sen mannen...0m C-race --
    186 Tim Verbeek AV Cifla 800m
    Sen mannen...0m C-race --
    187 Thymon Houben AV Unitas 800m
    Sen mannen...0m C-race --
    188 Tom Benerink MPM 800m
    Sen mannen...0m C-race --
    189 Branco van Minnen MPM 800m
    Sen mannen...0m C-race --
    190 Benjamin Manuel Rotterdam 800m
    Sen mannen...0m C-race --
    192 Matt Ramsden Australië 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    193 Clemens Bleistein Duitsland 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    194 Tim van den Broeke DNMC 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    195 Yimer Getahun Israël 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    196 Necho Tayachew Israël 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    197 Radoine Amehdy Marokko 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    198 Jurjen Polderman Nederland 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    199 Tim Verbaandert Nederland 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    200 Yorben Ruiter PAC 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    203 Archie Davis GBR 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    204 Philip Seseman GBR 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    205 Elmar Engholm Zweden 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    206 Youri Pessy HAAS Nederland 1500m
    5000m
    WKjun limi...ens 1500mMannen int...tional 5K -
    207 Bram Anderiessen Nederland 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    208 Robin van Riel Nederland 1500m
    WKjun limi...ens 1500m --
    229 Lasse Wiggemans DVTR 800m
    WKjun limi...gens 800m --
    231 Twan Pormes AV Zaanland 800m
    WKjun limi...gens 800m --
    233 Josh Pütz Duitsland 800m
    WKjun limi...gens 800m --
    234 Yunis abu Stitan Haag 800m
    WKjun limi...gens 800m --
    235 Ryan Clarke Nederland 800m
    WKjun limi...gens 800m --
    236 Lars van Hoeven Heerenveen 800m
    EK limietr...nnen 800m --
    237 Robin Ruijter PH 800m
    WKjun limi...gens 800m --
    238 Olaf van d...Berg HAAS PH 800m
    WKjun limi...gens 800m --
    276 Thomas Spencer AU 800m
    EK limietr...nnen 800m --
    277 Joeri Slagter Nederland 800m
    EK limietr...nnen 800m --
    278 Tony van Diepen Nederland 800m
    EK limietr...nnen 800m --
    279 James Bownes GBR 800m
    EK limietr...nnen 800m --
    280 Hannes J Naude Zuid-Afrika 800m
    EK limietr...nnen 800m --
    286 Wilfred van Holst Nederland 800m
    EK limietr...nnen 800m --
    287 Jesper Arts HAAS PH 800m
    EK limietr...nnen 800m --
    289 Ali Hamadi Belgie 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    290 Robin Hendrix Belgie 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    291 Isaac Kimeli Belgie 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    292 Tarik Moukrime Belgie 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    293 Amine Khadiri Cyprus 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    294 Musaab Adam Ali Qatar 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    295 Andreas Dimitrakis Griekenland 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    296 Jamal Hairane Qatar 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    297 Vincent Hazeleger Nederland 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    299 Jerry Motsau Zuid-Afrika 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    304 Laurens S...aert HAAS Belgie 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    305 Richard Douma Nederland 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    306 Mike Foppen AV Cifla 1500m
    EK limietr...nen 1500m --
    307 Thijs Nijhuis Denemarken 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    308 Marcel Fehr Duitsland 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    309 Chala Regassa Ethiopië 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    310 Samson Amare Eritrea 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    311 Zerom Gebrihiwet Eritrea 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    312 Arttu Vattulainen Finland 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    313 Markos Gkourlias Griekenland 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    314 Abhishek Pal India 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    315 Bernard Kipkemoi Kenia 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    316 Moses Koech Kenia 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    317 Nicholas Kosimbei Kenia 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    318 Alfred Ngeno Kenia 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    319 Kevin Kibet Oeganda 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    320 Victor Kiplangat Oeganda 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    321 Alex Brecker GBR 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    322 Jonny Davies GBR 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    323 Andy Heyes GBR 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    324 Siboniso Soldaka Zuid-Afrika 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    325 Amanuel Gergis Zweden 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    330 Sam Cherop HAAS Oeganda 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    331 Ben Conner GBR 5000m
    Mannen int...tional 5K --
    357 Tom de Leeuw Almere `81 1500m
    Mixed race...n A 1500m --
    358 Rik Heijnen Helden 1500m
    Mixed race...n A 1500m --
    359 Ruben Sansom Maastricht 1500m
    Mixed race...n A 1500m --
    360 Bram Rouwen Hanzesport 1500m
    Mixed race...n A 1500m --
    361 Tim Verbaandert Eindhoven 1500m
    Mixed race...n A 1500m --
    362 Casper van...er Putten ASTX 1500m
    Mixed race...n A 1500m --
    363 Maarten Hindriks Groningen 1500m
    Mixed race...n A 1500m --
    364 Fabian ten Kate VTLS 1500m
    Mixed race...n A 1500m --
    365 Arne te Nijenhuis MPM 1500m
    Mixed race...n A 1500m --
    366 Marco Otten HAAS 1500m
    Mixed race...n A 1500m --
    381 Bob te Lindert AV Argo 1500m
    Senioren m...n A 1500m --
    382 Daan Reintjes De Liemers 1500m
    Senioren m...n A 1500m --
    383 Tom de Gelder Olympus `70 1500m
    Senioren m...n A 1500m --
    384 Arjen van der Logt AV Phoenix 1500m
    Senioren m...n A 1500m --
    385 Martin Heuschen Duitsland 1500m
    Senioren m...n A 1500m --
    386 Marco Müller Duitsland 1500m
    Senioren m...n A 1500m --
    392 Reinout W...gers HAAS Nederland 1500m
    Senioren m...n A 1500m --
    395 Tom Hendrikse AAC `61 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    396 Gianluca Assorgia AV 1923 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    397 Jorrit Cleij AV Cifla 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    398 Wesley Mols AV Cifla 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    400 Rik Goethals Triathlon 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    401 Roel Wijmenga AV Unitas 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    402 Sven Schoonebeek AV Zaanland 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    403 Eduard Grob GACH 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    404 Erik Leusink HAC `63 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    405 Björn Koreman Leiden 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    406 Sami Tesfaldet AV Cifla 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    407 Luuk Maas Nederland 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    408 Sten Stoltenborg Nederland 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    409 Thomas Cremers NTB 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    411 Yoram Polak PAC 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    412 Stijn van Geene Phanos 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    413 Niels Baljet Rotterdam 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    414 Marco van Etten Rotterdam 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    416 Wilbert van Vliet VRT 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    417 Arne Mulder Nederland 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    423 Rick Heutinck AV Argo 5000m
    Mixed race...n A 5000m --
    424 Jordy Kloet AV Argo 5000m
    Mixed race...n A 5000m --
    425 Michiel Kallenberg AV Cifla 5000m
    Mixed race...n A 5000m --
    426 Tim Janssen AV Cifla 5000m
    Mixed race...n A 5000m --
    427 Erik van Rijsewijk AV Cifla 5000m
    Mixed race...n A 5000m --
    429 Piet Wiersma AV Jahn II 5000m
    Mixed race...n A 5000m --
    430 Paul Geertsma AV Lionitas 5000m
    Mixed race...n A 5000m --
    431 Dirk Evers AV Spiridon 5000m
    Mixed race...n A 5000m --
    432 Daniele Giardiello Italië 5000m
    Senioren m...n A 5000m --
    433 Marc Cinjee LGAS 5000m
    Mixed race...n A 5000m --
    434 Rob Vijver Nederland 5000m
    Mixed race...n A 5000m --
    442 Wouter Dilling HAAS AV Cifla 5000m
    Senioren m...n A 5000m --

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    Almere `81 AM81 1
    Atletiek Helden HLDN 1
    Atletiek Maastricht MSTR 1
    Atletiekunie AU 1
    Australië AUS 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Argo ARGO 3
    AV Attila ATTL 1
    AV Cifla CFLA 10
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Liemers LMRS 1
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Jahn II JAHN 1
    AV Lionitas LNTS 1
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Triathlon Triathlon 3
    AV Unitas UNTS 2
    AV Zaanland ZNLD 2
    AV Zeewolde ZWLD 1
    Belgie BEL 5
    Cyprus CYP 1
    Denemarken DEN 1
    Duitsland GER 5
    Dynamica ADSV DNMC 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    Eritrea ERI 2
    ESAV Asterix ASTX 1
    Ethiopië ETH 1
    Finland FIN 1
    GAC Hilversum GACH 1
    Griekenland GRE 2
    Groningen Atletiek GRNG 1
    GSAV Vitalis VTLS 1
    Haag Atletiek HAAG 1
    HAC `63 HC63 1
    India IND 1
    Iran IRI 1
    Israël ISR 2
    Italië ITA 1
    Kenia KEN 4
    Leiden Atletiek LATL 1
    Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
    Marathon Pim Mulier MPM 3
    Marokko MAR 1
    Nederland NED 21
    Nederlandse Triathlon Bond NTB 1
    NSAV `t Haasje HAAS 1
    Oeganda UGA 3
    PAC PAC 2
    Phanos PHNS 2
    Prins Hendrik PH 3
    Qatar QAT 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 4
    Venloop Running Team VRT 1
    Verenigd Koninkrijk GBR 7
    Zuid-Afrika RSA 3
    Zweden SWE 2
  • 800m
  • 1500m
  • 5000m
  • Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Thomas Spencer AU 1:48,23 1:47,76
    2 James Bownes GBR 1:48,36 1:46,40
    3 Tony van Diepen Nederland 1:48,39 1:48,03
    4 Hannes J Naude Zuid-Afrika 1:48,99 1:49,42
    5 Lars van Hoeven Heerenveen 1:50,18 1:51,05
    6 Joeri Slagter Nederland 1:50,54 1:50,18
    7 Wilfred van Holst Nederland 1:51,16 1:49,00
    8 Robin Ruijter PH 1:52,28 1:51,94
    9 Ryan Clarke Nederland 1:52,56 1:50,90
    10 Yunis abu Stitan Haag 1:54,14 1:53,81
    11 Twan Pormes AV Zaanland 1:54,79 1:52,99
    12 Branco van Minnen MPM 1:56,83 1:56,60
    13 Benjamin Manuel Rotterdam 1:57,03 1:56,26
    14 Koen Van de Meijden Rotterdam 1:57,45 1:56,41
    15 Lasse Wiggemans DVTR 1:57,47 1:53,03
    16 Thymon Houben AV Unitas 1:58,79 1:56,08
    17 Tom Benerink MPM 1:59,60 1:57,44
    18 Tim Verbeek AV Cifla 2:00,27 1:55,00
    19 Charlon Sumter Nederland 2:00,43 1:59,65
    20 Michel Riemersma Triathlon 2:00,67 1:59,74
    21 Mervin van der Horst Triathlon 2:01,59 2:02,33
    22 Ralf Looze Phanos 2:03,53 1:59,53
    23 Him de Looper AV Zeewolde 2:07,38 2:10,04
    24 Essi Darvishi Iran 2:09,13 2:03,00
    25 Gebreselasie Habtom AV Cifla 2:10,92 2:04,00
    Puk van Gool AV Attila DNS 1:57,74
    Josh Pütz Duitsland DNS 1:52,80
    Jesper Arts HAAS PH DNF 1:52,51
    Olaf van d...Berg HAAS PH DNF 1:58,29

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Isaac Kimeli Belgie 3:37,96 3:36,00
    2 Tarik Moukrime Belgie 3:39,39 3:35,00
    3 Amine Khadiri Cyprus 3:39,56 3:40,00
    4 Robin Hendrix Belgie 3:39,62 3:40,00
    5 Andreas Dimitrakis Griekenland 3:40,14 3:39,00
    5 Jamal Hairane Qatar 3:40,14 3:37,00
    7 Richard Douma Nederland 3:40,19 3:35,80
    8 Jerry Motsau Zuid-Afrika 3:40,24 3:36,70
    9 Mike Foppen AV Cifla 3:40,94 3:42,90
    10 Musaab Adam Ali Qatar 3:42,43 3:39,00
    11 Matt Ramsden Australië 3:42,69 3:39,40
    12 Elmar Engholm Zweden 3:42,87 3:42,10
    13 Robin van Riel Nederland 3:43,20 3:42,00
    14 Yorben Ruiter PAC 3:43,82 3:44,88
    15 Archie Davis GBR 3:44,01 3:43,09
    16 Clemens Bleistein Duitsland 3:44,11 3:41,00
    17 Philip Seseman GBR 3:44,13 3:41,00
    18 Bram Anderiessen Nederland 3:44,67 3:45,68
    19 Yimer Getahun Israël 3:45,38 3:41,00
    20 Jurjen Polderman Nederland 3:46,53 3:43,80
    21 Necho Tayachew Israël 3:47,15 3:45,00
    22 Tim van den Broeke DNMC 3:49,27 3:47,93
    23 Daan Reintjes De Liemers 3:51,87 3:50,16
    24 Tom de Gelder Olympus `70 3:52,55 3:53,87
    25 Ruben Sansom Maastricht 3:54,83 3:57,90
    26 Bob te Lindert AV Argo 3:54,92 3:54,89
    27 Martin Heuschen Duitsland 3:55,15 3:51,63
    28 Arjen van der Logt AV Phoenix 3:55,87 3:54,50
    29 Marco Müller Duitsland 3:56,19 3:52,35
    30 Tom de Leeuw Almere `81 3:57,68 3:56,61
    31 Casper van...er Putten ASTX 3:59,29 3:55,98
    32 Maarten Hindriks Groningen 3:59,46 3:57,60
    33 Tim Verbaandert Nederland 4:01,31 3:57,00
    34 Arne te Nijenhuis MPM 4:01,93 4:06,34
    35 Fabian ten Kate VTLS 4:05,37 3:58,89
    Rik Heijnen Helden DNS 4:07,59
    Tim Verbaandert Eindhoven DNS 3:53,51
    Marco Otten HAAS DNS 4:02,73
    Radoine Amehdy Marokko DNS 3:45,00
    Ali Hamadi Belgie --- 3:38,60
    Laurens S...aert HAAS Belgie --- 3:48,55
    Youri Pessy HAAS Nederland --- 3:52,69
    Vincent Hazeleger Nederland --- 3:40,49
    Reinout W...gers HAAS Nederland --- ---
    Bram Rouwen Hanzesport --- 3:57,22

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Chala Regassa Ethiopië 13:25,27 ---
    2 Alfred Ngeno Kenia 13:26,53 13:19,38
    3 Bernard Kipkemoi Kenia 13:29,13 13:33,00
    4 Moses Koech Kenia 13:29,89 13:15,00
    5 Kevin Kibet Oeganda 13:31,93 14:29,40
    6 Samson Amare Eritrea 13:47,40 13:49,00
    7 Ben Conner GBR 13:49,02 13:29,90
    8 Abhishek Pal India 13:54,80 13:50,10
    9 Nicholas Kosimbei Kenia 13:54,81 13:17,08
    10 Jonny Davies GBR 13:57,03 13:23,00
    11 Amanuel Gergis Zweden 14:02,06 13:48,00
    12 Arttu Vattulainen Finland 14:04,56 13:53,00
    13 Andy Heyes GBR 14:04,98 13:46,00
    14 Victor Kiplangat Oeganda 14:13,40 14:01,58
    15 Zerom Gebrihiwet Eritrea 14:18,74 14:13,00
    16 Alex Brecker GBR 14:33,17 14:07,00
    17 Luuk Maas Nederland 14:34,78 14:01,00
    18 Siboniso Soldaka Zuid-Afrika 14:40,03 14:12,00
    19 Wesley Mols AV Cifla 14:40,28 14:30,00
    20 Sven Schoonebeek AV Zaanland 14:43,78 14:55,02
    21 Björn Koreman Leiden 14:46,48 14:51,94
    22 Jorrit Cleij AV Cifla 14:48,62 14:23,85
    23 Rik Goethals Triathlon 14:49,86 14:53,34
    24 Tom Hendrikse AAC `61 14:49,97 14:59,75
    25 Roel Wijmenga AV Unitas 14:54,82 14:54,56
    26 Stijn van Geene Phanos 15:01,16 15:24,53
    27 Daniele Giardiello Italië 15:01,36 15:28,29
    28 Arne Mulder Nederland 15:04,28 14:55,63
    29 Marco van Etten Rotterdam 15:04,71 14:59,00
    30 Wilbert van Vliet VRT 15:25,75 14:56,28
    31 Erik Leusink HAC `63 15:25,96 14:58,31
    32 Jordy Kloet AV Argo 15:27,40 15:57,89
    33 Yoram Polak PAC 15:28,93 15:24,79
    34 Paul Geertsma AV Lionitas 15:31,31 15:30,78
    35 Sten Stoltenborg Nederland 15:31,93 14:55,66
    36 Piet Wiersma AV Jahn II 15:32,90 15:48,30
    37 Sami Tesfaldet AV Cifla 15:34,38 15:27,00
    38 Rob Vijver Nederland 15:34,53 15:39,00
    39 Erik van Rijsewijk AV Cifla 15:39,29 15:50,00
    40 Rick Heutinck AV Argo 16:37,76 16:22,00
    41 Michiel Kallenberg AV Cifla 16:45,36 15:54,69
    42 Dirk Evers AV Spiridon 17:01,84 16:44,17
    43 Asterix E...y beesten Nederland 11.54:54,00 ---
    44 Team NGA Nederland 11.57:35,00 ---
    45 't Haasje Nederland 12.03:59,00 ---
    46 AV Wijchen Nederland 12.17:2,00 ---
    Marc Cinjee LGAS DNS 15:52,90
    Marcel Fehr Duitsland DNS 13:31,00
    Niels Baljet Rotterdam DNF 15:00,00
    Tim Janssen AV Cifla DNF 16:03,00
    Markos Gkourlias Griekenland DNF 14:23,00
    Youri Pessy HAAS Nederland DNF ---
    Sam Cherop HAAS Oeganda DNF 13:54,03
    Gianluca Assorgia AV 1923 --- 14:51,58
    Eduard Grob GACH --- 14:57,87
    Wouter Dilling HAAS AV Cifla --- 14:30,00
    Thijs Nijhuis Denemarken --- 13:43,00
    Thomas Cremers NTB --- 15:22,68