Categorie 'Meisjes Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 16
Categorie afkorting: MJA
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 3000 meter steeple
  • Tijdschema 'Meisjes Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:56 800m Uitslagen
    19:48 1500m series
    20:03 800m Uitslagen
    20:10 3000m SC Uitslagen
    22:12 5000m Uitslagen


    Tijdschema

    18:56u22:30u
    Meisjes Junior A
    800m
    1500m
    800m
    3000m SC
    5000m

    Atleten 'Meisjes Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 800m1500m5000m3000m SC
    165 Lotte van Schaik AV Atverni 800m
    Senioren v...en A 800m ---
    166 Anne Konijnenburg AV Oss `78 800m
    Senioren v...en A 800m ---
    167 Britt Roos HAC `63 800m
    Senioren v...en A 800m ---
    168 Amber van Mourik MPM 800m
    Senioren v...en A 800m ---
    169 Danique Verdellen Scopias 800m
    Senioren v...en A 800m ---
    209 Bregje Sloot De Liemers 1500m
    EK<18 limi...jes 1500m ---
    210 Tess van Randtwijk AV34 1500m
    EK<18 limi...jes 1500m ---
    211 Josina Papenfuss Duitsland 1500m
    EK<18 limi...jes 1500m ---
    212 Iris Velting HAC `63 1500m
    EK<18 limi...jes 1500m ---
    213 Lotte van der Pol HAAS 1500m
    EK<18 limi...jes 1500m ---
    214 Luzan Janssen RTE 1500m
    EK<18 limi...jes 1500m ---
    224 Yara Schoenmakers RTE 1500m
    EK<18 limi...jes 1500m ---
    252 Famke Heinst De Liemers 800m
    WKjun limi...sjes 800m ---
    253 Marije Hijman PAC 3000m SC
    Vrouwen se... 3000m SC ---
    420 Elise Van Raemdonck Belgie 5000m
    Mixed race...n A 5000m ---
    421 Evelien Kuiper Groningen 5000m
    Mixed race...n A 5000m ---

    Verenigingen 'Meisjes Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Atverni ATVN 1
    AV De Liemers LMRS 2
    AV Oss `78 OS78 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    Belgie BEL 1
    Duitsland GER 1
    Groningen Atletiek GRNG 1
    HAC `63 HC63 2
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    NSAV `t Haasje HAAS 1
    PAC PAC 1
    Running Team Eindhoven RTE 2
    Scopias Atletiek SCPS 1
  • 800m
  • 1500m
  • 5000m
  • 3000m SC
  • Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

    # Naam 800mOBP
    1 Famke Heinst De Liemers 2:09,66 2:09,33
    2 Anne Konijnenburg AV Oss `78 2:12,22 2:11,62
    3 Britt Roos HAC `63 2:13,17 2:12,84
    4 Lotte van Schaik AV Atverni 2:22,12 2:18,80
    5 Danique Verdellen Scopias 2:23,36 2:17,34
    6 Amber van Mourik MPM 2:36,36 2:33,14

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

    # Naam 1500mOBP
    1 Josina Papenfuss Duitsland 4:26,37 4:31,15
    2 Luzan Janssen RTE 4:29,65 4:33,39
    3 Iris Velting HAC `63 4:37,97 4:38,64
    4 Lotte van der Pol HAAS 4:38,80 4:40,00
    5 Tess van Randtwijk AV34 4:42,58 4:50,34
    6 Bregje Sloot De Liemers 4:44,49 4:51,24
    Yara Schoenmakers RTE DNS 4:44,97

    Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior A

    # Naam 5000mOBP
    1 Elise Van Raemdonck Belgie 17:46,67 17:33,57
    2 Evelien Kuiper Groningen 18:49,49 18:37,00

    Uitslagen 3000 meter steeple Meisjes Junior A

    # Naam 3000m SCOBP
    1 Marije Hijman PAC 10:33,90 10:39,27