Atleten 'Masters Vrouwen 50+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000m10000m80mH300mH2000m SC3k swDiscusGewichtKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
5001 Anita van den Bogert Altis 10000m
M60+M65+M7...m- finale -------------------
5002 Astrid van Velden Altis 1500m
V35+V45+V5... - finale -------------------
5003 Annelisa Jorritsma ARV Ilion 800m
V50+V55+V6... - finale -------------------
5004 Rian Peeters Atledo Discus
Gewicht
V50 + V55 ... - finaleV35 tm V55... - finale ------------------
5005 Carina Greven AV 1923 Discus
Kogel
Speer
V50 + V55 ... - finaleV50 + V55 ... - finaleV50 + V55 ... - finale -----------------
5006 Ellis Koese AV Aalsmeer Discus
Ver
V50 + V55 ... - finaleV35 t/m V5... - finale ------------------
5007 Erica Jesterhoudt AV Atos 100m
200m
400m
V50 - 100m - finaleV50 - 200m - finaleV50+V60+V8... - finale -----------------
5008 Mirjam van...en Bremen Clytoneus Gewicht
Kogel
Kogelsl
V35 tm V55... - finaleV50 + V55 ... - finaleV50 tm V70... - finale -----------------
5009 Mirjam Aberkrom AV Edam Discus
Kogel
V50 + V55 ... - finaleV50 + V55 ... - finale ------------------
5010 Petra Wilbrink Flevo Delta Kogel
V50 + V55 ... - finale -------------------
5011 Annelies van Dorp AV Gouda 2000m SC
V35+V45+V5... - finale -------------------
5012 Esther Buquet AV Sparta Speer
V50 + V55 ... - finale -------------------
5013 Annet den Hartog Startbaan 80mH
300mH
Kogel
V50+V55+M7... - finaleM60 + V50 ... - finaleV50 + V55 ... - finale -----------------
5014 Yildiz Kurt Startbaan 200m
400m
800m
V50 - 200m - finaleV50+V60+V8... - finaleV50+V55+V6... - finale -----------------
5015 Karen Zwerver Startbaan 200m
Ver
V50 - 200m - finaleV35 t/m V5... - finale ------------------
5016 Jeanneke Bruning AV34 100m
200m
Ver
V50 - 100m - finaleV50 - 200m - finaleV35 t/m V5... - finale -----------------
5017 Wilma Linders DAK 100m
200m
Kogel
V50 - 100m - finaleV50 - 200m - finaleV50 + V55 ... - finale -----------------
5018 Erica van Nierop DAK 100m
V50 - 100m - finale -------------------
5019 Ans Schel...-Frijters DJA Speer
V50 + V55 ... - finale -------------------
5020 Carine Banga Fortius 400m
HSS
V50+V60+V8... - finaleM55 tm M75... - finale ------------------
5021 Denise van...en-Morris GACH 200m
300mH
HSS
V50 - 200m - finaleM60 + V50 ... - finale -----------------
5022 Gonny Mik Groningen Gewicht
Kogelsl
V35 tm V55... - finaleV50 tm V70... - finale ------------------
5023 Jacqueline Thijssen GVAC Kogelsl
V50 tm V70... - finale -------------------
5024 Mariet Hefting HLLS 100m
V50 - 100m - finale -------------------
5026 Valerie Klostermann PAC 100m
200m
V50 - 100m - finaleV50 - 200m - finale ------------------
5028 Michelle ...ommestijn Rotterdam Discus
Kogel
Kogelsl
V50 + V55 ... - finaleV50 + V55 ... - finaleV50 tm V70... - finale -----------------
5030 Mirjam de Boer SAV 1500m
5000m
V35+V45+V5... - finaleV45+V50+V5... - finale ------------------
5031 Florence v...ijsbergen THOR 5000m
V45+V50+V5... - finale -------------------
5032 Monique S...van Dorst THOR Hoog
V35 t/m V70 -------------------

Verenigingen 'Masters Vrouwen 50+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Altis ALTS 2
ARV Ilion ILIO 1
Atledo ATLD 1
AV 1923 AV23 1
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Atos ATOS 1
AV Clytoneus CLYT 1
AV Edam EDAM 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 1
AV Sparta SPRT 1
AV Startbaan STBN 3
AV `34 Apeldoorn AV34 1
DAK DAK 2
DJA DJA 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 1
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 1
Hellas Utrecht HLLS 1
PAC PAC 1
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 1
THOR THOR 2

Uitslagen 100 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Valerie Klostermann PAC 13,89 +0.8 m/s13,62
2 Mariet Hefting HLLS 14,84 +0.8 m/s15,39
3 Erica Jesterhoudt AV Atos 15,22 +0.8 m/s15,19
4 Wilma Linders DAK 15,97 +0.8 m/s15,51
5 Jeanneke Bruning AV34 16,78 +0.8 m/s16,79
6 Erica van Nierop DAK 17,03 +0.8 m/s---

Uitslagen 200 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Valerie Klostermann PAC 28,62 +0.8 m/s28,01
2 Karen Zwerver Startbaan 30,28 +0.8 m/s30,15
3 Erica Jesterhoudt AV Atos 31,11 +0.8 m/s30,53
4 Yildiz Kurt Startbaan 32,32 +0.8 m/s---
5 Wilma Linders DAK 34,02 +0.8 m/s33,55
6 Jeanneke Bruning AV34 36,26 +0.8 m/s35,18

Uitslagen 400 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Carine Banga Fortius 1:11,33 1:10,84
2 Yildiz Kurt Startbaan 1:12,36 ---
3 Erica Jesterhoudt AV Atos 1:12,43 1:13,63

Uitslagen 800 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Annelisa Jorritsma ARV Ilion 2:39,11 ---
2 Yildiz Kurt Startbaan 2:49,85 ---

Uitslagen 1500 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Astrid van Velden Altis 5:20,79 5:18,65
2 Mirjam de Boer SAV 5:30,30 5:28,00

Uitslagen 5000 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Mirjam de Boer SAV 19:49,72 20:00,00
2 Florence v...ijsbergen THOR 20:55,99 21:25,00

Uitslagen 10000 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Anita van den Bogert Altis 41:40,50 ---

Uitslagen 80 meter horden Vrouwen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Annet den Hartog Startbaan 14,63 +0.7 m/s---

Uitslagen 300 meter horden Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Annet den Hartog Startbaan 53,86 53,21

Uitslagen 2000 meter steeple Vrouwen Masters 50+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 3000m Snelwandelen Vrouwen Masters 50+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mirjam Aberkrom AV Edam X 32,39 33,26 32,03 33,18 32,57 33,26 ---
2 Rian Peeters Atledo X 30,98 X 30,88 32,25 X 32,25 30,59
3 Michelle ...ommestijn Rotterdam 23,68 25,07 26,17 X 26,11 26,95 26,95 27,50
4 Carina Greven AV 1923 20,21 18,88 15,37 23,24 X X 23,24 21,11
5 Ellis Koese AV Aalsmeer 18,74 18,81 X X X 16,84 18,81 ---

Uitslagen Gewichtwerpen Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Gonny Mik Groningen 15,99 16,03 16,07 X 15,36 16,12 16,12 17,26
2 Mirjam van...en Bremen Clytoneus 10,87 12,93 12,04 X X X 12,93 12,50
3 Rian Peeters Atledo 9,57 11,16 10,25 11,42 11,14 X 11,42 11,36

Uitslagen Kogelstoten Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mirjam van...en Bremen Clytoneus 10,34 10,70 10,50 11,07 11,39 10,95 11,39 11,08
2 Mirjam Aberkrom AV Edam 10,75 10,92 10,92 11,03 X 10,59 11,03 ---
3 Annet den Hartog Startbaan 9,81 10,00 9,27 8,76 9,74 10,12 10,12 10,57
4 Michelle ...ommestijn Rotterdam 9,54 9,56 9,94 X 9,20 9,76 9,94 10,30
5 Carina Greven AV 1923 7,23 7,75 7,77 7,09 7,98 8,38 8,38 8,38
6 Petra Wilbrink Flevo Delta 7,36 X 7,09 7,26 6,81 7,18 7,36 7,33
7 Wilma Linders DAK 6,71 6,98 6,45 6,13 7,18 7,10 7,18 7,45

Uitslagen Kogelslingeren Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Gonny Mik Groningen 45,86 44,25 47,06 46,44 45,49 X 47,06 52,11
2 Mirjam van...en Bremen Clytoneus X X 34,59 36,66 X 37,62 37,62 37,05
3 Michelle ...ommestijn Rotterdam 32,41 32,21 32,11 32,42 32,73 32,55 32,73 36,34
4 Jacqueline Thijssen GVAC 25,04 X X 19,94 23,69 23,22 25,04 26,17

Uitslagen Speerwerpen Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Esther Buquet AV Sparta 23,75 X 24,95 X 31,21 27,63 31,21 ---
2 Carina Greven AV 1923 20,42 21,23 21,96 23,39 25,18 X 25,18 ---
3 Ans Schel...-Frijters DJA 22,59 X 22,89 20,43 20,79 23,16 23,16 26,98

Uitslagen Hoogspringen Vrouwen Masters 50+

# Naam 1.361.391.421.45ResOBP
1 Monique S...van Dorst THOR XXO XO XO XXX 1,42 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Carine Banga Fortius 8,88 9,01 8,96 8,51 9,07 8,83 9,07 +0.4 m/s9,45

Uitslagen Polsstokhoogspringen Vrouwen Masters 50+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Karen Zwerver Startbaan 4,20 4,27 4,08 4,25 3,97 3,97 4,27 -0.3 m/s4,22
2 Jeanneke Bruning AV34 3,48 3,21 3,20 3,26 3,26 3,27 3,48 -0.1 m/s3,65
3 Ellis Koese AV Aalsmeer 2,43 X X 2,54 2,80 2,62 2,80 -0.3 m/s---