Atleten 'Masters Vrouwen 35+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000m10000m100mH400mH2000m SC3k swDiscusGewichtKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
3501 Yvonne Meijer ACO 800m
1500m
V35+V40+V4... - finaleV35+V45+V5... - finale ------------------
3502 Anne Griffioen AV Fortuna 400m
100mH
V35 - 400m -finaleV35 + M60 ... - finale ------------------
3503 Elena Luijendijk AV Fortuna 400m
HSS
V35 - 400m -finaleM35+V35+V4... - finale ------------------
3504 Ingrid Wo...- de Haan AVGM Discus
V35+V40+V4... - finale -------------------
3505 Linda Ooms Hanzesport 800m
V35+V40+V4... - finale -------------------
3506 Tanja van der Plas AV Lycurgus 100m
Hoog
HSS
Ver
V35 - 100m - finaleV35 t/m V70M35+V35+V4... - finaleV35 t/m V5... - finale ----------------
3507 Jacolien Ruizendaal AV NOP 800m
1500m
V35+V40+V4... - finaleV35+V45+V5... - finale ------------------
3508 Simone Veth AV Passaat Discus
Kogel
Kogelsl
V35+V40+V4... - finaleV35+V40+V4... - finaleV35+V40+V4... - finale -----------------
3509 Femke Hollander AV PEC 1910 Kogelsl
V35+V40+V4... - finale -------------------
3510 Annemieke Dunnink AV Phoenix Polshoog
Mannen en Vrouwen -------------------
3511 Saskia de ...-van Vugt AV Phoenix 5000m
M55+M60+V3... - finale -------------------
3512 Marieke Jonker AV Suomi 400m
V35 - 400m -finale -------------------
3513 Ilona Zeilmaker AV Suomi Discus
Gewicht
Kogel
Kogelsl
Speer
V35+V40+V4... - finaleV35 tm V55... - finaleV35+V40+V4... - finaleV35+V40+V4... - finaleV35+V40+V4... - finale ---------------
3514 Margreet Takken Climax Speer
V35+V40+V4... - finale -------------------
3515 Eefje Ottevanger Eindhoven 2000m SC
V35+V45+V5... - finale -------------------
3516 Desiree de Haan Fit Discus
Kogel
V35+V40+V4... - finaleV35+V40+V4... - finale ------------------
3517 Melina Congiu Groningen 100m
100mH
V35 - 100m - finaleV35 + M60 ... - finale ------------------
3518 Wendy Koolhaas Groningen Kogelsl
V35+V40+V4... - finale -------------------
3519 Miranda van der Mey PAC Kogelsl
V35+V40+V4... - finale -------------------
3520 Wendy Visser Phanos 100m
200m
100mH
HSS
Ver
V35 - 100m - finaleV35+V45+V5... - finaleV35 + M60 ... - finaleM35+V35+V4... - finale ---------------
3521 Laura Zwaan Phanos 100m
200m
V35 - 100m - finaleV35+V45+V5... - finale ------------------
3522 Hester Lingsma Rotterdam 1500m
2000m SC
V35+V45+V5... - finaleV35+V45+V5... - finale ------------------
3523 Linda Reus-Bakker SAV 400m
800m
V35 - 400m -finaleV35+V40+V4... - finale ------------------
3524 Janneke Visser Scorpio 100m
200m
400m
100mH
V35 - 100m - finaleV35+V45+V5... - finaleV35 - 400m -finaleV35 + M60 ... - finale ----------------
3525 Ciska Bosma SV Noordkop Discus
Gewicht
Kogel
Kogelsl
V35+V40+V4... - finaleV35 tm V55... - finaleV35+V40+V4... - finaleV35+V40+V4... - finale ----------------

Verenigingen 'Masters Vrouwen 35+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ACO / Van Elderen ACO 1
AV Fortuna FRTN 2
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV NOP NOP 1
AV Passaat PSST 1
AV PEC 1910 PEC 1
AV Phoenix PHNX 2
AV Suomi SOMI 2
Climax CLMX 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fit FIT 1
Groningen Atletiek GRNG 2
PAC PAC 1
Phanos PHNS 2
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 1
Scorpio SCRP 1
SV Noordkop NRDK 1

Uitslagen 100 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 13,33 +0.9 m/s13,28
2 Laura Zwaan Phanos 13,38 +0.9 m/s13,47
3 Janneke Visser Scorpio 13,49 +0.9 m/s13,64
4 Melina Congiu Groningen 13,70 +0.9 m/s13,87

Uitslagen 200 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Laura Zwaan Phanos 27,42 +0.5 m/s27,57
2 Janneke Visser Scorpio 27,75 +0.5 m/s27,66

Uitslagen 400 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Linda Reus-Bakker SAV 1:01,32 1:00,72
2 Marieke Jonker AV Suomi 1:05,03 1:04,77
3 Janneke Visser Scorpio 1:05,94 1:03,41
4 Anne Griffioen AV Fortuna 1:10,47 1:09,35

Uitslagen 800 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Linda Reus-Bakker SAV 2:20,50 2:24,01
2 Linda Ooms Hanzesport 2:21,64 2:22,10
3 Yvonne Meijer ACO 2:22,72 2:25,61
4 Jacolien Ruizendaal AV NOP 2:27,34 2:24,22

Uitslagen 1500 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer ACO 4:48,29 4:52,38
2 Jacolien Ruizendaal AV NOP 5:00,01 4:57,77

Uitslagen 5000 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Saskia de ...-van Vugt AV Phoenix 17:40,52 ---

Uitslagen 10000 meter Vrouwen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 100 meter horden Vrouwen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Melina Congiu Groningen 17,70 +0.8 m/s18,46
2 Janneke Visser Scorpio 18,32 +0.8 m/s---
3 Anne Griffioen AV Fortuna 20,32 +0.8 m/s19,42

Uitslagen 400 meter horden Vrouwen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 2000 meter steeple Vrouwen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 3000m Snelwandelen Vrouwen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Vrouwen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ciska Bosma SV Noordkop 24,89 X 30,26 X 29,75 30,97 30,97 33,28
2 Ingrid Wo...- de Haan AVGM X 29,08 X X 29,19 30,65 30,65 31,96
3 Desiree de Haan Fit 28,95 30,04 28,93 30,07 30,34 29,82 30,34 29,99
4 Ilona Zeilmaker AV Suomi 25,33 28,17 26,70 26,55 X 27,01 28,17 29,14
5 Simone Veth AV Passaat 25,35 26,42 25,85 25,43 X X 26,42 27,73

Uitslagen Gewichtwerpen Vrouwen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ciska Bosma SV Noordkop 10,06 11,09 10,11 X 10,74 11,23 11,23 9,54
2 Ilona Zeilmaker AV Suomi 10,07 10,26 X X 9,37 10,24 10,26 10,02

Uitslagen Kogelstoten Vrouwen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ciska Bosma SV Noordkop 10,02 10,44 10,19 10,55 10,45 10,68 10,68 10,23
2 Simone Veth AV Passaat 9,47 10,05 9,76 10,18 9,70 9,96 10,18 10,38
3 Desiree de Haan Fit 9,63 9,50 X 9,98 9,92 10,10 10,10 9,94
4 Ilona Zeilmaker AV Suomi 8,55 9,81 9,77 9,95 9,09 9,68 9,95 10,23

Uitslagen Kogelslingeren Vrouwen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wendy Koolhaas Groningen 63,04 60,99 63,00 X X 60,90 63,04 62,48
2 Femke Hollander AV PEC 1910 X 48,32 47,54 47,39 X 46,69 48,32 50,95
3 Simone Veth AV Passaat 29,71 33,15 X 34,29 34,09 33,68 34,29 36,02
4 Ilona Zeilmaker AV Suomi 30,44 29,04 29,89 31,60 31,30 29,59 31,60 28,22
5 Ciska Bosma SV Noordkop X X X 29,27 X X 29,27 31,21
6 Miranda van der Mey PAC 27,99 25,22 X X X 23,40 27,99 27,67

Uitslagen Speerwerpen Vrouwen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Margreet Takken Climax 32,07 34,84 32,61 34,24 33,62 33,30 34,84 37,27
2 Ilona Zeilmaker AV Suomi 28,90 28,85 31,62 30,23 30,84 28,63 31,62 35,08

Uitslagen Hoogspringen Vrouwen Masters 35+

# Naam 1.421.451.481.521.55ResOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus O O O O XXX 1,52 1,51

Uitslagen Hink-stap-springen Vrouwen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 10,62 10,40 10,49 10,68 10,56 10,46 10,68 -0.3 m/s10,43
2 Elena Luijendijk AV Fortuna 10,12 10,44 10,60 10,36 10,24 10,28 10,60 +0.3 m/s---
3 Wendy Visser Phanos 10,46 10,36 10,00 X - 10,46 +0.5 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Vrouwen Masters 35+

# Naam 3.013.113.213.313.413.51ResOBP
1 Annemieke Dunnink AV Phoenix XO O O XO XXO XXX 3,41 3,40

Uitslagen Verspringen Vrouwen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 5,20 X X 5,10 4,97 X 5,20 -0.8 m/s5,29