Atleten 'Masters Mannen 55+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m200m_f400m400m_f800m1500m5000m10000m100mH400mH3000m SC5k swDiscusGewichtKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
5515 Milco Braak AAV `36 Discus
Gewicht
Kogel
Kogelsl
M50 + M55 ... - finaleM50 + M55 ... - finaleM50+M55M50+M55 - ... - finale -------------------
5516 Dolf Smid AAV `36 200m
200m_f
400m
400m_f
M55 - 200m - serieM55 - 200m - finaleM55 - 400m - serieM55 - 400m - finale -------------------
5517 Marco Eskes ACWA 1500m
M55+M60 - ...m_ finale ----------------------
5518 Willem de Ruijter Altis 1500m
M55+M60 - ...m_ finale ----------------------
5519 Jan Miltenburg Maastricht Hoog
----------------------
5520 Frans Deenen ATV Venray 10000m
M50 + M55 ... - finale ----------------------
5521 Janpieter Baars AV Aalsmeer 1500m
M55+M60 - ...m_ finale ----------------------
5522 Carel Claassen ATOP 400m
400m_f
800m
M55 - 400m - serieM55 - 400m - finaleM55m- 800m - finale --------------------
5523 Huub Huikeshoven AV Atos 400m
400m_f
100mH
Polshoog
M55 - 400m - serieM55 - 400m - finaleM55 - 100mh - finaleMannen en Vrouwen -------------------
5524 Marco Jans AV Cifla 5000m
10000m
M55+M60+V3... - finaleM50 + M55 ... - finale ---------------------
5526 Rene Verkerke AV Gouda 100m
200m
200m_f
Ver
M55 -100m -serieM55 - 200m - serieM55 - 200m - finaleM50 + M55 ... - finale -------------------
5527 Henk Jan Blom Hollandia Discus
M50 + M55 ... - finale ----------------------
5528 Fokke Draaijer AV Lionitas 200m
Hoog
M55 - 200m - serieM55 t/m M7... - finale ---------------------
5529 Uli Flücht NEAV 100m
200m
100mH
Hoog
Polshoog
Ver
M55 -100m -serieM55 - 200m - serieM55 - 100mh - finaleM55 t/m M7... - finaleMannen en VrouwenM50 + M55 ... - finale -----------------
5530 Willem De Graaf Olympus `70 5000m
M55+M60+V3... - finale ----------------------
5531 Cock Dorst Pallas `93 800m
1500m
M55m- 800m - finaleM55+M60 - ...m_ finale ---------------------
5532 Jacques Zaman SCSP 100m
200m
200m_f
400m
400m_f
M55 -100m -serieM55 - 200m - serieM55 - 200m - finaleM55 - 400m - serieM55 - 400m - finale ------------------
5533 Albert van der Mee AV Sprint Discus
Gewicht
Kogel
Kogelsl
Speer
M50 + M55 ... - finaleM50 + M55 ... - finaleM50+M55M50+M55 - ... - finaleM50+M55 - ... - finale ------------------
5534 Kay Schaafsma AV Sprint 100m
100m_f
200m
200m_f
M55 -100m -serieM55 - 100m - finaleM55 - 200m - serieM55 - 200m - finale -------------------
5535 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 100m
100m_f
200m
200m_f
M55 -100m -serieM55 - 100m - finaleM55 - 200m - serieM55 - 200m - finale -------------------
5536 Rene van Houwelingen AV Suomi Discus
Kogel
Speer
M50 + M55 ... - finaleM50+M55M50+M55 - ... - finale --------------------
5537 Arnjan Bakker AV Trias 100m
100m_f
100mH
M55 -100m -serieM55 - 100m - finaleM55 - 100mh - finale --------------------
5538 Hans van Dijk AV Weert Speer
M50+M55 - ... - finale ----------------------
5539 Peter Pesch AV Zuidwal 100m
100m_f
200m
M55 -100m -serieM55 - 100m - finaleM55 - 200m - serie --------------------
5540 Henri Havinga AV `40 1500m
10000m
M55+M60 - ...m_ finaleM50 + M55 ... - finale ---------------------
5541 Rob van Heerden avVN 5000m
M55+M60+V3... - finale ----------------------
5542 Wim Tinke CAV Energie 800m
1500m
M55m- 800m - finaleM55+M60 - ...m_ finale ---------------------
5543 Gerard Wildeman DAK 5k sw
Mannen Mas... - finale ----------------------
5544 Vinco David DGLA 400m
M55 - 400m - serie ----------------------
5545 Falco Rademaker Eindhoven 400m
400m_f
800m
400mH
M55 - 400m - serieM55 - 400m - finaleM55m- 800m - finaleM45 + M55 ... - finale -------------------
5546 Maurits de Ruiter GACH 1500m
5000m
10000m
M55+M60 - ...m_ finaleM55+M60+V3... - finaleM50 + M55 ... - finale --------------------
5547 Klaas Jan Woudsma GACH 100m
100m_f
200m
200m_f
Ver
M55 -100m -serieM55 - 100m - finaleM55 - 200m - serieM55 - 200m - finaleM50 + M55 ... - finale ------------------
5548 Jacob van der Meulen Groningen 5000m
10000m
M55+M60+V3... - finaleM50 + M55 ... - finale ---------------------
5549 Bretton Randall Haag 100m
200m
M55 -100m -serieM55 - 200m - serie ---------------------
5550 Paul de Vries Haag Speer
M50+M55 - ... - finale ----------------------
5551 Riny van Brienen HLLS 10000m
M50 + M55 ... - finale ----------------------
5552 Eric Roeske HLLS 100m
100m_f
400m
M55 -100m -serieM55 - 100m - finaleM55 - 400m - serie --------------------
5553 Rob van de Graaf LGPK 5000m
10000m
M55+M60+V3... - finaleM50 + M55 ... - finale ---------------------
5554 Louis Helsloot LGPK 800m
10000m
M55m- 800m - finaleM50 + M55 ... - finale ---------------------
5555 Lesley Angela PAC 200m
400m
M55 - 200m - serieM55 - 400m - serie ---------------------
5557 Bert van Lith PH 200m
400m
400m_f
M55 - 200m - serieM55 - 400m - serieM55 - 400m - finale --------------------
5558 Hans Bos Rotterdam 1500m
M55+M60 - ...m_ finale ----------------------
5559 John Stegman Rotterdam Gewicht
Kogelsl
M50 + M55 ... - finaleM50+M55 - ... - finale ---------------------
5560 Hub Kaenen RWV 5k sw
Mannen Mas... - finale ----------------------
5561 Gerrit Riezebos RWV 5k sw
Mannen Mas... - finale ----------------------
5562 Cees van Blerck Scorpio Discus
Kogel
Kogelsl
M50 + M55 ... - finaleM50+M55M50+M55 - ... - finale --------------------
5563 Corné Haast Spado 800m
M55m- 800m - finale ----------------------
5564 Gert Velthuizen Spark 100m
HSS
Ver
M55 -100m -serieM55 tm M75... - finaleM50 + M55 ... - finale --------------------

Verenigingen 'Masters Mannen 55+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 2
AC Waterland ACWA 1
Altis ALTS 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
ATV Venray VNRY 1
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Atos ATOS 1
AV Cifla CFLA 1
AV Gouda GOUD 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Lionitas LNTS 1
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Pallas `93 PL93 1
AV Scheldesport SCSP 1
AV Sprint SPRN 3
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 1
AV Weert WRT 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `40 AV40 1
avVN AVVN 1
CAV Energie ENRG 1
DAK DAK 1
Dutch Gay & Lesbian Athletics DGLA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 1
Haag Atletiek HAAG 2
Hellas Utrecht HLLS 2
Loopgroep PK LGPK 2
PAC PAC 1
Prins Hendrik PH 1
Rotterdam Atletiek RDAM 2
RWV RWV 2
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 1
Spark SPRK 1

Uitslagen 100 meter Mannen Masters 55+

# Naam Res OBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint 12,78Q +0.4 m/s12,42
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 12,92Q +0.8 m/s12,80
3 Klaas Jan Woudsma GACH 13,08Q +0.4 m/s---
4 Eric Roeske HLLS 13,10Q +0.8 m/s12,68
5 Peter Pesch AV Zuidwal 13,32q +0.8 m/s13,40
6 Arnjan Bakker AV Trias 13,53q +0.4 m/s13,54
7 Jacques Zaman SCSP 13,59 +0.8 m/s13,50
8 Uli Flücht NEAV 13,66 +0.4 m/s13,26
9 Rene Verkerke AV Gouda 13,67 +0.4 m/s13,13
10 Gert Velthuizen Spark 15,90 +0.8 m/s---

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 55+

# Naam Res Qm
1 Kay Schaafsma AV Sprint 12,87 -1.8 m/s12,78
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 12,90 -1.8 m/s12,92
3 Eric Roeske HLLS 13,02 -1.8 m/s13,10
4 Klaas Jan Woudsma GACH 13,41 -1.8 m/s13,08
5 Arnjan Bakker AV Trias 13,73 -1.8 m/s13,53

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 55+

# Naam Res OBP
1 Dolf Smid AAV `36 26,46Q -0.9 m/s26,10
2 Kay Schaafsma AV Sprint 26,62Q -2.8 m/s25,64
3 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 27,33Q -0.9 m/s26,22
4 Klaas Jan Woudsma GACH 27,60Q -2.8 m/s---
5 Rene Verkerke AV Gouda 27,63q -0.9 m/s27,28
6 Jacques Zaman SCSP 27,99q -2.8 m/s27,24
7 Lesley Angela PAC 28,25 -0.9 m/s---
8 Uli Flücht NEAV 28,54 -2.8 m/s27,22

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 55+

# Naam Res Qm
1 Dolf Smid AAV `36 26,54 -0.9 m/s26,46
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 26,57 -0.9 m/s27,33
3 Rene Verkerke AV Gouda 28,11 -0.9 m/s27,63
4 Jacques Zaman SCSP 28,45 -0.9 m/s27,99
Kay Schaafsma AV Sprint DQ 26,62

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 55+

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 59,41Q 56,89
2 Carel Claassen ATOP 59,59Q 59,02
3 Jacques Zaman SCSP 1:00,97q 59,77
4 Falco Rademaker Eindhoven 1:01,58Q 57,46
5 Bert van Lith PH 1:02,59Q 57,90
6 Huub Huikeshoven AV Atos 1:02,86q ---
7 Lesley Angela PAC 1:03,82 ---
8 Vinco David DGLA 1:05,14 1:03,19

Uitslagen 400 meter finale Mannen Masters 55+

# Naam ResQm
1 Dolf Smid AAV `36 57,55 59,41
2 Falco Rademaker Eindhoven 58,72 1:01,58
3 Carel Claassen ATOP 58,96 59,59
4 Bert van Lith PH 1:00,30 1:02,59
5 Jacques Zaman SCSP 1:03,63 1:00,97

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 55+

# Naam ResOBP
1 Falco Rademaker Eindhoven 2:16,69 2:13,59
2 Cock Dorst Pallas `93 2:17,12 2:15,01
3 Carel Claassen ATOP 2:17,30 2:19,66
4 Corné Haast Spado 2:31,24 2:15,42
5 Wim Tinke CAV Energie 2:32,91 2:30,54
6 Louis Helsloot LGPK 2:41,89 ---

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 55+

# Naam ResOBP
1 Cock Dorst Pallas `93 4:41,82 4:34,75
2 Henri Havinga AV `40 4:43,60 4:41,12
3 Janpieter Baars AV Aalsmeer 4:53,79 4:39,58
4 Maurits de Ruiter GACH 4:54,74 ---
5 Hans Bos Rotterdam 4:57,47 4:47,36
6 Wim Tinke CAV Energie 5:02,30 4:59,58
7 Marco Eskes ACWA 5:03,24 4:51,67
8 Willem de Ruijter Altis 5:09,01 4:51,00

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 55+

# Naam ResOBP
1 Willem De Graaf Olympus `70 17:39,94 17:30,00
2 Rob van de Graaf LGPK 18:01,16 17:51,00
3 Marco Jans AV Cifla 18:17,05 17:59,00
4 Jacob van der Meulen Groningen 18:44,64 ---
5 Maurits de Ruiter GACH 20:13,98 ---
6 Rob van Heerden avVN 20:55,49 ---

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 55+

# Naam ResOBP
1 Henri Havinga AV `40 36:59,97 37:53,10
2 Rob van de Graaf LGPK 37:51,30 36:33,00
3 Riny van Brienen HLLS 38:06,18 37:49,00
4 Frans Deenen ATV Venray 38:32,75 ---
5 Maurits de Ruiter GACH 38:36,28 ---
6 Louis Helsloot LGPK 41:05,23 ---
Jacob van der Meulen Groningen DNF ---

Uitslagen 100 meter horden Mannen Masters 55+

# Naam Res OBP
1 Huub Huikeshoven AV Atos 15,90 -1.3 m/s---
2 Arnjan Bakker AV Trias 17,67 -1.3 m/s17,94

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 55+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 55+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 55+

# Naam ResOBP
1 Gerard Wildeman DAK 28:09,37 ---
2 Gerrit Riezebos RWV 29:14,21 28:51,57
3 Hub Kaenen RWV 29:18,20 27:29,54

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 55+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Henk Jan Blom Hollandia X 46,52 46,00 X 49,06 44,55 49,06 ---
2 Milco Braak AAV `36 X 43,25 42,70 42,52 40,90 41,08 43,25 41,62
3 Albert van der Mee AV Sprint X X 40,51 39,98 X 39,43 40,51 34,80
4 Cees van Blerck Scorpio 29,18 33,75 32,44 32,70 X 34,92 34,92 35,45
5 Rene van Houwelingen AV Suomi X 24,26 X 21,93 19,15 X 24,26 ---

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 55+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 John Stegman Rotterdam 14,20 14,80 15,08 14,14 15,15 14,81 15,15 15,24
2 Albert van der Mee AV Sprint 13,83 14,21 X X X 14,63 14,63 11,85
3 Milco Braak AAV `36 X 12,86 X X 12,14 13,89 13,89 12,93

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 55+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Milco Braak AAV `36 12,15 12,73 13,00 12,44 12,06 12,80 13,00 12,61
2 Albert van der Mee AV Sprint 11,85 11,48 11,67 11,90 11,92 11,80 11,92 11,63
3 Cees van Blerck Scorpio 10,65 10,17 10,37 10,32 9,54 9,53 10,65 11,40
4 Rene van Houwelingen AV Suomi 9,57 9,59 9,33 9,40 8,99 9,33 9,59 9,73

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 55+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 John Stegman Rotterdam 41,50 X X X 41,80 X 41,80 44,01
2 Milco Braak AAV `36 33,43 34,09 35,93 X 35,63 37,00 37,00 32,20
3 Cees van Blerck Scorpio 29,09 X 28,54 29,85 28,79 X 29,85 32,38
Albert van der Mee AV Sprint X X X X X X NM 33,24

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 55+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Paul de Vries Haag X 47,12 47,65 52,98 48,21 48,75 52,98 48,08
2 Hans van Dijk AV Weert 38,82 39,00 37,93 37,01 40,36 40,65 40,65 44,55
3 Albert van der Mee AV Sprint 27,74 31,98 35,15 37,80 35,51 33,23 37,80 34,69
4 Rene van Houwelingen AV Suomi 27,28 22,50 27,59 22,47 28,36 28,04 28,36 26,82

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 55+

# Naam 1.201.261.321.351.381.411.44ResOBP
1 Fokke Draaijer AV Lionitas O O O XXX 1,41 1,45
2 Uli Flücht NEAV O O XXO XO XXX 1,35 1,44

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 55+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Gert Velthuizen Spark 8,16 X 7,84 7,96 7,91 8,24 8,24 -0.3 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 55+

# Naam 2.112.212.312.412.512.612.71ResOBP
1 Huub Huikeshoven AV Atos XO XO XO XXX 2,61 ---
2 Uli Flücht NEAV O O XO O XXX 2,41 2,50

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 55+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Uli Flücht NEAV 4,62 4,55 4,69 4,38 4,14 X 4,69 +0.9 m/s4,70
2 Rene Verkerke AV Gouda 3,74 3,96 4,32 4,31 4,26 4,46 4,46 -0.6 m/s---
3 Gert Velthuizen Spark 3,58 3,75 3,90 X 3,94 X 3,94 +0.8 m/s---
4 Klaas Jan Woudsma GACH 3,59 3,86 3,47 3,61 3,86 -0.7 m/s---