Atleten 'Masters Mannen 45+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m400m400m_f800m1500m5000m10000m110mH400mH3000m SC5k swDiscusGewichtKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
4524 Mohamed Mohammadi AAC 10000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
4525 Martin Wijand AAC Discus
Gewicht
Kogelsl
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale -------------------
4526 Ruben van Balen AC TION Discus
Kogel
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale --------------------
4527 Bart Steehouwer Almere `81 110mH
Polshoog
M40 + M45 ...h- finaleMannen en Vrouwen --------------------
4528 Harald Gijtenbeek Altis Gewicht
Kogelsl
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale --------------------
4529 Zeger Knipmeijer Altis 110mH
400mH
3000m SC
M40 + M45 ...h- finaleM45 + M55 ... - finaleM35 t/m M5... - finale -------------------
4530 Robin van de Mast Altis 400m
400m_f
800m
M45 - 400m - serieM45 - 400m - FinaleM45 - 800m - finale -------------------
4532 Ron Legemaate ARV Ilion 800m
M45 - 800m - finale ---------------------
4534 Toine van Beckhoven AV Attila 200m
400m
400m_f
400mH
M45 - 200m - finaleM45 - 400m - serieM45 - 400m - FinaleM45 + M55 ... - finale ------------------
4536 Dennis Lambalk AV Edam 1500m
M45 + M50 ...m- finale ---------------------
4537 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta Speer
M35 + M40 ...eerwerpen ---------------------
4538 Leo Van der Aa AV Fortuna 100m
100m_f
400mH
M45 - 100m - serieM45 - 100m - finaleM45 + M55 ... - finale -------------------
4539 Michiel Heerema AV Gouda Hoog
HSS
Ver
M35 t/m M5...n- finaleM40+M45+M5... - finale -------------------
4540 Gianni Orsini AV Gouda 100m
M45 - 100m - serie ---------------------
4541 Hans Lolkema Heerenveen Kogel
M35+M40+M4... - finale ---------------------
4542 Ruud Beerepoot AV Hera 5000m
M45 + M50 ... - finale ---------------------
4543 Pip Tesselaar AV Hera 10000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
4544 Erwin Le Blansch Hollandia 400m
400m_f
M45 - 400m - serieM45 - 400m - Finale --------------------
4545 Kik van Swol AV Hylas 100m
Discus
Kogel
Speer
M45 - 100m - serieM35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finaleM35 + M40 ...eerwerpen ------------------
4546 Marcel Adema AV Lionitas 5000m
M45 + M50 ... - finale ---------------------
4547 Richard Janssens AV Lycurgus 400m
400m_f
M45 - 400m - serieM45 - 400m - Finale --------------------
4548 Jeroen Vels AV NOP 800m
1500m
M45 - 800m - finaleM45 + M50 ...m- finale --------------------
4549 Arthur van Dijk Olympus `70 800m
1500m
M45 - 800m - finaleM45 + M50 ...m- finale --------------------
4550 Dirk Jan Demkes Pallas `67 800m
M45 - 800m - finale ---------------------
4551 Tycho Schol Pallas `67 800m
M45 - 800m - finale ---------------------
4552 Patrick Smit Pallas `67 1500m
M45 + M50 ...m- finale ---------------------
4553 Bernard te Boekhorst AV Phoenix 10000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
4554 Lars Janssen AV Phoenix 110mH
Ver
M40 + M45 ...h- finaleM35+M40+M4... - finale --------------------
4556 Willem-Jan Buter SCSP 400m
M45 - 400m - serie ---------------------
4557 Marco Tuppert SPOB 100m
200m
M45 - 100m - serieM45 - 200m - finale --------------------
4558 Pascal Geursen AV Suomi Gewicht
Kogelsl
Speer
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finaleM35 + M40 ...eerwerpen -------------------
4559 Ronald van Rijswijk AV34 100m
400m
400m_f
M45 - 100m - serieM45 - 400m - serieM45 - 400m - Finale -------------------
4560 Fulvio Scarano AV `40 200m
400m
400m_f
M45 - 200m - finaleM45 - 400m - serieM45 - 400m - Finale -------------------
4561 Cees-Jan Berman AV `56 100m
100m_f
200m
M45 - 100m - serieM45 - 100m - finaleM45 - 200m - finale -------------------
4562 Gerard Faaij Avantri Ver
M35+M40+M4... - finale ---------------------
4563 Rob Zwijnenburg Avantri Discus
Kogel
Kogelsl
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale -------------------
4564 Paul Jansen DAK 5k sw
Mannen Mas... - finale ---------------------
4565 Erik Langeveld DEM 200m
M45 - 200m - finale ---------------------
4566 Peter van der Velden Eindhoven 5000m
10000m
M45 + M50 ... - finaleM35 + M40 ... - finale --------------------
4567 Hugo Bakker Fortius Ver
M35+M40+M4... - finale ---------------------
4568 Gerard van Dijk Fortius 100m
M45 - 100m - serie ---------------------
4571 Paco Lama...d Vrolijk Haag 3000m SC
M35 t/m M5... - finale ---------------------
4572 Jordi Mim...ero Palop Haag 100m
100m_f
200m
M45 - 100m - serieM45 - 100m - finaleM45 - 200m - finale -------------------
4574 Tom Alkim HLLS Hoog
M35 t/m M5...n- finale ---------------------
4575 Elliott Thijssen HLLS Speer
M35 + M40 ...eerwerpen ---------------------
4576 Cees Kuijt Leiden 1500m
M45 + M50 ...m- finale ---------------------
4577 Michiel Otten Leiden 5000m
10000m
M45 + M50 ... - finaleM35 + M40 ... - finale --------------------
4578 Elliot Oti PH 100m
100m_f
200m
M45 - 100m - serieM45 - 100m - finaleM45 - 200m - finale -------------------
4580 Patrick Kwist Rotterdam 1500m
5000m
10000m
M45 + M50 ...m- finaleM45 + M50 ... - finaleM35 + M40 ... - finale -------------------
4582 Marco Fokke Spado Discus
Kogelsl
Speer
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finaleM35 + M40 ...eerwerpen -------------------
4583 Bart Roth U-Track 100m
100m_f
200m
M45 - 100m - serieM45 - 100m - finaleM45 - 200m - finale -------------------
4584 Joris van Zoelen U-Track 100m
200m
M45 - 100m - serieM45 - 200m - finale --------------------
4585 Owen Thomas Voorne 400m
M45 - 400m - serie ---------------------
4586 Jeremy Robbemond AV Athlos 100m
100m_f
Hoog
M45 - 100m - serieM45 - 100m - finaleM35 t/m M5...n- finale -------------------
4587 Frank Bossers Spado HSS
M40+M45+M5... - finale ---------------------

Verenigingen 'Masters Mannen 45+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AC TION TION 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 3
ARV Ilion ILIO 1
AV Athlos ATLS 1
AV Attila ATTL 1
AV Edam EDAM 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 2
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Hylas HYLS 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV NOP NOP 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Pallas `67 PL67 3
AV Phoenix PHNX 2
AV Scheldesport SCSP 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Suomi SOMI 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `40 AV40 1
AV `56 AV56 1
Avantri AVTR 2
DAK DAK 1
DEM DEM 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fortius FORT 2
Haag Atletiek HAAG 2
Hellas Utrecht HLLS 2
Leiden Atletiek LATL 2
Prins Hendrik PH 1
Rotterdam Atletiek RDAM 1
Spado SPDO 2
U-Track UTRK 2
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 100 meter Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Elliot Oti PH 12,23Q -0.9 m/s11,94
2 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,33Q +0.2 m/s12,50
3 Bart Roth U-Track 12,52Q -0.9 m/s12,55
4 Cees-Jan Berman AV `56 12,52Q +0.2 m/s12,18
5 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,58q +0.2 m/s---
6 Leo Van der Aa AV Fortuna 12,67q +0.2 m/s13,03
7 Gerard van Dijk Fortius 12,87 -0.9 m/s12,53
8 Gianni Orsini AV Gouda 12,89 +0.2 m/s13,01
9 Joris van Zoelen U-Track 13,06 -0.9 m/s13,06
10 Ronald van Rijswijk AV34 13,40 -0.9 m/s13,40
11 Kik van Swol AV Hylas 14,41 +0.2 m/s---

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 45+

# Naam Res Qm
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,00 +1.6 m/s12,33
2 Elliot Oti PH 12,00 +1.6 m/s12,23
3 Bart Roth U-Track 12,38 +1.6 m/s12,52
4 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,39 +1.6 m/s12,58
5 Cees-Jan Berman AV `56 13,06 +1.6 m/s12,52
6 Leo Van der Aa AV Fortuna 14,19 +1.6 m/s12,67

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,08 -1.0 m/s24,00
2 Elliot Oti PH 24,64 -1.0 m/s24,41
3 Bart Roth U-Track 24,94 -1.0 m/s25,54
4 Jordi Mim...ero Palop Haag 25,52 -1.0 m/s---
5 Joris van Zoelen U-Track 25,96 -1.0 m/s---

Uitslagen 400 meter finale Mannen Masters 45+

# Naam ResQm
1 Toine van Beckhoven AV Attila 52,86 57,92
2 Richard Janssens AV Lycurgus 55,71 59,49
3 Fulvio Scarano AV `40 57,27 59,48
4 Erwin Le Blansch Hollandia 58,46 58,67
5 Robin van de Mast Altis 1:00,26 59,31

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 2:07,27 2:01,32
2 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:08,26 2:08,96
3 Tycho Schol Pallas `67 2:10,53 2:06,84
4 Robin van de Mast Altis 2:11,75 2:11,40
5 Ron Legemaate ARV Ilion 2:14,21 2:15,16
6 Jeroen Vels AV NOP 2:14,96 2:11,48

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 4:17,59 4:07,77
2 Patrick Smit Pallas `67 4:18,71 4:23,17
3 Patrick Kwist Rotterdam 4:20,85 ---
4 Dennis Lambalk AV Edam 4:41,35 4:59,96
5 Jeroen Vels AV NOP 4:45,55 4:37,55
6 Cees Kuijt Leiden 4:51,23 ---

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 15:46,48 15:21,70
2 Patrick Kwist Rotterdam 15:49,39 ---
3 Ruud Beerepoot AV Hera 16:05,04 16:15,03
4 Marcel Adema AV Lionitas 16:31,15 16:26,00
5 Michiel Otten Leiden 16:37,43 16:25,03

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 32:52,36 ---
2 Peter van der Velden Eindhoven 33:42,22 33:28,33
3 Pip Tesselaar AV Hera 34:33,66 33:41,37
4 Michiel Otten Leiden 36:52,61 35:57,00

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 16,53 -0.6 m/s16,57
2 Zeger Knipmeijer Altis 22,24 -0.6 m/s21,95

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 57,45 56,21
2 Leo Van der Aa AV Fortuna 1:06,31 1:10,46
3 Zeger Knipmeijer Altis 1:13,83 1:15,16

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Zeger Knipmeijer Altis 11:23,71 11:22,37
Paco Lama...d Vrolijk Haag DNF ---

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Paul Jansen DAK 25:12,16 26:30,30

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben van Balen AC TION 39,79 38,56 39,38 37,87 39,79 39,36
2 Martin Wijand AAC 32,93 34,24 32,63 34,63 37,22 37,06 37,22 37,74
3 Rob Zwijnenburg Avantri 29,70 30,58 31,14 32,15 29,93 33,54 33,54 35,94
4 Kik van Swol AV Hylas 27,47 X X 26,83 32,88 X 32,88 32,51
5 Marco Fokke Spado 25,17 25,25 X 24,53 23,45 26,46 26,46 27,11

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC 10,95 13,93 13,87 14,19 X 13,67 14,19 15,44
2 Harald Gijtenbeek Altis X 8,86 10,49 X X 9,75 10,49 11,01
3 Pascal Geursen AV Suomi 9,19 X 9,07 X X X 9,19 10,67

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hans Lolkema Heerenveen X 14,26 13,94 14,10 13,90 14,20 14,26 15,59
2 Kik van Swol AV Hylas - 11,12 12,29 11,81 11,95 12,10 12,29 12,16
3 Ruben van Balen AC TION 11,84 12,14 X 11,49 11,47 11,53 12,14 12,38
4 Rob Zwijnenburg Avantri 10,32 10,68 10,26 10,87 10,75 10,68 10,87 11,54

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC X 44,14 X 45,03 45,62 46,33 46,33 50,45
2 Harald Gijtenbeek Altis 27,10 30,76 31,93 30,65 30,55 31,14 31,93 37,33
3 Pascal Geursen AV Suomi 27,32 30,39 30,05 30,12 28,23 29,86 30,39 29,26
4 Rob Zwijnenburg Avantri 27,59 28,12 X 27,09 28,84 28,13 28,84 34,44
5 Marco Fokke Spado 26,10 24,99 25,96 22,07 23,08 23,22 26,10 25,75

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elliott Thijssen HLLS X 54,61 58,08 X 55,69 61,44 61,44 62,53
2 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 47,13 53,14 49,44 48,85 52,94 55,24 55,24 55,37
3 Kik van Swol AV Hylas 44,77 47,29 48,32 46,07 42,95 44,42 48,32 46,71
4 Marco Fokke Spado 38,18 40,57 39,21 37,92 38,35 37,69 40,57 38,07
5 Pascal Geursen AV Suomi 38,63 34,67 36,25 39,36 36,48 39,08 39,36 39,02

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam 1.501.561.621.681.721.761.80ResOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos XO O O O XXX 1,76 1,74
2 Tom Alkim HLLS O O XXX 1,56 1,66

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Michiel Heerema AV Gouda 10,79 11,33 - - - 11,33 -0.9 m/s---
2 Frank Bossers Spado 10,52 10,31 - - - 10,52 -0.4 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam 3.614.01ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 O XXX 3,61 3,90

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix X 5,69 5,47 X - 5,69 +0.0 m/s6,21
2 Gerard Faaij Avantri 5,20 5,34 X 5,24 5,34 5,21 5,34 +0.5 m/s5,38
3 Hugo Bakker Fortius 4,76 - - - - 4,76 +0.8 m/s5,46