Atleten 'Masters Mannen 40+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m400m800m1500m5000m10000m110mH400mH3000m SC5k swDiscusGewichtKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
4022 Quinten Stern AC TION 100m
200m
M40 - 100m - serieM40 - 200m - finale -------------------
4024 Sjoerd Veenma Altis 5000m
M35 + M40 ... - finale --------------------
4025 Wilco Verwijmeren ACHL Kogel
Kogelsl
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale -------------------
4027 Ron Koster Helden 1500m
5000m
M35 + M40 ... - finaleM35 + M40 ... - finale -------------------
4029 Philippe Scheepers AV Attila Ver
M35+M40+M4... - finale --------------------
4030 Rick Liesting DVTR 5k sw
Mannen Mas... - finale --------------------
4032 Rene de Lange KOPL 10000m
M35 + M40 ... - finale --------------------
4033 Edwin Wissema De Liemers 5000m
M35 + M40 ... - finale --------------------
4034 Sven Hagen AV Edam 1500m
M35 + M40 ... - finale --------------------
4036 Geert Moelker AV Gouda 1500m
M35 + M40 ... - finale --------------------
4037 Justin Francois Groene Ster 100m
100m_f
110mH
400mH
Kogel
Hoog
Ver
M40 - 100m - serieM40 - 100m - finaleM40 + M45 ...h- finaleM35 + M40 ... - finaleM35+M40+M4... - finaleM35 t/m M5...n- finaleM35+M40+M4... - finale --------------
4038 Freek Nijbacker HLLM 100m
100m_f
200m
M40 - 100m - serieM40 - 100m - finaleM40 - 200m - finale ------------------
4039 Marijn van...er Putten HLLM 400m
M40 - 400m - finale --------------------
4040 Wieger Jan de Wit AV Impala Kogel
M35+M40+M4... - finale --------------------
4041 Robin Geertsma AV Lycurgus Discus
M35+M40+M4... - finale --------------------
4043 Martijn Jorritsma AV NOVA 1500m
M35 + M40 ... - finale --------------------
4044 Martijn Beerens AV Sprint Speer
M35 + M40 ...eerwerpen --------------------
4045 Jeen Nauta Start `78 1500m
M35 + M40 ... - finale --------------------
4046 Rutger Huisman AV Statina 1500m
M35 + M40 ... - finale --------------------
4047 Sander van Gelderen AV Wijchen 110mH
M40 + M45 ...h- finale --------------------
4048 Johannes Engels AV34 200m
400m
M40 - 200m - finaleM40 - 400m - finale -------------------
4050 Rikkert van Rhee CAV Energie 400m
M40 - 400m - finale --------------------
4051 Rob Kraneveld DAK 100m
100m_f
200m
M40 - 100m - serieM40 - 100m - finaleM40 - 200m - finale ------------------
4052 Jasper Leuven Fit 100m
100m_f
Hoog
HSS
Ver
M40 - 100m - serieM40 - 100m - finaleM35 t/m M5...n- finaleM40+M45+M5... - finaleM35+M40+M4... - finale ----------------
4053 Robert Florusse Fortius Discus
Kogel
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale -------------------
4054 Joan School GVAC 5000m
10000m
M35 + M40 ... - finaleM35 + M40 ... - finale -------------------
4055 Jacques Wang GVAC 100m
M40 - 100m - serie --------------------
4056 Maikel van Gemert Haag 100m
200m
M40 - 100m - serieM40 - 200m - finale -------------------
4058 Edwin van Laar LGPK 800m
M40 + M50 ... - finale --------------------
4059 Jeroen Vis PAC Gewicht
Kogelsl
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale -------------------
4060 Dolf van de Voort PAC 800m
1500m
M40 + M50 ... - finaleM35 + M40 ... - finale -------------------
4061 Rens de Bok RHV 3000m SC
M35 t/m M5... - finale --------------------
4062 Rob Tersteeg RWV 5k sw
Mannen Mas... - finale --------------------
4063 Said Kanfaoui SC Reeuwijk 5000m
M35 + M40 ... - finale --------------------
4064 Paul de Graauw Spado Speer
M35 + M40 ...eerwerpen --------------------
4065 Roald Van der Laan Spado 100m
M40 - 100m - serie --------------------
4066 Corné Bolders SV Diomedon Gewicht
Kogelsl
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale -------------------
4068 Bart van Oppen THOR 100m
100m_f
M40 - 100m - serieM40 - 100m - finale -------------------
4069 Rodney ODriscoll Voorne 100m
100m_f
200m
400m
M40 - 100m - serieM40 - 100m - finaleM40 - 200m - finaleM40 - 400m - finale -----------------

Verenigingen 'Masters Mannen 40+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AC TION TION 1
Altis ALTS 1
ARV Achilles ACHL 1
Atletiek Helden HLDN 1
AV Attila ATTL 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Koplopers KOPL 1
AV De Liemers LMRS 1
AV Edam EDAM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Groene Ster GRST 1
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Impala IMPL 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV NOVA NOVA 1
AV Sprint SPRN 1
AV Start `78 ST78 1
AV Statina STTN 1
AV Wijchen WYCH 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
CAV Energie ENRG 1
DAK DAK 1
Fit FIT 1
Fortius FORT 1
GVAC GVAC 2
Haag Atletiek HAAG 1
Loopgroep PK LGPK 1
PAC PAC 2
Running Holland RHV 1
RWV RWV 1
SC Reeuwijk SCRW 1
Spado SPDO 2
SV Diomedon DMDN 1
THOR THOR 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 100 meter Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 12,47Q -0.2 m/s11,55
2 Bart van Oppen THOR 12,56Q -0.1 m/s12,36
3 Rodney ODriscoll Voorne 12,61Q -0.1 m/s12,23
4 Jasper Leuven Fit 12,61Q -0.2 m/s12,53
5 Rob Kraneveld DAK 12,73q -0.1 m/s12,55
6 Freek Nijbacker HLLM 12,74q -0.1 m/s12,67
7 Maikel van Gemert Haag 12,90 -0.2 m/s12,42
8 Roald Van der Laan Spado 13,56 -0.2 m/s13,11

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 40+

# Naam Res Qm
1 Justin Francois Groene Ster 11,52 +1.2 m/s12,47
2 Bart van Oppen THOR 12,33 +1.2 m/s12,56
3 Rodney ODriscoll Voorne 12,41 +1.2 m/s12,61
4 Jasper Leuven Fit 12,53 +1.2 m/s12,61
5 Freek Nijbacker HLLM 12,84 +1.2 m/s12,74
6 Rob Kraneveld DAK 13,81 +1.2 m/s12,73

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Johannes Engels AV34 24,45 -0.5 m/s24,16
2 Rodney ODriscoll Voorne 25,17 -0.5 m/s24,84
3 Freek Nijbacker HLLM 25,55 -0.5 m/s25,50
4 Rob Kraneveld DAK 26,00 -0.5 m/s25,18
Maikel van Gemert Haag DQ 25,04

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 51,85 52,21
2 Johannes Engels AV34 53,21 52,85
3 Marijn van...er Putten HLLM 53,24 53,48
4 Rodney ODriscoll Voorne 57,18 55,64

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Edwin van Laar LGPK 2:10,86 2:09,84
2 Dolf van de Voort PAC 2:23,24 2:15,98

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Sven Hagen AV Edam 4:18,14 4:22,11
2 Martijn Jorritsma AV NOVA 4:20,59 4:20,50
3 Rutger Huisman AV Statina 4:22,69 4:25,21
4 Jeen Nauta Start `78 4:27,45 ---
5 Ron Koster Helden 4:31,91 ---
6 Dolf van de Voort PAC 4:50,86 4:42,78
7 Geert Moelker AV Gouda 4:53,28 5:04,68

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Edwin Wissema De Liemers 15:47,41 15:46,53
2 Said Kanfaoui SC Reeuwijk 16:09,62 16:00,00
3 Joan School GVAC 16:17,48 16:14,82
4 Ron Koster Helden 17:12,66 ---

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Joan School GVAC 34:41,31 34:05,11

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 15,33 -0.6 m/s15,91
2 Sander van Gelderen AV Wijchen 16,77 -0.6 m/s16,11

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Justin Francois Groene Ster 58,20 ---

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Rens de Bok RHV 11:17,85 11:06,36

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Rick Liesting DVTR 21:35,97 21:27,00
2 Rob Tersteeg RWV 23:16,91 24:23,08

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Robin Geertsma AV Lycurgus 41,68 41,80 41,80 42,76 43,33 X 43,33 46,71
2 Robert Florusse Fortius 30,53 X X 32,21 33,77 32,75 33,77 34,47

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen Vis PAC X 11,82 12,58 12,38 12,47 13,35 13,35 12,75
2 Corné Bolders SV Diomedon X 10,23 9,83 10,46 X 10,74 10,74 10,40

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wieger Jan de Wit AV Impala 13,40 X 13,80 13,80 13,37 13,56 13,80 13,93
2 Justin Francois Groene Ster 11,44 11,41 11,42 - 11,50 11,67 11,67 12,62
3 Robert Florusse Fortius 10,87 X 11,24 X X 11,65 11,65 12,05
4 Wilco Verwijmeren ACHL 7,47 7,79 7,97 7,48 7,43 7,29 7,97 8,23

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen Vis PAC X 35,88 39,31 36,03 36,56 39,56 39,56 43,39
2 Corné Bolders SV Diomedon 28,21 X X 29,76 X 29,32 29,76 33,83
3 Wilco Verwijmeren ACHL 15,60 16,76 17,68 14,24 15,72 X 17,68 ---

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martijn Beerens AV Sprint 50,69 50,92 52,27 50,19 47,28 48,89 52,27 47,01
2 Paul de Graauw Spado 50,79 49,04 49,05 52,04 50,31 47,66 52,04 51,33

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 40+

# Naam 1.411.441.471.591.651.701.741.76ResOBP
1 Justin Francois Groene Ster O XO XO XX- X 1,70 1,73
2 Jasper Leuven Fit O O XXX 1,44 1,55

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Jasper Leuven Fit 9,91 10,68 10,74 X 10,03 10,78 10,78 +0.3 m/s10,42

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 40+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 5,66 5,43 5,52 4,30 - 5,63 5,66 +0.3 m/s6,52
2 Philippe Scheepers AV Attila 4,88 5,03 5,20 5,26 5,40 4,66 5,40 +0.3 m/s---
3 Jasper Leuven Fit 4,83 4,82 4,68 4,92 5,00 5,07 5,07 +0.3 m/s5,37