Atleten 'Masters Mannen 35+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m200m_f400m800m1500m5000m10000m110mH400mH3000m SC5k swDiscusGewichtKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
3528 Vincent Kerssies AC TION 200m
200m_f
M35 - 200m - serieM35 - 200m - finale --------------------
3530 Ronald Meijer Altis Polshoog
Mannen en Vrouwen ---------------------
3531 Thomas Reijnders Altis 100m
100m_f
200m
200m_f
M35 - 100m - serieM35 - 100m - finaleM35 - 200m - serieM35 - 200m - finale ------------------
3532 Lennart Teunissen Altis 110mH
400mH
HSS
Ver
M35 - 110mh - finaleM35 + M40 ... - finaleM35+V35+V4... - finaleM35+M40+M4... - finale ------------------
3533 Sander Thomas AL73 Discus
Kogel
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale --------------------
3534 Job Dusch Helden 800m
M35 - 800m - finale ---------------------
3535 Lennert Elands ATOP 100m
100m_f
200m
400m
110mH
400mH
HSS
M35 - 100m - serieM35 - 100m - finaleM35 - 200m - serieM35 - 400m - finaleM35 - 110mh - finaleM35 + M40 ... - finaleM35+V35+V4... - finale ---------------
3536 Martin Breunissen DVTR 400m
800m
M35 - 400m - finaleM35 - 800m - finale --------------------
3537 Job van Asperen AV De Keien 200m
M35 - 200m - serie ---------------------
3538 Maarten van Rhijn AV De Keien 800m
M35 - 800m - finale ---------------------
3539 Bas van Summeren AV De Keien 10000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3540 Guido Engelen De Liemers 800m
M35 - 800m - finale ---------------------
3541 Peter Eshuis AVGM 10000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3542 Matthijs v... Wetering AV Gouda 1500m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3543 Peter Jan Laverman AV Hylas 400m
800m
M35 - 400m - finaleM35 - 800m - finale --------------------
3544 Patrick Groot AV Lycurgus Discus
M35+M40+M4... - finale ---------------------
3545 Matthijs de Groot AV NOVA 110mH
400mH
M35 - 110mh - finaleM35 + M40 ... - finale --------------------
3546 Michiel Rietveld AV Passaat 100m
100m_f
200m
200m_f
M35 - 100m - serieM35 - 100m - finaleM35 - 200m - serieM35 - 200m - finale ------------------
3547 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 100m
100m_f
200m
200m_f
M35 - 100m - serieM35 - 100m - finaleM35 - 200m - serieM35 - 200m - finale ------------------
3548 Thierry Kortekaas AV Phoenix 200m
M35 - 200m - serie ---------------------
3549 Leonard Tersteeg AV Phoenix 5000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3550 Bart Oomen AV Sprint 100m
100m_f
M35 - 100m - serieM35 - 100m - finale --------------------
3551 Siddhi Imming AV Trias 100m
400m
M35 - 100m - serieM35 - 400m - finale --------------------
3552 Joshua Groen Triathlon 5000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3553 Jeroen Kramer AV Zaanland 5000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3554 Daan Meyer AV34 Speer
M35 + M40 ...eerwerpen ---------------------
3555 Ard Vlooswijk AV34 1500m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3556 Jozua van Leerdam CAV Energie 400m
800m
M35 - 400m - finaleM35 - 800m - finale --------------------
3557 Ricardo Rivers Ciko `66 200m
200m_f
400m
M35 - 200m - serieM35 - 200m - finaleM35 - 400m - finale -------------------
3558 Bart Van der Zanden Eindhoven 400mH
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3559 Ruben van Ameijden Fortius Discus
Kogel
--------------------
3560 Jeroen van Aken Haag 10000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3561 Wynfrith Meijwes Haag 5000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3562 Gurmukh Singh Sahans Haag 110mH
Discus
Polshoog
Ver
M35 - 110mh - finaleM35+M40+M4... - finaleMannen en VrouwenM35+M40+M4... - finale ------------------
3563 Maikel Schouten Haag Polshoog
Mannen en Vrouwen ---------------------
3564 Dennis de Groot HLLS 100m
200m
200m_f
M35 - 100m - serieM35 - 200m - serieM35 - 200m - finale -------------------
3565 Reinier Stroo HLLS 800m
M35 - 800m - finale ---------------------
3566 Stijn te Hennepe Leiden 100m
100m_f
200m
Ver
M35 - 100m - serieM35 - 100m - finaleM35 - 200m - serieM35+M40+M4... - finale ------------------
3567 Menno Rodenburg LGAS 100m
M35 - 100m - serie ---------------------
3569 Jeroen Engels PH 1500m
Hoog
M35 + M40 ... - finaleM35 t/m M5...n- finale --------------------
3570 Chris de Smit RK HAV 1500m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3571 Erwin Koens Rotterdam 10000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3572 Patrick Stastra RHV 3000m SC
M35 t/m M5... - finale ---------------------
3573 Daniël Hoenderdos SAV 800m
400mH
M35 - 800m - finaleM35 + M40 ... - finale --------------------
3574 Mickel van Eekeren Spado Gewicht
Kogelsl
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale --------------------
3575 Martijn Potappel Spado 1500m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3576 Anton Costeris FRSL 5000m
M35 + M40 ... - finale ---------------------
3577 Vincent Sokolowski U-Track 1500m
M35 + M40 ... - finale ---------------------

Verenigingen 'Masters Mannen 35+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AC TION TION 1
Altis ALTS 3
Atletico `73 AL73 1
Atletiek Helden HLDN 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Keien KEIN 3
AV De Liemers LMRS 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Hylas HYLS 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV NOVA NOVA 1
AV Passaat PSST 1
AV PEC 1910 PEC 1
AV Phoenix PHNX 2
AV Sprint SPRN 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Zaanland ZNLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fortius FORT 1
Haag Atletiek HAAG 4
Hellas Utrecht HLLS 2
Leiden Atletiek LATL 1
Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
Prins Hendrik PH 1
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 1
Running Holland RHV 1
SAV SAV 1
Spado SPDO 2
SV Friesland FRSL 1
U-Track UTRK 1

Uitslagen 100 meter Mannen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Thomas Reijnders Altis 11,40Q +1.2 m/s11,32
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,68Q +1.2 m/s---
3 Michiel Rietveld AV Passaat 11,71Q +0.3 m/s11,80
4 Bart Oomen AV Sprint 11,95q +1.2 m/s11,87
5 Lennert Elands ATOP 12,12Q +0.3 m/s11,82
6 Stijn te Hennepe Leiden 12,50q +1.2 m/s12,37
7 Menno Rodenburg LGAS 12,51 +0.3 m/s12,77
8 Siddhi Imming AV Trias 12,74 +0.3 m/s12,60

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 35+

# Naam Res Qm
1 Thomas Reijnders Altis 11,34 +0.4 m/s11,40
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,63 +0.4 m/s11,68
3 Michiel Rietveld AV Passaat 11,67 +0.4 m/s11,71
4 Bart Oomen AV Sprint 11,69 +0.4 m/s11,95
5 Lennert Elands ATOP 12,08 +0.4 m/s12,12
6 Stijn te Hennepe Leiden 12,48 +0.4 m/s12,50

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 23,19Q -0.3 m/s---
2 Thomas Reijnders Altis 23,31Q -0.3 m/s23,37
3 Vincent Kerssies AC TION 23,95Q -0.8 m/s---
4 Michiel Rietveld AV Passaat 24,09q -0.3 m/s23,74
5 Ricardo Rivers Ciko `66 24,13Q -0.8 m/s23,63
6 Dennis de Groot HLLS 24,25q -0.8 m/s23,52
7 Lennert Elands ATOP 24,59 -0.3 m/s23,83
8 Thierry Kortekaas AV Phoenix 24,69 -0.3 m/s25,31
9 Job van Asperen AV De Keien 24,75 -0.8 m/s24,74
10 Stijn te Hennepe Leiden 25,37 -0.8 m/s25,28

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 35+

# Naam Res Qm
1 Thomas Reijnders Altis 23,14 +0.0 m/s23,31
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 23,57 +0.0 m/s23,19
3 Vincent Kerssies AC TION 23,66 +0.0 m/s23,95
4 Michiel Rietveld AV Passaat 23,73 +0.0 m/s24,09
5 Ricardo Rivers Ciko `66 23,93 +0.0 m/s24,13
6 Dennis de Groot HLLS 24,21 +0.0 m/s24,25

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers Ciko `66 52,44 52,33
2 Peter Jan Laverman AV Hylas 53,26 53,25
3 Martin Breunissen DVTR 54,43 52,78
4 Lennert Elands ATOP 55,22 54,07
5 Siddhi Imming AV Trias 1:03,07 59,80

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Jozua van Leerdam CAV Energie 2:02,27 2:00,96
2 Job Dusch Helden 2:02,59 1:59,06
3 Peter Jan Laverman AV Hylas 2:02,72 2:02,14
4 Martin Breunissen DVTR 2:03,87 2:04,66
5 Maarten van Rhijn AV De Keien 2:05,51 2:05,56
6 Guido Engelen De Liemers 2:06,17 2:05,00
7 Reinier Stroo HLLS 2:07,13 2:04,58
8 Daniël Hoenderdos SAV 2:18,36 2:12,00

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Jeroen Engels PH 4:13,69 4:02,75
2 Ard Vlooswijk AV34 4:17,19 4:14,14
3 Chris de Smit RK HAV 4:29,70 4:32,13
4 Martijn Potappel Spado 4:37,06 4:48,94
5 Matthijs v... Wetering AV Gouda 4:47,02 4:50,67

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Jeroen Kramer AV Zaanland 15:22,69 15:27,75
2 Wynfrith Meijwes Haag 15:42,91 15:53,48
3 Leonard Tersteeg AV Phoenix 16:20,74 ---
4 Joshua Groen Triathlon 17:13,18 16:41,03
Anton Costeris FRSL DNF 17:14,11

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Aken Haag 34:25,66 32:43,00
2 Bas van Summeren AV De Keien 37:55,41 ---
3 Erwin Koens Rotterdam 40:09,52 38:21,29
Peter Eshuis AVGM DNF 37:00,57

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Lennart Teunissen Altis 16,60 -0.4 m/s16,68
2 Matthijs de Groot AV NOVA 16,91 -0.4 m/s17,03
3 Gurmukh Singh Sahans Haag 17,30 -0.4 m/s---
Lennert Elands ATOP DNF ---

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Bart Van der Zanden Eindhoven 56,84 56,88
2 Lennart Teunissen Altis 1:00,51 59,84
3 Matthijs de Groot AV NOVA 1:02,93 1:02,23
4 Daniël Hoenderdos SAV 1:07,35 1:06,00
Lennert Elands ATOP DNF 1:00,51

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Patrick Stastra RHV 10:43,05 11:13,29

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Groot AV Lycurgus 43,56 46,36 41,72 44,47 44,45 44,49 46,36 ---
2 Gurmukh Singh Sahans Haag X 30,43 30,40 30,01 31,92 32,73 32,73 ---
3 Sander Thomas AL73 28,09 28,48 29,75 29,02 28,35 27,32 29,75 32,42

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mickel van Eekeren Spado 9,11 9,17 9,87 9,11 9,05 8,35 9,87 9,74

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sander Thomas AL73 8,79 8,78 8,72 X 8,35 8,43 8,79 ---

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mickel van Eekeren Spado X 30,07 30,41 31,23 30,73 30,34 31,23 33,10

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Meyer AV34 66,74 71,08 74,56 69,44 68,59 69,83 74,56 ---

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 35+

# Naam 1.501.591.651.701.741.781.82ResOBP
1 Jeroen Engels PH O O O O XO XXO XXX 1,78 1,75

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lennart Teunissen Altis 13,34 13,12 13,54 13,19 13,18 13,14 13,54 +1.3 m/s14,21
2 Lennert Elands ATOP 11,25 X X X 11,39 11,09 11,39 -0.5 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 35+

# Naam 3.013.213.613.814.014.064.214.314.414.51ResOBP
1 Ronald Meijer Altis XO - XO XO XXO XXX 4,41 ---
2 Maikel Schouten Haag O XXO XXO XXX 4,01 4,01
3 Gurmukh Singh Sahans Haag O XXX 3,01 ---

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lennart Teunissen Altis 6,05 6,20 X X - X 6,20 -0.5 m/s6,43
2 Gurmukh Singh Sahans Haag 5,36 5,49 X 5,26 X X 5,49 -0.8 m/s---
3 Stijn te Hennepe Leiden 4,37 4,30 4,33 4,31 4,56 4,50 4,56 +0.2 m/s4,66