Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m60mH60mH_hf60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
1 Dirk Aarts ATH Hoog
Msen - Hoog -------------------
2 Godwin Ababio AAC 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ------------------
3 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 3000m
Msen - 3000m -------------------
4 Ahmed Abubakar DAK 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ------------------
5 Onyema Adigida Phanos 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ------------------
6 Elvis Afrifa AV 1923 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ------------------
10 Douwe Amels ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog -------------------
11 Ezra Amokwandoh AV 1923 60m
Msen - 60m -------------------
12 Bram Anderiessen AKU 1500m
1500m_f
3000m
Msen - 1500mMsen - 1500m_fMsen - 3000m -----------------
14 Jesper Arts PH 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ------------------
15 Gianluca Assorgia AV 1923 3000m
Msen - 3000m -------------------
16 Jelte Van Atten Leiden 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ------------------
17 Jamaal Awad DEM 60m
Msen - 60m -------------------
24 Rik Bataille Phanos 400m
Msen - 400m -------------------
26 Jay Beelen AV Trias 60mH
60mH_f
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - 60mH_hf -----------------
28 Job Beintema AV Trias 60mH
60mH_f
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - 60mH_hf -----------------
29 Thierry Belt Altis 60mH
HSS
Msen - 60mHMsen - HSS ------------------
31 Aimane Benchellal PAC 3000m
Msen - 3000m -------------------
33 Hugo van den Berg AV NOP Ver
Msen - Ver -------------------
35 Olaf van den Bergh PH 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ------------------
36 Jaden Bernabela Haag Hoog
Msen - Hoog -------------------
38 Sawa Bezelev AV Athlos 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ------------------
40 Rutger Bien AV 1923 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
41 Fabian Biondina Spado HSS
Msen - HSS -------------------
42 Gennaro Biswane Phanos 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ------------------
43 Bjorn Blauwhof Phanos 400m
Msen - 400m -------------------
44 Shaquille Bleecke Almere `81 Kogel
Msen - Kogel -------------------
45 Niek Blikslager Groningen 1500m
1500m_f
Msen - 1500mMsen - 1500m_f ------------------
46 Simon Blok Haag 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ------------------
48 Menno Blom AV 1923 60m
Msen - 60m -------------------
49 Derek van Bochove Voorne 60m
Msen - 60m -------------------
50 Solomon Bockarie ARV Ilion 60m
Msen - 60m -------------------
53 Klaas de Boer AV `56 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
54 Floris de Boer AV Gouda 60mH
Msen - 60mH -------------------
55 Bastiaan den Boer Rotterdam 60m
Msen - 60m -------------------
57 Isayah Boers Phanos 200m
Msen - 200m -------------------
61 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 60m
60m_hf
200m
200m_f
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200mMsen - 200m_f ----------------
66 Marijn van den Born PAC Kogel
Msen - Kogel -------------------
67 Remco Bos DVTR 400m
Msen - 400m -------------------
70 Bouke Bouma AV Edam 1500m
Msen - 1500m -------------------
72 Rafael Bouts U-Track 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m -----------------
73 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -----------------
74 Timo Brandehof HLLM 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
75 Dave Brandhoff AV Lycurgus Hoog
Msen - Hoog -------------------
76 Pieter Braun AV Sprint Ver
Msen - Ver -------------------
78 Rodrigo Willy Broer DVTR 200m
Msen - 200m -------------------
80 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
Msen - 400m -------------------
81 Wouter Brus PH 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ------------------
82 Bram Buigel Groningen 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ------------------
85 Bas van de Burgt GAC Gemert 60mH
Msen - 60mH -------------------
86 Taymir Burnet Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -----------------
87 Michel Butter Castricum 3000m
Msen - 3000m -------------------
88 Erik Cadée PH Kogel
Msen - Kogel -------------------
89 Mattheus Campbell Phanos 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
90 Tarik Chaatouf AV Unitas 400m
Msen - 400m -------------------
91 Samuel Chapple Olympus `70 800m
Msen - 800m -------------------
93 Thom Clemens HLLS 200m
Msen - 200m -------------------
94 Giovanni Codrington Groningen 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -----------------
95 Gabriël ...rnelissen GACH 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
96 Tom Corstjens AV Unitas Kogel
Msen - Kogel -------------------
97 Patrick Cronie AAC Kogel
Msen - Kogel -------------------
100 Mathijs Damsteegt Haag Kogel
Msen - Kogel -------------------
102 Messaoud Dardouri U-Track 3000m
Msen - 3000m -------------------
103 Ronald Dekker AV Hera 400m
Msen - 400m -------------------
106 Niels van Deurzen SPOB 400m
Msen - 400m -------------------
108 Tony van Diepen Haag 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ------------------
110 Mathijs Dirks Leiden 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ------------------
111 Lars Dirkzwager Zeeland Hoog
Msen - Hoog -------------------
112 Tom Disveld AAC 1500m
1500m_f
Msen - 1500mMsen - 1500m_f ------------------
113 Masih Djamal Ciko `66 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
114 Jochem Dobber AV Suomi 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ------------------
115 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 800m
Msen - 800m -------------------
117 Olav Donker PH 60m
60m_hf
Ver
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - Ver -----------------
119 Richard Douma AV Zaanland 800m
Msen - 800m -------------------
121 Thijs van den Dries AV Lycurgus 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ------------------
122 Stefan Duistermaat Phanos Hoog
Msen - Hoog -------------------
126 William van Eeken ACO 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ------------------
128 Jeroen Eerden AV Atverni 60mH
Msen - 60mH -------------------
133 Jamio Elabeidi Leiden 60m
Msen - 60m -------------------
134 Steven Eleonora ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
135 Bram Elevelt HAAS 60mH
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_hf ------------------
136 Geert Elferink DAK HSS
Msen - HSS -------------------
138 Kaj Emanuel Phanos 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
140 Jeroen Engels PH 1500m
Msen - 1500m -------------------
141 Joep Van Es PH 60mH
Msen - 60mH -------------------
144 Ruben Esajas Rotterdam 60mH
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_hf ------------------
146 Muus Evers AAC 60m
Msen - 60m -------------------
149 Fabian Florant Haag HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver ------------------
150 Mike Foppen AV Cifla 3000m
Msen - 3000m -------------------
152 Mitchell Franken Spado 1500m
Msen - 1500m -------------------
153 Frank Futselaar De Liemers 3000m
Msen - 3000m -------------------
154 Christopher Garia Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -----------------
155 Toby van Gastelen Phanos 60m
Msen - 60m -------------------
156 Tom de Gelder Olympus `70 1500m
1500m_f
Msen - 1500mMsen - 1500m_f ------------------
157 Pelle Gelderblom Zeeland 400m
Msen - 400m -------------------
158 Jens van Gelderen AV Lycurgus 400m
Msen - 400m -------------------
160 Daan Gielen PH Hoog
Msen - Hoog -------------------
162 Joris van Gool AV Spiridon 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -----------------
163 Jim Van Gorkum Rotterdam 60m
60m_hf
200m
200m_f
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200mMsen - 200m_f ----------------
165 Leon Graumans AV Phoenix 1500m
Msen - 1500m -------------------
166 Paul Groen GACH 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - 60mH_hf ---------------
167 Méron Gysbertha Phanos 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
170 Benjamin de Haan AV34 3000m
Msen - 3000m -------------------
174 Wislet de Hair Spado 60m
Msen - 60m -------------------
175 Glenn van Hamond AV Attila Ver
Msen - Ver -------------------
177 Shaquille Haverkamp Rotterdam 60m
Msen - 60m -------------------
178 Vincent Hazeleger Phanos 1500m
Msen - 1500m -------------------
179 Levi Hazes AV 1923 60m
Msen - 60m -------------------
180 Thijs Heemskerk AKU 400m
Msen - 400m -------------------
182 Lorenzo va...er Heiden AV Atverni 60m
Msen - 60m -------------------
184 Floris Heil AV34 60mH
Msen - 60mH -------------------
185 Roeland Heitkonig AV Haarlem 60m
Msen - 60m -------------------
186 Dennis Hemelaar AAC Kogel
Msen - Kogel -------------------
190 Maarten Hindriks AAC `61 3000m
Msen - 3000m -------------------
191 Lars van Hoeven Heerenveen 400m
800m
800m_f
Msen - 400mMsen - 800mMsen - 800m_f -----------------
193 Wilfred van Holst Groningen 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ------------------
195 Joeri van der Hooft AAC Ver
Msen - Ver -------------------
196 Tom Hoogeboom AV NOVA 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ------------------
197 Calvin Hoogland Castricum 400m
Msen - 400m -------------------
198 Rodney Hoogterp AV Impala 60m
60m_hf
Ver
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - Ver -----------------
201 Timo in t Hout PAC Kogel
Msen - Kogel -------------------
202 Filip van den Hoven AV Lycurgus 60m
Ver
Msen - 60mMsen - Ver ------------------
204 Robin Huber SPOB 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ------------------
206 Roel Huijsmans AV Atverni 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ------------------
209 Lauri Hulleman DVTR Ver
Msen - Ver -------------------
212 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
214 Kamiel Jacobs HAAS 3000m
Msen - 3000m -------------------
215 Bram van der Jagt AV 1923 400m
Msen - 400m -------------------
216 Koen Jansen TRTL 800m
Msen - 800m -------------------
217 Rik Jansen AV Unitas 60m
Msen - 60m -------------------
220 Sven Jansons Altis Ver
Msen - Ver -------------------
221 Kees Janssen PH 60mH
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_hf ------------------
222 Jan Janssen PH Ver
Msen - Ver -------------------
225 Pim Jehee PH Ver
Msen - Ver -------------------
226 Devron Jepma PAC 60m
Msen - 60m -------------------
228 Tymon de Jonge ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog -------------------
233 Kristof va...amperdijk GACH 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
235 Arno Kapteijns PH Kogel
-------------------
237 Fabian ten Kate VTLS 3000m
Msen - 3000m -------------------
238 Dion van Kessel ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog -------------------
239 Joppe Ketting Ciko `66 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
240 Bram Kielman Heerenveen 3000m
Msen - 3000m -------------------
242 Leon ten Klooster AV PEC 1910 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
243 Jordy Kluft DEM 60m
Msen - 60m -------------------
246 Koen Koenders PH Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
247 Thijs Koers HLLS 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ------------------
253 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
255 Remco Kramer AV Lycurgus 3000m
Msen - 3000m -------------------
256 Branco Kranenburg AV `47 Hoog
Msen - Hoog -------------------
257 Sam Kranse PAC Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
259 Jelle Kriek AV Zuidwal 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
261 Vincent Kruit AV Gouda 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m -----------------
263 Glenn Kunst Haag Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
264 Thijmen Kupers Groningen 800m
Msen - 800m -------------------
265 Jahmal Kusmus Eindhoven 60m
Msen - 60m -------------------
266 Michiel de...aasteniet SPOB Hoog
Msen - Hoog -------------------
267 Thomas Kwint Groningen 800m
Msen - 800m -------------------
269 Thomas van Laar AV PEC 1910 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ------------------
270 Michiel Löschner Triathlon 1500m
Msen - 1500m -------------------
272 Tom de Leeuw Almere `81 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ------------------
274 Ken Leunissen AV Zuidwal 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
277 Daniël Leyba Haag Hoog
Msen - Hoog -------------------
279 Jelmer van...er Linden AV Statina 1500m
1500m_f
Msen - 1500mMsen - 1500m_f ------------------
280 Luke Linders DAK 60m
Msen - 60m -------------------
281 Bob te Lindert AV Argo 3000m
Msen - 3000m -------------------
284 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
Msen - 800m -------------------
286 Arjen van der Logt AV Phoenix 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ------------------
287 Daniël de Looze Phanos 800m
Msen - 800m -------------------
288 Lennart de Looze Startbaan 400m
Msen - 400m -------------------
290 Daan Lubberdink Ciko `66 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
291 Patrick van Luijk Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -----------------
294 Cas Lutz GACH 3000m
Msen - 3000m -------------------
295 Léon Mak De Gemzen 60mH
Polshoog
Msen - 60mHMsen - Polshoog ------------------
297 Nick Marsman ACO 800m
1500m
1500m_f
Msen - 800mMsen - 1500mMsen - 1500m_f -----------------
298 Churandy Martina Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -----------------
301 Eric van der Meer VTLS 400m
Msen - 400m -------------------
306 Sven van Merode Spado Hoog
Msen - Hoog -------------------
307 Pieter Mijnhout GACH 800m
Msen - 800m -------------------
310 Enric Mol...é Burgos Leiden 60m
Msen - 60m -------------------
312 Roman Monte GACH Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
316 Maarten Nabbe PH 400m
Msen - 400m -------------------
317 Stijn van Nierop DAK 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ------------------
318 Stefan Nieuwland Climax 60mH
60mH_f
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - 60mH_hf -----------------
319 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
Msen - Hoog -------------------
320 Wicher Nijkamp Spado 60mH
60mH_f
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - 60mH_hf -----------------
321 Guus Nijkamp Spado 60mH
Msen - 60mH -------------------
322 Dani Nivillac Nijmegen 60m
Msen - 60m -------------------
323 Luc Nkurunziza U-Track 60mH
Msen - 60mH -------------------
324 Christian ...berdorfer GACH Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
326 Paul Olofsen SAV Kogel
Msen - Kogel -------------------
327 Wouter Olthof VTLS 400m
Msen - 400m -------------------
331 Darryl Jos...-Kyeremeh AV 1923 60m
Msen - 60m -------------------
332 Delano van Orsouw Nijmegen 60m
Msen - 60m -------------------
335 Ronnie Overgaauw DNMC 3000m
Msen - 3000m -------------------
336 Rick Paffen Maastricht 800m
Msen - 800m -------------------
339 Hensley Paulina Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -----------------
340 Jakob Pütz PH Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
342 Jesper Peterse AV Trias 60mH
Msen - 60mH -------------------
343 Robbin Pieterman Leiden 1500m
Msen - 1500m -------------------
346 Maarten Plaum AV Unitas 800m
Msen - 800m -------------------
347 Wouter Ploeger AAC `61 3000m
Msen - 3000m -------------------
349 Steff van de Poel AV Sprint Hoog
Msen - Hoog -------------------
350 Sven Poelmann AAC Kogel
Msen - Kogel -------------------
351 Jan Polman Nijmegen 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
352 Twan Pormes AV Zaanland 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m ------------------
353 Rutger Postma AV Atverni 60m
Msen - 60m -------------------
358 Sander Pupella Haag 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ------------------
360 Marijn van...er Putten HLLM 800m
Msen - 800m -------------------
361 Rafael Raap PAC Ver
Msen - Ver -------------------
363 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ------------------
364 Joshua Record AV 1923 HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver ------------------
365 Rik Reijers De Liemers 800m
Msen - 800m -------------------
366 Thomas Reijnders Altis 60m
Msen - 60m -------------------
367 Skip Renders GACH 60m
200m
Ver
Msen - 60mMsen - 200mMsen - Ver -----------------
369 Robin Van Riel AV Attila 1500m
1500m_f
Msen - 1500mMsen - 1500m_f ------------------
372 Leon Rikkers Groningen Hoog
Msen - Hoog -------------------
374 Jelle de Roon Atledo 800m
Msen - 800m -------------------
375 Mark Roosien AV Hylas 200m
Msen - 200m -------------------
376 Robin Ruijter PH 800m
Msen - 800m -------------------
377 Bram Ruissen PAC Ver
Msen - Ver -------------------
378 Yorben Ruiter PAC 3000m
Msen - 3000m -------------------
380 Cain Rutgers Phanos 1500m
Msen - 1500m -------------------
383 Antoine va...er Sanden DAK 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
384 Liam van der Schaaf Phanos 60mH
60mH_f
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - 60mH_hf -----------------
385 Stef van der Schaaf VAV 60mH
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_hf ------------------
386 Nick van Schagen Leiden 200m
Msen - 200m -------------------
389 Stan Schipperen Scorpio 3000m
Msen - 3000m -------------------
391 Thieme Schmidt Leiden 400m
Msen - 400m -------------------
392 Stefan Scholte AV Haarlem 60m
Msen - 60m -------------------
393 Sven Schoonebeek AV Zaanland 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ------------------
395 Johnny van...hooneveld AV 1923 HSS
Msen - HSS -------------------
397 Hent van Schoten PH HSS
Msen - HSS -------------------
398 Menno Schouten AV Lycurgus 1500m
1500m_f
Msen - 1500mMsen - 1500m_f ------------------
406 Peter Siers Ciko `66 Hoog
Msen - Hoog -------------------
407 Eelco Sintnicolaas AV34 60mH
60mH_hf
Polshoog
Msen - 60mHMsen - 60mH_hfMsen - Polshoog -----------------
408 Joeri Slagter TAS `82 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ------------------
413 Koen Smet Phanos 60mH
60mH_f
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - 60mH_hf -----------------
415 Nick Smidt AAC `61 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ------------------
416 Tiago Smithuis ARV Ilion 60mH
Msen - 60mH -------------------
417 Sander Smits AVGM Hoog
Msen - Hoog -------------------
418 Alexander Soethout DEM Ver
Msen - Ver -------------------
421 Ruzjairo St Jago Nijmegen 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ------------------
422 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
424 Sebastiaan...Steenberg AC TION 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
425 Timo Stegink Castricum 400m
Msen - 400m -------------------
426 Sten Stein AV Impala 60m
Msen - 60m -------------------
427 Yoeri Sterenberg DVTR 400m
HSS
Msen - 400mMsen - HSS ------------------
429 Yunis abu Stitan Haag 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ------------------
430 Quincy Stjeward Phanos Ver
Msen - Ver -------------------
431 Emiel Stoop De Spartaan 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
434 Rik Taam AV Zaanland 60m
60m_hf
Ver
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - Ver -----------------
436 Tarik Tahiri Rotterdam HSS
Msen - HSS -------------------
438 Lennart Teunissen Altis HSS
Msen - HSS -------------------
439 Thomas Ticheloven AV Lycurgus HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver ------------------
441 Bas Van Hooren Maastricht 3000m
Msen - 3000m -------------------
443 Jeroen van Veen Isala `96 60mH
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_hf ------------------
444 Wessel van Veenen AAC `61 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ------------------
445 Finn van der Velden Phanos 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
446 Michiel Veldman ACO 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ------------------
447 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ------------------
448 Jelle Venema AV Suomi 400m
Msen - 400m -------------------
450 Tim Verbeek AV Cifla 800m
Msen - 800m -------------------
452 Niels Verheugd AV Sprint 60m
200m
Kogel
Polshoog
Ver
Msen - 60mMsen - 200mMsen - PolshoogMsen - Ver ---------------
453 Brian Versluis AV Atverni 800m
Msen - 800m -------------------
455 Kevin Viezee AAC 800m
Msen - 800m -------------------
456 Jordy Visscher AV PEC 1910 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ------------------
459 Robin Vliem AV Athlos 60mH
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_hf ------------------
461 Menno Vloon AV Lycurgus Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
462 Rivelino v...der Vloot AAC 60m
Msen - 60m -------------------
463 David Vonk GACH 800m
Msen - 800m -------------------
464 Wim Vonk Altis 60mH
Msen - 60mH -------------------
466 Erwin de Vor VAV Hoog
Ver
Msen - HoogMsen - Ver ------------------
467 Erik van Vreumingen Haag Kogel
Msen - Kogel -------------------
468 Stefan de Vries AAC 400m
Msen - 400m -------------------
469 Wouter Vr...wenvelder Haag 60m
Msen - 60m -------------------
470 Remly Vry Phanos 60m
Msen - 60m -------------------
471 Gaard van Vugt AV Lycurgus 60mH
Msen - 60mH -------------------
473 Nout Wardenburg AV34 60m
200m
60mH
Ver
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 60mHMsen - Ver ----------------
474 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
475 Stijn van Weegberg Leiden 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ------------------
476 Trystan de Weerdt AAV `36 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 60mHMsen - 60mH_hf ----------------
478 Valentijn Weinans Nijmegen 1500m
1500m_f
Msen - 1500mMsen - 1500m_f ------------------
479 Victor van der Wel PAC 1500m
Msen - 1500m -------------------
482 Dave Wesselink AV Trias 60mH
60mH_f
60mH_hf
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - 60mH_hf -----------------
483 Owen Westerhout AV Trias 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ------------------
488 Yarán Wienneke GACH 60m
HSS
Ver
Msen - 60mMsen - HSSMsen - Ver -----------------
491 Tijs Wijkamp Altis 800m
Msen - 800m -------------------
493 Koen van der Wijst AV Unitas Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
498 Jeroen Witteveen HLLS 60m
Msen - 60m -------------------
499 Vincent Wodtke Spark 200m
Msen - 200m -------------------
500 Rody de Wolff HRRR Kogel
Ver
Msen - KogelMsen - Ver ------------------
501 Peter Wolters Phanos 400m
Msen - 400m -------------------
503 Loïc Wondel Rotterdam Ver
Msen - Ver -------------------
505 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Msen - Hoog -------------------
507 Marius Wouters HLLS Hoog
Msen - Hoog -------------------
509 Adam Youssef Rotterdam 60m
Msen - 60m -------------------
510 Royce Zaadnoordijk Leiden 400m
Msen - 400m -------------------
512 Milo Zech...allebroek Leiden 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ------------------
513 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ------------------
514 Roy van Zijl DAV Kronos HSS
Msen - HSS -------------------
516 Alex Van Zutphen AAV `36 Polshoog
Msen - Polshoog -------------------
520 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400m
Msen - 400m -------------------
521 Dominique Zwiep Rotterdam 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ------------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 10
AAC `61 AC61 4
AAV `36 AV36 2
AC TION TION 1
ACO / Van Elderen ACO 3
AKU AKU 2
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 6
ARV Ilion ILIO 9
Atledo ATLD 1
Atletiek Maastricht MSTR 2
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV 1923 AV23 10
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 2
AV Attila ATTL 2
AV Atverni ATVN 5
AV Castricum CSTR 3
AV Cifla CFLA 2
AV Daventria 1906 DVTR 5
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Liemers LMRS 2
AV De Spartaan SPTN 3
AV Edam EDAM 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 2
AV Haarlem HRLM 2
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 1
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 2
AV Jahn II JAHN 1
AV Lycurgus LYCG 9
AV NOP NOP 1
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 2
AV PEC 1910 PEC 3
AV Phoenix PHNX 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
AV Sprint SPRN 3
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 2
AV Trias TRAS 6
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 6
AV Zaanland ZNLD 4
AV Zuidwal ZDWL 3
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `47 AV47 1
AV `56 AV56 1
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 4
Climax CLMX 1
DAK DAK 5
DAV Kronos KRNS 1
DEM DEM 3
Dynamica ADSV DNMC 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
GAC Gemert GACG 1
GAC Hilversum GACH 10
Groningen Atletiek GRNG 7
GSAV Vitalis VTLS 3
Haag Atletiek HAAG 11
Hellas Utrecht HLLS 4
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 10
Nijmegen Atletiek NYMG 5
NSAV `t Haasje HAAS 2
PAC PAC 9
Phanos PHNS 19
Prins Hendrik PH 17
Rotterdam Atletiek RDAM 15
SAV SAV 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 6
Spark SPRK 1
SV Noordkop NRDK 1
TAS `82 TS82 1
U-Track UTRK 3
VAV VAV 2
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 2
Voorne Atletiek VRNE 1
WAV Tartletos TRTL 1

Uitslagen 60 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Hensley Paulina Rotterdam 6,82Q 10,31*
2 Joris van Gool AV Spiridon 6,85Q 6,76
3 Patrick van Luijk Rotterdam 6,86Q 6,82
4 Taymir Burnet Rotterdam 6,86Q 6,85
5 Christopher Garia Rotterdam 6,87Q 6,78
6 Giovanni Codrington Groningen 6,88Q 10,32*
7 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,91Q 6,85
8 Churandy Martina Rotterdam 6,92Q 10,19*
9 Wouter Brus PH 6,93Q 10,40*
10 Rodney Hoogterp AV Impala 6,97Q 7,05
11 Dominique Zwiep Rotterdam 6,98Q 7,03
12 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 6,99Q 10,40*
13 Simon Blok Haag 7,01Q 6,99
14 Elvis Afrifa AV 1923 7,01Q 10,50*
15 Gennaro Biswane Phanos 7,05Q 7,02
16 Godwin Ababio AAC 7,07q 11,16*
17 Rik Taam AV Zaanland 7,08Q 6,92
18 Paul Groen GACH 7,09q 7,08
19 Milo Zech...allebroek Leiden 7,11q 7,15
20 Ruzjairo St Jago Nijmegen 7,13Q 7,06
21 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 7,13Q 10,63*
22 Leon ten Klooster AV PEC 1910 7,13 7,04
23 Filip van den Hoven AV Lycurgus 7,14 7,08
24 Levi Hazes AV 1923 7,15Q 7,01
25 Trystan de Weerdt AAV `36 7,15Q 7,00
26 Sebastiaan...Steenberg AC TION 7,15 7,27
27 Dani Nivillac Nijmegen 7,18 7,09
28 Rutger Bien AV 1923 7,18 11,09*
29 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,21 7,25
30 Stefan Scholte AV Haarlem 7,22 10,92*
31 Remly Vry Phanos 7,24 7,14
32 Adam Youssef Rotterdam 7,24 11,18*
33 Kaj Emanuel Phanos 7,24 11,27*
34 Jordy Visscher AV PEC 1910 7,28 7,23
35 Rutger Postma AV Atverni 7,30 7,30
36 Derek van Bochove Voorne 7,31 7,24
37 Timo Brandehof HLLM 7,36 7,36
38 Toby van Gastelen Phanos 7,36 7,30
39 Thomas Reijnders Altis 7,37 7,17
40 Olav Donker PH 7,37Q 7,36
41 Jeroen Witteveen HLLS 7,38 11,24*
42 Jahmal Kusmus Eindhoven 7,39 7,34
42 Delano van Orsouw Nijmegen 7,39 7,28
44 Yarán Wienneke GACH 7,40 11,36*
45 Menno Blom AV 1923 7,41 7,31
46 Wislet de Hair Spado 7,42 7,24
47 Mattheus Campbell Phanos 7,44 7,29
48 Roeland Heitkonig AV Haarlem 7,48 7,35
49 Finn van der Velden Phanos 7,50 7,23
50 Jordy Kluft DEM 7,52 11,23*
51 Gabriël ...rnelissen GACH 7,53 11,35*
Jim Van Gorkum Rotterdam DQqJ 6,86
Jamaal Awad DEM DNS 7,17
Nout Wardenburg AV34 DNS 7,12

Uitslagen 60 meter halve finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Christopher Garia Rotterdam 6,72Q 6,87
2 Churandy Martina Rotterdam 6,77Q 6,92
3 Joris van Gool AV Spiridon 6,77Q 6,85
4 Hensley Paulina Rotterdam 6,79Q 6,82
5 Giovanni Codrington Groningen 6,81Q 6,88
6 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,84q 6,91
7 Taymir Burnet Rotterdam 6,85Q 6,86
8 Patrick van Luijk Rotterdam 6,87q 6,86
9 Wouter Brus PH 6,88 6,93
10 Elvis Afrifa AV 1923 6,90 7,01
11 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,91 DQ
12 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 6,91 6,99
13 Simon Blok Haag 7,03 7,01
14 Rodney Hoogterp AV Impala 7,03 6,97
15 Dominique Zwiep Rotterdam 7,04 6,98
16 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 7,04 7,13
17 Gennaro Biswane Phanos 7,13 7,05
18 Milo Zech...allebroek Leiden 7,14 7,11
19 Trystan de Weerdt AAV `36 7,14 7,15
19 Paul Groen GACH 7,14 7,09
21 Ruzjairo St Jago Nijmegen 7,16 7,13
22 Olav Donker PH 7,44 7,37
Godwin Ababio AAC DNS 7,07
Rik Taam AV Zaanland DNS 7,08

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 21,61Q 21,36
2 Sander Pupella Haag 21,63Q 21,51
3 Sawa Bezelev AV Athlos 21,92Q 21,82
4 Onyema Adigida Phanos 21,93Q 21,76
5 Jim Van Gorkum Rotterdam 22,12q 22,03
6 Robin Huber SPOB 22,54q 22,03
7 Thijs Koers HLLS 22,65 23,00
8 Rutger Bien AV 1923 22,78 22,59
9 Jordy Visscher AV PEC 1910 22,81 22,18
10 Timo Brandehof HLLM 22,91 23,00
11 Kaj Emanuel Phanos 23,03 23,03
12 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 23,06 23,29
13 Vincent Kruit AV Gouda 23,38 23,01
14 Thom Clemens HLLS 23,39 23,38
15 Nick van Schagen Leiden 23,40 23,05
16 Sebastiaan...Steenberg AC TION 23,41 23,26
17 Stijn van Weegberg Leiden 23,52 23,25
18 Jan Polman Nijmegen 23,56 22,94
19 Gabriël ...rnelissen GACH 23,62 22,60
20 Vincent Wodtke Spark 23,64 23,01
21 Roel Huijsmans AV Atverni 23,71 22,35
Isayah Boers Phanos DQ 21,68
Rodrigo Willy Broer DVTR DQ 21,50

Uitslagen 200 meter finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 21,09 21,61
2 Onyema Adigida Phanos 21,27 21,93
3 Sander Pupella Haag 21,65 21,63
4 Jim Van Gorkum Rotterdam 22,07 22,12
5 Sawa Bezelev AV Athlos 22,08 21,92
6 Robin Huber SPOB 23,09 22,54

Uitslagen 400 meter finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Tony van Diepen Haag 46,99 47,29
2 Nick Smidt AAC `61 47,65 48,31
3 Jesper Arts PH 47,93 48,31
4 Olaf van den Bergh PH 48,97 49,10
5 Mathijs Dirks Leiden 49,48 50,78
Anthony Rasmijn Rotterdam DQ 49,43

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Thomas van Laar AV PEC 1910 1:51,38Q 1:50,51
2 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 1:52,36Q 1:50,47
3 Wessel van Veenen AAC `61 1:52,62q 1:52,30
4 Lars van Hoeven Heerenveen 1:52,87Q 1:53,66
5 Joeri Slagter TAS `82 1:52,89q 1:53,90
6 Bram Buigel Groningen 1:53,36Q 1:51,78
7 Samuel Chapple Olympus `70 1:53,57 1:51,84
8 Robin Ruijter PH 1:54,43 1:53,24
9 Koen Jansen TRTL 1:55,05 1:56,31
10 Brian Versluis AV Atverni 1:55,42 1:54,35
11 Djoao Lobles SV Noordkop 1:55,66 1:50,72
12 Twan Pormes AV Zaanland 1:55,93 1:52,99
13 Marijn van...er Putten HLLM 1:56,34 1:58,74
14 Daniël de Looze Phanos 1:56,52 1:52,45
15 Yunis abu Stitan Haag 1:56,85 1:53,81
16 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1:57,39 1:56,36
17 Tijs Wijkamp Altis 1:57,59 1:57,14
18 Tom de Leeuw Almere `81 1:58,13 1:55,15
19 Pieter Mijnhout GACH 1:58,58 1:53,19
20 David Vonk GACH 1:59,39 1:56,25
21 Jelle de Roon Atledo 2:06,24 1:57,79
Maarten Plaum AV Unitas DQ 1:50,14

Uitslagen 800 meter finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Thomas van Laar AV PEC 1910 1:51,66 1:51,38
2 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 1:52,10 1:52,36
3 Lars van Hoeven Heerenveen 1:52,52 1:52,87
4 Bram Buigel Groningen 1:52,52 1:53,36
5 Joeri Slagter TAS `82 1:56,42 1:52,89
Wessel van Veenen AAC `61 DQ 1:52,62

Uitslagen 1500 meter finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Valentijn Weinans Nijmegen 3:54,37 4:00,19
2 Bram Anderiessen AKU 3:54,80 3:58,42
3 Niek Blikslager Groningen 3:57,00 3:58,54
4 Jelmer van...er Linden AV Statina 3:57,36 3:59,37
5 Robin Van Riel AV Attila 3:58,41 3:58,64
6 Tom Disveld AAC 3:59,46 4:00,35
7 Menno Schouten AV Lycurgus 4:00,86 3:59,62
8 Tom de Gelder Olympus `70 4:01,43 3:59,30
9 Nick Marsman ACO 4:06,63 3:58,85

Uitslagen 60 meter horden Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Eelco Sintnicolaas AV34 8,12Q 14,16*
2 Liam van der Schaaf Phanos 8,12Q 7,95
3 Wicher Nijkamp Spado 8,17Q 8,13
4 Paul Groen GACH 8,21Q 7,99
5 Koen Smet Phanos 8,22Q 7,72
6 Job Beintema AV Trias 8,25Q 7,97
7 Trystan de Weerdt AAV `36 8,36Q 8,30
8 Ruben Esajas Rotterdam 8,36Q 8,28
9 Jay Beelen AV Trias 8,37q 8,60
10 Dave Wesselink AV Trias 8,39Q 8,70
11 Stefan Nieuwland Climax 8,41Q 8,05
12 Stef van der Schaaf VAV 8,47Q 8,49
13 Jeroen van Veen Isala `96 8,48q 14,96*
14 Bram Elevelt HAAS 8,64q 14,84*
15 Robin Vliem AV Athlos 8,65q 15,31*
16 Kees Janssen PH 8,69Q 15,06*
17 Bas van de Burgt GAC Gemert 8,70 8,59
18 Jesper Peterse AV Trias 8,74 9,03
19 Floris de Boer AV Gouda 8,91 8,82
20 Tiago Smithuis ARV Ilion 9,00 8,96
21 Thierry Belt Altis 9,02 15,99*
22 Floris Heil AV34 9,12 8,90
23 Jeroen Eerden AV Atverni 9,14 9,05
24 Wim Vonk Altis 10,64 9,54
Guus Nijkamp Spado DNS 14,84*

Uitslagen 60 meter horden halve finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Koen Smet Phanos 7,76Q 8,22
2 Liam van der Schaaf Phanos 7,94Q 8,12
3 Job Beintema AV Trias 8,02Q 8,25
4 Wicher Nijkamp Spado 8,13Q 8,17
5 Dave Wesselink AV Trias 8,13Q 8,39
6 Paul Groen GACH 8,29Q 8,21
7 Stefan Nieuwland Climax 8,30Q 8,41