Atleten 'Meisjes Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
418 Sophie Jebose AAC HSS
Polshoog
MJA - HSSMJA - Polshoog ----------------
419 Gwen Reuver AAC 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60mMJA - 60m_fMJA - 60m_hfMJA - 200mMJA - 200m_f -------------
420 Jinke van der Sluis AAC Ver
MJA - Ver -----------------
421 Beau Winnubst AAC 60m
60m_hf
HSS
Ver
MJA - 60mMJA - 60m_hfMJA - HSSMJA - Ver --------------
422 Evi Van Bladel ACW `66 800m
MJA - 800m -----------------
423 Isabel Hooijman AKU 400m
MJA - 400m -----------------
424 Sanne van Drunen Almere `81 60mH
HSS
MJA - 60mHMJA - HSS ----------------
425 Tamara Graat Almere `81 60m
MJA - 60m -----------------
426 Femke Bol Altis 400m
400m_f
MJA - 400mMJA - 400m_f ----------------
427 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 1500m
MJA - 1500m -----------------
428 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 3000m
MJA - 3000m -----------------
429 Britta de Haan ARV Ilion 400m
400m_f
HSS
MJA - 400mMJA - 400m_fMJA - HSS ---------------
430 Ilse Kuijf ARV Ilion Hoog
MJA - Hoog -----------------
431 Nicole Schellekens ARV Ilion Hoog
MJA - Hoog -----------------
432 Sanne Cornelissen AL73 400m
MJA - 400m -----------------
433 Racquelle Biezen AV 1923 Kogel
MJA - Kogel -----------------
434 Naseya Weinchard AV 1923 HSS
Ver
MJA - HSSMJA - Ver ----------------
435 Benthe Tiegelaar AV Aquilo 400m
MJA - 400m -----------------
436 Wendy van Nes AV Atos Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
437 Jonne Walstra AV Atos 400m
400m_f
MJA - 400mMJA - 400m_f ----------------
438 Desirée van Beest AV Atverni 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
439 Ynte Biemans AV Atverni 1500m
3000m
MJA - 1500mMJA - 3000m ----------------
440 Dorine Huisman AV Atverni 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
441 Aylan Menick AV Atverni 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f ----------------
442 Ilse Kamphuis Castricum 400m
800m
800m_f
MJA - 400mMJA - 800mMJA - 800m_f ---------------
443 Febora Ridder Castricum 400m
800m
MJA - 400mMJA - 800m ----------------
444 Carlijn Helder Clytoneus 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
445 Danique de Haan DVTR 60m
200m
60mH
Ver
MJA - 60mMJA - 200mMJA - 60mHMJA - Ver --------------
446 Lynn van Zijl DVTR 60m
200m
Kogel
Ver
MJA - 60mMJA - 200mMJA - KogelMJA - Ver --------------
447 Bregje Sloot De Liemers 400m
400m_f
MJA - 400mMJA - 400m_f ----------------
448 Kimberley Booij De Spartaan 200m
MJA - 200m -----------------
449 Andrea Bouma De Spartaan 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60mMJA - 60m_fMJA - 60m_hfMJA - 200mMJA - 200m_f -------------
450 Lianne Daan De Spartaan Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
451 Rebecca Hulshof De Spartaan 400m
MJA - 400m -----------------
452 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
MJA - 400m -----------------
453 Lisanne Brouwer Flevo Delta 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
MJA - 60mMJA - 60m_hfMJA - 60mHMJA - 60mH_f --------------
454 Joyce Schumacher Flevo Delta 60mH
60mH_f
Ver
MJA - 60mHMJA - 60mH_fMJA - Ver ---------------
455 Robin Hassing AV Fortuna 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
456 Misha Hollaar AV Fortuna Kogel
MJA - Kogel -----------------
457 Fréderique Post AV Gouda 60m
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60mMJA - 60m_hfMJA - 200mMJA - 200m_f --------------
458 Fréderique Post AV Gouda 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
459 Fréderique Post AV Gouda 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
460 Noor Kuilboer AV Hera 1500m
MJA - 1500m -----------------
461 Jessica Schilder AV Hera Kogel
MJA - Kogel -----------------
462 Michelle van Dorth AV Hylas 60m
200m
Ver
MJA - 60mMJA - 200mMJA - Ver ---------------
463 Anouk Hellingh AV Lycurgus 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m ----------------
464 Pauline Hondema AV Lycurgus Ver
MJA - Ver -----------------
465 Annebel Jaarsma AV Lycurgus Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
466 Shanna Mol AV Lycurgus 200m
60mH
MJA - 200mMJA - 60mH ----------------
467 Anouk Schoute AV Lycurgus 60mH
MJA - 60mH -----------------
468 Nora Winter AV Lycurgus 800m
MJA - 800m -----------------
469 Rianne Beuling AV NOP 60mH
60mH_f
MJA - 60mHMJA - 60mH_f ----------------
470 Esmay Meinders AV NOP Hoog
MJA - Hoog -----------------
471 Manon Schoop AV NOP 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Hoog
MJA - 60mMJA - 60m_fMJA - 60m_hfMJA - 60mHMJA - 60mH_fMJA - Hoog ------------
472 Wouke van t Klooster Pijnenburg Hoog
MJA - Hoog -----------------
473 Kirsten Kerkhof Spartacus Kogel
MJA - Kogel -----------------
474 Noa Knip Spartacus Kogel
MJA - Kogel -----------------
475 Casey de Graaff SPOB 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
476 Zoë Meyer AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60mMJA - 60m_fMJA - 60m_hfMJA - 200mMJA - 200m_f -------------
477 Eva Vonk AV Sprint 60m
60m_hf
MJA - 60mMJA - 60m_hf ----------------
478 Sarah Dekker AV Trias 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
479 Jasmijn Bakker Triathlon 3000m
MJA - 3000m -----------------
480 Laurien Theunissen AV Unitas HSS
MJA - HSS -----------------
481 Maeve Zuijlen AV Unitas 60m
60m_hf
MJA - 60mMJA - 60m_hf ----------------
482 Merel Wevers AV34 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
483 Shirin van Anrooij AV `56 1500m
MJA - 1500m -----------------
484 Marijke Esselink AVA `70 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Hoog
MJA - 60mMJA - 60m_fMJA - 60m_hfMJA - 60mHMJA - 60mH_fMJA - Hoog ------------
485 Feline Molenaar Avantri 400m
MJA - 400m -----------------
486 Shurianty Mathilda CAV Energie 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f ----------------
487 Roos van Zwam Ciko `66 200m
400m
400m_f
Ver
MJA - 200mMJA - 400mMJA - 400m_fMJA - Ver --------------
488 Marjolein Bolten DAV Kronos Kogel
Hoog
MJA - KogelMJA - Hoog ----------------
489 Femke Frijters DJA 400m
400m_f
60mH
60mH_f
MJA - 400mMJA - 400m_fMJA - 60mHMJA - 60mH_f --------------
490 Janna Doumpas Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
200m
MJA - 60mMJA - 60m_fMJA - 60m_hfMJA - 200m --------------
491 Demi van d...ildenberg Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
MJA - 60mMJA - 60m_fMJA - 60m_hf ---------------
492 Blanca van Haaren Fit 400m
MJA - 400m -----------------
493 Saskia van der Boor Fortius Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
494 Linde Buruma GACH 60m
MJA - 60m -----------------
495 Justine Fleming GACH 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
496 Eden Göbbels GACH 400m
MJA - 400m -----------------
497 Sterre Weber GACH 60mH
MJA - 60mH -----------------
498 Kirsten Damstra Groningen 400m
MJA - 400m -----------------
499 Danique Gimbrère Groningen 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f ----------------
500 Jorinde van Klinken Groningen Kogel
MJA - Kogel -----------------
501 Evelien Kuiper Groningen 3000m
MJA - 3000m -----------------
502 Fanny Spikman Groningen 800m
MJA - 800m -----------------
503 Anneloes Wonink Groningen Kogel
MJA - Kogel -----------------
504 Anja Bekema VTLS Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
505 Janna van Burik Haag 400m
MJA - 400m -----------------
506 Edikan Ekpo Haag HSS
Ver
MJA - HSSMJA - Ver ----------------
507 Marlous Hagemann Haag 60m
200m
MJA - 60mMJA - 200m ----------------
508 Pien Kuiper Haag 60mH
MJA - 60mH -----------------
509 Dewi Lafontaine Haag 60mH
Ver
MJA - 60mHMJA - Ver ----------------
510 Iris Velting HAC `63 3000m
MJA - 3000m -----------------
511 Irene Bijman Isala `96 1500m
MJA - 1500m -----------------
512 Lydia van Dijk KAV Holland 1500m
MJA - 1500m -----------------
513 Britt Gerdes Leiden Hoog
MJA - Hoog -----------------
514 Janneke Lemmerzaal Leiden 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
MJA - 60mMJA - 60m_hfMJA - 60mHMJA - 60mH_f --------------
515 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 60m
MJA - 60m -----------------
516 Lichelle Scholing MPM Kogel
MJA - Kogel -----------------
517 Susan Wouda MPM 200m
400m
Ver
MJA - 200mMJA - 400mMJA - Ver ---------------
518 Sanne van Beek PAC 800m
MJA - 800m -----------------
519 Nicole Etman PAC Hoog
MJA - Hoog -----------------
520 Jasmijn van Iersel PAC 800m
MJA - 800m -----------------
521 Mirte Kok PAC Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
522 Gabriëlle Opmeer PAC 400m
MJA - 400m -----------------
523 Janine Verhaar PAC 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60mMJA - 60m_fMJA - 60m_hfMJA - 200mMJA - 200m_f -------------
524 Puck Van Wiltenburg PAC 400m
MJA - 400m -----------------
525 Annerice Bakker Phanos 60m
60mH
Ver
MJA - 60mMJA - 60mHMJA - Ver ---------------
526 Laura Karamowa Phanos 60m
200m
400m
MJA - 60mMJA - 200mMJA - 400m ---------------
527 Jacqueline Muts Phanos Kogel
MJA - Kogel -----------------
528 Amina Schellekens Phanos 60mH
HSS
Ver
MJA - 60mHMJA - HSSMJA - Ver ---------------
529 Maxime Beverwijk PH Kogel
MJA - Kogel -----------------
530 Vera Lurvink PH 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f ----------------
531 Stella Bolderheij Rotterdam Ver
MJA - Ver -----------------
532 Charlie van Gorkum Rotterdam 60m
60m_hf
200m
MJA - 60mMJA - 60m_hfMJA - 200m ---------------
533 Roos Hop Rotterdam 800m
MJA - 800m -----------------
534 Judeska Sheppard Rotterdam HSS
MJA - HSS -----------------
535 Leonie Wierenga SAV 400m
MJA - 400m -----------------
536 Suzanne Van Eijck Spado 60m
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60mMJA - 60m_hfMJA - 200mMJA - 200m_f --------------
537 Merle Van Elzakker Spado 60m
MJA - 60m -----------------
538 Anouk van Gils Spado 1500m
MJA - 1500m -----------------
539 Marijntje Huige Spado 60mH
60mH_f
Hoog
MJA - 60mHMJA - 60mH_fMJA - Hoog ---------------
540 Anouk Prop Spado 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f ----------------
541 Nienke Voorheijen THOR HSS
MJA - HSS -----------------
542 Jenny Tchedjo U-Track Kogel
MJA - Kogel -----------------
543 Lisa Wijmans U-Track 400m
MJA - 400m -----------------
544 Sophie Dielissen VRT 3000m
MJA - 3000m -----------------

Verenigingen 'Meisjes Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 4
ACW `66 ACW 1
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 5
Atletico `73 AL73 1
AV 1923 AV23 2
AV Aquilo AQLO 1
AV Atos ATOS 2
AV Atverni ATVN 4
AV Castricum CSTR 2
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 5
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Fortuna FRTN 2
AV Gouda GOUD 3
AV Hera HERA 2
AV Hylas HYLS 1
AV Lycurgus LYCG 6
AV NOP NOP 3
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Spartacus SPTC 2
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 2
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 2
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 1
DAV Kronos KRNS 1
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fit FIT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 6
GSAV Vitalis VTLS 1
Haag Atletiek HAAG 5
HAC `63 HC63 1
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 3
Marathon Pim Mulier MPM 2
PAC PAC 7
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 2
Rotterdam Atletiek RDAM 4
SAV SAV 1
Spado SPDO 5
THOR THOR 1
U-Track UTRK 2
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,66Q 7,53
2 Gwen Reuver AAC 7,68Q 7,82
3 Andrea Bouma De Spartaan 7,82Q 7,72
4 Janine Verhaar PAC 7,85Q 7,83
5 Manon Schoop AV NOP 7,86Q 7,91
6 Zoë Meyer AV Sprint 7,88Q 7,92
7 Marijke Esselink AVA `70 7,94Q 7,93
8 Eva Vonk AV Sprint 7,98Q 7,95
9 Janna Doumpas Eindhoven 7,99Q 7,88
10 Charlie van Gorkum Rotterdam 8,00Q 7,95
11 Suzanne Van Eijck Spado 8,02Q 8,02
12 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,05Q 7,98
13 Beau Winnubst AAC 8,06q 7,98
14 Maeve Zuijlen AV Unitas 8,08q 8,17
15 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,09q 8,01
16 Fréderique Post AV Gouda 8,15q 8,15
17 Laura Karamowa Phanos 8,18 8,30
17 Sarah Dekker AV Trias 8,18 8,25
17 Danique de Haan DVTR 8,18 8,17
20 Lynn van Zijl DVTR 8,21 8,16
21 Casey de Graaff SPOB 8,23 8,29
22 Merle Van Elzakker Spado 8,26 8,15
22 Merel Wevers AV34 8,26 8,27
24 Robin Hassing AV Fortuna 8,35 8,31
25 Tamara Graat Almere `81 8,43 8,41
26 Carlijn Helder Clytoneus 8,50 8,31
27 Marlous Hagemann Haag 8,53 8,48
28 Justine Fleming GACH 8,55 8,54
29 Dorine Huisman AV Atverni 8,79 8,75
30 Linde Buruma GACH 8,82 8,94
31 Desirée van Beest AV Atverni 8,86 8,84
32 Michelle van Dorth AV Hylas 9,31 8,87

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 25,33Q 23,89
2 Janine Verhaar PAC 25,42Q 25,99
3 Gwen Reuver AAC 25,56Q 25,22
4 Zoë Meyer AV Sprint 25,63Q 25,24
5 Fréderique Post AV Gouda 25,90q 26,78
6 Suzanne Van Eijck Spado 25,90q 25,51
7 Lynn van Zijl DVTR 26,03 26,25
8 Laura Karamowa Phanos 26,26 26,92
9 Sarah Dekker AV Trias 26,50 26,60
10 Merel Wevers AV34 26,56 25,71
11 Danique de Haan DVTR 26,73 26,69
12 Marlous Hagemann Haag 26,83 27,33
13 Robin Hassing AV Fortuna 26,88 27,16
14 Shanna Mol AV Lycurgus 27,10 26,48
15 Anouk Hellingh AV Lycurgus 27,21 27,07
16 Carlijn Helder Clytoneus 27,83 27,80
17 Justine Fleming GACH 28,15 26,82
18 Casey de Graaff SPOB 28,28 27,44
19 Susan Wouda MPM 29,49 29,55
Dorine Huisman AV Atverni DQ 29,01
Kimberley Booij De Spartaan DQ 25,98
Janna Doumpas Eindhoven DQ 26,31

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResQm
1 Andrea Bouma De Spartaan 24,64 25,33
2 Janine Verhaar PAC 24,93 25,42
3 Zoë Meyer AV Sprint 25,20 25,63
4 Suzanne Van Eijck Spado 25,48 25,90
5 Gwen Reuver AAC 25,59 25,56
6 Fréderique Post AV Gouda 26,74 25,90

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Femke Bol Altis 55,77Q 54,47
2 Jonne Walstra AV Atos 57,85Q 58,34
3 Bregje Sloot De Liemers 58,18q 57,31
4 Britta de Haan ARV Ilion 58,48q 59,83
5 Roos van Zwam Ciko `66 58,65Q 57,00
6 Femke Frijters DJA 59,14Q 58,75
7 Feline Molenaar Avantri 59,86 1:01,14
8 Lotte van Stijn De Spartaan 59,94 59,04
9 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:00,09 59,19
10 Anouk Hellingh AV Lycurgus 1:00,56 59,75
11 Blanca van Haaren Fit 1:01,14 1:01,80
12 Janna van Burik Haag 1:01,51 1:01,48
13 Leonie Wierenga SAV 1:01,96 59,90
14 Gabriëlle Opmeer PAC 1:02,17 1:03,00
15 Sanne Cornelissen AL73 1:02,31 1:03,42
16 Isabel Hooijman AKU 1:03,81 1:02,31
17 Puck Van Wiltenburg PAC 1:05,27 1:03,46
18 Benthe Tiegelaar AV Aquilo 1:08,04 1:07,42
19 Susan Wouda MPM 1:08,16 1:09,26
20 Kirsten Damstra Groningen 1:08,79 1:09,36
Laura Karamowa Phanos DQ 59,76
Febora Ridder Castricum DQ 1:04,41
Eden Göbbels GACH DQ 1:03,82

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResQm
1 Femke Bol Altis 54,93 55,77
2 Jonne Walstra AV Atos 56,95 57,85
3 Femke Frijters DJA 57,02 59,14
4 Bregje Sloot De Liemers 57,17 58,18
5 Roos van Zwam Ciko `66 57,82 58,65
6 Britta de Haan ARV Ilion 58,42 58,48

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Vera Lurvink PH 2:18,18Q 2:14,93
2 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:18,42Q 2:14,93
3 Danique Gimbrère Groningen 2:19,96q 2:17,24
4 Anouk Prop Spado 2:20,81Q 2:13,60
5 Aylan Menick AV Atverni 2:21,19Q 2:18,76
6 Ilse Kamphuis Castricum 2:22,07q 2:15,15
7 Fanny Spikman Groningen 2:22,33 2:24,10
8 Evi Van Bladel ACW `66 2:22,80 2:24,81
9 Nora Winter AV Lycurgus 2:25,23 2:25,27
10 Sanne van Beek PAC 2:30,96 2:34,30

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResQm
1 Anouk Prop Spado 2:19,22 2:20,81
2 Vera Lurvink PH 2:19,74 2:18,18
3 Ilse Kamphuis Castricum 2:20,01 2:22,07
4 Aylan Menick AV Atverni 2:20,05 2:21,19
5 Danique Gimbrère Groningen 2:22,11 2:19,96
6 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:23,76 2:18,42

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Shirin van Anrooij AV `56 4:37,98 4:30,89
2 Lydia van Dijk KAV Holland 4:39,17 4:37,01
3 Anouk van Gils Spado 4:47,29 4:44,65
4 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 4:48,21 4:37,46
5 Noor Kuilboer AV Hera 4:49,94 5:23,75
6 Irene Bijman Isala `96 4:59,57 5:02,67

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Bakker Triathlon 10:06,57 9:52,90
2 Sophie Dielissen VRT 10:11,64 10:06,63
3 Ynte Biemans AV Atverni 10:25,89 10:12,44
4 Evelien Kuiper Groningen 10:41,59 10:22,69
5 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 11:33,65 10:46,67

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen X X 16,03 16,93 17,05 X 17,05 16,89
2 Jessica Schilder AV Hera 14,33 14,13 15,68 14,81 15,13 X 15,68 16,24
3 Anneloes Wonink Groningen 12,31 11,96 12,61 X 12,03 13,00 13,00 13,14
4 Jenny Tchedjo U-Track 12,07 12,44 12,05 12,03 11,85 12,73 12,73 12,94
5 Jacqueline Muts Phanos 12,09 12,17 12,58 12,15 12,59 X 12,59 13,32
6 Marjolein Bolten DAV Kronos 11,08 11,07 11,43 X 11,31 10,79 11,43 11,81
7 Lynn van Zijl DVTR 10,96 10,43 X 11,13 10,57 10,81 11,13 11,44
8 Racquelle Biezen AV 1923 10,45 10,97 10,83 10,29 10,46 10,41 10,97 10,96
9 Misha Hollaar AV Fortuna 9,47 9,41 9,82 9,82 10,19
10 Lichelle Scholing MPM 8,76 8,83 9,47 9,47 9,59
11 Kirsten Kerkhof Spartacus 9,35 8,91 8,87 9,35 9,04
12 Noa Knip Spartacus 8,34 X 8,79 8,79 8,68

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.78ResOBP
1 Manon Schoop AV NOP O O O O XXX 1,75 1,74
2 Ilse Kuijf ARV Ilion O O XO O XXX 1,72 1,70
3 Marijke Esselink AVA `70 XO XXO XO XXX 1,72 1,70
4 Nicole Etman PAC O O XXX 1,68 1,74
4 Marjolein Bolten DAV Kronos O O O O XXX 1,68 1,69
6 Wouke van t Klooster Pijnenburg O O XO XXX 1,68 1,68
7 Esmay Meinders AV NOP O O XO XXX 1,64 1,68
8 Marijntje Huige Spado O XO XO XXX 1,60 1,65
9 Nicole Schellekens ARV Ilion O XXX 1,55 1,65
10 Britt Gerdes Leiden O XO XXX 1,55 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Britta de Haan ARV Ilion 11,59 11,58 - 11,75 11,70 11,79 11,79 12,07
2 Judeska Sheppard Rotterdam 11,51 11,57 11,50 11,45 X 11,52 11,57 11,69
3 Edikan Ekpo Haag 11,42 X X X 11,56 11,46 11,56 11,60
4 Laurien Theunissen AV Unitas 10,12 10,98 11,12 11,01 11,15 11,12 11,15 11,27
5 Sophie Jebose AAC 10,34 X 10,50 10,77 10,79 X 10,79 11,32
6 Beau Winnubst AAC 10,11 10,34 10,77 10,60 10,75 10,65 10,77 10,21
7 Sanne van Drunen Almere `81 10,44 10,36 10,15 10,24 10,39 10,63 10,63 10,90
8 Amina Schellekens Phanos 10,36 10,62 10,47 10,37 10,33 10,58 10,62 10,46
9 Naseya Weinchard AV 1923 X 9,74 10,04 10,04 10,71
10 Nienke Voorheijen THOR 9,94 9,93 9,99 9,99 10,22

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 2.402.602.803.003.153.303.403.513.603.70ResOBP
1 Saskia van der Boor Fortius O O O O XO XO XXX 3,60 3,50
2 Annebel Jaarsma AV Lycurgus O O XXX 3,30 3,50
2 Sophie Jebose AAC O O O XXX 3,30 3,30
4 Mirte Kok PAC XO XO O XXX 3,30 3,50
5 Anja Bekema VTLS XO O XXO XXX 3,00 3,10
6 Wendy van Nes AV Atos XO O O XXX 2,80 2,70
7 Lianne Daan De Spartaan O O XXO XXX 2,80 2,80

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,83 5,86 5,78 5,75 X 6,06 6,06 5,71
2 Pauline Hondema AV Lycurgus 5,68 5,79 5,72 5,66 X X 5,79 5,78
3 Stella Bolderheij Rotterdam 5,21 5,22 5,25 5,26 5,47 5,38 5,47 5,09
4 Jinke van der Sluis AAC 5,22 5,16 4,94 X 5,07 5,05 5,22 5,74
5 Danique de Haan DVTR 5,15 5,10 4,93 5,01 5,03 5,07 5,15 5,21
6 Beau Winnubst AAC 5,12 5,06 4,71 X 4,94 X 5,12 5,58
7 Lynn van Zijl DVTR 5,07 4,74 5,01 4,92 5,05 3,05 5,07 5,22
8 Edikan Ekpo Haag 4,92 5,05 4,95 X 4,64 X 5,05 5,36
9 Michelle van Dorth AV Hylas 4,76 4,71 4,60 4,76 5,07
10 Susan Wouda MPM 4,45 4,48 X 4,48 4,77
Amina Schellekens Phanos X X X NM 5,00